مزایا و دوره مصرف کراتین در خانم ها

تاریخ انتشار: 18 آذر 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 71

چکیده : بهترین نوع کراتین برای خانم ها چه می باشد؟ مزایا و دوره مصرف کراتین در خانم ها چیست ؟

مزایا و دوره مصرف کراتین در خانم ها

بدن خانم ها و اقایان دارای تفاوت های زیادی با یکدیگر می باشد اما بدن به طور کلی برای ساخت عضلات و تقویت نمودن آنها نیاز به مکمل کراتین دارد. برخی از افراد باور دارند که مصرف نمودن کراتین در خانم ها سبب بزرگ شدن بیش از حد اندام های آنها می شود اما برخلاف این تصور این مکمل برای خانم ها مضر نیست و در بهبود شرایط جسمی آنها موثر است. خانم ها به دنبال چربی سوزی و کاهش چربی های ناحیه شکم می باشند مصرف و خرید مکمل کراتین بدنسازی سبب کاهش میزان چربی ها می شود و به لاغری افراد کمک می کند و باعث می شود در مدت زمان کم به وزن و اندام دلخواه خود برسید. خانم ها با مصرف کراتین توانایی خود را در بلند کردن وزنه های سنگین تر افزایش میدهند

مقدار مصرف کراتین در خانمها

مقدار مصرف به شرایط بدنی و مقدار فعالیت بدنی بستگی دارد با بالا رفتن میزان فعالیت و سنگین تر شدن تمرین های ورزشی نیاز بدن به کراتین افزایش پیدا میکند اما در شرایط عادی مصرف 3 الی 5 گرم در روز برای خانم ها کافی می باشد. و اگر خانم ها مصرف کراتین را به قبل و بعد از تمرین اختصاص دهند نتیجه ی بهتری در لاغری یا عضله سازی میگیرند.

مصرف کراتین چه عوارضی برای خانم ها دارد

کراتین اگر به مقدار مناسب مصرف شود دارای عوارض جانبی خاصی نمی باشد اما مصرف نادرست و بیش از مقدار مجاز سبب عوارض گوارشی مانند نفخ شکمی و یا درد معده می شود.

آیا بین مصرف کراتین و افزایش وزن در بین خانم ها ارتباطی وجود دارد؟

مزایا و دوره مصرف کراتین در خانم ها

بسیاری از مردم برای حفظ سلامت عمومی بدن ورزش میکنند برخی خانم ها نیز با هدف کاهش وزن ورزش می کنند.اکثر افراد کراتین را مکملی برای افزایش حجم می شناسند بنابراین بسیاری از خانم ها از قرار دادن کراتین در رژیم غذایی خود خودداری می کنند .این در حالی است که کراتین باعث افزایش میزان چربی در بدن خانم ها نمی شود و باعث می شود ماهیچه ها آب بیشتری را ذخیره کنند که ممکن سبب افزایش وزن شود که این افزایش وزن بسیار کم می باشد و با افزایش دادن مقدار و شدت تمرین این افزایش وزن را جبران نمود.

بهترین نوع کراتین برای خانم ها چه می باشد؟

بهترین نوع مکمل کراتین برای خانم ها مکملی است که بیشترین میزان خلوص و کمترین میزان افزودنی را داشته باشد. در این میان کراتین مونوهیدرات کراتینی است که تحقیقات روی آن زیاد انجام شده و در بین کراتین ها بسیار پر طرفدار است.مصرف کراتین مونو هیدرات برای گیاهخواران مناسب است. از آنجایی که کراتین در گوشت قرمز یافت می شود افرادی که غذاهای حیوانی مصرف نمیکنند ممکن است با کمبود این ماده مواجه شوند و در واقع این کمبود را میتوانند با مصرف مکمل کراتین جبران نمایند البته داشتن کراتین در رژیم غذایی ضروری نیست زیرا مقداری از آن توسط کبد تولید می شود اما مصرف نمودن آن در مقدار مجاز سبب بهبود عملکرد بدن و مغز می گردد. برای خرید مکمل بدنسازی از داروخانه آنلاین داروما می توانید از طریق سفارش آنلاین اقدام کنید تا در سریع ترین زمان ممکن آن را درب منزل تحویل بگیرید. این سایت دارای انواع مکمل کراتین برای خانم ها نیز است.

کراتین را خانم ها چگونه باید مصرف نمود؟

مزایا و دوره مصرف کراتین در خانم ها

کراتین ها معمولا بدون طعم هستند و و با هر نوع اب و یا آبمیوه دلخواه میتوانید آنرا مصرف نمایید. مصرف کراتین بهتر است قبل از تمرین و یا بعد از تمرین باشد و در صورت مصرف نمودن منظم دارای اثربخشی بیشتری است.

همه افراد برای رسیدن به اندام دلخواه خود ورزش میکنند که در این میان خانم ها معمولا با هدف کاهش وزن و کاهش میزان چربی و لاغری تمرینات ورزشی را انجام میدهند. اکثر افرادی که به طور حرفه ای ورزش میکنند معمولا استفاده از انواع مکمل های بدنسازی را در برنامه روزانه خود دارند. یکی از این مکمل ها کراتین می باشند که برخی از افراد معتقدند که برای خانم ها ممکن است سبب حجیم شدن اندام ها و افزایش وزن شود که در واقع اینگونه نمی باشد و اگر به طور صحیح مصرف شود سبب افزایش انرژی و عملکرد بدن و کمک به انجام تمرین های ورزشی با وزنه های سنگین تر میشود.بنابراین استفاده از مکمل های کراتین اگر درست انجام شود نتیجه مطلوبی به همراه خواهد داشت.همه افراد میتوانند برای تهیه انواهع مکمل ها و همچنین مکمل کراتین به سایت داروخانه های انلاین مراجعه نموده و محصول مورد نظر خود را با بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت و در کمترین زمان ممکن تهیه نموده و آنرا درب منزل و یا محل کار خود دریافت نمایند.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃