لیزر موهای زائد با دستگاه کندلا 2023

تاریخ انتشار: 5 دی 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 64

چکیده : در این روش پیشرفته، از تکنولوژی لیزر با دستگاه کندلا استفاده می‌شود تا به طور دائمی موهای زائد را از بین ببرد. این فرآیند از اصول علمی پیشرفته استفاده می‌کند تا فولیکول‌های مو را به وسیله اشعه لیزر هدف قرار داده و به طور کامل از بین ببرد.

لیزر موهای زائد با دستگاه کندلا 2023 - راهی نوین به سوی زیبایی دائمی

آیا از روش‌های سنتی و موقت برای رفع موهای زائد خسته شده‌اید؟ آیا به دنبال راهی دائمی برای از بین بردن موهای زائد بدن خود هستید؟ لیزر موهای زائد با دستگاه کندلا یک روش نوین و موثر برای حل این مشکلات آزاردهنده است.

در این روش پیشرفته، از تکنولوژی لیزر با دستگاه کندلا استفاده می‌شود تا به طور دائمی موهای زائد را از بین ببرد. این فرآیند از اصول علمی پیشرفته استفاده می‌کند تا فولیکول‌های مو را به وسیله اشعه لیزر هدف قرار داده و به طور کامل از بین ببرد. با لیزر کندلا، شما می‌توانید به راحتی و بدون نیاز به روش‌های موقتی، از موهای زائد برای همیشه خداحافظی کنید.

آموزش های زیر به شما کمک می‌کنند تا با این روش نوین زیبایی آشنا شده و بهترین نتایج را از لحظه اول تا لحظه دائمی شدن زیبایی‌تان بیابید.

لیزر مو در اصفهان

لیزر موهای زائد با دستگاه کندلا 23023

لیزر موهای زائد روشی دائمی برای رفع موهای زائد بدن است. در این روش فولیکول‌های مو در معرض اشعه لیزر قرار می‌گیرند. جذب اشعه توسط رنگدانه‌های موجود در فولیکول منجر به ایجاد حرارت بسیار بالایی شده. و ریشه مو به اصطلاح می‌سوزد. بدین ترتیب به مرور و بر اثر تکرار لیزر بر روی قسمت‌های مختلف بدن می‌توان برای همیشه از موهای زائد خلاص شد.

لیزر موهای بدن روشی بدون خطر و عوارض است که به داشتن پوستی لطیف و نرم کمک می‌کند. با لیزر دیگر نیازی به روش‌های سنتی رفع موهای زائد نخواهید داشت.

لیزر موهای زائد با دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا 2023

عملکرد دستگاه لیزر از طریق تابش مستقیم پرتوهای لیزر بر روی پوست محل مورد نظر و تاثیر بر روی فولیکول‌های مو بدون تاثیرات منفی و عوارض جانبی بر روی پوست است. لیزر موهای زائد از طریق دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا با قدرت فوق العاده به رفع تعداد زیادی تار مو در یک جلسه می انجامد. دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا برای رفع موهای زائد مشکی و کمی تیره مناسب است. افرادی که دارای پوست روشن تا تیره هستند می توانند از طریق این دستگاه به رفع موهای زائد بپردازند.

در این میان پوست‌های خیلی تیره و یا افرادی که برنزه کرده باشند نمی توانند از لیزر استفاده کنند. در این حالت دستگاه لیزر کندلا مدل YAG با طول موج مخصوص مناسب پوست‌های تیره است. از طرفی افرادی که پوست برنزه دارند باید تا بازگشت پوست به حالت طبیعی منتظر بمانند.

لیزر مو در اصفهان

لیزر الکساندرایت کندلا 2023 چگونه موهای زائد را از بین می‌برد؟

دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا یکی از برترین دستگاه‌های لیزر موهای زائد در جهان شناخته می‌شود. این دستگاه ساخت آمریکا است و با تکنولوژی پیشرفته مناسب برای لیزر انواع موهای زائد است. طول فرکانس دستگاه ۷۵۵ نانومتر است.

انواع موهای تیره رنگ با پوست روشن را می‌توان از این طریق برطرف نمود. افرادی که پوست تیره دارند می‌توانند از لیزر کندلا YAG با طول موج مشخص بهره‌مند شوند. امکان تنظیم توان لیزر و مدت زمان پالس‌ها بر روی پوست‌های مختلف وجود دارد لذا افراد مختلف متناسب با نوع پوست و موی خود می‌‌توانند از دستگاه لیزر کندلا برای لیزر موهای زائد خود استفاده کنند.

اشعه لیزر هنگام برخورد با سطح پوست توسط رنگدانه‌های مو به نام ملانین جذب می‌شود. در طول جذب اشعه توسط فولیکول انرژی بسیار زیادی آزاد شده. که منجر به ایجاد حرارت بالا در فولیکول می‌گردد. فولیکول‌های مو بر اثر حرارت لیزر می‌سوزند و دیگر توانایی رشد مو را از دست می‌دهند. بدین ترتیب کلیه تارهای مو بر روی پوست در لیزر موهای زائد رفع و جدا می‌گردد.

چند جلسه لیزر با الکساندرایت کندلا 2023 برای رسیدن به نتیجه مطلوب نیاز است؟

بسته به نوع مو و پوست و ناحیه مورد نظر برای لیزر موهای زائد تعداد جلسات مورد نیاز متفاوت است.

به دلیل دوره رشد متفاوت هر یک از تارهای مو در بدن حداقل به ۴ تا ۶ هفته فاصله میان جلسات لیزر نیاز دارید.

واقعیت این است که هر قسمت از بدن دارای دوره رشد مو متفاوتی است. بدین ترتیب از بین رفتن موهای زائد به این موضوع مرتبط است که در زمان لیزر درمانی، موهای زائد در چه مرحله‌ای از رشد قرار دارند. به این همه حداقل ۱۰ جلسه برای رسیدن به نتیجه مطلوب مورد نیاز است.

لیزر مو در اصفهان

چرا لیزر کندلا بهترین نوع لیزر موهای زائد در سرتاسر دنیاست!

دستگاه لیزر کندلا برترین دستگاه لیزر موهای زائد بشمار می‌رود. علاوه بر امکان تنظیم مدت زمان و فرکانس اشعه دستگاه، دستگاه دارای سری مخصوص جداگانه برای اشخاص است.

هر فردی دارای سری مختص به خود بوده که امکان انتقال بیماری‌های پوستی را به حداقل می رساند. مزیت مهم دیگر دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا مجهز بودن به سیستم خنک‌کننده در انتهای دستگاه است.

تابش پرتوهای لیزر بر روی پوست به طور معمول درد ندارد و مشکلی برای افراد به وجود نمی‌آورد. با این همه در نواحی حساسی مانند بالای لب و یا زیر پلک و گونه‌ها که پوست نازک و حساس است ممکن است احساس درد و سوزش خفیفی ایجاد شود.

دستگاه لیزر کندلا با اسپری خنک کننده پوست DOC و سیستم هوای خنک قبل و بلافاصله پس از تابش اشعه موجب خنک شدن پوست و کاهش درد در طول لیزر موهای زائد می‌گردد.

در کلینیک الهیه اصفهان چه ناحیه‌هایی را می‌توان با لیزر کندلا 2023 درمان کرد؟

شما در کلینیک الهیه جهت لیزر مو در اصفهان می‌‌توانید کلیه قسمتهای بدن خود را لیزر کنید. امکان لیزر موهای زائد بدن در بخش‌های مختلفی مانند چانه، کمر، سینه، پاها، بالای لب، زیر بازوها، زیر بغل، ناحیه بیکینی و سایر قسمت‌ها وجود دارد.

در واقع هر ناحیه‌ای از بدن که دارای موهای زائد باشد، امکان لیزر توسط دستگاه لیزر کندلا را دارد

لیزر مو در اصفهان

مراقبت‌های قبل و بعد از لیزر موهای زائد با لیزر کندلا 2023

افرادی که برای جلسه لیزر درمانی نوبت دارند برای حداکثر بهره‌وری نیاز به رعایت نکات و مراقبت‌های قبل از عمل دارند. مراقبت های قبل از لیزر موهای زائد شامل موارد ذیل است:

  • اصلاح ناحیه مورد نظر برای لیزر توسط تیغ در روز قبل
  • پاک نمودن سطح پوست از هر گونه مواد آرایشی، کرم و لوسیون
  • استحمام قبل از جلسه لیزر
  • خودداری از موم گذاشتن و یا استفاده از مواد موبر و برنزه کردن به مدت حداقل سه تا چهار هفته قبل از جلسه لیزر
  • عدم آفتاب گرفتن حداقل دو هفته قبل از جلسه لیزر و استفاده مداوم از کرم ضد آفتاب

پس از اتمام جلسه لیزر موهای زائد نیاز به مراقبت‌های خاص جهت حداکثر بهره‌وری خواهید داشت. در ناحیه لیزر ممکن است پوست قرمز شده و سوزش و گرمای کمی داشته باشد.

برای کاهش این عوارض از کرم و ژل بی‌حسی استفاده کرده و محل را خنک نگه دارید. در مدت زمان سه تا پنج روز این عوارض بهبود می‌یابند. به مدت حداقل یک شبانه روز پس از اتمام لیزر از حمام آب گرم، استخر و سونا، استفاده از لوازم آرایشی و پوشیدن لباس های تنگ و چسبان خودداری کنید.

مرکز تخصصی لیزر مو با جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا

اگر برای اجرای لیزر مو در اصفهان با دستگاه لیزر کندلا 2023 در کلینیک الهیه با دارا بودن 5 شعبه در استان های سمنان ، قم ، اصفهان ، شهرکرد و شهر خمینی شهر استفاده کنید، مطمئناً به دنیایی از پوستی صاف و بدون مو خواهید رسید. این کلینیک با تیم متخصص و تجهیزات پیشرفته، تجربه ایمن و موثری را برای شما فراهم می‌کند

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃