راهنمای خرید 8 مدل بهترین شامپو بدن سینره

تاریخ انتشار: 2 اسفند 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 923

شامپو بدن سینره یکی از شامپوهای بدن است که امروزه استفادهاز آنها از مقبولیت بسیاری برخوردار است. افراد ترجیح می دهند بدن خود را با شامپوی بدن شستشو دهندتا لطافت و نرمی بیشتری به پوست خود ببخشند. شامپوی بدن سینره با ترکیبات خاصی که در آن به کار رفته استبه حفظ لطافت و نرمی پوست کمک می کند و با استفاده از عصاره های طبیعی خود از سوی افراد زیادی ترجیح داده می شود.به همین دلیل، در این مقاله سعی می شود شامپو بدن سینره از جنبه های مختلف بررسی شده و مزایای استفاده از این شامپو مورد توجه قرار بگیرد.

مزایای استفاده از بدن سینره

  • ایجاد نرمی و حفظ لطافت در پوست بدن
  • استفاده از عصاره های طبیعی
  • قدرت شویندگی مناسب و رفع آلودگی ها از پوست
  • بهره گیری از عصاره مگنولیا جهت نرمی و لطافت پوست
  • فاقد مواد صابونی التهاب زا
  • ایجاد حس طراوت و شادابی با رایحه های به کار رفته

بهترین شامپو بدن سینره| معرفی و پیشنهاد خرید 8 محصول باکیفیت و پرفروش 2022 در آبی بیوتی

سازگار با پوست‌هایانواع پوست
ارگانیکخیر
مناسب برایآقایان
حجم۲۵۰ میلی‌لیتر
نوع عصارهجنسینگ
سایر مشخصاتقدرت شویندگی مناسب، بدون ایجاد خشکی روی پوست حاوی عصاره جینسنگ با خاصیت آنتی اکسیدان و ضد چروک فاقد مواد صابونی ایجاد حس پاکیزگی و شادابی دارای pH مناسب پوست جهت شستشوی روزانه
سازگار با پوست‌هایانواع پوست
ارگانیکخیر
راهنمای استفادهجهت استحمام مقدار مناسبی از ژل را به کمک پارچه (لیف) یا اسفنج با آب مخلوط کرده و از کف حاصل جهت شستشوی بدن استفاده نمایید.
کشور مبدا برندایران
نوع عصارهمگنولیا
سازگار با پوست‌هایانواع پوست

شامپو بدن سینره مخصوص خانم ها محصولی مناسب برای شستشوی بدن بوده و دارای رایحه ای مطبوع برای ایجاد حس لطافتی بیشتر و بهتر است.عصاره های گیاهی موجود در این فرآورده سبب افزایش ساخت کلاژن و در نتیجه استحکام پوست و افزایش مقاومت مویرگ ها شده و از شکنندگی این عروق جلوگیری می کند. عصاره ترنج بسیار معطر است و در آروماتراپی (رایحه درمانی) کاربرد بسیار دارد و سبب بالا بردن خلق و روحیه می شود. عصاره ترنج خاصیت ضد عفونی کننده نیز دارد و سبب مهار رشد ویروس ها، باکتری ها و قارچ ها می شود و از پوست در برابر میکرو ارگانیسم ها محافظت می کند.

کشور مبدا برندایران
نوع عصارهآرگان
سازگار با پوست‌هایانواع پوست

این شامپو یک شامپوی ملایم بوده و برای استفاده ی روزانه طراحی شده است. در واقع این شامپو مختص به جنس خاصی نبوده و برای استفاده­ ی تمامی افراد خانواده طراحی شده است. وجود مواد نرم­ کننده و مرطوب­ کننده در این شامپو باعث می­شود تا پوست پس از شستشو نرم و لطیف باشد و در فرد احساس آرامش و تازگی ایجاد کند.

راهنمای استفادهجهت استحمام مقدار مناسبی از ژل را به کمک پارچه (لیف) یا اسفنج با آب مخلوط کرده و از کف حاصل جهت شستشوی بدن استفاده نمایید.
کشور مبدا برندایران
نوع عصارهترنج
سایر مشخصات- قدرت شویندگی مناسب، بدون ایجاد خشکی روی پوست- حاوی عصاره های ترنج و نیلوفر آبی جهت نرمی و لطافت پوست- فاقد مواد صابونی التهاب زا- با رایحه ای دلپذیر جهت ایجاد حس طراوت و شادابی
راهنمای استفادهجهت استحمام مقدار مناسبی از ژل را به کمک پارچه (لیف) یا اسفنج با آب مخلوط کرده و از کف حاصل جهت شستشوی بدن استفاده نمایید. جهت relaxation حدود یک فنجان از ژل شستشوی بدن را در آب وان ریخته و به مدت حداقل ۱۰ دقیقه درون آن قرار گیرید سپس ژل را از روی بدن آبکشی نمایید.
کشور مبدا برندایران
نوع عصارهگیاه بامبو
سایر مشخصات- قدرت شویندگی مناسب، بدون ایجاد خشکی روی پوست- غنی از عصاره های بامبو و جلبک دریایی جهت نرمی و لطافت پوست- فاقد مواد صابونی- ایجاد حس پاکیزگی و شادابی- مناسب جهت شستشوی روزانه و پس از فعالیت های ورزشی
راهنمای استفاده-- جهت استحمام مقدار مناسبی از ژل را به کمک پارچه (لیف) یا اسفنج با آب مخلوط کرده و از کف حاصل جهت شستشوی بدن استفاده نمایید-- برای relaxation حدود یک فنجان از شامپو بدن را در آب وان ریخته و به مدت حداقل ۱۰ دقیقه درون آن قرار گیرید سپس شامپو بدن را از روی بدن آبکشی نمایید
کشور مبدا برندایران
نوع عصارهترنج و نیلوفر آبی
سایر مشخصات- بدون ایجاد خشکی روی پوست- فاقد مواد صابونی التهاب زا- غنی از آنتی اکسیدان- با رایحه ای دلپذیر جهت ایجاد حس طراوت و شادابی- حاوی عصاره های ترنج و نیلوفر آبی جهت نرمی و لطافت پوست- معطر و مناسب برای آروماتراپی (رایحه درمانی)

در فرمولاسیون شامپو بدن سینره مخصوص خانم ها از مجموعه سورفاکتانت های ملایمی استفاده شده که ضمن پاکسازی موثر ، سبب خشکی پوست و پوسته پوسته شدن پوست نمی شوند. در فرمولاسیون این محصول از عصاره ترنج استفاده شده است که سرشار از ویتامین c و فلاوونوئید است که به همراه نمک های معدنی علاوه بر حفظ رطوبت پوست، سبب شادابی و پاکسازی پوست می شوند. عصاره های گیاهی موجود در این فراورده سبب افزایش ساخت کلاژن و در نتیجه استحکام پوست و افزایش مقاومت مویرگها می شود و ازشکنندگی این عروق جلوگیری می کند. عصاره ترنج بسیار معطر است در آروماتراپی (رایحه درمانی) کاربرد بسیار دارد و سبب بالابردن خلق و روحیه می شود.

راهنمای استفاده-- جهت استحمام مقدار مناسبی از ژل را به کمک پارچه (لیف) یا اسفنج با آب مخلوط کرده و از کف حاصل جهت شستشوی بدن استفاده نمایید.-- برای relaxation حدود یک فنجان از شامپو بدن را در آب وان ریخته و به مدت حداقل ۱۰ دقیقه درون آن قرار گیرید سپس شامپو بدن را از روی بدن آبکشی نمایید.
کشور مبدا برندایران
نوع عصارهترنج و نیلوفر آبی
سایر مشخصات- بدون ایجاد خشکی روی پوست- فاقد مواد صابونی التهاب زا- غنی از آنتی اکسیدان- با رایحه ای دلپذیر جهت ایجاد حس طراوت و شادابی- حاوی عصاره های ترنج و نیلوفر آبی جهت نرمی و لطافت پوست- معطر و مناسب برای آروماتراپی (رایحه درمانی)

پیشنهاد میکنم مقاله شامپو پنتن مطالعه کنید.

روش استفاده از شامپو بدن سینره

جهت استحمام مقدار مناسبی از شامپو بدن سینره ار با آب مخلوط نماییدو سپس بدن خود را با آن شستشو دهید. جهت دریافت آرامش با استفاده از این شامپو می توانیدمقداری از آن را در آب وان حمام ریخته و مدتی درون آن استراحت کنید و سپس بدن خود را با آب کافی بشویید.

نتیجه گیری (سخن آخر)

در ترکیبات شامپو بدن زنانه سینره مجموعه ای از سورفکتانت های ملایم استفاده شده است که در کنار پاکسازی اثربخش،باعث خشکی و پوسته پوسته شدن پوست نمی شود. در فرمولاسیون این محصول از عصاره ترنج استفاده شده است که سرشار از ویتامین Cو فلاونوئیدها است که در کنار املاح معدنی علاوه بر حفظ رطوبت پوست باعث شادابی و پاکسازی پوست می شود.

عصاره های گیاهی موجود در این محصول باعث افزایش تولید کلاژن و در نتیجه استحکام پوست و افزایش مقاومت مویرگ ها و جلوگیری از شکنندگی این رگ ها می شود.عصاره ترنج بسیار معطر است، در رایحه درمانی (رایحه درمانی) بسیار استفاده می شود و خلق و خو را بالا می برد.

عصاره ترنج همچنین خاصیت ضد عفونی کنندگی دارد و از رشد ویروس ها،باکتری ها و قارچ ها جلوگیری می کند و از پوست در برابر میکروارگانیسم ها محافظت می کند.همچنین در این محصول از عصاره گل نیلوفر استفاده شده است که سرشار از آنتی اکسیدان بودهو با اثرات آنتی اکسیدانیخود باعث از بین بردن رادیکال های آزاد پوست، پاکسازی پوست و ایجاد تعادل در پوست می شود. این ژل pH طبیعی پوست را حفظ می کند وبه تعادل فلور طبیعی پوست کمک می کند واز پوست در برابر عفونت های میکروبی وقارچی محافظت می کند.

دوستان عزیز، مقاله بهترین شامپو بدن سینره همیشه بروزرسانی خواهد شد. مجددا به ما سر بزنید .خوشحال خواهیم شد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃
تا 60% تخفیف بر روی صدها عنوان کتاب! خرید کتاب با 50% تخفیف