خرید 20 مدل بهترین چسب مژه مصنوعی موقت با ماندگاری بالا

تاریخ انتشار: 6 آبان 1402
تعداد دیدگاه: 3
تعداد بازدید: 73747

چسب مژه مصنوعی یکی از فاکتورهای بسیار مهم در آرایش است.زیبایی یکی از دغدغه های همیشگی خانم هاست و برای رسیدن به آن اقدامات مختلفی انجام می دهند.چشم ها و مژه ها مهمترین اجزای صورت هستند که تاثیر زیادی در زیبایی دارند.با مژه های پرپشت و بلند می توانید زیبایی چشم و صورت خود را دو چندان کنید.

استفاده از یک چسب خوب می تواند به افزایش طول عمر مژه ها و در نتیجه زیباتر شدن چشم ها کمک کند.ریمل یکی از بهترین گزینه ها برای خانم ها برای داشتن مژه های بلند و پرپشت است، اما علاوه بر ریمل، استفاده از مژه مصنوعی و انواع مژه های حجیم نیز می تواند به صورت موقت زیبایی را به چهره شما ببخشد که باعث افزایش ماندگاری و زیبایی بیشتر می شود.این مژه ها استفاده از چسب کاشت مژه با کیفیت نیز در زیبایی تاثیر بسزایی دارد

در این مقاله از سایت آبی بیوتی اطلاعات کاملی در رابطه با چسب مژه مصنوعی برایتان جمع آوری کرده ایم.تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا با پرفروش ترین و بهترین چسب مژه مصنوعی موجود در بازار آشنا شوید.

چسب مژه مصنوعی چیست؟

چسب اکستنشن مژه عامل کلیدی استکه برای چسباندن اکستنشن مژه به مژه‌های طبیعی فرد در فرآیند استفاده از مژه استفاده می‌شود.اگرچه ممکن است به نظر برسد که می توان از هر چسبی برای رسیدن به این هدف استفاده کرد،استفاده از نوع نادرست چسب می تواند مژه های طبیعی شما را خراب کند.چسب های بی کیفیت می توانند اکستنشن های شما را ناراحت کننده،پوسته پوسته کنند و باعث درد و ناراحتی شوند.

20 مدل بهترین چسب کاشت مژه مصنوعی با ماندگاری بالا + قیمتچسب مژه مصنوعی

ویژگی محصول آرایشیچسب
مناسب برای چشم هایکوچک بزرگ/ گرد/ بادامی/ گود
مناسب برای چشم هایکوچک بزرگ/ گرد/ بادامی/ گود
سایر توضیحاتتاریخ قید شده روی جعبه محصول (۲۰۱۳) تاریخ صدور پروانه بهداشتی است.

چسب مژه موقت دان سانکو SUNKU با چسبندگی بسیارعالی , در مقابل حرارت و آبو …. به سرعت خود را ول نمیکند و مژه های شما را نمی اندازد .همچنین با ماندگاری بسیار بالا برای چند هفته چسبندگی خود را حفظ می کند. این چسب مژه , مژه ها را به هم نمی چسباند وبا وزن بسیار سبک همانند ریمل های گسترش دهنده مژه عمل میکند .این چسب مژه به گونه ای طراحی و فرمالیزه شده تا به چشم هاو نقاط حساس اطراف چشم شما آسیب نرساند .

کشور مبدا برندکره جنوبی
مناسب برای چشم هایکوچک بزرگ/ گرد/ بادامی/ گود
کشور مبدا برندکره جنوبی
مناسب برای چشم هایکوچک بزرگ/ گرد/ بادامی/ گود

یکی از بهترین چسب‌های مژه مصنوعی را برند معتبر «پیرن» (PIREN) طراحی و تولید می‌کند. چسب مژه برند پیرن، دارای رنگ شیشه ای می باشد که به خوبی با رنگ مژه هماهنگ می شود و مژه ها را پرتر نشان می دهد.این چسب بسیار مقاوم و دارای بوی ملایمی است و به شکلی ساخته شده تا کمترین میزان آسیب را به مژه های اصلی برساند.این محصول با حجم 1 میلی لیتر برای شما فراهم آمده است تا بتوانید به هر میزان که نیاز داریداز این چسب مژه برای چسباندن مژهای مصنوعی و تکمیل کردن آرایشتان استفاده کنید.

مناسب برای چشم هایکوچک بزرگ/ گرد/ بادامی/ گود
کشور مبدا برندکره جنوبی
مناسب برای چشم هایکوچک بزرگ/ گرد/ بادامی/ گود
مناسب برای چشم هایکوچک بزرگ/ بادامی/ گود
کشور مبدا برندکره جنوبی
مناسب برای چشم هایبزرگ گرد/ بادامی/ گود
سایر توضیحاتچسب مژه شفاف بی رنگ

چسب مژه مصنوعی ژله ای برس دار جویل را می‎توان جزو بهترین چسب مژه حال حاضر بازار دانست. این محصول دارای برس بوده و به راحتی قابل استفاده است. محلول به کار رفته شده به صورت ژله‎ ای است که باعث می‎شود چسب به خوبی بر روی مژه قرار بگیرد و بلافاصله آماده استفاده شود. این چسب مژه از کیفیت مرغوبی برخوردار بوده و پس از 10 ثانیه خشک می‎شود. این چسب مژه مصنوعی جویل ساخت کشور کره است و در حجم 5 گرم به بازار عرضه شده است.

کشور مبدا برندکره جنوبی
مناسب برای چشم هایکوچک بزرگ/ گرد/ بادامی/ گود

چسب مژه موقت sundy plus با چسبندگی بسیار عالی , در مقابل حرارت و آب بسرعت خود را ول نمیکند و مژه های شما را نمی اندازد چسب مژه سان دی مژه ها را به هم نمی چسباند و با وزن بسیار سبک مانند ریمل های گسترش دهنده مژه عمل می کند این چسب مژه به گونه ای طراحی شده تا به چشم ها و نقاط حساس اطراف چشم شما آسیب نرساند و کاملا بدون بو و رنگ می باشد .

مناسب برای چشم هایکوچک بزرگ/ گرد/ بادامی/ گود
مناسب برای چشم هایکوچک بزرگ/ گرد/ بادامی/ گود

چسب مژه زد وان بوی ملایمی دارد و البته ماندگاری و مقاومت خوبی هم دارد. چسب مژه مصنوعی زد وان قابلیت خشک شدن سریع را دارد . دارای اپلیکاتور ویژه ای میباشد و این کار شما را برای استفاده از مژه مصنوعی راحت تر میکند.

کشور مبدا برندکره جنوبی
ویژگی محصول آرایشیچسب
مناسب برای چشم هایکوچک بزرگ/ گرد/ بادامی/ گود

یکی از محصولات پرطرفدار و شناخته شده آیکونیک چسب مژه 5 گرمی می باشد که در بین مشتریان به (چسب مژه در صورتی قلم دار) معروف است. از خصوصیات چسب مژه 5 گرمی قلم دار آیکونیک می توان به چسبندگی بالا ، شیری رنگ بودن آن که بعد از تماس با هوا بی رنگ میشود ، دارای فرچه جهت سهولت در استفاده همچنین تمیز و راحت چسباندن مژه ، فرمولاسیون خاص و بدون ایجاد هر گونه حساسیتی بر روی چشم ، ضد آب بودن آن ، سریع خشک شدن و ... اشاره کرد.

مناسب برای چشم هایکوچک بزرگ/ گرد/ بادامی/ گود
مناسب برای چشم هایکوچک بزرگ/ گرد/ بادامی/ گود
مناسب برای چشم هایکوچک بزرگ/ گرد/ بادامی/ گود
سایر توضیحات- چسبندگی بالا- بی رنگ بودن- ضد حساسیت

از خصوصیات چسب مژه 5 گرمی مکس اکتور می توان به چسبندگی بالا ، بی رنگ بودن آن ، دارای فرچه جهت سهولت در استفاده همچنین تمیز و راحت چسباندن مژه ، فرمولاسیون خاص و بدون ایجاد هر گونه حساسیتی بر روی چشم ، ضد آب بودن آن ، سریع خشک شدن و ... اشاره کرد. این محصول با حجم 5 میلی لیتر برای شما فراهم آمده است تا بتوانید به هر میزان که نیاز دارید از این چسب مژه برای چسباندن مژهای مصنوعی و تکمیل کردن آرایشتان استفاده کنید.

ویژگی محصول آرایشیچسب
مناسب برای چشم هایکوچک بزرگ/ گرد/ بادامی/ گود
سایر توضیحاتمشکی رنگ
ویژگی محصول آرایشیچسب
مناسب برای چشم هایکوچک بزرگ/ گرد/ بادامی/ گود
سایر توضیحاتحجم ۲ میلی لیتر شفاف
مناسب برای چشم هایبادامی بزرگ/ کوچک/ گرد/ گود
مناسب برای چشم هایکوچک بزرگ/ گرد/ بادامی/ گود
مناسب برای چشم هایبادامی بزرگ/ کوچک/ گرد/ گود

انواع چسب مژه مصنوعی

انواع چسب مژه شامل موارد زیر می باشد :
 • چسب مژه مصنوعی ( مناسب مژه های تکی و یکسره )
 • چسب کاشت مژه
 • چسب اکستنشن مژه

در حال حاضر با توجه به تجربه و نظر کاربران از پرکاربردترین چسب مژه های موجود در بازار می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • چسب مژه مصنوعی برند دان
 • چسب مژه مصنوعی برند پیرن
 • چسب کاشت مژه برند Pro Care Lonris ( این برند برای افرادی که پوست حساسی دارند بهترین گزینه می باشد و ماندگاری آن 4 الی 6 هفته می باشد )
 • چسب کاشت مژه برند Supreme Bond ( ماندگاری این برند حدود 6 تا 8 هفته است )
 • چسب اکستنشن مژه برند Lovely ( این برند فاقد مواد شیمیایی است و ماندگاری بالایی دارد )
 • چسب اکستنشن مژه برندReeserobert Beauty Professional ( این برند چسب مژه فاقد مواد شیمیایی می باشد و ماندگاری آن حدود 6 هفته است )

بهترین چسب مژه مصنوعی چه ویژگی‌هایی دارد؟

چسب مژه ای که استفاده می کنید باید ویژگی های خاصی داشته باشد که هنگام خرید و استفاده مورد توجه قرار بگیرد.بهترین چسب مژه مصنوعی نباید به چشم شما آسیب وارد کند و باید فاقد مواد حساسیت‌زا مانند فرمالدهید باشد .یک چسب مژه خوب باید به سرعت خشک شود تا از جابجایی مژه جلوگیری کند

چگونه از چسب مژه استفاده کنیم؟

چگونه از چسب مژه استفاده کنیم؟
چگونه از چسب مژه استفاده کنیم؟

فرآیند استفاده از اکستنشن مژه مستلزم چسبیدن یک اکستنشن مژه به یک مژه طبیعی است. این فرآیند به سطحی از دقت نیاز دارد که مژه‌های مصنوعی و طبیعی را به اندازه کافی در یک راستا قرار دهد تا چسب خشک شود. همانطور که می توانید تصور کنید، نگه داشتن این دو مژه کوچک در کنار هم برای مدت طولانی می تواند بسیار دشوار باشد. اینجاست که زمان خشک شدن چسب مژه مشخص می شود.

سیانواکریلات، ماده اصلی موجود در چسب مژه، تقریباً بلافاصله خشک می‌شود تا تکنسین شما مجبور نباشد مژه‌ها را بیش از چند ثانیه در موقعیت خود نگه دارد. سیانوآکریلات زمانی که با آب تماس پیدا می‌کند، خشک می‌شود، بنابراین هر چه رطوبت اتاق بیشتر باشد، چسب سریع‌تر خشک می‌شود.

اطمینان حاصل کنید که تکنسین شما از چسب مژه با زمان خشک شدن سریع استفاده می کند تا اطمینان حاصل شود که مژه های شما تا حد امکان طبیعی به نظر می رسند.

مزایا و معایب استفاده از چسب مژه

چسب مژه مصنوعی یک صابون طبیعی است و می توانید هر روز از صابون گلیسیرینبه عنوان بخشی از روتین مراقبت از پوست خود استفاده کنید.مانند صابون های دیگر، صابون گلیسیرین در صورت ورود به چشم می تواند باعث سوزش یا سوزش شود.اگر هنگام تمیز کردن صورت خود احتیاط کنید، بدون ایجاد هیچ گونه مشکلی میتوانید از این صابون استفاده کنید.

مزایا
 • زیبایی چشم ها
 • پرپشت شدن مژه ها
معایب
 • آسیب به مژه های طبیعی در صورت استفاده نادرست
 • زیاده روی در استفاده از جسب مصنوعی و آسیب به چشم
 • می تواند دستگاه تنفسی شما (چشم، بینی، گلو، ریه ها) را تحریک کند.
 • اگر پوست شما را لمس کند می تواند باعث واکنش آلرژیک شود.
 • می تواند علائمی شبیه آنفولانزا (خستگی، گرفتگی بینی، سستی و غیره) ایجاد کند.
 • احتمال دارد باعث خشکی یا خارش چشم شود.
 • ممکن است باعث سردرد یا سرگیجه شود.

پاسخ به چند پرسش رایج در مورد بهترین چسب مژه مصنوعی

آیا چسب مژه مصنوعی باعث حساسیت می‌شود؟

ماده اصلی تمام چسب های مژه سیانواکریلات است که یک عامل چسبنده شیمیایی سریع خشک می شود. این ترکیب از سیانیدو آکریلات ساخته شده است که هر دو چیزهایی هستند که قطعاً نباید نزدیک چشم خود قرار دهید.اگر به این مواد حساسیت داشته باشید بهتر است از این چسب ها استفاده نکنید.

چشم و پوست‌های حساس می‌توانند از این محصول استفاده نمایند؟

با توجه به اینکه در تهیه چسب های مژه از چسبنده های شیمیایی استفاده می شود،افرادی که دارای پوست حساس هستند باید در استفاده از آنها احتیاط کنند.

آیا چسب مژه دارای مواد شیمیایی مضراست؟

ماده اصلی تمام چسب های مژه سیانواکریلات است که یک عامل چسبنده شیمیایی سریع خشک می شود که ممکن است برای افراد حساس، مضر باشد.

نتیجه گیری(سخن آخر)

یک صورت زیبا بدون دارا بودن مژه هایی بلند و پرپشت آن قدرها کامل نیست. ریمل زدن یکی از بی خطرترین روش ها برای زیباتر کردن و پرپشت جلوه دادن مژه ها می باشد که از سالیان پیش بین خانم های علاقه مند به زیبایی چهره رواج داشته است. اما این روزها دیگر ریمل زدنبه تنهایی ذهن مشکل پسندان را راضی نمی کند،کاشت مژه اعم از مصنوعی یا طبیعی جای ریمل زدن را پر کرده است.

توجه داشته باشید که کاشت مژه به صورت دائم حتما باید توسط افراد حرفه ای که آموزش های لازم در این زمینه را دیدند انجام گردد تا نتیجه حاصل بسیار با کیفیت و رضایت بخش شما گردد در غیر این صورت آسیب های چشمی زیادی خواهید دید و همچنین هزینه های اضافی دیگری نظیر ریموور کردن مژه متقبل خواهید شد.

سیانید به خودی خود می تواند بسیار خطرناک باشد،اما به عنوان یک عامل غلیظ کننده برای چسب ها ضروری است. هنگامی که چسب به طور کامل پردازش و تولید شد،سیانید کاملاً خنثی می شود و اصلاً در محصول نهایی یافت نمی شود.آکریلات یک پایه مزدوج از اسید اکریلیک است. اسید اکریلیک یک اسید ارگانیک است کهدر تماس با هوا به سرعت سفت یا غلیظ می شود که به خشک شدن سریع اجزای چسب های حرفه ای مژه کمک می کند.

دوستان عزیز، مقاله بهترین چسب مژه مصنوعی همیشه بروزرسانی خواهد شد. مجددا به ما سر بزنید .خوشحال خواهیم شد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
دیدگاه کاربران
 • مریم رزوبهانی 23 آبان 1402

  بهترین مارک چسب کاشت مژه موقت برای من همیشه چالشی بوده است، اما چسب مژه مصنوعی کیلی تمام انتظاراتم را پاسخ داد. با قدرت چسبندگی مناسب و عدم تحریک پوست، این چسب مژه بهترین گزینه موقت برای من بود.

  • رحیمه رحمانی 23 آبان 1402

   چسب مژه موقت قوی آیکونیک مدل Holding Power واقعاً به انتظارات من پاسخ داد. با کمترین مقدار چسب، مژه‌هایم به‌طور محکم نگه داشته شدند و این چسب مژه را به یک گزینه اصلی تبدیل کرده است.

   • آرزو 23 آبان 1402

    چسب مژه موقت قوی آیکونیک مدل Holding Power واقعاً به انتظارات من پاسخ داد. با کمترین مقدار چسب، مژه‌هایم به‌طور محکم نگه داشته شدند و این چسب مژه را به یک گزینه اصلی تبدیل کرده است.

    ارسال دیدگاه
    امتیاز شما:
    🔃