7 روش استفاده متفاوت از میسلار واتر که تابحال نمی دانستید!

تاریخ انتشار: 10 آبان 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 612

میسلار واتر محصولی است که چندین دهه در ایران محبوبیت پیدا کرده و رواج پیدا کردهو به راز شادابی پوست زنان ایرانی تبدیل شده است. این محصول به دلیل فواید بیشماری که دارددر روتین مراقبت از پوست اکثر زنان در سراسر جهان تبدیل شده است.اما میسلار واتر علاوه بر مصارف روی پوست، کاربردهای آرایشی دیگری نیز دارد.مقاله زیر را تا انتهای بخوانید تا همه چیز را در مورد آن بدانید.

کاربردهای زیبایی شناختیمیسلار واتر یا پاک کننده آرایش

کاربردهای زیبایی شناختی میسلار واتر یا پاک کننده آرایش
کاربردهای زیبایی شناختی میسلار واتر یا پاک کننده آرایش

1.میسلار واتر برای تمیز کردن برس های آرایش

برس های آرایشی به سرعت کثیف می شوند و پس از تمیز کردن آن ها با آب و صابون،مدتی برای خشک شدن نیاز دارند، بنابراین می توانید دوباره از آنها استفاده کنید. بنابراین، از این کار اجتناب کنیدو از میسلار آب استفاده کنید و آن را روی یک پد پنبه ای بمالید، سپس برس های آرایشی خود را روی یک پد پنبه ای رد کنیدتا از شر تمام آلودگی ها و باقی مانده های محصول خلاص شوید. قبل از استفاده مجدد برس ها را چند دقیقه بگذارید تا خشک شوند.

2.میسلار واتر برای کشیدن خط چشم موفق

کشیدن خط چشم بی نقص بدون به هم ریختگی در کناره ها کار سختی است، و گاهی اوقات برداشتن یا تمیز کردن خط چشممی تواند یک موضوع بسیار ظریف باشد. بنابراین تنها کاری که باید انجام دهید این است که کمی میسلارواتر را روی یک پنبه بمالید و خط چشم را از کناره ها یا از وسط تمیز کنید تا یک طراحی عالی داشته باشید.

3.میسلار واتر برای رژ لب عالی

اگر شما هم جزو خانم هایی هستید که ساعت ها جلوی آینه صرف رنگ آمیزی بیهودهلب ها با رژ لب می کنید، کافی است کمی میسلار واتر را روی یک پنبه بمالید و لبه های لب را با آن تمیز کنید.

4.میسلار واتر به عنوان تونر صورت

تونر صورت ممکن است حاوی مواد شیمیایی باشد که ممکن است باعث تحریک پوست شود،به خصوص اگر محصول مناسبی برای پوست انتخاب نشده باشد.از اینجا، تونر را می توان با میسلار واتر جایگزین کرد تا از آثار کثیفی وآلودگی های گیر کرده در منافذ خلاص شود، زیرا پاک کردن آن برای شستشوی صورت دشوار است، زیرا برای انواع پوست مناسب است.

5.میسلار واتر برای کاهش بوی تند عطر

گاهی ممکن است با زدن عطر کمی از خودمان رانده شویم و بعد از مدتی متوجه شویم که بوی آن بسیار قوی است و کاهش آن سخت می شود.پس مایسلار آب را روی پنبه بمالید و جاهایی را که عطر زده می شود پاک کنید، این مرحله از شدت بو کاسته می شود.

6.میسلار واتر برای از بین بردن مژه مصنوعی

برداشتن مژه مصنوعی ممکن است باعث از بین رفتن مقداری از مژه های طبیعی واقعی شود که به چسب چسبیده اند،بنابراین برای جلوگیری از این مشکل، از یک سواب پنبه ای استفاده کنید و کمی میسلار واتر روی آن بمالید،سپس چوب پنبه را روی نوک آن قرار دهید. مژه ها را با جدا کردن چسب و سپس حذف مژه مصنوعی بدون هیچ مشکلی انجام دهید.

7.میسلار واتر برای از بین بردن لکه های آرایش از روی لباس

برای از بین بردن لکه های سخت روی لباس، کمی میسلار واتر بمالید و لباس را به خوبی با آن بمالید.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃