برای تبلیغات تماس بگیرید

بهترین دستور العمل های طبیعی برای به تاخیر انداختن سفیدی زودرس

تاریخ انتشار: 12 آذر 1400
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 541

بهترین دستور العمل های طبیعی برای به تاخیر انداختن سفیدی زودرس ، اعتماد به نفس و ظاهری جوان را به شما باز می گرداند که زیبایی شما را به خود جلب می کند. سفيدی حالتی از تغيير رنگ موی اصلی به سفيد با درجات مختلف از فردی به فرد ديگر در نظر گرفته می شود، علاوه بر اين، سفيدی شدن مو با افزايش سن ممكن است افزايش يابد .

خانم ها می توانند با استفاده از دستور العمل های طبیعی موثر که به حفظ رنگ مو کمک می کند، شروع سفیدی زودرس را به تاخیر بیندازند، در اینجا بهترین دستور العمل های طبیعی برای به تاخیر انداختن سفیدی زودرس وجود دارد.

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین کرم موبر مردانه مطالعه کنید.

بهترین دستور العمل های طبیعی برای به تاخیر انداختن سفیدی زودرس

  1. دستور تهیه چای سیاه
  2. دستور برگ کاری
  3. دستور تهیه ماسک مریم گلی و رزماری

دستور تهیه چای سیاه

 دستور تهیه ماسک مریم گلی و رزماری
دستور تهیه ماسک مریم گلی و رزماری

دستور العمل هایی برای به تاخیر انداختن سفیدی پوست شامل استفاده از چای سیاه است که به جلوگیری از سفیدی زودرس و لذت بردن از موهای سالم و ظاهری جوان کمک می کند . استفاده از چای سیاه یک فرآیند بسیار آسان است.

فقط چای را خوب بجوشانید و بعد از فیلتر کردن خوب بگذارید مایع خنک شود. سپس مایع را در یک اسپری شیشه ای بریزید و کل موها را اسپری کنید، سپس ماساژ دهید و موها را شانه کنید تا مخلوط به طور یکنواخت در کل مو پخش شود.

بعد از حدود 20 دقیقه موهای خود را بشویید و این کار را تکرار کنید تا رنگ دلخواه به دست آید و از موهای فوق العاده و متمایز لذت ببرید.

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین تونر صورت مطالعه کنید.

دستور برگ کاری

 دستور برگ کاری
دستور برگ کاری

دستور العمل هایی برای به تاخیر انداختن ظاهر شدن موهای خاکستری شامل استفاده از برگ کاری روی موها است. برگ کاری حاوی مقدار مناسبی ویتامین B و مواد مغذی است که به حفظ رنگ اصلی مو کمک می کند. برگ های کاری همچنین به محافظت از مو در برابر سفیدی زودرس کمک می کند.

یک مشت برگ های کاری را با یک قاشق غذاخوری روغن نارگیل بجوشانید، سپس مخلوط را با ماساژ ملایم روی پوست سر به موهای خود بمالید. سپس مخلوط را به مدت 30 دقیقه روی موهای خود بگذارید و این روند را دو بار در هفته تکرار کنید تا موهایی عالی و ظاهری جوان‌تر داشته باشید.

دستور مریم گلی و رزماری

 دستور مریم گلی و رزماری
دستور مریم گلی و رزماری

دستور العمل هایی برای به تعویق انداختن ظاهر خاکستری عبارتند از مخلوط کردن مریم گلی با رزماری ، زیرا مخلوط فوق العاده ای است که به به تاخیر انداختن علائم سفید شدن زودرس کمک می کند.

نصف فنجان مریم گلی را با نصف فنجان رزماری و 500 میلی لیتر آب بجوشانید و مخلوط را یک ساعت بگذارید تا خوب بجوشد سپس آن را کنار بگذارید تا خنک شود. مریم گلی یک گیاه فوق العاده است که ریزش مو را درمان می کند و درخشندگی ایجاد می کند ، در حالی که رزماری به بهبود گردش خون و تقویت آن کمک می کند.

استفاده از این دو ماده با هم به تقویت مو و به تاخیر انداختن سفیدی مو کمک می کند، بنابراین هفته ای یک بار از این ماسک استفاده کنید تا نتیجه عالی بگیرید.

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین دستگاه میکرودرم خانگی مطالعه کنید.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
آبی بیوتی
لوازم آرایشی لوازم بهداشتی
لوازم شخصی برقی عطر و ادکلن