خرید 20 مدل بهترین لنز چشم رنگی[طبی] با قیمت مناسب و ارزان

تاریخ انتشار: 16 مهر 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 5515

لنز ها ، لایه های نازکی هستند که شبیه سازی شدهاز طرح عنبیه ی چشم می باشند،دارای فرورفتگی و انحنای متناسب با قرنیه چشم(در انواع مختلف) هستند و بدون آسیب رساندن به چشمالبته با رعایت نکاتی که در این مقاله به شما یادآور می شویم، در کاربرد های مختلف استفاده می شوند.

امروزه استفاده از لنز رنگی چشم بین مردم به ویژه بانوان اهمیت ویژه‌ای پیدا کرده است،به طوریکه در حال حاضر بیش از ۱۵۰ میلیون نفر در کل دنیا از آن استفاده می‌کنند.لنز های رنگی کوتاه مدت را معمولا افرادی انتخاب می کنندکه طرفدار زیبایی، تنوع و مد هستند.و انواع دیگر لنز که برطرف کننده عیوب انکساری می باشند و به جای عینک مورد استفاده قرار می گیرند مخصوص بیماران چشمی است.

در اینجا تمامی جوانب استفاده از لنز را سنجیده و گرد آورده ایم و به شما که زیباییو سلامتی را باهم می خواهید، ارائه می دهیم. جذاب ترین بخش انتخاب لنز، انتخاب رنگ آن است. پس با انواع رنگ شروع می کنیم.ضمنا در انتهای مقاله تعدادی از پرفروش ترین و بهترین لنز چشم رنگی موجود در بازار از دیدگاه خریداران اینترنتی را برایتان لیست کرده ایم.

رنگ بندی بهترین لنز رنگی چشم

رنگ بندی بهترین لنز رنگی چشم
رنگ بندی بهترین لنز رنگی چشم

معمولا افراد به دنبال لنزی هستند که در ترکیب با رنگ چشم خودشان، رنگی طبیعی جلوه دهد.برای گرفتن چنین نتیجه ای باید اول لنز مرغوب و نازک با طراحی طبیعی انتخاب کنید و دوم،رنگ لنزتان نزدیک به رنگ چشم خودتان باشد تا زیباتر به نظر برسد. می توان گفت در حال حاضر لنز های رنگی، رنگبندی نا محدودی دارند .اما طیف های رنگی محبوب و پر طرفدار آنها، در انواع آبی، انواع سبز، انواع عسلی و بیشتر عسلی روشن، طوسی/قهوه ای و طوسی خلاصه می شود.

مزیت ها و کاربرد های لنز چشمی

کاربرد لنزها بسته به نوع آنها متفاوت است. لنز های طبی امروزه جایگزین عینک شده اند وعلاوه بر حمل آسان، مانند عینک باعث گودی چشم نمی شوند و مضرات عینک را ندارند.در مورد لنزهای رنگی می دانیم که بیشتر در زیبایی افراد جلوه گر استاما برای کار گریم و شخصیت سازی نیز بسیار پرکاربرد و پرمصرف اند.

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین کرم پودر مطالعه کنید.

راهنمای خرید انواع لنز چشم

راهنمای خرید انواع لنز چشم
راهنمای خرید انواع لنز چشم

زمان خرید لنز باید به چند نکته بسیار توجه کرد:

 1. سایز لنز چشمی:

  دیامتر یا قطر لنز برای چشم‌های کوچک و متوسط و درشت متفاوت است و برای اینکه فرد احساس راحتی با لنز داشته باشدو مشکلی در دید وی ایجاد نشود بایستی براساس سایز چشم خود لنز انتخاب کند.افرادی که از لنز چشم استفاده می‌کنند باید بدانند که سایز قرنیه چشمشان چه شماره‌ای دارد.

  احتمالا برای بسیاری از کاربران لنز اتفاق افتاده است که لنزی را خریداری کرده‌انداما بعد متوجه شده‌اند که لنز به خوبی روی قرنیه چشمشان نمی‌خوابد و یا حرکت می‌کندو یا دور قرنیه چشم خودشان بزرگتر از لبه‌های لنزی است که گذاشته‌اند. دلیل این مساله عدم دقت به سایز لنز چشم است.به طور کل باید در مورد لنز مد نظرتان، سایز و بیس (میزان انحنای پایه) و دیامتر (قطر لنز) آن ، سازگار با چشم شما باشد.

 2. درصد آب بالا:

  درصد آب لنز میزان آب موجود در لنز را تعیین می کند و هر چقدر میزان آب بیشتر باشد استفاده از لنز راحتتر می شود.

 3. نازک و نرم بودن لنز:

  اگر لنز شما نازک و سبک باشد هرگزاحساس نمیکنید که یک جسم خارجیدر چشمتان قرار دارد و استفاده از آن راحت می شود. همچنین لنزهای نرم به دلیل برخورداری از جنس وخواص منحصر به فرد این قابلیت را دارند که حالت قرنیه را به خود بگیرندو برای فرد مشکلی ایحاد نکننداما به شرطی که حرکت لنز در چشم بیش از حد نباشد و در دید فرد مشکلی ایجاد نکند.

 4. اکسیژن رسانی بالا به چشم:

  این ویژگی لنز، می تواند سلامت چشم شما را تضمین می کند.

 5. شرکت تولید کننده لنز:

  این مورد تمامی نکات بالا را تضمین می کند پس بهتر است شما از برندهای خوب استفاده کنید تا مشکلی نداشته باشید.

تقسیم بندی لنز چشم از نظر جنس

تقسیم بندی لنز چشم از نظر جنس
تقسیم بندی لنز چشم از نظر جنس

به طور کلی سه نوع لنز طبی، توریک و رنگی داریم.

لنز های نمره دار یا پاور (طبی): مناسب با نوع نقص چشم و با تجویز پزشک متخصص استفاده می شود و تاریخ انقضای سالیانه دارد و دارای محدودیت سنی 18 سال به بالا هستند. در دو نوع بی رنگ و رنگی عرضه می شوند.
لنز های توریک: مخصوص چشم های آستیگمات هست و با تجویز پزشک استفاده می شود.
لنز های بدون نمره (رنگی): بصوره روزانه (یکبار مصرف) یا ماهانه استفاده می شوند و محدودیت سنی ندارند. به طوریکه کودکان 11 تا 14 سال هم میتوانند استفاده کنند. اما توصیه می شود از نوع روزانه آنها استفاده کنید زیرا آسیب کمتری به چشم وارد می کنند.

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین برس رژ گونه مطالعه کنید.

مدت زمان استفاده از لنز رنگی چشم

مصرف کنندگان لنزهای تماسی به خوبی می دانند که پس از گذشت مدت زمان معینی دیگر نمی توانند از لنزهای خود استفاده کنند. تاریخ مصرف را کارخانه تولیدکننده لنز تماسی بر روی بسته‌بندی لنزها درج کرده است. لنزهای چشمی پس از گذشت تاریخ مصرفشان، می توانند به انواع آلودگی ها دچار شده و ایجاد عفونت کنند.

حال اگر فردی آنها را بر روی چشمان خود قرار دهد، خود را در معرض ابتلا به انواع عفونت های چشمی قرار می دهد. لنز موقع خرید مهر و موم شده است و درون ظرف مخصوص بدون هوا نگهداری می شود. افراد مصرف کننده پس از خریداری این محصول، مهرو موم آن را باز می کنند و در ظروف مخصوصی که با هوا تماس دارد، نگهداری می کنند.

هشدار! حتما قبل از خرید لنز چشمی، بسته بندی آن را به خوبی بررسی کنید و از فقدان هر گونه سوراخ و پارگی در بسته بندی آن مطمئن شوید. هر نوع لنزی که بسته بندی آن پاره شده است را مصرف نکنید و دور بیندازید.

عوارض لنز چشم رنگی

لنز های رنگی اگر به شکل درست و تحت نظر پزشک، انتخاب و خریداری شوند عوارض ندارند. اما اگر بدون توجه به نکات مهم ضمن خرید، از لنز نامناسب استفاده کنیم باعث بروز حساسیت و عفونت چشم می شود که خطرات جبران ناپذیری را به دنبال دارد.

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین کرم برنزه کننده مطالعه کنید.

نکات مهم بعد از خرید لنز طبی چشم

نکات مهم بعد از خرید لنز طبی چشم
نکات مهم بعد از خرید لنز طبی چشم

از لنزی استفاده کنید که عادت به استفاده از آن دارید. سعی کنید نام مارک لنز مناسب چشمان خود را برای اولین بار مصرف،از پزشک متخصص سوال کنید و اگر برایتان مناسب بود و مشکلی برایتان در حین استفاده نداشت،مارک دیگری را امتحان نکنید. از لنزهایی که مورد تایید پزشکان متخصص نیست، خودداری کنید.

برای هرچه بیشتر عمرکردن لنزهای خود، رعایت نکات بهداشتی را جدی بگیرید. شستن دست ها با آب و صابون قبل از هر گونه تماس با لنز الزامی است. تعویض مایع محلول که برای نگهداری از لنزها استفاده می شود نیز ضروری است.همچنین در نظر داشته باشید که لنز، یک جسم خارجی است که بر روی قرنیه چشم شما قرارمی گیرد؛پس هر چند وقت یک‌بار، فیت شدن لنز را با چشم خود بررسی کنید و در صورت بروز مشکل، آن را برطرف کنید.

خرید 20 مدل بهترین لنز چشم رنگی {طبی} برای چشم حساس + قیمت

اقلام همراه آرایشیمحفظه نگه‌دارنده
رنگسبز کهکشانی
بازه زمانی استفادهسه ماه
ویژگی‌هاقابل شستشو

لنز رنگی کریستریو یکی از بهترین و بصرفه ترین لنزهای رنگی موجود در بازار میباشد(بین 3 ماه تا 6 ماه قابل استفاده میباشد) .لنز کریستریو محصول کشور کره جنوبی است.

این لنز بخاطر داشتن آبرسانی بالا (44%) یکی از بهترین لنزهای رنگی موجود در بازار ایران نیز میباشد .

اقلام همراه آرایشیمحفظه نگه‌دارنده
رنگطوسی الماسی
بازه زمانی استفادهیک سال
ویژگی‌هاقابل شستشو

لنزهای رنگی سالانه الگانس ، بسیار زیبا و با کیفیت بالا ساخته شده اند، که با پشتکار بالا و حمایت مصرف کنندگان توانستهرتبه بالایی در بین دیگر برندهای لنزهای رنگی به خود اختصاص دهد.

لنزهای رنگی الگانس، بسیار طراحی نازک و نرمی داشته و یک طراحی مخصوص لبه گرد و صاف دارد که شکل کره ای این لنز باعث راحتی بیش از حد مصرف کننده می شود. همچنین این لنز، جزء لنزهایی است که چشم را بزرگتر و خوش فرم تر می کند وبا استفاده از این نوع لنزها، کاربران می توانند یک جفت چشم بزرگ و رنگی داشته باشند.

اقلام همراه آرایشیمحفظه نگه‌دارنده
رنگسبز دور خاکستری
بازه زمانی استفادهیک سال
ویژگی‌هاقابل شستشو

لنز رنگی 500ساعته بیوتی beauty یکی از بهترین و بصرفه ترین لنزهای رنگی موجود در بازار میباشد.(بین6ماه تا یک سال قابل استفاده میباشد)

لنز بیوتی یکی از بهترین برند های موجود لنز رنگی در بازار جهانی میباشدکه محصول کشور کره جنوبی است.لنز رنگی 500ساعته بیوتی بخاطر داشتن آبرسانی بالا (42%) و دارای قطر (۱۴mm)یکی از پر طرفدار ترین لنزهای رنگی موجود در بازار ایران نیز میباشد.

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین ست براش آرایشی مطالعه کنید.

اقلام همراه آرایشیمحفظه نگه‌دارنده
رنگسبز دور طوسی
بازه زمانی استفادهسه ماه
ویژگی‌هاقابل شستشو

لنز چشم گریس هرا محصولی فوق‌العاده با کیفیت از کشور کره است.این محصول به دلیل پوشش خاص سطح لنز، پردازش آن را سه بعدی کرده و رنگی کاملا طبیعی به چشمان شما هدیه می‌دهد.

تولید این لنز از متد پلیمری بودهکه باعث جذب اکسیژن بیشتری می‌شود. در ساخت لنزگلیس از پیگمان‌های دارویی استفاده شده که مورد تأیید FDAآمریکا است.

به علاوه کاملا فیکس و منطبق قرنیه چشم قرار خواهد گرفت.این لنز مناسب افرادی است کهبه دنبال رنگ‌های متنوع وطبیعی برای چشم‌های خود هستند.

رنگAddict Azure
بازه زمانی استفادهیک روز
ویژگی‌هاقابل شستشو

لنز رنگی رویال ویژنمدل Daily یکی از پر طرفدارترین برند‌های لنز رنگی است. این لنزهای رنگی اکسیژن رسانی با فناوری هایدروژل دارند.می توانند به راحتی اکسیژن را به چشمان شما انتقال دهند.

همچنین لنزهای تماسی رنگی Royal Vision دارای مواد سازنده Polyhema هستند که رطوبت را تا حدالمقدور حفظ میکند و مانع از خشکی چشم میشود.این لنزهای رنگی از کیفیت بسیار بالایی ساخته شدهو دارای طراحی نازک و نرم، اما بسیار راحت هستندو این راحتی را برای شما تضمین می کنند.

لنزهای رنگی رویال ویژن (Royalvision)،دارای تنوع رنگی بسیار بالا هستند و پوشش دهی کامل آن باعث شده یکی از برندهای پرطرفدار بین لنزهای رنگی شود. این لنزهای رنگی آبرسانی مناسبی دارند و برای افرادی که چشمانی حساس و خشک دارند،ایده آل است و می تواند انتظارات مصرف کننده را فراهم کند.

اقلام همراه آرایشیمحفظه نگه‌دارنده
رنگآبی
بازه زمانی استفادهسه ماه
ویژگی‌هاقابل شستشو

لنز رنگی الگانس مدل فصلی (سه ماهه) تجربه ای تازه از جذابیت و کیفیت از رنگ های کاملا طبیعی می باشدکه مناسب برای تیره ترین و روشن ترین رنگ چشم ها می باشد.لنز رنگی اینوآر ELEGANCE با اکسیژن رسانی بالا ، تضمین کننده راحتی و سلامت چشم های شما می باشدو بهترین انتخاب برای تغییر رنگی بی نظیر در چشم ها است.

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین کرم سفید کننده زیربغل مطالعه کنید.

رنگطوسی
بازه زمانی استفادهسه ماه
ویژگی‌هاقابل شستشو

اقلام همراه آرایشیمایع نگه‌دارنده
رنگطوسی
بازه زمانی استفادهیک روز
سایر توضیحاتلنز روزانه
بسته 10 عددی

مناسب برای افرادی است که می خواهند رنگ طبیعی چشم خود را تغییر دهند.دارای تکنولوژی منحصر به فرد 3 در 1 ،مناسب برای افرادی که برای تنوع و زیبایی چشم ها از لنزهای رنگی استفاده می کنند و توجه همگان را به طرف نگاه خود با لنز رنگی فرشلوک جلب کنند.نگاه خود را کاملا جذاب و خیره کننده نمایش دهند. به علت اکسیژن دهی بالایی که دارد برای استفاده طولانی مدت مناست است.

طراحی ویژه لنز فرشلوک باعث تغییر واقعی رنگ چشمان شما حتی با زمینه چشم مشکی می شود و مناسب چشمان ما ایرانیان که دارای چشمان تیره هستیم میباشد.خاصیت طراحی این لنز با لبه های نازک باعث میشود تا در تمام مدت استفاده احساس راحتی کنید وچشمان شما خسته نشود و حتی مناسب چشمان افراد با چشمان ریز است.

با لنزهای رنگی فصلی به چهره خود جذابیتو در میان دوستان خود با چشمانی خیره کننده و زیبا با رنگهای فوق العاده طبیعی منحصر به فرد باشید.اگر به دنبال این هستید که توجه همه اطرافیان را به خود جلب کنید پیشنهاد می کنیمکه عینک خود را کنار گذاشته و از لنز رنگی فرشلوک استفاده کنید.

اقلام همراه آرایشیمحفظه نگه‌دارنده
رنگسبز یخی
بازه زمانی استفادهیک سال
ویژگی‌هاقابل شستشو

از مهم‌ترین عناصر تاثیرگذار در زیبایی هر فرد، چشم‌ها هستند.در سالهای اخیر تمایل به استفاده از لنزهای رنگی بین بانوان بسیار زیاد شده است.اغلب افراد برای زیبایی بیشتر و تغییر رنگ چشم از لنزهای رنگی استفاده می‌کنند.از آنجا که لنز با چشم‌ انسان ارتباط مستقیم دارد بایستی در انتخاب لنز دقت زیادی شود.

لنزهای هرا ساخت کمپانی Dream contact کره جنوبی می‌باشند.این محصول حاوی 42% آب است و با اکسیژن رسانی بالا مانع از ایجاد حس خشکی در چشم ‌ها می‌شود. قطر این لنز 14mm است و دارای فناوری ساخت هایدروژل می‌باشد.شرکت هرا با طراحی دقیقاین محصول بر روی چشم‌های تیره نتیجه‌ی دلخواهو طبیعی را به مصرف کننده می‌دهد.

اقلام همراه آرایشیمایع نگه‌دارنده
رنگعسلی روشن دور مشکی
بازه زمانی استفادهشش ماه
ویژگی‌هاضد حساسیت , روزانه
سایر توضیحاتراحتی بیشتر در افزایش مقدار اکسیژن رسانی.
فعال سازی گردش طبیعی اشک چشم.
لبه های انحنادار لنز.احتمال بروز حساسیت در چشم ها را به حداقل میرساند

لنز رنگی چیک ویو یکی از پر طرفدارترین برند‌های لنز رنگی است. این لنزهای رنگی اکسیژن رسانی با فناوری هایدروژل دارند.می توانند به راحتی اکسیژن را به چشمان شما انتقال دهند.

همچنین لنزهای تماسی رنگی chic viewدارای مواد سازندهPolyhema هستند که رطوبت را تا حدالمقدور حفظ میکند و مانع از خشکی چشم میشود.این لنزهای رنگی از کیفیت بسیار بالایی ساخته شده و دارای طراحی نازک و نرم، اما بسیار راحت هستندو این راحتی را برای شما تضمین می کنند.

لنزهای رنگی {چیک ویو} دارای تنوع رنگی بسیار بالا هستندو پوشش دهی کامل آن باعث شده یکی از برندهای پرطرفدار بین لنزهای رنگی در اروپا و آسیا شود.این لنزهای رنگی آبرسانی مناسبی دارند و برای افرادی که چشمانی حساس و خشک دارند، ایده آل است و می تواند انتظارات مصرف کنندهرا فراهم کند.

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین ماسک صورت مطالعه کنید.

اقلام همراه آرایشیمحفظه نگه‌دارنده
رنگسبز
بازه زمانی استفادهشش ماه

رنگسبز عسلی
بازه زمانی استفادهسه ماه
ویژگی‌هاقابل شستشو

بارز ترین و برجسته ترین ویژگی لنز مکسی بل این است که چشمان شما را درشت جلوه داده وزیبایی منحصر به فرد و خیره کننده به چشمان شما می بخشد.کاملا سه بعدی و دارای رنگ طبیعی می باشد .

کاملا منطبق با چشم بوده و با هر سرعتی که چشم را حرکت دهیدلنز جابه جا نمیشود .بسیار سبک ،نرم، لطیف و دراین حال مقاوم می باشد.بسیار نازک و شفاف بوده و هیچگونه تاری و کدری برای دید ایجاد نمی نماید.

اقلام همراه آرایشیمحفظه نگه‌دارنده
رنگآبی آسمانی
بازه زمانی استفادهیک سال

اقلام همراه آرایشیمحفظه نگه‌دارنده
رنگچند رنگ
بازه زمانی استفادهسه ماه

اقلام همراه آرایشیمحفظه نگه‌دارنده
رنگسبز6
بازه زمانی استفادهسه ماه
ویژگی‌هاقابل شستشو

لنز رنگی گلمور کشور ایتالیا ، ساختهمی باشدو دارای تاییده بهداشت است.این لنز از سری رنگ سبز مدلGREEN6 است.لنز گلمور دارای اکسیژن رسانی 60 درصد ، با قطر 14 و میزان انحنا 8/6 می باشد.

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین فوم شستشو صورت مطالعه کنید.

رنگLa Hazel
بازه زمانی استفادهیک روز
ویژگی‌هاقابل شستشو

اقلام همراه آرایشیمحفظه نگه‌دارنده
رنگآبی روشن
بازه زمانی استفادهیک سال

اقلام همراه آرایشیمایع نگه‌دارنده
رنگآبی یخی
بازه زمانی استفادهیک روز
سایر توضیحاتلنز روزانه
یک جفت لنز

اقلام همراه آرایشیمحفظه نگه‌دارنده
رنگطوسی عسلی
بازه زمانی استفادهیک سال
ویژگی‌هاقابل شستشو

اقلام همراه آرایشیمحفظه نگه‌دارنده
رنگطوسی یخی
بازه زمانی استفادهیک سال

لنز سالانه الگانس Elegance ، یکی از نرم ترین و راحت ترین لنزهای سالانه تولیدکره استکه توانسته در مدت زمان محدود بیشترین بازخورد را داشته باشد و رضایت بسیاری از مصرف کنندگان را به خود جلب کند.

این لنز همانطور که اشاره کردیم، زیباترین چشمها را به شما هدیه می دهدو تا یک سال به مدت 12 ماه میتوانید با رعایت نکات بهداشتی از آن استفاده نمایید.

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین تونر صورت مطالعه کنید.

دوستان عزیز، مقاله بهترین لنز چشم رنگی همیشه بروزرسانی خواهد شد. مجددا به ما سر بزنید .خوشحال خواهیم شد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃