مخلوط طبیعی انار برای سفید کردن صورت

تاریخ انتشار: 7 مهر 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 1943

انار فواید زیادی برای پوست دارد که می توانید با انجام برخیدرمان های ساده در خانه از آنها بهره ببرید و پوستی روشن و یکدست و بدون رنگدانه داشته باشید،در این مقاله مخلوط های طبیعی انار برای سفید شدن صورت وجود دارد.

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین کرم موبر مردانه مطالعه کنید.

ماسکانار و عسل برای روشن شدن پوست

 ماسکانار و عسل برای روشن شدن پوست
ماسکانار و عسل برای روشن شدن پوست

انار به روشن شدن رنگ پوست کمک می کند،پوست را تغذیه می کندو تمام اسکارها و لک های صورت را باز می کند،همچنین به لایه برداری صورت شما کمک می کند و ظاهری درخشان به آن می بخشد، دو قاشق غذاخوری عسل و دانه های انار را در یک کاسه بریزید،سپس بریزید

یک فنجان بلغور جو دوسر و 100 میلی لیتر شیر .همه مواد را با هم مخلوط کنید تا خمیری یکدست شودسپس آن را به طور یکنواخت روی صورت و گردن خود بمالید.

اجازه دهید ماسک به مدت 10 دقیقه روی پوست بماند و سپس آن را با آب ولرم بشویید.این روند را دو بار در هفته قبل از خواب برای بهترین نتیجه تکرار کنید.

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین تونر صورت مطالعه کنید.

ماسکانار و ماست

 ماسکانار و ماست
ماسکانار و ماست

یک ماسک صورت ساده که با انار و ماست درست شده باشد می تواند تا حد زیادی پوست شما را صاف، روشن و سفید کند.

یک خمیر صاف از دانه های انار تهیه کنید، ۲ تا ۳ قاشق غذاخوری ماست ساده اضافه کنیدو خوب مخلوط کنید.ماسک را به طور یکنواخت روی صورت و گردن خود بمالیدو بگذارید 20 تا 25 دقیقه بماند تا خشک شود.آن را با آب ولرم بشویید تا پوستی سفید و درخشان داشته باشید.

ماسکانار و لیمو

لیمو سرشار از ویتامین C است و می تواند بهاجزای آنتی اکسیدانی موجود در انار شادابی و شادابی،درخشان و بدون برنزه شدن پوست را بدهد.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک رب انار را با آسیاب کردن یک مشت دانه و ریختن 6 تا 7 قطره آب لیموی تازه در آن درست کنید.مواد را خوب مخلوط کنید و روی صورت و گردن خود بمالید و بعد از 30 دقیقه یا بیشتر با آب سرد بشویید.

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین دستگاه میکرودرم خانگی مطالعه کنید.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃
تا 60% تخفیف بر روی صدها عنوان کتاب! خرید کتاب با 50% تخفیف