انتقادات و پیشنهادات رزرو وقت عضویت در سایت گالری عکس گالری فیلم آموزش حرکات موزون خدمات ما ارتباط با ما درباره ما صفحه اصلی

 

 
 

 

 

- خدمات شینیون ؛

ارائه جدیدترین شینیون ها در سبک های مختلف اعم از شینیون های جمع و کلاسیک ، شینیون های بافت (مدل2014) ، شینیون های باز و اروپایی ، عربی ، پوشینگ ، بدون سنجاق حتی با کوتاه ترین موها (با بهره گیری از موهایی با ابفت طبیعی و مات که کمترین تفاوت با موی شما نداشته باشد.)

قابل ذکر است که کلیه نمونه عکس ها متعلق به شینیون کار عروس سرای آبی بوده و شما با مراجعه به سالن قبل از شروع به کار می توانید عکس کامل آن را از زاویه های مختلف مشاهده کرده و با ارائه مشاوره از طرف ایشان (شینیون کار سالن) نسبت به حالت و فرم سر و صورت خود ، مدل لباس ، سن ، رنگ مو و... بهترین و مناسب ترین مدل را از بین بیش از دهها مدل انتخاب نمایید. بدون اینکه نگران حجم یا قد موی خود باشید. قابل توجه است که در این مرکز میکاپ و شینیون توسط یک متخصص در هر 2 رشته انجام می گردد و شما می توانید با خیال راحت در مورد هر دو کار مشاوره ای کامل دریافت نمایید ، چون حالت مو و صورت بسیار به هم مربوط بوده و یک میکاپ ناقص می تواند زیبایی یک شینیون کامل را از بین ببرد و یک شینیون نا موزون نیز می تواند یک میکاپ حرفه ای را زیر سوال ببرد. (چنانچه این اتفاق در بسیاری از سالن های زیبایی اتفاق می افتد.)

 


 

Email to :

info@abibeautysalon.com

 

 

تماس با ما :

66620226 - 66685695 

09191994054 - 09121994054

 

     

ابزار هدایت به بالای صفحه