25 مدل بهترین شابلون خط چشم(شابلون خط چشم از کجا بخرم؟)

تاریخ انتشار: 4 آبان 1402
تعداد دیدگاه: 4
تعداد بازدید: 11468

بهترین شابلون خط چشم انتخابی است که در زیبایی چشم های شما تأثیر بسزایی دارد.بدون سخت از سخت ترین قسمت های ارایش صورت خط چشم کشیدن،سایه زدن و پر کردن ابرو است. زیرا هرکسی نمی تواند خط چشم یکدست و صاف برای هر دو چشم بکشد. باید در نظر داشت که کشیدن خط چشم زیبا ،صاف و متقارن در آرایش صورت بسیار مهم و حائز اهمیت است در واقع چشم ها یکی از المان های مهم در زیبا دیده شدن صورت هر شخصی است.

سال های اخیر روش های گوناگونی از سوی آرایشگران حرفه ای مطرح شده است که به خانم ها در آرایشی عالی و بدون درد سر کمک میکند.امروزه شابلون هایی طراحی شده اند که این کار را اسان تر کرده اند مثل شابلون ابرو، شابلون خط چشم ، شابلون سایه و جز آنها که نقش بسزایی در راحتی خانم ها دارند. اگر می خواهید در کمترین زمان ممکنو بدون رفتن به آرایشگاه خودتان به تنهایی خط چشمی زیبا و قرینه بکشید محصول شابلون خط چشم را از دست ندهید.

در این مقاله سعی شده است در خصوص چیستی شابلون خط چشم و اهمیت استفاده از شابلون خط چشم بیان میشود.

شابلون خط چشم چیست؟

امروز خانم ها دوست دارند چهره ای زیبا و مرتب داشته باشند و برای چهره و آرایش کردن اهمیت قائل هستند.یکی از ابزارهایی که توجه بانوان را به سمت خود جلب کرده است شابلون خط چشم و یا ابرو است.
در واقع شابلونابزاری است که شما به سادگی می توانید به خط چشم های خود شکل دلخواه را بدهیدو کار با آن بسیار ساده و لذت بخش است.همه کاری را که شما باید انجام دهیداین است که شابلون را روی چشم تنظیم کرده و شکل موردنظر را پر کنید.این وسیله یکی ازابزار های ساده مهم آرایشی محسوب می شود.

25 مدل بهترین شابلون خط چشم(شابلون خط چشم از کجا بخرم؟)[ایرانی و خارجی]

کشور مبدا برندچین

کشیدن خط چشم و زدن سایه و پر کردن ابرو ها بصورت قرینه، یکی از سخت ترین قسمت های آرایش صورت است. زیرا کشیدن خط چشم صاف و یکدست و قرینه برای هر دو چشم کار هر کس نیست. اما ابزار هایی برای کمک نیز وجود دارد. شابلون خط چشم، شابلون سایه و همینطور شابلون ابرو برای همین منظور ساخته شده است. این شابلون از دو قسمت تشکیل شده است. جنس آن از پلاستیک قابل انعطاف و قابل بازیافت میباشد. با کمک این شابون هم خط چشم بالا و هم پایین را میتوانید بکشید. میتوانید با قسمت شابلون خط چشم گربه ای (cat eyeliner)، خط چشم گربه ای بکشید و همینطور با قسمت شابلون چشم اسموکی( smokey eye )، سایه اسموکی دلخواه خود را رسم کنید.

کشور مبدا برندایران
سایر مشخصاتمقاوم ، نرم و انعظاف پذیر ، جنس پلاستیک از نوع PVC ، قابل شستشو

شابلون های گربه ای ، وسیله ای مناسب برای خانم ها می باشد که می توانند با استفاده از آن به راحتی 10 مدل خط چشم متنوع بکشند. همچنین این شابلون ها برای کشیدن سایه پشت پلک ها نیز کاربرد دارند.

کشور مبدا برندایران

کشور مبدا برندچین
سایر مشخصاتکشیدن خط چشم صاف و یکدست و قرینه برای هر دو چشمکاربرد آسان
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو

کشور مبدا برندایران
سایر مشخصاتشابلون طراحی ابرو و خط چشم

کشور مبدا برندایران
سایر مشخصاتقابل شستشو
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو

این مجموعه که شامل 6 عدد پد فرمژه بسیار با کیفیت از بهترین متریال روز به همراه 2 عدد شابلون آرایش خط چشم بوده که شما را برای بهترین و تمیزترین آرایش چشمی که تا به حال داشته اید یاری میکند.

کشور مبدا برندچین
سایر مشخصاتشابلون طراحی ابرو و خط چشم

چگونه از شابلون خط چشم استفاده کنیم؟

پس از انتخاب الگوی خط چشم مناسب، مهم ترین نکته ای که باید به آن توجه کنید، استفاده صحیح از آن است،زیرا اگر بهترین الگوی خط چشم را داشته باشید، زمانی که به درستی و به درستی از آن استفاده نکنید،نتایجی که به دنبال آن هستید ممکن است جواب ندهد.

در این بخش قصد داریم نحوه استفاده از خط چشم و شابلون سایه چشم را به شما نشان دهیم تا بتوانید آرایش چشم عالی داشته باشید.این ابزارها بسیار عالی عمل می کنند، به خصوص برای کسانی که هنگام کشیدن خط چشم مهارت کافی ندارند.

ابزار و مواد:
 • شابلون خط چشم و خط چشم
 • انواع سایه چشم
 • برس های متنوع
 • ریمل
 • خط چشم ژله ای مشکی

تنها کاری که باید انجام دهید این است که شابلون را درست بالای پلک خود نگه دارید و سایه چشم را در سراسر پلک و اطراف لبه های شابلون بزنید.

نکته: سایه چشم را لایه لایه کار کنید تا بتوانید به درستی تنظیم کنید.

 • هنگامی که راضی کننده بود، شابلون را بردارید، و با سایه چشم گنبدی عالی باقی می‌مانید.
 • برس خود را روی دستمال تمیز کنید، سپس با همان برس داخل آن رفته و لبه آن را نرم کنید.
 • با تمام تحقیقات و استفاده از روش های مختلف مانند استفادهاز خط چشم و خط چشم جادویی متوجه شدم که بهترین راه برای کشیدن یک خط چشم بی نقص استفادهاز الگوهای خط چشم است، در واقع مدل های خط چشم دقیقا این مشکل را حل می کند.آنها ساخته شده اند که به راحتی می توانید یک خط چشم کاملا متقارن و عالی بکشید.

اهمیت خرید شابلون خط چشم و ابرو

شابلون ابرو برای ترمیم ابرو ها هم کاربرد دارد و بعد از اصلاح ابرو ها می‌توان آن‌ها را متوازن و قرینه کرد.برای استفاده از شابلون ابرو، جهت ها از اهمیت بسیاری برخوردار هستند به همین منظور سعی کنیداستایلی را انتخاب کنید که بهترین حالت طبیعی را به ابروهای شما بدهد.شابلون ابرو باید به دو قسمت تراز شود و بیشترین قسمت موهای طبیعی شما باید درون شابلون قرار بگیرد.سپس بخشهایی که خالی مانده است را با مداد ابرو و یا سایه ابرو پر کنید.

انواع قالب خط چشم

شابلون ها انواع مختلفی دارند، از خط چشم گربه ای که برای کشیدن خط چشم گربه ای استفاده می شود تا شابلون های دودی و چشمی. ابتدا باید با توجه به نوع چشم خود یک مدل خط چشم مناسب انتخاب کنیدو یک شابلون مناسب برای کشیدن آن مدل خط چشم تهیه کنید. شابلون های خط چشم انواع مختلفی دارد مثل شابلونگربه ای ،شابلون های دودی و…توجه داشته باشید که برای کشیدن خط چشم باید خط چشم متناسب با چشمان خود را انتخاب کنیم.

نتیجه گیری (سخن آخر)

بدون شک کشیدن خط چشم و زدن سایه و پر کردن ابرو ها بصورت قرینه، یکی از سخت ترین قسمت های آرایش صورت است.زیرا کشیدن خط چشم صاف و یکدست و قرینه برای هر دو چشم کار هر کس نیست و همواره خانم ها با این بخش از آرایش مشکل داشته اند.به دلیل مشکلات کشیدن خط چشم، شابلون خط چشم و شابلون های سایهچشمدر حال محبوب شدن هستند زیرا این ابزارها می توانند به شما کمک کنند تا بدون دردسر خط چشم و سایه چشم را دقیق قرار دهید.

همه ما به خوبی می دانیم چشم ها نقش بسیار مهمی در زیبایی ایفا می کنندو اگر مثل آرایشگران حرفه ای بتوانید چشم های خود را آرایش کنید صورت بسیار زیباتری خواهید داشت.اما یکی از موارد مهم در آرایش چشم ها ، نحوه کشیدن خط چشم زیبا ، صاف و متقارن می باشدکه گاهی وقت ها آرایشگران حرفه ای هم نمی توانند از پس این کار بیایند.
به همین دلیل پیشنهاد می شودبرای تکمیل آرایش خود سعی کنید از شابلون های خط چشم استفاده کنید و از میان طرح های گوناگونی کهدر این مقاله به آنها اشاره شد، طرح شابلون مورد نظر خود را بیابید و در آرایش های خود استفاده کنید.

دوستان عزیز، مقاله بهترین شابلون خط چشم همیشه بروزرسانی خواهد شد. مجددا به ما سر بزنید .خوشحال خواهیم شد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
دیدگاه کاربران
 • زینب خانوم 15 آبان 1402

  شابلون خط چشم یک ابزار مفید برای کشیدن الگو خط چشم است. من از این محصول استفاده کرده‌ام و باید بگویم که به شدت در کشیدن خط چشم دقیق و زیبا کمک می‌کند. طراحی ساده و کارآمد این شابلون به شما امکان می‌دهد تا خطوط خط چشم با دقت و به سرعت رسم کنید.

  • رزمریم 15 آبان 1402

   شابلون خط چشم مدل Cat Line یک شابلون خط چشم گربه ای بسیار کارآمد است. من از این محصول استفاده کرده‌ام و باید بگویم که به شدت به کشیدن خط چشم دقیق با شکل گربه ای کمک کرده است. طراحی آسان و قابل استفاده این شابلون، حاصل خطوط خط چشم خوب و جذاب است. اگر دنبال یک راه ساده و جالب برای تزئین چشم‌هایتان هستید.

   • عاطفه 15 آبان 1402

    شابلون خط چشم مدل A02 یک ابزار عالی برای رسم قالب خط چشم است. من از این محصول استفاده کرده‌ام و بسیار راضی بوده‌ام. طراحی دقیق و قالب‌های مختلفی که ارائه می‌دهد، به شما کمک می‌کند تا یک خط چشم دقیق و زیبا بکشید. اگر به دنبال ابزاری برای رسم قالب خط چشم با دقت هستید.

    • نازی 25 آذر 1401

     سلام میخواستم بدونم فرق شابلون چسبی با گربه ای چیه؟ ایا چسبی ها یک بار مصرفن؟؟؟

     ارسال دیدگاه
     امتیاز شما:
     🔃
     تا 60% تخفیف بر روی صدها عنوان کتاب! خرید کتاب با 50% تخفیف