کیت پی ار پی چیست ؟ کیت پی ارپی بی دی، وکیوسرا ترک و گرینر قیمت و خرید

تاریخ انتشار: 30 دی 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 52

چکیده : این مقاله در مورد لوله ها یا کیت های پی ارپی و انواع آن صحبت می کند

کیت پی ار پی چیست ؟

کیت پی ارپی پی آر پی (PRP) یک لوله آزمایشگاهی است که برای جمع آوری خون و جداسازی پلاکت‌ها از آن استفاده می‌شود. این لوله‌ها دارای ویژگی‌های خاصی هستند که باعث می‌شود برای استفاده در پی آر پی مناسب باشند. لوله‌های پی آر پی معمولاً از جنس پلاستیک یا شیشه ساخته می‌شوند. آنها دارای یک بخش کوچک در انتهای خود هستند که برای جمع آوری خون استفاده می‌شود. این بخش معمولاً دارای یک سوراخ کوچک است که باعث می‌شود خون به راحتی از آن خارج شود. کیت پی ار پی همچنین دارای یک ماده شیمیایی هستند که باعث می‌شود پلاکت‌ها در خون جمع شوند. این ماده شیمیایی معمولاً یک ماده ضد انعقاد است که باعث می‌شود خون لخته نشود.

لوله‌های پی آر پی برای استفاده در پی آر پی باید دارای ویژگی‌های زیر باشند:

  • باید از جنس پلاستیک یا شیشه ساخته شده باشند.
  • باید دارای یک بخش کوچک در انتهای خود باشند.
  • باید دارای یک ماده شیمیایی باشند که باعث می‌شود پلاکت‌ها در خون جمع شوند.

لوله‌های پی آر پی مختلفی در بازار موجود هستند. برخی از این لوله‌ها برای استفاده در آزمایشگاه‌های پزشکی طراحی شده‌اند و برخی دیگر برای استفاده در کلینیک‌های زیبایی طراحی شده‌اند. در کلینیک‌های زیبایی، معمولاً از لوله‌های پی آر پی آماده استفاده می‌شود. این لوله‌ها حاوی خون و پلاکت‌های آماده هستند و نیازی به جداسازی پلاکت‌ها از خون نیست. در آزمایشگاه‌های پزشکی، معمولاً از لوله‌های پی آر پی خالی استفاده می‌شود. این لوله‌ها باید به درستی جمع آوری و پردازش شوند تا پلاکت‌های با کیفیت بالا تولید شوند.

قیمت کیت پی ار پی و خرید کیت پی ارپی

قیمت کیت های پی ار پی خارجی تحت تاثیر قیمت دلار قرار دارد پس همواره این قیمت نوسانی خواهد بود. برای اطلاع از قیمت کیت های پی ارپی می توانید به فروشگاه طبینو مارکت مراجعه کرده و از قیمت های به روز این فروشگاه اطلاع پیدا کنید.

در هنگام خرید کیت پی ار پی، باید به موارد زیر توجه کنید:

  • کیفیت و ایمنی کیت
  • برند سازنده کیت
  • تجهیزات موجود
  • نیازهای بیمار

در صورتی که قصد دارید از کیت پی ار پی در کلینیک زیبایی استفاده کنید، باید با پزشک یا متخصص زیبایی خود مشورت کنید تا کیت مناسب را انتخاب کنید.

کیت پی ار پی در ایران به طور گسترده در کلینیک‌های زیبایی و آزمایشگاه‌های پزشکی استفاده می‌شود. این کیت برای درمان طیف وسیعی از مشکلات پوستی و زیبایی مانند ریزش مو، چین و چروک، افتادگی پوست و آسیب‌های ناشی از آفتاب استفاده می‌شود.

کیت پی ار پی در ایران از کیفیت و ایمنی بالایی برخوردار است و توسط شرکت‌های معتبری مانند BD، Vacusera و Coagulation Concepts تولید می‌شود.

بهترین مارک کیت پی ار پی

بهترین برند و مارکک کیت پی ارپی یا لوله پی ارپی در ایران شامل سه نوع اصلی می باشد.

لوله‌های پی آر پی شرکت BD

لوله‌های پی آر پی شرکت Vacusera

لوله‌های پی آر پی شرکت اتریشی گرینر

کیت پی ار پی بی دی(BD)

یک کیت آزمایشگاهی است که برای جمع آوری خون و جداسازی پلاکت‌ها از آن استفاده می‌شود . این کیت توسط شرکت BD تولید می‌شود و از کیفیت و ایمنی بالایی برخوردار است. لوله‌های پی ار پی بی دی از جنس شیشه ساخته شده‌اند و دارای یک بخش کوچک در انتهای خود هستند که برای جمع آوری خون استفاده می‌شود. این بخش معمولاً دارای یک سوراخ کوچک است که باعث می‌شود خون به راحتی از آن خارج شود. لوله‌های پی ار پی بی دی همچنین دارای یک ماده شیمیایی هستند که باعث می‌شود پلاکت‌ها در خون جمع شوند. این ماده شیمیایی معمولاً یک ماده ضد انعقاد است که باعث می‌شود خون لخته نشود. مواد شیمیایی بی دی شامل یک ماده ضد انعقاد و یک ماده تحریک کننده پلاکت است. ماده ضد انعقاد باعث می‌شود خون لخته نشود و ماده تحریک کننده پلاکت باعث می‌شود پلاکت‌ها فعال شوند و فاکتورهای رشد بیشتری تولید کنند. دستورالعمل‌های استفاده بی دی شامل دستورالعمل‌های جمع آوری خون، سانتریفیوژ و تزریق پلاکت‌ها است.

کیت پی ار پی بی دی برای استفاده در کلینیک‌های زیبایی و آزمایشگاه‌های پزشکی مناسب است. این کیت برای جمع آوری خون و جداسازی پلاکت‌ها از آن با ایمنی و دقت بالایی عمل می‌کند.

در اینجا مزایای استفاده از کیت پی ار پی بی دی آورده شده است:

کیفیت و ایمنی بالا

دقت بالای جداسازی پلاکت‌ها

سهولت استفاده

در اینجا معایب استفاده از کیت پی ار پی بی دی آورده شده است:

هزینه نسبتاً بالا

در نهایت، تصمیم گیری در مورد اینکه آیا کیت پی ار پی بی دی برای شما مناسب است یا خیر، به عوامل مختلفی مانند نوع پی ار پی، تجهیزات موجود و نیازهای بیمار بستگی دارد.

کیت و لوله پی آر پی وکیوسرا ترک

شرکت Vacusera یک نوع لوله آزمایشگاهی است که برای جمع آوری خون و جداسازی پلاکت‌ها از آن استفاده می‌شود. این لوله‌ها توسط شرکت Vacusera در کشور ترکیه تولید می‌شوند و از کیفیت و ایمنی بالایی برخوردار هستند.

لوله‌های پی آر پی Vacusera از جنس پلاستیک ساخته شده‌اند و دارای یک بخش کوچک در انتهای خود هستند که برای جمع آوری خون استفاده می‌شود. این بخش معمولاً دارای یک سوراخ کوچک است که باعث می‌شود خون به راحتی از آن خارج شود. لوله‌های پی آر پی وکیوسرا ترک همچنین دارای یک ماده شیمیایی هستند که باعث می‌شود پلاکت‌ها در خون جمع شوند. این ماده شیمیایی معمولاً یک ماده ضد انعقاد است که باعث می‌شود خون لخته نشود.

خرید و قیمت لوله پی ارپی وکیوسرا ترک

در اینجا مزایای استفاده از لوله‌های پی آر پی Vacusera آورده شده است:

کیفیت و ایمنی بالا

دقت بالای جداسازی پلاکت‌ها

سهولت استفاده

قیمت مناسب

لوله پی ارپی گرینر (Greiner)

یک نوع لوله آزمایشگاهی است که برای جمع آوری خون و جداسازی پلاکت‌ها از آن استفاده می‌شود. این لوله‌ها توسط شرکت گرینر در کشور اتریش تولید می‌شوند و از کیفیت و ایمنی بالایی برخوردار هستند. لوله‌های پی ارپی گرینر از جنس پلاستیک ساخته شده‌اند و دارای یک بخش کوچک در انتهای خود هستند که برای جمع آوری خون استفاده می‌شود. این بخش معمولاً دارای یک سوراخ کوچک است که باعث می‌شود خون به راحتی از آن خارج شود. لوله‌های پی ارپی گرینر همچنین دارای یک ماده شیمیایی هستند که باعث می‌شود پلاکت‌ها در خون جمع شوند. این ماده شیمیایی معمولاً یک ماده ضد انعقاد است که باعث می‌شود خون لخته نشود.

لوله‌های پی ارپی گرینر در دو نوع خالی و آماده موجود هستند. لوله‌های خالی باید به درستی جمع آوری و پردازش شوند تا پلاکت‌های با کیفیت بالا تولید شوند. لوله‌های آماده حاوی خون و پلاکت‌های آماده هستند و نیازی به جداسازی پلاکت‌ها از خون نیست. لوله‌های پی ارپی گرینر برای استفاده در کلینیک‌های زیبایی و آزمایشگاه‌های پزشکی مناسب هستند. این لوله‌ها برای جمع آوری خون و جداسازی پلاکت‌ها از آن با ایمنی و دقت بالایی عمل می‌کنند.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃