انتقادات و پیشنهادات رزرو وقت عضویت در سایت گالری عکس گالری فیلم آموزش حرکات موزون خدمات ما ارتباط با ما درباره ما صفحه اصلی

 

 
 

 

- خدمات گریم و میکاپ عروس ؛

در مرکز عروس آبی انواع منوی قیمت ها بسته به نوع خدمات وجود دارد. متناسب با بودجه ، سلیقه و نیاز شما. قبل از رزرو و عقد قرارداد شما عروس خانم های عزیز می توانید بیش از 5 آلبوم جدید را مشاهده نمایید و با ارائه مشاوره کامل و صمیمانه پرسنل سالن آبی در مورد انتخاب نوع منوی خود ، عقد قرارداد انجام دهید.

خدمات عروس : یک جلسه قبل از مراسم عروسی با راهنمایی و مشاوره عروس کار این سالن انتخاب نهایی مدل شما در صورت نیاز تست فرمایید. رنگ پوست ، رژ ، تاج و حالت جلوی مو (چون امکان این هست که مدل انتخابی شما از روی عکس با حالت چهره شما متناسب نباشد از این رو شما و شینیون کار روز قبل انواع تاج و جلوی مو را روی سر و صورت شما تست کرده و از بین آنها بهترین و مناسب ترین گزینه را انتخاب می کنید.)

* انجام رنگ مو  یا هایلایت شما بر اساس نظر و سلیقه شما با راهنمایی و مشاوره عروس کار با توجه به سن ، رنگ چشم ، رنگ پوست ، مدل شینیون انتخابی و...

توجه : ارائه سرویس رنگ مو در این سالن همواره یک یا چند روز قبل از مراسم انجام می شود که هم رنگ مو به اصطلاح جا بیافتد و هم ریسک انجام آن در روز مراسم را به همراه نداشته باشد. (برخلاف سالن های دیگر که همان روز عروسی انجام می شود.)

* پاکسازی پوست و ماساژ با دست برای حفظ آرامش پوست و ازبین بردن لایه مرده روی پوست و منافذ باز و دانه های سیاه روی پوست (بخصوص روی بینی و اطراف آن) جهت آماده سازی پوست برای پذیرش مواد گریم و آرایشی ، حفظ کیفیت کرم تا آخر شب ، براق نشدن کرم ، پوسته پوسته نشدن پوست ، تیره نشدن و...

* انجام خدمات اصلاح ابرو و رنگ ابرو.

* هف از انجام کلیه امور آماده سازی در روز قبل از مراسم ، خفظ آرامش و اطمینان بخشیدن به شما عروس خانم هاست ، چرا که همواره وجود استرس و نگرانی عروس ها قبل از مراسم (از نظر چگونگی انتخاب مدل ، یکطرفه بودن نظر عروس کارها ، عدم انتقاد پذیری ، کمبود وقت برای انجام رنگ موی بهتر یا عوض شدن نظر عروس خانم در مورد مدل انتخابی) وجود دارد. ما سعی داریم در فضایی آرام و بی استرس و بدون عجله و ایجاد ریسک تک به تک به کلیه امور آماده سازی و مشاوره بپردازیم تا شما عروس زیبا صبح عروسی تان با اطمینان کامل روی صندلی میکاپ عروس بنشینید ، چرا که روز قبل عروس کار سالن تصویری کلی از آنچه قرار است در انتهای کار ببینید ، را به شما نشان داده است.

* در این سالن اولویت ما عدم تاخیر در تحویل عروس خانم ها است از این رو (بر خلاف سالن های دیگر) شما نگران کمبود وقت و تاخیر در آماده سازی خود نباشید.

* عروس کار سالن در زمان ارائه مشاوره در انتخاب مدل از شما در مورد اینکه آیا از آشنایان شما کسی در این سالن عروس شده یا نه ، خودتان قبلا برای نامزدی یا عقد کنان یا غیره در این مرکز میکاپ شینیون داشته اید یا نه سوال می کند و احیانا اگر عکسی از آن به همراه دارید خواهد دید تا مدل انتخابی شما کاملا متفاوت با آن باشد.

* عروس سرای آبی برای راحتی شما عروس خانم های نازنین بیش از دهها مدل تاج از جدیدترین نمونه های موجود (اعم از کنزو ، ترکیه ای ، عربی ، ژله ای ، فرخی ، گل پارچه ای و..) در سایز ها و رنگ های بسیار متنوع جمع آوری کرده است ، که این تاج ها هر ماه به روز شده و نمونه های قدیمی کنار گذاشته و نمونه های جدیدتر جایگزین می شود. که شما با توجه به مدل انتخابی و ارائه مشاوره عروس کار می توانید در همین مکان تاج خود را نیز انتخاب کرده و در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید. (بعضا دیده شده که در سالن های دیگر که تاج های متنوع وجود ندارد ، عروس خانم ها خود تلاش برای تهیه تاج از بیرون کرده و هزینه و وقت خود را صرف خرید یا اجاره تاج کرده که نهایتا مورد پسند آرایشگر واقع نشده یا تناسبی با مدل موی عروس ، قد داماد ، حالت سر ، حالت لباس و.. نداشته و یا مجبور به تعویض آن شده یا نهایتا اجرا شده و به طبع راضی کننده نبوده است.) از این رو شما در همان روز تست ، یکی از بهترین و متنوع ترین تاج ها را در مقابل آینه روی سر خود خواهید دید و با مشاوره عروس کار و نظر خود بهترین را گزینش می کنید و ریسک موارد ذکر شده را نخواهید داشت.

* در مورد تور سر نیز همین مطلب صدق می کند. (انواع تور سر عربی با حاشیه های فاخر ، کلاسیک ، بلند ، پلیسه و.. در این مرکز موجود است.) عروس کار عروس سرای آبیبا تورهای متنوع شینیون شما را درنهایت تزئین کرده و توسط دیزاین ها و نگین کاریهای متنوع با تور سر ، عروسی تک و خاص ارائه می دهد.

عروس سرای آبی با اجرای کلیه امور فوق ، پکیج کامل عروس را با قیمت های بسیار مناسب ارائه می دهد و راز موفقیت ما و آمار بالای عروس ما در سطح منطقه دلیل اثبات آن است. در زیر تعدادی از مدلهای آلبوم عروس ما را مشاهده نمایید(برای بازدید از نمونه های کامل و دیدن بیش از 5 آلبوم جدید ما به سالن عروس سرای آبی مراجعه نمایید.)


 

Email to :

info@abibeautysalon.com

 

 

تماس با ما :

66620226 - 66685695 

09191994054 - 09121994054

 

     

ابزار هدایت به بالای صفحه