انتقادات و پیشنهادات رزرو وقت عضویت در سایت گالری عکس گالری فیلم آموزش حرکات موزون خدمات ما ارتباط با ما درباره ما صفحه اصلی

 

 
 

 

 

- خدمات میکاپ صورت ؛

گریم و میکاپ صورت متناسب با هر بودجه و سلیقه با ارائه بیش از 5 آلبوم جدید و به روز در مدل های متنوع در سبک های لایت ، اروپایی ، گریم محو سینمایی ، عربی و.. متخصص گریم عروس سرای آبی به شما این اطمینان را می دهد که نمونه انتخابی شما با میکاپ شما هیچ تفاوتی نخواهد داشت و شما هر سلیقه یا انتخابی داشته باشید دقیقا همان کار برای شما انجام می شود.

البته امروزه بعضی افراد خواهان حفظ چهره طبیعی خود و عده ای خواهان تغییرات بسیاری هستند که باعث زیباتر شدن آنها و حیرت اطرافیان شود. ما به شما اطمینان می دهیم شما با هر نوع سلیقه و میمیک صورت در این مرکز از بهترین میکاپ و گریم بهره مند می شوید. در ضمن استفاده از مژه های بسیار طبیعی و سبک ، کرم پودر سبک با رنگ طبیعی و پوشش و ماندگاری بالا (مواد گریم از برندهای معتبر) سایه های معتبر اروپایی (Make Up Facktori) این امکان را به شما می دهد که میکاپ ضد آب و ماندگار داشته باشید.

متخصص گریم محو زیبایی چهره شما را زیبا و سه بعدی می کند و زیبایی های خدادادی شما را نمایان تر و نواقص چهره شما را از بین می برد ، بدون اینکه کمترین اثری از مواد آرایشی در چهره شما نمایان شود. (چیزی که بیش از هر چیز امروزه بانوان در بسیاری از سالن های زیبایی توقع دارند اما متئاسفانه به آن دست پیدا نمی کنند.) گریمور ما قبل از شروع به کار سلیقه شما را جویا شده و به شما اجازه می دهد سلیقه شخصی ، معایب پوست خود و حساسیت ها و علاقه مندی خود را در رابطه با میکاپ و گریم خود با او در میان گذاشته تا با اطمینان کامل چهره خود را به او بسپارید و با توجه به رضایتمندی بیش از 98% از مشتریان این مرکز (که این آمار واقعی بوده و توسط مشتریان جمع آوری شده) به شما پیشنهاد می دهد که اگر  { مشکل پسند بوده ، آرایش روی صورتتان نمی ماند ، هر میکاپی را نمی پسندید ، هر وقت به سالن زیبایی مراجعه کرده راضی نبوده اید یا احساس می کنید فقط خودتان قادر به میکاپ خود بوده و هیچ آرایشگری تا بحال شما را راضی نکرده است و یا میکاپ شما فقط یک ساعت زیبا بوده و تا آخر شب هیچ اثری از آن نمانده یا ترک خورده یا تیره شده و... } => فقط یکبار میکاپ و گریم ویژه عروس سرای آبی را که توسط عروس کار این سالن انجام می شود را امتحان نمایید.

 

 


 

Email to :

info@abibeautysalon.com

 

 

تماس با ما :

66620226 - 66685695 

09191994054 - 09121994054

 

     

ابزار هدایت به بالای صفحه