بهترین نوار بهداشتی با جذب بالا[بالدار و مشبک]+خرید

تاریخ انتشار: 26 مرداد 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 1972

نوارهای بهداشتی محصولات بهداشتی زنانه یا همانطور که به عنوان نوار بهداشتی شناخته می شوند ،در دهه های اخیر تا حد زیادی جایگزین روش های قدیمی مدیریت چرخه قاعدگی در کشورهای پیشرفته شده است. اصطلاح نوار بهداشتی برای گروهی از مواد استفاده می شود که برای اهداف ضبط و جمع آوری خون جریان یافته در طول چرخه قاعدگی و انواع مختلفی وجود دارد. نوار بهداشتی بسیاری وجود دارد که در مقاله ذکر خواهد شد ، جزئیات دستورالعمل استفاده از آنها، علاوه بر ارائه مزایا و مضرات هر یک از آنها ، اما توجه به این نکته مهم است که صرف نظر از تفاوت و تنوع نوار بهداشتی ،همه آنها علاوه بر هدف حفظ بهداشت عمومی ، از لباس زیر در برابر جریان چرخه قاعدگی ، لکه بینی یا ترشحات واژن محافظت می کنند.و عملکرد آن از طریق طراحی فیزیکی و اجزای اصلی آن حاصل می شود ،زیرا برخی از تکنیک های مورد استفاده در پوشک بچه برای طراحی برخی از دستمال های بهداشتی برای اطمینان از خشک ماندن پوست استفاده می شود ، زیرا برای جذب مایعات ساخته شده است.به داخل آن نفوذ کرده و آن را بدون نشت در محل نگه داشته و از نفوذ بو جلوگیری می کند. بعلاوه ، برای پوشیدن راحت طراحی شده است.

انواع نوار بهداشتی

همانطور که قبلا ذکر شد، استفاده از نوار بهداشتی تمیز است برای جذب و جمع آوری جریان خون در طول دوره از چرخه قاعدگی، و آن را شایان ذکر است که این پد باید در حفظ حریم خصوصی کامل توسط زنان و دختران نوجوان را تغییر داد در از طرف دیگر ، لازم است که به وجود طیف گسترده ای از نوار بهداشتی که شامل نام محصولات مختلف و شرکت های موجود در سراسر جهان است ، هشدار داده شود ، این محصولات توسط تولید کننده تبلیغ می شوند و ادعا می کنند که محصولات متناسب با فرهنگ پذیرش جامعه ای که به وی ارائه شده است ، و اثربخشی هزینه زیاد و پایین علاوه بر تأثیرات زیست محیطی ، و با وجود این ، تعداد کمی از این شرکت ها داده هایی را ارائه می دهند که با شواهد قابل اطمینان است که نشانگر سهولت استفاده از این مواد و پذیرش فرهنگی آنها در میان استفاده کنندگان آنها  و موارد زیر انواع دستمال بهداشتی است که معمولاً در زنان و نوجوانان استفاده می شود:

 1. اسفنج: به اسفنج قاعدگی نیز معروف است ، قدمت آن به گیاه اسفنج دریایی برمی گردد ، که یک ارگانیسم آب است که جز اصلی آن اسفنج است و با نگه داشتن مایعات در داخل ، به دلیل توانایی جذب بسیار زیاد مشخص می شود.
 2. تامپون: آنها پدهای استوانه ای کوچکی هستند و یکی از رایج ترین محصولات بهداشتی زنانه هستند. انواع مختلفی دارند تا دوره های سنگین و سبک را در خود جای دهند و از پنبه ، ریون یا ترکیبی از این دو ساخته شده اند.
 3. پد های نخی: یکی از محصولات بهداشتی زنانه است که به شکل مستطیل نخی است که حاوی ماده ای چسباننده است که به لباس زیر متصل می شود و برخی از آنها حاوی بال است که ماده ای در دو طرف پد پنبه ای است. که به رفع بهتر آن کمک می کند و تا می شود تا متناسب با لبه های لباس زیر باشد و از نشت آن جلوگیری کند.
 4. لیوان های قاعدگی : نوعی محصول بهداشتی زنانه است که می تواند مورد استفاده مجدد قرار گیرد و به عنوان لیوانی تعریف می شود که به شکل قیف ساخته شده از لاستیک یا سیلیکون ساخته شده و دارای بدنی انعطاف پذیر است که اجازه می دهد داخل واژن قرار گیرد. برای جمع آوری و جمع آوری مایعات ، توجه به این نکته ضروری است که بسته به جریان مایعات ، تا 12 ساعت می توان از فنجان استفاده کرد.

 دستورالعمل های بهداشتی بهداشتی برای نوار بهداشتی

این به دلیل روشهای مختلفی که برای کنترل خون قاعدگی استفاده می شود شناخته شده است و همچنین استفاده از بیش از یک روش بسته به زمان ، شدت چرخه قاعدگی و دلایل دیگری که ممکن است باعث شود یک زن یا دختر نوجوان متفاوت باشد ، معمول است. از تامپون ها ، به عنوان مثال در روز و استفاده از تامپون در شب ، به عنوان مثال ، اما محدود به این نیست ، زیرا همچنین می توانید از لباس زیر پر شده ، لیوان های قاعدگی و سایر موارد استفاده کنید ، اما هر نوع بهداشت زنانه محصول استفاده شده ، شما باید دستورالعمل های صحیح استفاده از آن را بدانید

موارد زیر توضیحات دقیق دستورالعمل های استفاده از هر نوع به طور جداگانه است:

اسفنج

 اهمیت اسفنج در احتباس مایعات و توانایی جذب آن به روشی قابل مقایسه با هر نوع دیگر از محصولات بهداشتی زنانه است و شرکت های تجاری برای فروش اسفنج ها به عنوان یک جایگزین طبیعی برای سایر محصولات بهداشتی زنانه فعالیت می کنند ، با همان اصل تامپون کار کنید و از طرف دیگر می توان از آنها استفاده کرد به طور خاص ، با اصل استفاده مجدد از آنها برای یک دوره بین شش تا دوازده ماه ، [5] روش زیر بهترین روش استفاده از اسفنج در طول دوره قاعدگی؛

 • دستان خود را خوب بشویید .
 • اسفنج را با آب مرطوب کنید یا از نرم کننده برای نرم شدن آن استفاده کنید.
 • مایعات اضافی اسفنج را منقبض کنید.
 • قرار دادن اسفنج در داخل واژن ، به همان روش تامپون ، و هشدار دادن به زن مهم است كه اسفنج را فشار دهد تا مانند تامپون كوچك و باریك شود ، و سپس توصیه می شود كه یك پا را بنشینید یا بلند كنید حالت ایستاده برای تسهیل روند ورود اسفنج به داخل واژن.
 • اسفنج را به داخل واژن فشار داده و سعی کنید آن را به دیواره گردن رحم برسانید .
 • وقتی کار با قرار دادن اسفنج در داخل واژن به پایان رسید ، دست ها را کاملاً با آب و صابون بشویید.
 • اسفنج به دو روش از واژن خارج می شود ، اما مهم این است که زن آرام ، آرام و در یک موقعیت راحت باشد و اسفنج را می توان با استفاده از یک انگشت با نشستن یا بالا بردن یک پا با حرکت دادن ، از بین برد. انگشت را به آرامی و به آرامی در واژن قرار دهید و سپس انگشت وسط را به دو طرف اسفنج متصل کنید تا آن را بردارید و هنگام استفاده از دو انگشت ، انگشتان میانی و انگشت شست را به عنوان انگشتی برای از بین بردن اسفنج استفاده می کنید.

 تامپون

 سازمان بهداشت جهانی تامپون ها را به عنوان وسایل پزشکی طبقه بندی می کند و توجه به این نکته مهم است که تامپون ها برای قرار دادن از طریق یک اپلیکاتور ساخته شده از پلاستیک یا مقوا یا قرار دادن مستقیم در واژن و بدون آلت تناسلی ساخته شده اند و مهم این است که دستورالعمل های خاص استفاده از تامپون را دنبال کنید تا اطمینان حاصل کنید که از بین رفتن آن در بدن است ،  موارد زیر مهمترین دستورالعمل استفاده از تامپون هستند:

 • قبل و بعد از استفاده از تامپون دست ها را کاملا بشویید.
 • درپوش را در وضعیت راحتی برای بدن قرار دهید ، جایی که یک زن می تواند در حالت چمباتمه بنشیند ، یا یکی از پاهای خود را برای قرار دادن آن بالا بیاورد ، یا می توانید با خم شدن زانوها روی توالت بنشینید .
 • بسته به نوع تامپون مورد استفاده ، تامپون را با اپلیکاتور یا انگشت به داخل واژن فشار دهید.
 • روند قرار دادن تامپون را می توان در حالت آرامش بخشی در نظر گرفت زیرا راحت تر است و استفاده از تامپون های گرد یا نرم روند کار را آسان تر می کند و بنابراین مهم است که به زن هشدار دهید که مقدار کمی روان کننده روی آن قرار می دهد انتهای تامپون یا دستگاه درج نیز ممکن است کار را آسان کند.
 • در صورت بروز مشکلی در قرار دادن تامپون ، می توانید از یک فرد معتمد مانند مادر یا خواهر یا دیگران که ممکن است زن به آنها اعتماد کند و در استفاده از تامپون در تجربه خود موفق شده اند ، بخواهید تا نحوه استفاده را به او نشان دهد. آن را به درستی
 • روکش و ابزار را در سطل آشغال بیندازید و آن را برای استفاده بیشتر بشویید.
 • تامپون را هر 4-8 ساعت تعویض کنید و بیش از 8 ساعت تامپون را ترک نکنید ، و مهم است که زن را از احتمال استفاده از تامپون در طول شب مطلع کنید ، اما مهم است که آن را درست قبل از خواب قرار دهید ، و بلافاصله بعد از بیدار شدن از خواب آن را تغییر دهید.
 • با کشیدن موضوعی که از واژن آویزان است می توان تامپون را از واژن خارج کرد ، زیرا در صورت خیس بودن تامپون با جذب حداکثر خون قاعدگی ، برداشتن آن راحت تر است.
 • با استفاده از دستمال توالت آن را روی تامپون بپیچید و در سطل آشغال بیندازید.

پد پنبه

معمولاً استفاده از تامپون در دوران قاعدگی یا خارج از آن در موارد ترشحات واژن وجود دارد و بنابراین در اندازه های مختلف ، نازک متناسب با موارد ترشحات واژن ، که گاهی به دلیل قارچ ایجاد می شود ، یا اندازه های نرمال یا ضخیم برای قرار دادن آنها در دسترس است. خون سنگین چرخه قاعدگی ، و معمولاً نام پدهای بزرگ یا فوق العاده به اندازه های بزرگ داده می شود و مهمترین دستورالعمل ها برای استفاده از پد های پنبه ای دنبال می شود:

 • با استفاده از نواری که به پشت بالشت متصل است ، پنبه را به زیر لباس متصل کنید.
 • تعویض پد هر چند ساعت یکبار و یا اگر پر از خون شود مهم است.
 • پنبه های پنبه ای را در یک بسته بندی یا استفاده از دستمال توالت بپیچید و آنها را در سطل آشغال دور بیندازید.

فنجان های قاعدگی

شاید یکی از مهمترین ویژگیهای این روش که برای جمع آوری خون قاعدگی استفاده می شود این باشد که خون بیشتر از روشهای دیگر خون را جذب می کند و همین امر باعث می شود بسیاری از خانمها آن را به عنوان یک جایگزین سازگار با محیط زیست برای تامپون ترجیح دهند. استفاده از آنها ، مهم است که زن را به صحبت با دکتر هشدار دهیم متخصص زنان و گفتگو با او در مورد اندازه مناسب فنجان مورد استفاده ، که به عوامل مختلفی بستگی دارد ، مهمترین آنها سن، طول دهانه رحم، وضعیت جریان خون در زن، که آیا آن سنگین است یا نه، خاصیت ارتجاعی و سفتی از فنجان است مورد استفاده قرار گیرد، ظرفیت از فنجان، قدرت از کف لگن عضلات از وجود حالت زایمان طبیعی یا به معنای واضح زایمان واژینال و مهمترین دستورالعملهای استفاده از فنجان قاعدگی.

 • دستان خود را خوب بشویید.
 • لبه های فنجان را با آب چرب کنید یا از مواد روان کننده برای نرم شدن آن استفاده کنید.
 • جام قاعدگی را کاملاً از وسط خم کنید ، مطمئن شوید که باید آن را در یک دست نگه دارید و لبه آن رو به بالا باشد.
 • قرار دادن فنجان به داخل واژن به گونه ای که انگار یک تامپون بدون میله است ، و مهم این است که زن را از این واقعیت آگاه کنید که باید چند اینچ زیر دهانه رحم باشد.
 • بعد از قرار دادن فنجان در واژن ، آن را بچرخانید و با این کار می توانید یک مهر و موم برای جلوگیری از نشت خون ایجاد کنید.
 • اگر فنجان به درستی وارد شود ، زن حضور آن را احساس نمی کند ، زیرا می تواند بدون انداختن فنجان حرکت کند ، بنشیند ، بایستد ، سرگردان شود و سایر کارهای روزمره خود را انجام دهد ، و اگر زن هنگام قرار دادن فنجان با مشکلی روبرو شود ، او باید با دکتر خودش مشورت کند.
 • برای بیرون آوردن جام قاعدگی ، زن باید دستان خود را به خوبی بشوید ، انگشت اشاره و انگشت شست را در واژن قرار داده و به آرامی پای لیوان را بکشید تا به پایه برسد ، بنابراین آن را فشار می دهد تا درپوش آن آزاد شود و سپس می کشد آن را پایین بیاورید تا فنجان را بردارید ، و به محض بیرون آمدن آن ، فنجان از محتوای آن به توالت خالی می شود.

مزایای استفاده از نوار بهداشتی

 برخی از اعتقادات در مورد مثبت بودن نوعی نوار بهداشتی از نظر راحتی و راحتی که برای بدن فراهم می کنند ، علاوه بر توانایی جذب خون قاعدگی فوق العاده ، در بین زنان وجود دارد و بنابراین برخی از آنها ممکن است احساس کنند لباس زیر پر شده و تامپون راحت تر از تامپون و فنجان قاعدگی است. در حالی که دیگران ممکن است احساس کنند استفاده از تامپون یا فنجان قاعدگی مناسب تر است و توانایی جذب خون قاعدگی را دارد و بنابراین این روش ها هنگام انجام فعالیت های مختلف روزانه و همچنین آنچه در زیر می آید باعث راحتی می شود. ارائه مفصل مزایای انواع نوار بهداشتی به طور جداگانه ؛

مزیای استفاده از  اسفنج

 شاید بیشترین توجه مصرف کننده اسفنج در کنترل خون جریان قاعدگی با در نظر گرفتن تأثیر آن بر محیط زیست باشد ، آگاهی از سلامتی بدیهی است که امکان استفاده مجدد از آن وجود دارد ، و آنها را به گزینه های سازگار با محیط زیست تبدیل می کند ،  همانطور که بیشترین توجه را می کند مزایای برجسته استفاده از اسفنج به عنوان نوعی از محصولات بهداشت زنانه ؛

 • با تمیز کردن و مراقبت مناسب ، می توان برای مدت زمان حداکثر 6 ماه مورد استفاده مجدد قرار داد.
 • در نظر گرفته می شود خطر تحریک کمتر از سایر محصولات است.
 • هزینه آن در مقایسه با سایر انواع قابل استفاده مجدد کم است.

مزیای استفاده از  تامپون

توجه به این نکته مهم است که استفاده از تامپون مزایای زیادی را برای کاربران آن به همراه دارد و شاید همین امر باعث شده باشد که یکی از محبوب ترین انواع در میان زنان باشد ، زیرا توانایی جذب خون قاعدگی ، سبک یا سنگین را دارد و موارد زیر برجسته ترین مزایای استفاده از تامپون است:

 • اندازه کوچک آن حمل و نگهداری آن را مانند یک جیب کوچک در همه جا آسان می کند.
 • امکان شنا هنگام استفاده از آن و قرار دادن آن در واژن.
 • در صورت قرارگیری صحیح در واژن ، نمی توان آن را احساس کرد.

مزیای استفاده از  پد پنبه

پد پنبه ای یکی از انواع محصولات بهداشتی زنانه است که به طور گسترده ای در میان زنان و دختران نوجوان گسترش یافته است و شاید سهولت استفاده توسط همه افراد منجر به گسترش آنها شود و برجسته ترین مزایای آن عبارتند از:

 • سهولت استفاده توسط دختران نوجوان که تجربه جدید قاعدگی را تجربه کرده اند و همچنین سهولت استفاده در مقایسه با تامپون.
 • آنها در انواع و اشکال وجود دارند تا تفاوت حجم جریان خون قاعدگی را اضافه کنند ، علاوه بر گزینه های دیگر مناسب برای انجام فعالیت های مختلف روزانه.
 • سندرم شوک سمی خطری ندارد.
 • نیازی نیست چیزی به واژن وارد کنید.
 • می توان در تمام طول شب پوشید.

 مزیای استفاده از  فنجان های قاعدگی

 توجه به این نکته ضروری است که استفاده از فنجان های کوچک اغلب برای خانم های زیر 30 سال توصیه می شود و قبلاً زایمان واژینال انجام نداده اند ، در حالی که فنجان های بزرگتر برای زنانی که بالای این سن هستند یا اگر زایمان طبیعی روش ، و در موارد زن به دوره های سنگین و خون سنگین قرار گرفت. موارد زیر از مزایای برجسته ترین با استفاده از فنجان قاعدگی عبارتند از:

 • اگر لیوان ها از نوع قابل استفاده مجدد باشند ، این به معنای پس انداز زیاد پول است.
 • امکان پوشیدن طولانی مدت آن تا یک بار به 12 ساعت.
 • قابل خرید در انواع رنگها ، اندازه ها و سبک ها.
 • هنگام پوشیدن می تواند شنا کند.
 • اسیدیته واژن را مختل نکنید .
 • می توان آن را در حین رابطه جنسی پوشید.
 • درصورت استفاده صحیح باعث ناراحتی نمی شود.

معایب استفاده از نوار بهداشتی

یکی از روش های مراقبت های بهداشتی لازم برای دختران و زنان استفاده از نوار بهداشتی است ، اما لازم به ذکر است که همه چیز همزمان فواید و مضرات زیادی دارد و استفاده از انواع مختلف نوار بهداشتی با توجه به نسبت فواید خسارت ، بنابراین هرچه فواید آن بیشتر از مضرات باشد ، کیفیت بهتر و بهتر استفاده از آن توصیه می شود و در ادامه برخی از معایب پد های بهداشتی استفاده شده ذکر شده است:

معایب استفاده از اسفنج

شاید آنچه بیشترین نگرانی کارشناسان در مورد مسئله استفاده از اسفنج دریایی در دوره قاعدگی است ، خساراتی است که این نوع محصولات بهداشتی زنانه ممکن است به بدن وارد کند ، از یک طرف ممکن است فرصت زندگی در انواع باکتریها را در این کشور ایجاد کند. علاوه بر نگرانی های دیگر در مورد آسیب احتمالی اسفنج ها ، و در آنچه در زیر می آید ، برجسته ترین آنها عبارتند از:

 • اسفنج دریایی علاوه بر استافیلوکوکوس اورئوس حاوی ذرات مخمر ، شن ، شن و کپک است. این یک علت شایع سندرم شوک سمی است.
 • اسفنج های دریایی میزان استعمار باکتریایی در ناحیه واژن ، به ویژه انواع زیر باکتری را افزایش می دهند. اشریشیا کلی و Enterobacter sp. فرآیند شستن اسفنج یا حتی جوشاندن آن ، برای اطمینان از فاقد عوامل بیماری زا. برخی از شرکت های تبلیغاتی استفاده از اسفنج در دوران قاعدگی احتمال ضد عفونی و استریل اسفنج را با روغنهای اساسی بیان کرده اند که ممکن است در فرآیند نرم شدن اسفنج قبل از ورود به واژن استفاده شود و آسیب آن در ایجاد تحریک و در صورت تماس پوست با آن می سوزد.
 • باید در نظر داشت که تبلیغ شرکت های مختلف برای استفاده از اسفنج های دریایی جایگزین مطمئنی برای سایر محصولات بهداشتی زنانه نیست ، زیرا پزشکان یا آژانس های نظارتی آنها را توصیه نمی کنند و این دلیل کافی برای ترجیح دادن است از انواع دیگر آنها

معایب استفاده از تامپون

 آنچه متخصصان را هنگام استفاده بیشتر از تامپون نگران می کند ، خطر ابتلا به شوک سندرم آسیب به آلتزما است و شاید این خطر منفی ترین جنبه این نوع نوار بهداشتی باشد ، و اگرچه عوارض این سندرم نادر است اما تهدید کننده زندگی و از جمله برجسته ترین موارد منفی استفاده از تامپون است:

 • هنگام وارد کردن آن به واژن ، به خصوص هنگام آزمایش برای اولین بار ، ناراحت کننده است.
 • احتمال اشتباه در هنگام انتخاب اندازه و نوع مناسب برای جریان قاعدگی زنان.
 • تأثیر قابل توجه زیست محیطی.
 • ممکن است گاهی باعث تحریک و خشکی واژن شود که باعث خارش واژن و احساس ناراحتی می شود.

معایب استفاده از پد پنبه

 اگرچه استفاده از پد پنبه ای بیش از هر زمان دیگری محبوبیت دارد ، اما اشکالاتی در استفاده از آنها وجود دارد که استفاده از آنها را محدود می کند ، از طرف دیگر ممکن است برخی از عوارض جانبی را برای محیط ایجاد کند و موارد زیر برجسته ترین موارد منفی است که ممکن است باعث پنبه شود پد:

 • امکان دیده شدن آن در زیر انواع خاصی از لباس وجود دارد و اگرچه دلیلی برای شرمساری وجود ندارد ، اما مهم است که زن در تمام مدت استفاده در حالت آماده باش کامل باشد.
 • نمی توان در آن شنا کرد.
 • تأثیر آن بر عامل محیطی.
 • صدای خارج شدن آنها از لباس زیر ممکن است باعث ناراحتی برخی از کاربران شود.

معایب استفاده از فنجان های قاعدگی

مهم است که به زنی که قصد دارد برای اولین بار از فنجان استفاده کند ، هشدار دهید که ممکن است احساس ناراحتی کند ، اما اگر لبه های فنجان با آب نرم شود یا استفاده از روان کننده برای نرم کردن ، روند ورود به فنجان را ایجاد می کند واژن بسیار راحت تر است ، و لازم به ذکر است اگر زنی از تامپون استفاده کند ، آسان خواهد بود او باید از فنجان های قاعدگی استفاده کند. موارد زیر از معایب اصلی استفاده از فنجان های قاعدگی است.

 • در استفاده از لیوان های قاعدگی هنگام استفاده از آن برای اولین بار ، مشکل ممکن است روند بی نظمی باشد و اگر به درستی به واژن وارد نشود ، یا اگر اندازه آن با اندازه واژن مطابقت نداشته باشد ، کاربر احساس ناراحتی و ناراحتی می کند .
 • اضطراب در مورد سندرم شوک سمی.

 

تمام اطلاعاتی که باید در مورد نوار بهداشتی بدانید

نوار بهداشتی دو نوع است :

 1. نوار بهداشتی روزانه : این نوارهای کوچک هستند که ترشحات سبک را در خود جای داده و بهداشت شخصی شما را حفظ می کنند. می توانید روزانه از آن استفاده کنید ، خصوصاً در آغاز یا پایان دوره قاعدگی. نوار بهداشتی روزمره برای جریان خون سبک قاعدگی مناسب است در صورتی که قاعدگی شما را غافلگیر کند. البته برای جریان خون زیاد مناسب نیست.
 2. نوارهای بهداشتی ماهانه: از پنبه ساخته شده است ، که آنها را برای جریان خون مناسب می کند. انواع مختلفی در دسترس است: ضخیم ، نازک ، بالدار و بدون بال. همچنین نوار بهداشتی ماهانه ممکن است به صورت تامپون باشد.

نوار بهداشتی در اندازه های مختلف موجود است

البته این اطلاعات جدید نیستند ، اما بسیار مهم است که اندازه نوار بهداشتی متناسب با خود را انتخاب کنید ، تا خون از پد خارج نشود. شما بالشتک های ماکسی ، متوسط و کوچک پیدا خواهید کرد.

نوار بهداشتی باید هر 4 ساعت تعویض شود

برای جلوگیری از باکتری هایی که در خون رشد می کنند و بوی نامطبوع می دهند ، ترجیح داده می شود که پد های زنانه ماهانه هر 4 تا 5 ساعت تعویض شود. البته ، اگر خون بیش از حد وجود دارد ، لنت ها را به اندازه مورد نیاز عوض کنید. این امر در مورد نوار بهداشتی روزانه نیز صدق می کند.

نوار بهداشتی رشد باکتری را تقویت می کند

مهم است که بدانید نوار بهداشتی ممکن است منجر به رشد باکتری شود ، به خصوص اگر از آن برای مدت طولانی استفاده شود ، زیرا حاوی مواد مصنوعی است.

نوار بهداشتی ممکن است باعث التهاب در ناحیه صمیمی شود

نوار بهداشتی ممکن است حاوی مواد شیمیایی مانند دیوکسین باشد که گاهی اوقات می تواند باعث التهاب در ناحیه صمیمی شود. همچنین ممکن است منجر به رشد غیر طبیعی بافت در اندام های تولید مثل شود.

نوار بهداشتی ممکن است حاوی رایحه های مصنوعی باشد

یکی از مواردی که باید بدانید این است که نوارهای بهداشتی ممکن است دارای رایحه های معطر و دئودورانت باشند که به شما کمک می کند تا ناحیه حساس عرق نکند و بوی نامطبوعی از خود نشان ندهد.

نوار بهداشتی ممکن است باعث واکنش های آلرژیک شود

بسیار مهم است که لنت های زنانه از مارک های مختلف را امتحان کنید ، به طوری که محصولی را انتخاب کنید که باعث حساسیت شما نشود.

دستمال بهداشتی قابل بازیافت نیست

نوارهای بهداشتی قابل تجزیه نیستند و قابل بازیافت نیستند.

نوار بهداشتی را می توان با شلوار قاعدگی جایگزین کرد

پد های قاعدگی را می توان با شلوارهای قاعدگی جایگزین کرد. این یک آستر زیر شلواری است که از 3 لایه تشکیل شده است و اجازه می دهد مایعات به خوبی جذب شده و نشت نکنند. همچنین می توان آن را شست و دوباره استفاده کرد.

نکات مهم در رابطه با نوار بهداشتی

 • نوار بهداشتی را قبل از انداختن در سطل آشغال ، خوب بپیچید.
 • دستان خود را با آب و صابون بشویید تا بعد از انداختن نوار بهداشتی میکروب ها از بین بروند.
 • سعی کنید ناحیه قاعدگی خود را خشک نگه دارید زیرا رطوبت به رشد باکتری کمک می کند.
 • هنگام خواب از نوار بهداشتی روزانه استفاده نکنید ، زیرا از تنفس پوست جلوگیری می کند.

1.نوار بهداشتی پنبه ریز مدل Large-Blue بسته 10 عددی

2.پد روزانه تافته مدل UltraThin بسته 40 عددی

3. نوار بهداشتی بزرگ پنبه ریز مدل Normal بسته 10 عددی

4.نوار بهداشتی بزرگ پنبه ریز مدل Perforated Film For Night بسته 10 عددی

5.نوار بهداشتی بالدار تافته مدل Yalda سایز خیلی خیلی بزرگ مجموعه 3 عددی

6.نوار بهداشتی شب تافته مدل Single Pack-1 بسته 7 عددی

7.نوار بهداشتی روز تافته مدل Single Pack-2 بسته 7 عددی

8.نوار بهداشتی بالدار مای لیدی Classic purple سایز بزرگ بسته 10 عددی

9.نوار بهداشتی بزرگ پنبه ریز مدل Perforated Film For Day بسته 10 عددی

10.نوار بهداشتی بالدار مای لیدی مدل Maxi Night سایز خیلی بزرگ بسته 10 عددی

11.نوار بهداشتی تافته مدل Yalda Night بسته 7 عددی

12.نوار بهداشتی بالدار مای لیدی مدل Classic Green سایز متوسط بسته 10 عددی

13.نوار بهداشتی بالدار تافته مدل Maxi ویژه شب سایز XXXL بسته 5 عددی

14.نوار بهداشتی نانسی مدل Air Laid بسته 10 عددی

15.نوار بهداشتی مولپد مدل Classic Large بسته 8 عددی

16.نوار بهداشتی بالدار مای لیدی مدل Maxi sensitive سایز بزرگ بسته 10 عددی

17.نوار بهداشتی شب تافته مدل Airlaid بسته 7 عددی

18.نوار بهداشتی مولپد سایز بزرگ بسته 8 عددی

19.نوار بهداشتی روز تافته مدل Daily Use بسته 10 عددی

20.نوار بهداشتی بزرگ پنبه ریز مدل Perforated Film بسته 10 عددی

21.نوار بهداشتی مولپد مدل Classic XLarge بسته 7 عددی

22.نوار بهداشتی قطر نازک سپتونا مدل Night Sensitive

23.نوار بهداشتی مشبک روز تافته مدل Thin بسته 10 عددی

24.نوار بهداشتی چشمک مدل Ultra Thin Large بسته 10 عددی

25.نوار بهداشتی بالدار مای لیدی مدل Maxi Sports سایز بزرگ بسته 10 عددی

26.نوار بهداشتی بالدار ناولتی کد 05 سایز خیلی بزرگ بسته 8 عددی

27.نوار بهداشتی نانسی مدل Air Laid بسته 10 عددی

28.پد بهداشتی روزانه گل پر مدل Economic بسته 20 عددی

29.پد بهداشتی روزانه نازک سپتونا مدل Chamomile Normal - بسته 20 عددی

30.پد بعد از زایمان تافته مدل Soft بسته 5 عددی

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃