برای تبلیغات تماس بگیرید

سرانجام راه از بین بردن چروک بین ابروها را یافتم،میخواهم رازم را فاش کنم!

تاریخ انتشار: 4 فروردین 1401
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 787

نکاتی برای از بین بردن چین و چروک بین ابروها به روش های آسان و طبیعی که ظاهر شما را تغییر می دهد زیرا چین و چروک بین ابروها همیشه حالت اخم ایجاد می کند و این چروک ها نشانه پیری هستند، بنابراین برای کاهش این چروک ها این نکات را رعایت کنید. از شر آنها در ناحیه ای بین ابروها به روشی آسان و طبیعی خلاص شوید.

نکاتی برای از بین بردن چین و چروک بین ابروها به روشی آسان و طبیعی

  • ویژگی های صورت
  • افتادگی پوست
  • برنامه ورزشی
  • ماسک لیمو

ویژگی های صورت

 نکاتی برای از بین بردن چین و چروک بین ابروها به روشی آسان و طبیعی

خلاص شدن از شر چین و چروک بین ابروها شامل کاهش حالات چهره شما می شود، زیرا معمولاً هنگام عصبانیت یا قرار گرفتن در معرض مستقیم خورشید ظاهر می شوند یا حتی هنگام ابراز احساسات، این چروک ها ایجاد می شوند و اگر این کار را نکنید خلاص شدن از شر آنها دشوار می شود. به آنها توجه کنید و استفاده از این عضلات را کاهش دهید.

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین کرم لیفتینگ صورت مطالعه کنید.

افتادگی پوست

از بین بردن چین و چروک بین ابروها شامل افتادگی پوست است که ممکن است از سن سی سالگی شروع شود و در صورت عدم مراقبت عمیق تر شود. افتادگی پوست شامل افتادگی عضلات صورت نیز می شود، بنابراین استفاده از کرم های مرطوب کننده به حفظ خاصیت ارتجاعی پوست و در نتیجه کاهش چین و چروک کمک می کند.

برنامه ورزش

خلاص شدن از شر چین و چروک بین ابروها شامل تمرینات روزانه است که به خلاص شدن از شر این خطوط و افزایش جریان خون کمک می کند. با دو انگشت روی مرکز پیشانی یعنی بین ابروها فشار دهید و سپس انگشتان خود را به سمت بیرون ابروها بکشید. این تمرین را حدود 4 بار در روز انجام دهید و پس از مدتی از نتایج فوق العاده ای برخوردار شوید.

ماسک لیمو

 نکاتی برای از بین بردن چین و چروک بین ابروها به روشی آسان و طبیعی

خلاص شدن از شر چین و چروک بین ابروها شامل استفاده از ماسک های معمولی مانند استفاده از لیمو است. لیمو یک ماده طبیعی است که برای از بین بردن چین و چروک و خطوط ریز عمل می کند. یک قاشق چای‌خوری ماست را با یک قاشق چای‌خوری عسل، سپس یک قاشق چای‌خوری روغن ویتامین E و یک قاشق چای‌خوری آبلیمو مخلوط کنید و این مخلوط را روی جای چین و چروک بمالید و بگذارید ۲۰ دقیقه بماند سپس صورتتان را با آب بشویید و با تکرار این عمل 3 بار در روز از پوست سفت لذت ببرید.

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین کرم دور چشم مطالعه کنید.

ما همیشه به شما یادآوری می کنیم که قبل از استفاده مستقیم روی تمام صورت، این دستور العمل ها را روی قسمتی از پوست دست در مچ دست امتحان کنید تا از حساسیت پوستی برای برخی از مواد ذکر شده جلوگیری شود.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
آبی بیوتی
لوازم آرایشی لوازم بهداشتی
لوازم شخصی برقی عطر و ادکلن