خرید 40 مدل بهترین فر مژه از مارک های خوب + قیمت روز {2022}

تاریخ انتشار: 16 مهر 1402
تعداد دیدگاه: 1
تعداد بازدید: 3785

بهترین فرمژه مناسب برای کسانی است که مژه های صاف و بدون حالت دارند. مژه های صاف از دید روبرو شبیه به یک خط منحنی دیده می شوند و زیبایی واقعی شأن پنهان می ماند. همین مژه ها وقتی فر شده و به سمت بالا کشیده می شوند، جذابیت خاصی به چشم ها و نگاهتان می دهند. به کمک فرمژه در عرض چند ثانیه مژه هایتان را زیبا و خوش حالت کنید. فرمژه همچنین می تواند بدون هیچ هزینه ای کار لیفت مژه را برایتان انجام دهد  اما به صورت موقتی.

مژه های صاف ، صورت را پیر تر نشان می دهند!با حالت دادن به مژه هایتان به روش های مختلف به طرز باورنکردنی ای جوان تر به نظر بیایید.امروزه روش های مختلفی مانند لیفت و لمینیت مژه،اکستنشن و کاشت مژه آمده اند تا به شما مژه هایی زیبا هدیه کنند،اما اگر کسی نتواند یا نخواهد از این روش های هزینه بر استفاده کندو در عین حال مژه های زیبایی داشته باشد باید چه کند؟پاسخ، فرمژه است.با ما همراه باشید تا فرمژه و نحوۀ صحیح انجام آن را به شما معرفی کنیم.

اگر تصمیم به خرید بهترین فرمژه را دارید با پرسش هایی مانند فرمژه چیست؟ بهترین فرمژه چیست؟ قبل از خرید بهترین فرمژه به چه نکاتی باید توجه کرد؟ برخورد خواهید کرد.
آبی بیوتی تمام تحقیقات قبل از خرید را بجای شما انجام داده‌استو در انتهای این مقاله 40 مدل بهترین فرمژه[برقی و دستی] را به شما معرفیپیشنهاد خواهیم کرد.

فرمژه چیست؟

فرمژه چیست؟
فرمژه چیست؟

فرمژه زدن یکی از روش های حالت‌ دادن به مژه ست؛فر‌کردن مژه‌ ها یکی از بخش‌ های آرایش استکه هیچوقت اهمیت زیادی به آن داده نمی شود،اما اگر به صورت صحیح استفاده شود، می‌تواند زیبایی چشم‌گیری در ظاهر چشم هایتان بوجود بیاورد.

باید دقت داشته باشید که نکات استفاده از فرمژه را رعایت کنید؛اگر استفاده از فرمژه باعث ریزش مژه‌ هایتان می شود، اشتباه از آن استفاده می‌کنید.بنابراین شما برای اینکه مژه‌های خوش حالتی داشته باشید باید بدانید که چطور فرمژه بزنید و از چه برندی استفاده کنید.

بهترین نوع فرمژه برای خرید، چیست؟

به هیچ عنوان فرمژه ارزان و غیر اصولی نخرید! همان طور که می دانید فرمژه ها انواع مختلفی دارند اما هدف همگی آنها فر کردن مژه است.فرمژه حرارتی، که ظاهری شبیه به اتوی مو دارداما در اندازه مناسب چشم، و با لبه های خمیده؛دو سر آن با ایجاد حرارت به شما امکان حالت دادن به موی مژه را می دهداما این حرارت ممکن است با استفاده ناصحیح به چشم هایتان آسیب برساند.

پس فرمژه های معمولی بهتر و به صرفه تر اند. فرمژه های معمولی نیز در دو نوع دو طرفه و یک طرفه در بازار موجودند که برخی طبی، دارای شانه مژه، فنر و پد شانه ای (مناسب مژه های صاف) هستند.

بهترین نوع فرمژه آن است که نرم و سبک باشد، فاصله ی بین پد تا قسمت بالای آن مناسب باشد تا فشار زیادی بر روی مژه ها وارد نکندو همچنین اندازه ای استاندارد برای چشم داشته باشد.یادتان باشد در این مورد نیز از برند های مناسب و ایمن استفاده کنید.

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین کرم پودر مطالعه کنید.

مژه فر کن دقیقا چه کاری بر روی مژه ها انجام می دهد؟

مژه فر کن دقیقا چه کاری بر روی مژه ها انجام می دهد؟
مژه فر کن دقیقا چه کاری بر روی مژه ها انجام می دهد؟

در نوع معمولی آن، باید بگویم که فرمژه دارای دو لبه خمیده است که چشم شما در حالت باز، مژه های بالایی خود را بین این دو لبه قرار می دهد و با بسته شدن فرمژه و فشار وارد از سوی دو لبۀ آن، مژه های شما به پیروی از حالت خمیده ی لبه های فرمژه، خم میشود و به سمت بالا می رود.

اشتباهات رایج در استفاده از فرمژه

بعد از ریمل از فرمژه استفاده نکنید: : بسیاری از خانم ها تصور می کنند اگر ریمل زده و سپس فرمژه استفاده کنند، حجم دهی بهتر و مژه های خوش حالت تری خواهند داشت؛ اما با این کار ممکن است ریمل، باعث چسبندگی مژه ها به فرمژه شود و مژه ها کنده شوند!پس حتما باقیمانده ریمل یا مداد چشم روز گذشته را قبل از استفاده از فرمژه، کاملا پاک کنید.
با فرمژه راحت کار کنید: هنگام فرمژه زدن، آن را محکم نگیرید و راحت باهاش کار کنید.
مژه ها را محکم نکشید: به هیچ وجه مژه هایتان را محکم نکشید چرا که باعث ریزش آن ها می شود.
نکات بهداشتی: فرمژه ها باید هفته ای یک بار تمیز شوند. پد فرمژه باید بین 4 تا 6 ماه عوض شود.

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین برس رژ گونه مطالعه کنید.

بهترین مارک فر مژه

 • فر مژه مارک گلدن فیشر
  نقاط قوت
  • طراحی ارگونومیک
  • جنس استیل ضدزنگ
  • آبرسانی مطلوب به پوست
  • کیفیت عالی
  • دسته های ضدتعریق
  • نشکن
 • فرمژه مارکاس ای وی
  نقاط قوت
  • بدون کمترین آسیبی به مژه
  • استفاده و فشار واردۀ روان
  • کیفیت عالی
  • مناسب با فرم چشم
 • فرمژه مارک تاچ بیوتی
  نقاط قوت
  • حالت دهنده و لیفت قوی مژه
  • دسته پلاستیکی و راحت
  • متناسب با منحنی چشم
  • اندازه مناسب برای چشم های مختلف
  • ایجاد مژه سه بعدی

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین پد آرایشی مطالعه کنید.

فواید و کاربرد فرمژه

حالت دادن به مژه ها، کمک به زیبایی مژه ها، چشم و صورت همگی از فواید استفاده از فرمژه هستند.

روش صحیح استفاده از فرمژه

روش صحیح استفاده از فرمژه
روش صحیح استفاده از فرمژه

مراحل صحیح فرمژه زدن:

 1. ضد عفونی:

  بهتر است قبل از استفاده از فرمژه،آنرا با مقدار کمی الکل ضد عفونی کنید . این کار باعث می شوداگر آثار لوازم آرایشی یا آلودگی بر آن باقی مانده باشد، از بین برود.با ضد عفونی از سلامت چشمتان بعد از فرمژه زدن اطمینان حاصل کنید.

 2. از گوشه چشم شروع کنید:

  : چشم هایتان را باز کنیدو فرمژه را کاملا نزدیک به خط رویش مژه ها و گوشه بیرونی چشم قرار دهید.ابتدا مطمئن شوید، پوست پلک در فرمژه قرار نگرفتهباشد و مژه ها از ریشه روی سطح آن جا گرفته اند.

 3. بیش از حد فشار وارد نکنید:

  : در این مرحله، فرمژه را به مدت 5 تا 10 ثانیه فشار دهید و بعد بردارید.

 4. وسط چشم قرارش دهید:

  حال باید فرمژه را بردارید و وسط پلک قرار دهید؛دقت بفرمایید که جای درست آن، خط رویش مژه هاست و نه میانۀ مژه ها.به همان شیوه قبل فشار دهید و بعد از چند ثانیه بردارید.

 5. گوشۀ دیگر چشم:

  برگردید به مرحله 2 و در گوشه دیگر چشم انجامش دهید.فراموش نکنید که تمامی مژه ها باید فر شوند تا ظاهر طبیعی چشم حفظ شود.

40 مدل بهترینفرمژه باکیفیت و قیمت عالیموجود در بازار{2022}

سایر مشخصاتدارای پد فرمژه اضافه

کشور مبدا برندایران
سایر مشخصاتبرای آنکه بهترین استفاده از فرمژه را داشته باشید باید در هنگام مرطوب بودن مژه ها از آن استفاده کنید. مژه های مرطوب شما به راحتی توسط فرمژه حالت گرفته و به زیبایی شما می افزاید.

کشور مبدا برندچین

سایر مشخصاتکیفیت فوق العاده
دوام عملکرد بالا
رنگ بسیار زیبای طلایی
دسته ارگونومیک

کشور مبدا برندآمریکا

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین کرم برنزه کننده مطالعه کنید.

سایر مشخصاتقدرت حالت دهی فوق العاده
تشکیل شده از فولاد ضد زنگ،با دوام بسیار بالا
پد تشکیل شده از ژل سیلیک غیر سمی دارای خاصیت ارتجاعی بدون اسیب به پوست پلک

کشور مبدا برندچین
سایر مشخصاتفر کردن مژه بدون شکستن و کندن مژه‌ ها
طراحی ارگونومیک
دارای صفحه فلزی و روکش دار
دسته فنر دار
مقاوم
ضد زنگسایر مشخصاتدارای یک عدد پد یدک
طراحی ارگونومیک برای بهبود عملکرده فرمژه و جلوگیری از تماس آن با صورت

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین ماسک صورت مطالعه کنید.

کشور مبدا برندچین

سایر مشخصاتدارای یک پد اضافه

کشور مبدا برندچین
سایر مشخصاتبدنه استیل و دسته‌ی پلاستیکی
طراحی ارگونومیک برای بهبود عملکرده فرمژه و جلوگیری از تماس آن با صورت

کشور مبدا برندچین
سایر مشخصاتگرمایش سریع دستگاه فرمژه برقی تاچ بیوتی
فرکردن بدون فشردن
دسترسی به تمام مژه ها،به طور مساوی تمام مژها را فر میکند
سنسور دما هوشمند
بسیار جدید،نوآور و قابل حمل در هر نقطه

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین فوم شستشوی صورت مطالعه کنید.

کشور مبدا برندچین
سایر مشخصاتدارای پد فرمژه اضافه

سایر مشخصاتفرمژه حرفه ای glasscoبسیار عالی و قدرتمند برای حالت دادن به مژه ها.
قدرت بالا
فنریت بسیار عالی
دسته های بسیار راحت
حرفه ای

کشور مبدا برندچین
سایر مشخصاتفرمژه تکی
طراحی ارگونومیک
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو

کشور مبدا برندچین
سایر مشخصاتفر کردن مژه بدون شکستن و کندن مژه‌ ها
طراحی ارگونومیک
دارای صفحه فلزی و روکش دار
دسته فنر دار
مقاوم
ضد زنگ

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین پنکیک آرایشی مطالعه کنید.

سایر مشخصات- دارای یک عدد پد یدک- طراحی ارگونومیک برای بهبود عملکرده فرمژه و جلوگیری از تماس آن با صورت

سایر مشخصات- فرمژه دارای صفحه فلزی و روکش دار

کشور مبدا برندآلمان
سایر مشخصاتنوع: اتومات فنری
فرمژه حرفه‌ای
طراحی ارگونومیک
مناسب بری فرم دادن انواع مژه‌ها
استیل ضد زنگ
بادوام و طول عمر بالا
لاستیک نرم و ضد حساسیت
دارای لاستیکی یدک اضافه
کشور مبدا برند آلمان

کشور مبدا برندکره جنوبی

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین رژ لب مدادی مطالعه کنید.

همانگونه که می‌دانیم انجام آرایش صورت بدون آرایش چشم‌ها کمک چندانی به زیباتر شدن شما نمی‌کند زیرا چشم‌ها از جمله نقاطی از صورت هستند که بعد از آرایش به زیباتر شدن شما کمک بسیاری می‌کنند . فرمژه از جمله ابزار آرایشی است که از ابتدا در میان خانم‌ها بسیار مورد استقاده قرار می‌گرفت. استفاده از این ابزار آرایشی باعث می‌شود که مژه‌های شما پرتر و ضخیم‌تر به نظر برسد.

چشم‌ها یکی از مهم‌ترین اعضای صورت محسوب می‌شود که در دید دیگران تاثیرگذارند، حال این تاثیر را می‌توان با استفاده از آرایش و ابزارهای موردنیاز چشم نشان داد. حال چشم‌هایی نافذ با مژه‌هایی بلند با استفاده از ابزارهایی مورد نیاز میسر است و در اعتماد به‌نفس هر خانمی تاثیر مثبتی دارد. یکی از اصلی‌ترین ابزارهای مورد نیاز چشم قبل از آرایش چشم استفاده از فرمژه خواهد بود؛ کمپانی جویل فرمژه‌ مدل «GE-1304» به‌همراه یک پد یدک در دسترس قرار داده است که نتیجه‌ی آن مزه‌هایی حالت‌دار خواهد بود. شرکت جویل «Jewel» جزو یکی از برندهایی است که در زمینه‌ی تجهیزات آرایشی مربوط به صورت فعالیت می‌کند و تاکنون توانسته ابزارهایی را به بازار عرضه کند که نیاز مشتریان خود را سنجیده است.

حالت اصلی چشم نه تنها به فرم چشم بستگی دارد بلکه داشتن مژه‌های فر زیبایی چشم را افزایش می‌دهد و در دید اطرافیان تاثیر مثبتی ایجاد می‌کند چرا که این چشم‌ها هستند که در دریافت انرژی نقش دارند. اگر شما هم مژه‌هاتان بی‌حالت شده و به سمت پایین نزول پیدا کرده است استفاده از فرمژه شما را ترغیب می‌کند. فرمژه‌ای که توسط برند بی‌یو تولید شده است دارای دو پد اضافی است که تا مدت‌ها می‌توان از آن استفاده کرد.

فرکردن مژه ها به بهتر شدن جلوه آرایش چشم ها کمک می کند. همچنین تاثیر ریمل نیز برروی مژه ها بهتر شده و مواد به صورت یکسان بین مژه ها پخش می کند. فرمژه جول سری Charming Curls ، به خوبی مژه ها را حالت داده و باعث ایجاد شکستگی برروی آنها نمی شود. این فرمژه دارای یک پد یکدک است و جنس آن از سیلیکون می باشد بنابراین باعث ایجاد یک حالت حرفه ای و فر برروی مژه می شود.

فرمژه 905 زدوان ZONE از کیفیت ساخت بالایی برخوردار بوده، وزن بسیار سبکی دارد و بکارگیری آن راحت، آسان و بی‌دردسر است. این محصول با طراحی ارگونومیک خود خوش‌دست بوده، به خوبی در دست جای گرفته و باعث اذیت شدن انگشتان نمی‌شود. فرمژه زدوان هم برای افراد مبتدی و هم کاربرد حرفه‌ای توسط آرایشگران گزینه مناسبی به شمار می‌رود. این محصول دسته‌های سیلیکونی و بدنه‌ای از جنس استیل آلومینیوم داشته، کاملا ضدآب است و قابلیت شستشو دارد. فرمژه حرفه‌ای 905 زدوان به واسطه داشتن فنرهای انعطاف‌پذیر باعث حالت‌دهی به مژه‌ها شده و از شکنندگی و کنده شدن آن‌ها جلوگیری به عمل می‌آورد.

آرایش چشم‌ها در افزایش زیبایی و جذابیت چهره نقش بسزایی دارد، از همین رو استفاده از وسیله‌ای به نام فرمژه قبل از ریمل زدن یکی از راه‌های حالت‌گیری و فرم دادن به مژه‌ها محسوب می‌شود. فرمژه یکی از وسیله‌های آرایشی محبوب است که از زمان‌های قدیم تا به امروز بین خانم‌ها طرفداران زیادی داشته و دارد.فرمژه 904 زدوان ZONE از کیفیت ساخت بالا و وزن سبکی برخوردار بوده و استفاده از آن بسیار راحت و آسان است. این محصول خوش‌دست بوده و با طراحی ارگونومیک خود به خوبی در دست جای گرفته و انگشتان را اذیت نمی‌کند.

فرمژه استیل حرفه ای با دسته طرح سنگی

فرمژه حرفه ای با دسته طرح قیچی

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین تونر صورت مطالعه کنید.

دوستان عزیز، مقاله بهترین فرمژه همیشه بروزرسانی خواهد شد. مجددا به ما سر بزنید .خوشحال خواهیم شد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
دیدگاه کاربران
 • مهتاب مختاریان 26 دی 1400

  از هر دو برند جویل و کرلش استفاده کردم هر دو خیلی خوب بودن اما از فرمژه جویل بیشتر راضی بود هم زیبایی ظاهری داره و همچنین بخاطر ارگونومی که داره خیلی راحت میشه باهاش کار کرد و از همه جالب تر اینکه میشه مژهای پایین هم فر کرد.

  ارسال دیدگاه
  امتیاز شما:
  🔃