راهنمای خرید 15 مدل بهترین بند انداز برقی صورت از بهترین مارک ها + قیمت روز

تاریخ انتشار: 29 مهر 1402
تعداد دیدگاه: 6
تعداد بازدید: 8685

بندانداز برقی وسیله ای برای از بین بردن موهای زائد در کمترین زمان!بند انداختن یکی از روش های موثر اما موقتی برای رفع موهای زائد صورت و بدن است؛در این روش از یک رشته نخ مخصوص اصلاح استفاده می‌شود که با پیچ خوردن،ساقه مو را به دام می اندازد و آن را از ریشه جدا می کند.

در بند انداختن دستی، هر دو دست فعالیت می کنند و با حرکت دادن نخ این امر را ممکن می سازند. بند انداز برقی جایگزین مناسبی برای بند انداختن دستی است.در این مقاله سعی کرده ایم شما همراهان آبـی بیوتـی را نسبت به کاربرد و نحوه استفاده از آن آگاه کنیم.
ضمنا در انتهای مقاله ، لیستی از با کیفیت ترین و بهترین بند انداز برقی موجود در بازار را برایتان لیست کرده ایم.

بند انداز برقی چیست؟

 بند انداز برقی چیست؟
بند انداز برقی چیست؟

بند انداز برقی اپیلیدی نیست. همان نخ طبیعی است با این تفاوت کهدست شما در این کار دخالت ندارد و تمام کارهای توسط خود دستگاه انجام می شود.بند انداختن و رفع سریع و یکدست موهای صورت، بدن، دست ها، پاها... واستفاده بدون فعالیت مداوم دست ها، کاری است که این دستگاه برای ما می کند.

راهنمای خرید 15 مدل بهترین بند انداز برقی صورت از بهترین مارک ها + قیمت روز

منبع انرژیآداپتور برق
سایر مشخصاتمجهز به چراغ قوه LEDدارای نخ مخصوصپودر اصلاحآداپتور برق
تکنولوژی اصلاحبند انداز
جنس موچیناستیل ضد زنگ

منبع انرژیآداپتور برق
اقلام همراهنخپودر
تکنولوژی اصلاحبند انداز
جنس موچیناستیل ضد زنگ

بندانداز «JUNDELI» مدل JDL-6081 برای بند انداختن پشت لب، چانه،زانو و انگشتان مناسب است.منبع تغذیهاین دستگاهبرق خانگی استو به صورت باسیم استفاده میشود.با استفاده از این دستگاه می‌توان موهارا از ریشه کندو پوستی نرم و لطیف داشت.لازم به ذکر است که همراهبا آن یک آداپتور، نخو پودر مخصوص هم ارائه می‌شود.

منبع انرژیآداپتور برق
تعداد موچین۱
وزن۲۰۰ گرم
تکنولوژی اصلاحبند انداز
جنس موچیناستیل ضد زنگ

بند انداز برقی انزو مدل EN-6089 برای اصلاح ناحیه پشت لب، چانه، زانو و انگشت‌ها طراحی و تولید شده است.استفاده طولانی مدت از این بند انداز به نازک شدن ریشه موها کمک می‌کند.از این دستگاه می‌توانید هم با سیم و هم بدون اتصال به برق مستقیم استفاده کنید.

سایر مشخصاتاستیل ضد زنگ
اقلام همراهپودر نرم کننده ضد حساسیتیک حلقه نخ مخصوص اصلاحآداپتور

منبع انرژیآداپتور برق
وزن۲۰۰ گرم
اقلام همراهاداپتورنخپودر زد حساسیتمداد خط لب
قابلیت‌های ابزارضد آلرژی
تکنولوژی اصلاحبند انداز

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین فوم شستشوی صورت مطالعه کنید.

منبع انرژیآداپتور برق
اقلام همراهآداپتور و نخ و پد
تکنولوژی اصلاحبند انداز
تجهیزات همراهآداپتور
قابلیت‌های ابزار اصلاحقابلیت تنظیم سرعت

بندانداز فیلیپس مدل PH-4145 با پودر مخصوص و نخی که همراه آن است ارائه شده است.همچنین این بند انداز همراه با شارژ برق ویژه ای که برای آن تولید شده می توانید به صورت مداوم از آن استفاده کنید.

این بندانداز دارای ابعادی فشرده و وزن سبک است که به شما اجازه می دهدتا به راحتی آن را به کار برد.

از این بندانداز می توان هم در خانه و هم در آرایشگرها استفاده کرد و سرعت کار خود را چند برابر کرد..

منبع انرژیبرق خانگی
تعداد موچین-
وزن۹۰ گرم
تکنولوژی اصلاحبند انداز
امکانات ابزاردرپوش محافظ

بند انداز 2 TICK با برق مستقیم کار می‌کند و برای نواحی حساس و خاص نظیر لب، چانهو انگشت‌ها طراحی شده است. قلاب‌های این بند انداز از استیل ضد زنگ طراحی شده‌اند اما قابلیت شستشو ندارند.یکی از نقاط قوت این دستگاه قابلیت تنظیم سرعت آن است که باعث می‌شوددر این بازه قیمتی از ارزش خرید بالایی برخوردار باشد.

تکنولوژی اصلاحبند انداز
جنس موچیناستیل ضد زنگ

منبع انرژیآداپتور برق
تکنولوژی اصلاحاپیلاتور
منبع انرژیآداپتور برق
سایر مشخصاتمناسب برای استفاده صورت و بدن
اقلام همراهدارای پودر ضد حساسیت و نخ کتان
تکنولوژی اصلاحبند انداز
جنس موچیناستیل ضد زنگ

بند انداز برقی روناس مدل RO-3111یک مدل کارآمد است که هم کیفیت مناسبی داشته و هم کار با آن بسیار ساده است.این بند انداز دارای دقت بالایی بودهو می تواند ظریف ترین موهاراحذف نماید.این پکیج حاوی بند انداز برقی ، آداپتور، قرقره مخصوص و پودر نرم ضد حساسیت و نخ کتان می باشد

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین تونر صورت مطالعه کنید.

سایر مشخصاتطراحی زیبا و ارگونومیککلید روشن / خاموشمیله های کنترل کننده نخقابل استفاده برای صورت و بدنپیچ های تنظیم کننده نخلامپ تعبیه شده برای روشن تر کردن محل اصلاحتوان ۳ واتفنر نگهدارنده نخ
وزن۲۰۰ گرم
تکنولوژی اصلاحبند انداز

بند انداز مدل NW-1712 یکی دیگر از محصولات شرکت نیونایس می باشد . این بند انداز دارای طراحی زیبا و آرگونومیک می باشد.از مشخصات کلی این بند انداز می توان به توان ۳ وات، پیچهای تنظیم کننده و نخ اشاره کرد.

ملاحظاتآب به دستگاه نخورد
سایر مشخصاتمناسب برای موی صورت، گردن و دست و پاجنس موچین : استیل ضد زنگ
وزن۲۰۰ گرم
تکنولوژی اصلاحبند انداز
تعداد سری۱

منبع انرژیآداپتور برق
سایر مشخصاتقابلیت تنظیم در دو سرعت آهسته و سریعدارای کلید خاموش / روشن
اقلام همراهنخ اصلاحآداپتور

منبع انرژیبرق خانگی
سایر مشخصاتسیستم بندانداز مکانیکی با چرخش نخ پنبه ایبرداشت تمامی موها حتی موهای کوتاه و نازک روشی ایمن وسریع برای برداشت موهادارای موتور پرقدرت ،با دوام و کم صدامناسب برای انواع پوستمورد تایید استاندارد اروپا CE
وزن۳۰۰ گرم
اقلام همراهبه همراه آداپتور، نخ و پودر مخصوص
تکنولوژی اصلاحبند انداز

منبع انرژیآداپتور برق
تکنولوژی اصلاحبند انداز
تجهیزات همراهآداپتور
تعداد سری۱

بند انداز مدل HR3999 دارای ابعادی فشرده و وزن سبک است که به شما اجازه می دهد تا به راحتی آن را به کار برد استفاده از این بند اندازه هیچ فشاری را به مچ دست شما وارد نمی کند و شما را دچار خستگی نمی کند. از این بند انداز می توان هم در خانه و هم در آرایشگرها استفاده کرد و سرعت کار خود را چند برابر کرد.

مزایای استفاده از بند انداز برقی چیست؟

 مزایای استفاده از بند انداز برقی چیست؟
مزایای استفاده از بند انداز برقی چیست؟
مهمترین مزایای استفاده از بند انداز برقی
 • کاهش رشد، حجم و نازک شدن موهای زائد
 • استفاده آسان و راحت، مناسب برای مصارف خانگی، سالنها و آرایشگاه ها
 • رهایی از موهای ضخیم و زیرپوستی نازیبا، حتی موهای ریز و نازک
 • با کارکردی طبیعی، بدون عوارض جانبی و بدون آسیب رساندن به پوست
 • بدون بکارگیری از مواد شیمیایی، هورمون، حرارت، پرتوافکنی و تیغ
 • سازگار با همه نوع پوست (حتی پوست های حساس بانوان)
 • کندن موها از ریشه، قابل استفاده برای پشت لب، چانه، زانوها و انگشتان

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین سایه چشم مطالعه کنید.

طرز کار بند انداز برقی چگونه است؟

بند انداز های برقی معمولا دو قلاب بلند دارندکه یک فنر بین آنها قرار گرفته. انتهای پایه هر قلاب دو پیچ مخصوص شل و سفت کردن نخ وجود داردکه شدت حرکت نخ را کنترل می کند.نخ مخصوص را دور پیچ اول بتابانید و از سوراخ قلاب اول رد کنید؛سپس از حفره فنر عبورش دهید و به سوراخ قلاب دیگر برسانید و در نهایت به دور پیچ دوم بتابانید.

پیچ ها را تا سفت کنید تا جاییکه نخ راحت حرکت کند. نخ بندانداز را محکم نکشید زیرا باعث پارگی آنمی شود. حال کافیست دکمه وسیله را حرکت دهید تا روشن شود. سپس به صورت افقی روی پوست بکشید و استفاده کنید.

چگونه بندانداز برقی را نخ کنیم؟

 • از نخ مخصوص دستگاه به طول 40 سانتی متر جدا میکنیم
 • نخ را از میان سوراخ موجود در دستگاه به گونه ای عبور می دهیم که از هر دو طرف دستگاه به یک اندازه نخ داشته باشد.
 • نخ را باید از قلاب بندانداز عبور بدهیم و به سمت عقب بکشیم(بیش از حد به سمت عقب نکشید تا نخ پاره نشود)
 • نخ سمت راست را دور پیچ سمت راست بپیچید و سپس پیچ را محکم ببندید. همین کار را برای سمت چپ نیز انجام دهید. حال دستگاه برای استفاده آماده است.

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین رژ لب مایع مطالعه کنید.

نکاتی که برای خرید بند انداز برقی باید بدانید!

موتور قوی: بند بنداز برقی همانطور که از اسمش پیداست وسیله ای الکتریکی است که با جریان برق کار می کندو اگر موتور قوی و سالمی نداشته باشد با چندبار استفاده خراب می شودو کارایی قبل را ندارد. بنابراین از کیفیت موتور محصول مطمئن شوید. در ضمن موتور قوی،امکان حرکت تند تر و بهتری را ایجاد می کند و باعث می شود موها راحت تر کنده شوند.
بی سیم بودن: بهتر است نوع بی سیم آن را تهیه کنید زیرا هم کار با آن راحت تر می شودو هم اگر پوستتان مرطوب باشد خطر برق گرفتگی ندارد.
وزن مناسب: از آنجائیکه در طول استفاده از دستگاه باید آن را در دست بگیرید اگر وزن وسیله زیاد باشد موجب خستگیو آزار دستتان می شود. بنابراین سنگینی آن باید مطلوب باشد تا شما را خسته نکند.
قابلیت شست و شو: اکثر بنداندازهای برقی موجود در بازار قابل شستشو نیستند بعبارتی دیگر در برابر نفوذ آب مقاوم نیستند.لازم به ذکراست که موتور و بدنه اصلی نیاز به شستشو ندارند و تنها قسمتی فلزی بندانداز (قسمتی قلابی شکل) باید ازاستیل ضد زنگ باشد تا در اثر شستشو یا تمیز کردن با آب،آسیب نبیند.

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین کرم برنزه کننده مطالعه کنید.

بهترین مارک بندانداز برقی

استفاده از دستگاه بند انداز برقی روشی آسان برای اصلاح مو های صورت و بدن می باشد . دستگاه بند انداز برقی در انواع برند های مختلفی در بازار موجود می باشد . با توجه به تجربه و نظر کاربران از بهترین مارک های بندانداز برقی موجود در بازار می توان به برند های زیر اشاره کرد :

 • دستگاه بند انداز برند براون
 • دستگاه بند انداز برند بابلیس
 • دستگاه بند انداز برند پاناسونیک
 • دستگاه بند انداز برند فیلیپس

قیمت بهترین بند انداز برقی

استفاده از دستگاه بند انداز برقی روشی آسان برای بند انداختن و رفع سریع موهای صورت و بدن می باشد . دستگاه بند انداز برقی در انواع برند های مختلف و بازه قیمتی متفاوتی در بازار موجود می باشد . قیمت این دستگاه از 300 هزار تومان تا 1 میلیون تومان می باشد .

دوستان عزیز، مقاله بهترین بند انداز برقی همیشه بروزرسانی خواهد شد. مجددا به ما سر بزنید .خوشحال خواهیم شد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
دیدگاه کاربران
 • مریم نادریان 18 آبان 1402

  من چند تا مارک مختلف بند انداز برقی رو امتحان کردم ولی بهترینشون به نظرم بند انداز برقی فیلیپس هست. این دستگاه خیلی راحته و سرعتش هم بالاس. موهای زائد رو خیلی خوب می‌کشه و درد زیادی هم نداره. به نظرم بهترین مارک بند انداز برقی همین فیلیپس هست.

  • آیدا شهبازی 18 آبان 1402

   بند انداز برقی کیمی یه دستگاه با قیمت مناسبه. کیفیتش هم خوبه. موهای زائد رو به خوبی می‌کشه ولی درد زیادی داره. به نظرم اگه دنبال یه دستگاه بند انداز با قیمت مناسب هستید که کیفیتش هم خوب باشه، بند انداز برقی کیمی انتخاب مناسبیه.

   • نسترن حاج عبدالهی 18 آبان 1402

    من مدتی بود که دنبال یه دستگاه بند انداز برقی خوب می‌گشتم. تا اینکه بالاخره بند انداز برقی جاندلی رو خریدم. خیلی ازش راضی هستم. هم راحته هم سرعتش بالاس. موهای زائد صورتم رو خیلی خوب می‌کشه و درد زیادی هم نداره. به نظرم یه گزینه عالی برای خانم‌هایی که می‌خوان موهای زائد صورتشون رو بدون درد و سریع اصلاح کنن.

    • نگار افشاریان 18 آبان 1402

     بند انداز برقی کنورث عالیه! من قبلاً از بند انداز دستی استفاده می‌کردم، ولی بعد از اینکه بند انداز برقی کنورث رو خریدم دیگه برنگشتم به بند انداز دستی. این بند انداز خیلی سریع و راحت موهای صورت رو از ریشه می‌کنه و درد خیلی کمی هم داره. قیمتش هم نسبت به بقیه بند انداز‌های برقی مناسب‌تره.

     • سمیر باریکلو 18 آبان 1402

      من چند سالی هست که از بند انداز برقی استفاده میکنم و تا حالا چند تا مدل مختلف رو امتحان کردم. از بین همه مدل‌هایی که استفاده کردم، بند انداز برقی کنورث بهترین بوده. این بند انداز خیلی راحت و سریع موهای صورت رو از ریشه میکنه و درد زیادی نداره. قیمتش هم نسبت به مدل‌های دیگه مناسب‌تره.

      • فاطمه حسن بیکی 21 بهمن 1400

       به پیشنهاد خواهر شوهرم بند انداز برقی روزیا خرید کردم. قبلا ی مدل دیگه ای داشتم که متاسفانه کیفیت خوبی نداشت و موهای صورتم رو نمی گرفت. اما بند انداز برقی روزیا خیلی فوق العاده اس هم قدرت بالایی داره و هم اینکه کم صدا هست. حتما به پیشنهاد های خواهر شوهرتون گوش کنید ضرر نمی کنید :)

       ارسال دیدگاه
       امتیاز شما:
       🔃