35 مدل بهترین عطر جیبی مردانه با ماندگاری بالا{بمب جذابیت}

تاریخ انتشار: 25 مهر 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 5836

بهترین عطر جیبی مردانه(best mens pocket perfume) را آقایانی استفاده می کنند که به کیفیت روابط خود اهمیت می دهند. بوی خوش هر فرد بیانگر پاکیزگی و باسلیقه بودن او است.عطرهای جیبی مردانه برای حمل و استفاده راحت هستند و نمی گذارند مولکول های خوشبو روی لباستان تاریخ انقضا داشته باشند.با داشتن عطر جیبی می توانید هر روز و هر ساعت و هر لحظه عطر مخصوصتان را تمدید کنید. به خصوص در هوای گرم که استفادهاز عطر و ادکلن جزو اصلی ترین نیازهای بهداشتی هرکسی ست و هر لحظه ممکن است بوی خوش جای خود را به بوی نامطبوع بدن بدهد.

در دنیای پرزرق و برق امروزی، عطر مردانه بیش از یک لوازم آرایشی ساده است؛ آن نمادی از شخصیت، سبک و حتی خلق و خوی فرد است. خرید عطر مردانه نه تنها باید با دقت انجام شود، بلکه باید با در نظر گرفتن موقعیت‌های مختلف و سلیقه شخصی انتخاب گردد. عطر جیبی مردانه، با قابلیت حمل آسان و امکان استفاده در هر زمان و مکان، انتخابی عالی برای آقایانی است که می‌خواهند طراوت و تازگی خود را در طول روز حفظ کنند .

عطرجیبی یک مایع شیمیایی است برای خوشبو کردن بدن و لباس از آن استفاده می شود که به خاطر حمل آسان آن بسیار محبوب و پراستفاده است.با داشتن این محصول همراه خود بسیار مشتاق می شوید که در طول روز مدام استفاده کنیدو از استشمام رایحه عطر خود لذت ببریدهمه ما می دانیم که داشتن یک عطر خوب اعتماد به نفس را بالا بردهو باعث می شود افراد در تعامل با شما احساس خوشایندی داشته باشند.

در این مقاله بسیار کاربردی از آبی بیوتی با ما همراه باشید تا اطلاعات کاملی در رابطه با عطر جیبی در اختیارتان قرار دهیم.ضمنا در انتهای مقاله تعدادی از پرفروش ترین و بهترین رایحه های عطرجیبی مردانه و با کیفیت ترین برند های موجود در بازار را برایتان لیست کرده ایم.

مزیت استفاده از عطر جیبی

مزیت استفاده از عطر جیبی
مزیت استفاده از عطر جیبی

از اونجایی که حس بویایی یکی از قوی ترین حواس پنجگانه استبا داشتن یک بوی خوب همراه خودتان، و به اشتراک گذاشتن آن با دیگران، تیپ و شخصیتتان به طور ناخودآگاهبه آنها این پیام را می دهد که شما فردی خاص هستید و به بهداشت فردی تان بسیار اهمیت می دهید؛بنابراین با استفاده روزانه از عطر جیبی جایگاه اجتماعی تان به راحتی ارتقاء می یابد.در ضمن عطرهای جیبی بسیار مقرون به صرفه هستندو می توان در هر خرید بیش از یک نوع از رایحه ها را تهیه و استفاده کرد.

عطر جیبی چیست؟

برخی افراد همیشه دغدغه حمل شیشه های عطر را دارندو میخواهند عطر محبوب خود را همیشه با خود به همراه داشته باشند.عطر جیبی و یا مینیاتوری، عطری است در جعبه ها و محفظه های کوچک شیشه ایو پلاستیکی که به سادگی قابل حمل است و به لحاظ غلظت کمی با عطر اصلی متفاوت است.

35 مدل بهترین عطر جیبی مردانه[ایرانی و خارجی]

حجم۳۳ میلی‌لیتر
نت بویاییسیب ، انگور فرنگی سیاه ، نارنج ، آناناس
رایحهخنک تلخ
مناسب برایآقایان
کشور مبدا برندایران

حجم۲۲ میلی‌لیتر
نت بویایینارنج، پرتقال، لیمو، گل شمعدانی، گل بنفشه، گیاه پاتچولی، عنبر و مشک
رایحهگل مرکبات/ طبیعت/ شیرین/ خوراکی
مناسب برایآقایان
کشور مبدا برندایران

مغز انسان از طریق حواس پنج‌گانه، مدام در حال پردازش و بررسی محیط اطراف استو معمولا داده‌های حاصل از این پردازش، باعث نتیجه‌گیری از محیط و افراد پیرامونمان می‌شود.یکی از همین حواس، حس بویایی است که نقش مهمی در تصور ما از اطرافمان دارد، مثلا وقتی در گرمای تابستان بادوستی ملاقات می‌کنیم که از عطر خنکی استفاده کرده، حس آرامش و خنکای دریا در ذهن ما تداعی می‌شود.

حجم۷.۵ میلی‌لیتر
نت بویاییمشک، سرخس و رایحه‎‌های جنگلی
رایحهطبیعت
مناسب برایآقایان
کشور مبدا برندایران
حجم۴۵ میلی‌لیتر
نت بویاییادویه , چوب , اسموکی , گیاهان معطر , چرم
رایحهگرم
مناسب برایآقایان
سایر توضیحاتنت آغازی : لیموترش, میوه گل ساعت, زنجبیل, فلفل, خاویارنت میانی : اادویه جات معطر, نعناعنت پایانی :روایح چوبی, کهربا, چرم

حجم۳۵ میلی‌لیتر
نت بویاییچرم، چوب صندل، گیاه پاتچولی و عنبر
رایحهشیرین تند/ خوراکی
مناسب برایآقایان
سایر توضیحات- دارای رایحه خوشبو- ماندگاری و پخش بوی مناسب

حجم۱ میلی‌لیتر
نت بویاییمرکبات , اسموکی
رایحهتند گرم
مناسب برایآقایان
کشور مبدا برندفرانسه

حجم۱۵ میلی‌لیتر
نت بویاییگشنیز و سیب قرمز
رایحهشیرین
مناسب برایآقایان

حجم۱ میلی‌لیتر
نت بویاییمرکبات گل گیاهان معطر چوب
رایحهخنک خوراکی/ گل
مناسب برایآقایان
کشور مبدا برندفرانسه

حجم۲ میلی‌لیتر
نت بویاییمرکبات , گل , اقیانوس , گیاهان معطر , خاک و زمین , چوب
رایحهشیرین خنک/ خوراکی/ طبیعت/ گل
مناسب برایآقایان
کشور مبدا برندایتالیا

حجم۲ میلی‌لیتر
نت بویاییپاتچولی، سدر، گیاه ریحان و اسطوخودوس
رایحهطبیعت خنک/ تند/ تلخ
مناسب برایبزرگسالان آقایان
کشور مبدا برندامارات

حجم۲ میلی‌لیتر
نت بویاییگل ، میوه ، چوب ، ادویه
رایحهتند طبیعت
مناسب برایآقایان

حجم۱.۵ میلی‌لیتر
نت بویاییمرکبات , گل , میوه , چرم , گیاهان معطر , خاک و زمین , ادویه , چای , چوب
رایحهشیرین تند/ گرم/ خوراکی/ طبیعت/ گل
مناسب برایآقایان
کشور مبدا برندفرانسه

یکی از عطرهایی که می‌توانید در تمام فصول سال از آن استفاده کنید محصولی از برند فرانسوی «کارتیه» (Cartier) است.این بوی شیرین و تندی داردو انرژی و هیجان زیادی را به شما و اطرافیانتان منتقل می‌کند.

خرید عطر کارتیه Declaration با توجه به پخش بوی قوی، ماندگاری قابل‌قبول، شیشه‌ی خاص و محکم و برند شناخته‌شده‌اش بسیار منطقی خواهد بود.

حجم۱ میلی‌لیتر
نت بویاییمیوه , ادویه
رایحهتند خنک
مناسب برایآقایان
کشور مبدا برندفرانسه

حجم۱۵ میلی‌لیتر
رایحهتلخ گرم
مناسب برایآقایان
کشور مبدا برندامارات
سایر توضیحات۲۰% اسانس با ماندگاری بالا

حجم۳۰ میلی‌لیتر
رایحهمرکبات خوراکی/ طبیعت/ تند/ شیرین/ گرم/ چوب
مناسب برایآقایان
کشور مبدا برندایران
سایر توضیحاتمناسب برای متولدین ماه فروردین - شماره مجوز بهداشت: ۶۱۶۷۱۱۵۲۱۵۷۵۵۵۸۸ - نت آغازی: نارنج و پرتقال ماندارین - نت میانی: نت‌های آبی - نت پایانی: مشک، چوب، عنبر و ادویه

آریس مخصوص آقایان متولد فروردین است.این افراد شخصیت مستقل،زودرنج، ماجراجو, معاشرتیو فعالی دارند.این ترکیب دوگانه و مرکباتی با بوی شیرینش شادی و طراوت را در شما ایجاد می‌کند.نت‌های میانی از ترکیب نت‌های آبی ساخته می‌شوند. بوی خنک و ملایم این ترکیب تمرکز شما را بیشتر می‌کند.در ادامه و پس از مدتی طولانی نت‌های پایانی جای نت‌های میانی را می‌گیرند.

این نت‌ها از مشک، چوب، عنبر و ادویه ساخته می‌شوند.بوی تند و شیرین نت‌های پایانی اعتمادبه‌نفس شما را به شکل ویژه‌ای بالا می‌برد.

خرید عطر دندلیون Aries با توجه به حجم 30 میلی‌لیتری، پخش بوی قوی، ماندگاری مناسب،بطری خوش‌دست و زیبا و قیمت مناسبش برای شما و کسی که این عطر را از شما هدیه می‌گیردبسیار خوشحال‌کننده به نظر می‌رسد.

حجم۲۵ میلی‌لیتر
نت بویاییمرکبات
رایحهخنک
مناسب برایبزرگسالان آقایان
کشور مبدا برندایران

عطر جیبی مردانه سیلورفاکس Aqua در حجم 25 میلی لیتر با ماندگاری خوب، مناسب برای بزرگسالان در بسته بندی سبز رنگ، دارای رایحه ای خنک.نت ابتدایی آن بویی شبیه به مرکبات می باشدو در نت دوم بویی شبیه به جلبک و دریا می باشد.می‌توانید عطرهایی را با نت‌های مکمل انتخاب کنید.

نت‌های چوبی اغلب برای تکمیل نت‌های عطرهایAquatics استفاده می‌شوندبرای رایحه‌ای در کناررایحه‌های آکوا aqua، عناصری مانند سدر، چوب صندل و عنبر را می‌توان برای تاثیرگذاری عالی استفاده کرد.عطرهای آکوا aqua اغلب از ترکیبات شورترمانند چوب دریا،خزه بلوط یا چوب سدر برای دستیابی به طراوت دریایی استفاده می‌کنند.

حجم۳۰ میلی‌لیتر
رایحهشیرین خوراکی/ طبیعت/ مرکبات
مناسب برایآقایان
کشور مبدا برندایران
سایر توضیحاتمناسب برای متولدین ماه شهریور - شماره مجوز بهداشت: ۱۱۴۶۸۴۵۷۸۲۰۱۱۲۱۰ - نت آغازی: لیمو و مرکبات - نت میانی: شکوفه‌ی پرتقال - نت پایانی: چوب صندل

آقایان متولد ماه شهریور به عطری نیاز دارند که انرژی و هیجان لازم را داشته باشد. یکی از همین عطرها را برند نام‌آشنای «دندلیون»(Dandelion) تولید می‌کند. این ادو پرفیوم «ویرگو» (Virgo) نام دارد. ویرگو بوی شیرینی دارد واعتمادبه‌نفس لازم را به شهریوری‌ها می‌دهد.استفاده از این عطر در اواخر تابستان و اوایل پاییز پیشنهاد می‌شود.

خرید عطر دندلیون Virgo با توجه به پخش بوی قوی، ماندگاری بالا و حجم 30 میلی‌لیتری‌اش بسیار رضایت‌بخش به نظر می‌رسد.

حجم۴.۵میلی‌لیتر
نت بویاییهل، گیاه مریم گلی و گریپ‌فروت , دارچین , برگ گل بنفشه
رایحهتند گرم/ خوراکی/ طبیعت
مناسب برایآقایان
کشور مبدا برندفرانسه

در بهار سال 2014 شرکت فرانسوی و معروف «مون بلان» (Mont Blanc) ادو تویلت مردانه‌ی جدید خود را معرفی کرد.نام این ادو تویلت «امبلم» (Emblem) است.امبلم مخصوص آقایانی است که با رایحه‌های تند و گرم رابطه‌ی خوبی دارندبه محض اولین اسپری از امبلم بوی گریپ‌فروت و هل به سرعت به مشام شما می‌رسد.این ترکیب با تضاد قابل توجهی که در خود دارد، باعث ایجاد انرژی بالایی در فضای اطراف شما می‌شود.

پس از مدتی متوجه جایگزین شدن رایحه‌ی دارچین و برگ بنفشه به جای نت‌های ابتدایی خواهید شد.این ترکیب دوگانه، تندی و گرمای مطلوبی را به همراه دارد.با گذشت مدتی از این حالت، نت‌های انتهایی جانشین نت‌های میانی خواهند شد.این نت‌ها شامل دانه‌ی تونکا و نت‌های چوبی می‌شوند.

حجم۳۵ میلی‌لیتر
نت بویاییترنج،فلفل سیاه،فلفل سیچوان،فلفل صورتی،مرکبات
رایحهتند خوراکی
مناسب برایآقایان

عطر جیبی مردانه پاشا مدل Hektorبا ترکیبی از ترنج و فلفل سیاه آغاز می گرددو با گذشت اندک زمانی رایحه ی فلفل سیچوان ، فلفل صورتی ، لامی ،پاتچولی و خس خس نیز به ترکیب آغازین افزوده می گرددتا رایحه را به یک ترکیب بی نظیر اودیه ای مبدل سازد.

حجم۲۰ میلی‌لیتر
نت بویاییرایحه چوبی تند
رایحهخنک شیرین
مناسب برایآقایان
کشور مبدا برندایران
حجم۳۰ میلی‌لیتر
نت بویاییگل، میوه
رایحهتند خنک
مناسب برایآقایان

حجم۲۵ میلی‌لیتر
نت بویاییبخور ، عود
رایحهگرم چوب/ تلخ
مناسب برایآقایان
کشور مبدا برندامارات

حجم۲۵ میلی‌لیتر
نت بویاییرایحه اولیه : ترنج , فلفل - رایحه میانی : اسطوخودوس , شمعدانی , فلفل صورتی , لامی , خس خس , فلفل سیچوان , نعناع هندی - رایحه پایه : لابدانیوم , آمبروکسان , سدر
رایحهتند خنک
مناسب برایآقایان
کشور مبدا برندامارات

به ‌محض اولین اسپری از ساواژ روی پوست و در محل نبض یا لباستان، بوی فلفل سیچوان، نارنج و عنبر را احساس خواهید کرد.فلفل سیچوان با تندی و گرمای خوبش، انرژی زیادی را به شما و کسانی که در اطرافتان حضور دارند، منتقل می‌کند.نارنج که از خانواده‌ی مرکبات است، بوی شیرینی دارد و شادی و نشاط را با خودش به ارمغان می‌آورد.

عنبر هم با عطر گرمش باعث گرم و تند شدن این ترکیب عجیب‌وغریب سه‌گانه می‌شود.این عطر با بوی گرم، تندو شیرینش برای مصرف روزانه‌ی آقایانی که در شهرهای بزرگ و پرترافیک زندگی و کار می‌کنند بسیار مناسب است.این عطر یکی از محبوب ترین عطر های مردانه است و برای هدیه دادن به پدر، همسر یا دوستتان گزینه‌ای اصلی و مهم حساب می‌شود.

حجم۱۵ میلی‌لیتر
نت بویاییادو پرفیوم مردانه لووه مدل Loewe ۷ Anonimo حجم ۱۰۰ میلی لیتر
رایحهتلخ خنک/ خوراکی/ گل
مناسب برایآقایان
کشور مبدا برنداسپانیا

حجم۲۵ میلی‌لیتر
نت بویاییمرکبات , صمغ , خاک و زمین , ادویه , چوب
رایحهتلخ خوراکی/ طبیعت
مناسب برایآقایان

عطر جیبی مردانه بلو د چنل رایحه تند، خنک، خوراکی، طبیعت و گل داشته و برای استفاده آقایان مناسب است. نت بویایی این عطر گیاه پاتچولی، چوب صندل، گل یاسمین، لیمو، بخور خوشبو و گریپ‌فروت است

عطرجیبی مردانه تام فورد بلک ارکید کیفیت تقریبا یکسان با عطر اصلی داشته و رایحه شیرین، تند، گرم و شرقی دارد.

عطر allure homme sport یک عطر مردانه مناسب برای روزهای متعادل بهار و گرم تابستانی است. این عطر خوشبو توانسته از زمان عرضه به بازار طرفداران بسیار زیادی را مجذوب خود کند و مورد استقبال بسیاری از آقایان جوان قرار بگیرد.

عطر مردانه Desire Blue یک عطر مردانه با ساختار رایحه چوب، میوه، مرکبات و اقیانوس است. این عطر رایحه شیرین و خنک داشته و مناسب جهت استفاده روزانه است. با اسپری اولین پاف از این عطر بر روی لباس و یا نبضتان متوجه نت نارنگی، لیچی، گل نیلوفر و نارنج می‌شود. با گذشت زمان نت میانی آب دریا و پرتقال جایگزین نت اولیه می‌شود. این عطر ماندگاری بسیار خوبی داشته و مناسب جهت استفاده روزانه آقایان است.

عطر جیبی شماره 054 برند کالکشن رایحه‌ای برگرفته از عطر معروف اونتوس از برند کرید داشتهو برای افرادی طرفدار آن هستند انتخاب مقرون به صرفه‌ای محسوب می‌شود. این محصول با رایحه مردانه، جذاب، تلخ و خنک خود برای استفاده آقایان در فصل بهار و تابستان گزینه مناسبی به شمار می‌رود.

نکاتی که برای خرید عطر مردانه باید بدانید

نکاتی که برای خرید عطر مردانه باید بدانید
نکاتی که برای خرید عطر مردانه باید بدانید
رایحه دلخواه: رایحه دلخواهتان را بشناسید. معمولا افرادی با روحیه آرام به بوی ملایمو شیرین عطر علاقه دارند و افراد پر جنب و جوش به دنبال عطرهای خاص و تند هستند.پس باید رایحه و بوی مورد علاقه تان را پیدا کنید.بهترین کار این است که از فروشنده بخواهید ویژگی های عطرها را برایتان شرح دهد.
شرایط فیزیکی خود: : بدن شما باید با عطر سازگاری داشته باشد.اگر میگرن دارید یا با بوی عطر سردرد می شوید نباید از نُت های صمغی، دودی یا چرمی خیلی قوی ویا نُت های گلی تاریک و خیلی قدرتمند استفاده کنید. (اگر تشخیص نُت ها برایتان ممکن نبود از فروشنده کمک بگیرید).
اگر می خواهید عطر موردعلاقه تان را بزنید اما سردرد نگیرید بهتر است از اسطخودوس استفاده کنید؛می توانید عصاره اسطخودوس را استشمام کنید زیرا باعث آرامش و رفع سردردتان می شود.
برند مطمئن: حتما حتما از فروشگاه مطمئن خریداری کنید تا به شما برند خوب هدیه کند. بسیاری از افراد بعد از چند بار استفاده از عطرجیبی خود،بیشتر از آنکه متوجه بوی عطر شوند متوجه بوی الکل می شوند و این یعنی عطر تقلبی و بی کیفیت! اگر برندهای با کیفیت را نمی شناسید تا انتها با ما همراه باشید.

شیوه صحیح انتخاب عطر جیبی مردانه اورجینال

شیوه صحیح انتخاب عطر جیبی مردانه اورجینال
شیوه صحیح انتخاب عطر جیبی مردانه اورجینال

اگر می خواهید عطر اورجینال را از تقلبی تشخیص دهید به این نکات دقت کنید:

  • رنگ عطر: رنگ عطر اصلی زلال، شفاف و کمرنگ است و معمولا رنگ عطر تقلبی تیره تر از اصل آن می باشد.
  • طول نِی پمپ: نِی پمپ داخل عطرهای اصلی دقیقا اندازه شیشه عطر و صاف هستند. درحالیکه نِی عطرهای تقلبی به دلیل بی کیفیتی بسیار بلندتر از اندازه شیشه هستند و تا خورده اند.
  • بوی الکل: اگر بوی الکل را بیشتر از بوی خودِ عطر حس کردید آن عطر تقلبی است!

چرا خرید عطر جیبی مردانه ضروری است؟

با همراه داشتن یک عطر جیبی همیشه و هرجا که نیاز باشد به جذابیتتان اضافه کنیدکافیست یه پاف از آن را روی لباس بزنید. استفاده مداوم از عطر باعث بالا رفتن حس اعتماد به نفستان نیز می شود؛عطرها نقش بسیاری در ایجاد خاطرات منحصر به شما دارند پس برای اینکه در خاطر دیگران با یک بوی خوش بمانیداز عطر جیبی مخصوص خودتان استفاده کنید. به علاوه همه این ها، داشتن بوی خوب به خودتان نیز احساس آرامش می دهد.

راهنمای نگهداری از عطر جیبی مردانه

  • عطرها را دور از رطوبت نگهداری کنید؛ بنابراین حمام و سرویس های روشویی جایگاه مناسبی برای نگه داری عطر نیستند. (مناسب ترین جا برای عطرهایتان اتاق خواب یا اتاق کار داخل کشو یا کمد است)
  • عطر ها باید دور از نور مستقیم خورشید باشند؛ دمای نسبتا بالا، پیوند شیمیایی عطر را تجزیه می کند اما این به این معنا نیست که عطرهایتان را در یخچال نگهداری کنید!
  • شیشه عطر را قبل از استفاده تکان ندهید. این یک اشتباه رایج بین بسیاری از مردم است که تکان دادن شیشه عطر قبل از استفاده باعث بهتر مخلوط شدن ترکیبات آن می شود.

بهترین نقاط بدن برای زدن عطر جیبی مردانه

نقاطی از بدن آقایان که برای زدن عطر مناسب هستند عبارتند از: چانه، گردن، قفسه سینه، بازوها، قسمت داخلی ساعد تا مچ دست.

نکته! زیر بغل را عطر نزنید زیرا با بوی عرقتان مخلوط می شود ترکیب بوی بسیار زننده ای ایجاد می کند.

دوستان عزیز، مقاله بهترین عطر جیبی مردانه همیشه بروزرسانی خواهد شد. مجددا به ما سر بزنید .خوشحال خواهیم شد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃