راهنمای خرید 40 مدل از محبوب ترین دستگاه‌های لیزر خانگی موهای زائد+ قیمت روز

تاریخ انتشار: 30 مرداد 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 27007

امروز می خواهم خلاصه ای از آنچه درمورد دستگاه لیزر خانگی جمع آوری کردم را به شما نشان دهیم تا به شما کمک کند بهترین دستگاه لیزر موهای زائد را انتخاب کنید. برای آشنایی با جزئیات بهترین انواع دستگاه لیزر موهای زائد از نظر مزایا و معایب هر دستگاه ، آخرین قیمت ها در بازارهای مختلف و موارد دیگر در مقایسه بین دستگاه های لیزر موهای زائد خانگی ، با این مقاله مرا همراهی کنید.

مو همیشه در همه جا رشد می کند و رشد آن متوقف نمی شود ، و اگرچه برخی از افراد اجازه می دهند که موهایشان به شکل طبیعی رشد کند بدون اینکه مانعی در زندگی آنها ایجاد شود ، اما اکثر افراد ترجیح می دهند آن را بردارند تا جلوه زیبایی داشته باشد ، اما داشتن یک بافت صاف مانند پوست کودکان آسان نیست ، و برخیافراد به دنبال بهترین روش های از بین بردن مو مانند تیغ یا دستگاه لیزر موهای زائد در خانه هستند ، و در این مبحث چندین دستگاه لیزر و نحوه انتخاب بهترین دستگاه لیزر خانگی در حال حاضر به شما نشان خواهیم داد .

دستگاه لیزر خانگی

دستگاه لیزر موهای زائد خانگی ، هر زمان که بخواهید از آن برای خود در خانه استفاده می کنید و نتیجه ای شگفت انگیز در از بین بردن موها برای مدت زمان طولانی کسب می کنید و دیگر بدون آن کار نمی کنید.

دستگاه لیزر خانگی با یک فناوری نوری به نام پالس های شدید نور (IPL) کار می کند ،که برای استفاده شخصی بسیار ایمن است و موها را بدون درد از بین می برد ، زیرا دستگاه لیزر خانگی انرژی نوری را که به غده های مو می رسد و آنها را گرم می کند. جلسات و انتشار نور مكرر بر روی فولیكول ها ،رشد آنها متوقف می کندوبه تدریج شروع به ریزش میکند.

دستگاه لیزر موهای زائد به هیچ وجه روی پوست اطراف تأثیر نمی گذارد. زیرا این انرژی دارای یک طول موج خاص است که فقط در رسیدن به فولیکول های مو شما متمرکز است.

اگر شما پوست روشن ، گندم و کمی پوست تیره ، موهای تیره مانند قهوه ای و سیاه ، استفاده از دستگاه لیز خانگی بلا مانع است.

متاسفانه،افرادی که پوست بسیار تیره یا موهای روشن مانند بور و قرمز دارند نباید از این دستگاه ها استفاده کنند.

تعداد جلسات از استفاده از دستگاه از 7 الی 9 جلسه است تا اینکه مو به طور کامل از بین برود. ممکن است موها پس از 6 ماه دوباره رشد کنند ، اما بسیار سبک تر از حالت طبیعی خواهند بود و در آن زمان شما برای احیای نواحی تحت درمان فقط به یک جلسه دستگاه لیزر خانگی نیاز خواهید داشت و موها دوباره از بین می روند.

جدول رنگ پوست مناسب برای لیزر

نوع پوست

رنگ پوسترنگ مورنگ چشمتوضیحات

1

سفید یا بسیار روشنطلایی (بلوند)آبی، خاکستری، سبزهمیشه سوخته و هیچگاه برنزه نمی شود.

2

سفید روشن همراه با اندکی رنگ بژفندقی یا طلایی تیرهآبیهمیشه سوخته و گاهی اوقات برنزه می شود.

3

بژ تا قهوه ای روشن (زیتونی)قهوه ای تیرهقهوه ای تیرهگاهی اوقات سوخته و همیشه برنزه می شود.

4

قهوه ای روشن تا متوسطسیاهقهوه ایبه ندرت سوخته و همیشه برنزه می شود.

5

قهوه ای متوسط تا تیرهسیاهقهوه ای مایل به سیاهبه ندرت سوخته و اغلب برنزه می شود.

6

قهوه ای تیره تا سیاهسیاهسیاههیچگاه نمی سوزد.

مزایای دستگاه لیزر خانگی

 1. سهولت استفاده: استفاده شخصی از لیزر در منزل به شما امکان می دهد خودتان با خیال راحت و بدون نگرانی عمل حذف مو را انجام دهید. طبق راهنمای دستگاه مراحل را گام به گام دنبال کنید تا بدون هیچ نگرانی بهترین نتیجه را بگیرید.
 2. هزینه کمتر: در نظر گرفته می شود که لیزرهای خانگی بسیار مقرون به صرفه تر از کلینیک های زیبایی هستند و دستگاه لیزر خانگی شما را از مراجعه به کلینیک ها و تأخیر در تعداد جلسات نجات می دهد.
 3. نتایج طولانی مدت: به شما کمک می کند تا مدت طولانی از شر موهای بدن خلاص شوید.
 4. بدون درد: بر خلاف روش های سنتی و کاملاً موقت موی زائد ، بهترین نتیجه را از دستگاه لیزر خانگی در از بین بردن مو بدون درد می گیرید.
 5. درجه امنیت بالا: دستگاه های لیزر خانگی از ایمنی و ویژگی ها ی بالایی برخوردار هستند که به شما کمک می کند جلسه خود را بدون هیچ گونه آسیب به اتمام برسانید و همانطور که اشاره کردم به این ترتیب لیزر هرگز بر پوست اطراف تأثیر نمی گذارد ، بلکه برعکس ، فناوری IPL با آن این دستگاه ها در درمان برخی از مشکلات پوستی استفاده می شوند.
 6. حفظ حریم خصوصی: شما می توانید جلسه را در هر زمان که بخواهید بدون نقض حریم خصوصی انجام دهید، برای استفاده از دستگاه نیازی به حضور متخصص نیست و میتوان به تنهایی تمام فرآیند موزدایی را انجام داد.

چگونه بهترین دستگاه لیزر خانگی را انتخاب کنم؟

معیارهای بسیاری وجود دارد که به وسیله آنها بهترین نوع دستگاه لیزر موهای زائد خانگی 2021 را انتخاب می کنید و آنها به شرح زیر است:

 • کارایی دستگاه: کارایی دستگاه به نتایج آن ، مدت زمان این نتایج ، تعداد جلسات مورد نیاز و درصد این نتایج در از بین بردن موها و رشد نکردن آنها بستگی دارد.
 • عمر دستگاه لیزر : دستگاه حاوی تعداد زیادی پالس است که با آن کاهش می یابد و بنابراین عمر دستگاه با آن کاهش می یابد.
 • لوازم جانبی دستگاه: هر دستگاهی شامل لوازم جانبی است که بسته به نوع دستگاه ممکن است کم یا زیاد شود و هر وسیله جانبی عملکرد خاصی دارد و براساس نیاز شما تعیین می کند که کدام وسیله جانبی برای شما مناسب است.
 • فضای لنز: مشخص شده است که هرچه لنز پنجره بازتر باشد ، با سرعت بیشتری می توانید از دستگاه استفاده کنید.
 • ارزیابی دستگاه: می توانید نظرات کاربران قبلی را مشاهده کنید و بر این اساس ، می توانید در مورد خرید یا عدم خرید محصول تصمیم گیری کنید.
 • نحوه کار با دستگاه: برخی دستگاه ها وجود دارند که می توانند به یک روش یا هر دو روش کار کنند ، چه سیمی و چه بی سیم.
 • مدت زمان ضمانت لیزر: هرچه مدت ضمانت بیشتر باشد ، بهتر است

تفاوت لیزر خانگی با لیزر کلینیک

تفاوت های زیادی بین لیزرهای خانگی و لیزرهای کلینیک به شرح زیر وجود دارد:

 • فناوری مورد استفاده در هر دو نوع مشابه است ، زیرا فناوری IPL هم در کلینیک ها و هم در لیزرهای خانگی مورد استفاده قرار می گیرد و در کلینیک ها از بسیاری از انواع لیزرها استفاده می شود در حالی که تنها یک دستگاه لیزر خانگی وجود دارد که با لیزر واقعی کار می کند ، آن هم یک Tria لیزر. لیزرهای کلینیکی موثرتر هستند ، اما لیزرهای خانگی طبق آزمایشات نتایج بسیار موثری را بدست می آورند و نتایج معادل کلینیک ها را ارائه می دهند.
 • مطمئناً هزینه لیزرهای کلینیک تفاوت زیادی نسبت به لیزرهای خانگی دارند.
 • لیزر بالینی برای استفاده از آن به یک متخصص نیاز دارد و این کار باید در داخل یک مرکز تخصصی انجام شود ، در حالی که از لیزرهای خانگی می توان به تنهایی و در خانه استفاده کرد زیرا استفاده از آن آسان است.
 • لیزرهای خانگی می توانند رشد مو تا حداکثر9 ماه جلوگیری کنند، اما یک دستگاه لیزر کلینیک می تواند دوره توقف رشد مو را برای سالها طولانی کند.

سوالات و اطلاعات مهم در مورد لیزر موهای خانگی

آیا دستگاه لیزر خانگی موهای زائد دائمی ایجاد می کند؟

هیچ دستگاهی وجود ندارد که موهای زائد دائمی را اعم از لیزر خانگی یا دستگاه IPL یا حتی جلسات درمانی در کلینیک های سرپایی و مراکز زیبایی فراهم کند.

همه آنها تا 60-95٪ به طور دائم (طولانی مدت) تا بین 24-26 ماه کاهش مو را ایجاد می کنند. موهایی که دوباره رشد می کنند رنگ آنها روشن تر ، نازک تر و سبک تر است. برای اینکه بدن از موهای ناخواسته در امان بماند ، نگهداری مداوم با جلسات درمانی هر 2-3 ماه انجام می شود تا اطمینان حاصل شود که موها مجدداً رشد نمی کنند.

آیا لیزر خانگی معایب یا خطری دارد؟

برخی از آسیب ها ممکن است در اثر استفاده نادرست از دستگاه لیزر خانگی ایجاد شود ، تحریک یا قرمزی ممکن است به دلیل قرار گرفتن در معرض آفتاب مستقیماً بعد از جلسه یا قبل از جلسه رخ دهد ، که ممکن است منجر به التهاب پوست شود و همچنین ممکن است به دلیل عدم سازگاری پوست با دستگاه ، و برخی از خطرات نیز ممکن استبه دلیل عدم رعایت فاصلهبین جلسات استفاده از دستگاه به امید دستیابی سریع به نتایج رخ دهد.

چه مدت زمان طول می کشد که موهای زائد بدن از بین بروند؟

دوره نتایج جلسات لیزر موهای زائد در منزل از یک دستگاه به دستگاه دیگر با توجه به کیفیت دستگاه و میزان موثر بودن آن در از بین بردن فولیکول های مو و توقف کار آنها متفاوت است.

به طور کلی ، نتایج استفاده از دستگاه لیزر خانگی پس از 2-5 جلسه هنگام استفاده از سطح بالای انرژی 5-4 ، به نظر می رسد ، زیرا تقریباً 50-80٪ موهای ناخواسته از بدن ناپدید می شوند.

پس از ادامه استفاده از دستگاه هر هفته - دو هفته به مدت دو تا 3 ماه (8-10 هفته) ، بیشتر موها 90 - 95٪ از بدن از بین می روند ، و دستگاه در صورت لزوم بعد یا یک بار استفاده می شود هر دو تا 3 ماه یکبار.

با این حال ، برخی از دستگاه های با کیفیت متوسط یا کیفیت پایان نتایج حذف مو را به تأخیر می اندازند ، بنابراین نتایج پس از 4-7 جلسه ظاهر می شود و 40-60٪ از موهای ناخواسته از بین می روند ، و شما به یک دوره 3-5 ماه استفاده مداوم و تعهد به انجام جلسات به طور منظم هر دو هفته یا طبق آنچه توسط راهنمای دستگاه تعریف شده است ، زیرا 80-95٪ مو پس از انجام تمام جلسات مشخص ناپدید می شود.

توجه: هرچه سطح انرژی مورد استفاده در طول درمان بالاتر باشد ، نتایج بهتر و سریعتر در از بین رفتن موها حاصل می شود ، زیرا لیزرهای خانگی معمولاً دارای 5 سطح انرژی از 1 هستند که کمترین درجه به 5 است ، که بالاترین است ، بنابراین هرچه سطح انرژی هنگام استفاده از دستگاه بیشتر باشد ، شدت اشعه (نور / لیزر) آزاد شده از دستگاه بزرگتر و دقیق تر است و در آسیب رساندن به فولیکول های مو و ایجاد اختلال در کار آنها متمرکز است ، بنابراین نتایج سریع تر حاصل میشود.

نحوه استفاده از لیزر خانگی

برای استفاده ایمن از لیزر خانگی می توانید روش زیر را دنبال کنید :

 • قبل از شروع استفاده از لیزر خانگی باید موها را از جایی که می خواهید از لیزر استفاده کنید حذف کنید .
 • دستگاه را متناسب با رنگ پوست و موی خود تنظیم کنید ، ممکن است برخی از نسخه ها را پیدا کنید که این تنظیمات را با حسگر به طور خودکار و بدون تداخل شما تنظیم می کنند.
 • لنز را در محلی که به صورت عمودی تحت درمان قرار می گیرد قرار دهید ، پس از آن دستگاه پالس هایی را که به داخل فولیکول مو نفوذ می کنند آزاد می کند.
 • دستگاه را روی ناحیه مورد نظر جابجا کنید و برای مدت طولان رو یک نقطه قرار ندهید تا تحریک یا آسیب پوستی ایجاد نشود.

استفاده خانگی از لیزر برای صورت

شما می توانید از لیزرهای خانگی برای صورت به راحتی استفاده کنید زیرا اکثر لیزرهای خانگی دارای لوازم جانبی خاصی برای صورت هستند و لیزرهای خانگی شامل فناوری ایمن برای پوست و نواحی حساس هستند و هیچ صدمه ای به صورت شما وارد نمی کنند.

استفاده از لیزر خانگی برای ناحیه حساس

از لیزر خانگی می توان به راحتی و ایمنی خاطر برای ناحیه حساس استفاده کرد زیرا لیزر با یک تکنولوژی منحصر به فرد شناخته می شود و شامل یک پیوست ویژه برای مناطق حساس است. به توقف رشد مو برای مدت معقول کمک می کند.

نکاتی قبل از انجام جلسه لیزر خانگی

 • قبل از استفاده از لیزر خانگی ، به منظور جلوگیری از بروز التهاب یا قرمزی پوست ، مجاز به استفاده از هیچ وسیله ای برای از بین بردن مو نیستید.
 • حداقل باید 3 روز قبل از استفاده از دستگاه از استفاده از مواد آرایشی خودداری کنید.
 • قبل از شروع استفاده از دستگاه باید از روبرو شدن مستقیم با اشعه خورشید خودداری کنید و اگر می خواهید بیرون بروید ، می توانید از ضد آفتاب برای محافظت از پوست خود استفاده کنید.
 • استفاده از هرگونه لباس تنگ در قسمتهایی که باید تحت درمان قرار گیرند قبل از استفاده از دستگاه توصیه نمی شود.
 • همچنین باید حداقل دو روز قبل از استفاده از دستگاه از استخرهای شنا خودداری کنید ، زیرا کلر ممکن است باعث تحریک پوست شما شود.
 • به زنان باردار توصیه نمی شود از لیزرهای خانگی استفاده کنند تا از بروز هرگونه عارضه یا عوارض جانبی جلوگیری کنند.

نکاتی بعد از جلسه لیزر مو در منزل

 • محل استفاده از دستگاه لیزر را تمیز کنید.
 • حداقل یک روز پس از استفاده از دستگاه از هیچ نوع لوازم آرایشی استفاده نکنید.
 • حداقل دو روز پس از استفاده از دستگاه لیزر از قرار گرفتن در معرض هرگونه منبع گرما خودداری کنید.
 • در صورت مشاهده هرگونه تحریک روی آن ، مقداری کمپرس سرد به محل استفاده از دستگاه بمالید.
 • حداقل پس از دو روز استفاده از دستگاه ، از هیچ گونه محصول معطر روی پوست خود استفاده نکنید.
 • حداقل دو روز پس از استفاده از لیزر اقدام به لایه برداری از پوست خود نکنید.
 • اگر می خواهید روز بعد از جلسه خود بیرون بروید ، استفاده از ضد آفتاب را فراموش نکنید.

برنامه جلسات لیزر خانگی

برنامه جلسات لیزر خانگی غالباً از فردی به فرد دیگر متفاوت است ، اما در صورت داشتن پوست حساس می توانید ماهانه دو یا سه بار از دستگاه استفاده کنید و پس از سه جلسه و اغلب نتیجهعالیرا مشاهده خواهید کرد. نتایج پس از جلسه هفتم ظاهر می شود ، زیرا بیشتر موها به طور کامل از بین می روند.

تعداد جلسات لیزر خانگی

شما می توانید در طی شش جلسه اول هر هفته یک جلسه با سرعت حداکثر 4 جلسه در ماه انجام دهید و پس از آن متوجه خواهید شد که موها از بین می روند و در این زمان هر دو هفته یک جلسه انجام می دهید که در یک زمان است. حداکثر تا دو جلسه در ماه تا رسیدن به جلسه دهم ، و پس از آن می توانید متوجه شوید که مو کاملا از بین رفته است و ممکن است لازم باشد هر دو ماه یا بیشتر از لیزر خانگی استفاده کنید.

تکنولوژی اصلاحلیزر
مقاومت در برابر آبندارد
قابلیت شستشوندارد
منبع تغذیهبرق خانگی(با سیم)
استند شارژندارد
سایر توضیحاترفع موهای زائد بدن بدون درد و بدون جاگذاشتن لکه های سیاه
تنظیم شدت نور دستگاه متناسب با نوع پوست
دارای 5 حالت برای نواحی مختلف بدن
این حالت ها متناسب با محل بدن که قصد استفاده از آن را دارید قابل تنظیم میباشند تا کارایی دقیق تر و بهتر داشته باشند
هرچه درجه بیشتر باشد قدرت آن بیشتر میشود و کارایی از بین بردن موی آن افزایش می یابد
بیش از 900000 شات مفید
نمایشگر LCD
قابل مشاهده بودن هر فلش
دارای فیلتر اپتیکال چشمی برای افزایش ایمنی و کارایی
دمای نگهداری: 0 تا 40 درجه سانتی گراد
دمای کاری: 5تا 35 درجه سانتی گراد
محدوده رطوبتی: 30 الی 85 درصد

تکنولوژی اصلاحلیزر
مقاومت در برابر آبندارد
قابلیت شستشوندارد
استفاده به صورت خشک و مرطوبندارد
سر قابل شستشوندارد
ماساژورندارد
منبع تغذیهبرق خانگی(با سیم)
استند شارژندارد
قابلیت تنظیم سرعتدارد
تعداد سری2 عدد

تکنولوژی اصلاحلیزر
مقاومت در برابر آبندارد
قابلیت شستشوندارد
استفاده به صورت خشک و مرطوبندارد
سر قابل شستشوندارد
ماساژورندارد
منبع تغذیهبرق خانگی(با سیم)
استند شارژندارد
قابلیت تنظیم سرعتدارد
تعداد سری2 عدد
سایر توضیحاتدستگاه دارای دو نوع پرتاب نور با دو کاربرد است، حالت HR برای حذف موهای زائد و حالت SR برای جوانسازی و رفع چین و چروک و جای جوش است
دارای سنسور تشخیص رنگ پوست
قابلیت اجرای 300 هزار شات
موارد احتیاطدر هنگام استفاده از عینک محافظ همراه دستگاه استفاده شود

مقاومت در برابر آبندارد
قابلیت شستشوندارد
سر قابل شستشوندارد
منبع تغذیهباتری غیر قابل شارژ(بی سیم)
استند شارژندارد

تکنولوژی اصلاحلیزر
جنس موچینسرامیک
تعداد موچین1 عدد
مقاومت در برابر آبندارد
قابلیت شستشوندارد
سر قابل شستشوندارد
منبع تغذیهبرق خانگی(با سیم)
استند شارژندارد
وزن دستگاه350 گرم

تکنولوژی اصلاحنوری (IPL)
مقاومت در برابر آبندارد
قابلیت شستشوندارد
منبع تغذیهبرق خانگی(با سیم)
استند شارژندارد
تعداد سری2 عدد
سایر توضیحاتجنس: پلاستیک
ابعاد: 19.7*8*15.5 سانتی متر
وزن: 1060 گرم (پکیج)
توان: 36 وات
نوع: با سیم
ولتاژ: 240-110 ولت
عمر فلش: 300000 پالس
دارای دکمه شاتر
دارای سری پلاگ برق
دارای فلش لامپ کوارتز
دارای دکمه خاموش و روشن
دارای چراغ های تشخیص رنگ پوست
دارای چراغ های نشانگر میزان قدرت لیزر
دارای چراغ نشانگر وضعیت فعالیت دستگاه
دارای دکمه های کم و زیاد برای تنظیم میزان قدرت
دارای سری اضافه برای نقاط کوچکتر بدن مانند خط بیکینی
دارای تکنولوژی IPL برای از بین بردن مو های زائد و جوان سازی پوست
دارای سنسور تشخیص رنگ پوست برای جلوگیری از تغییر رنگ پوست پس از استفاده
قابلیت استفاده برای خانم ها و آقایان
قابلیت استفاده برای تمامی نقاط مختلف بدن
گواهینامه CE,FC,ROHS
موارد احتیاطاز این محصول برای افراد زیر 18 سال، خانم های باردار، بیماران عفونی و پوستی، ریش و سبیل آقایان، بیماران دیابتی نباید استفاده نمود.

تکنولوژی اصلاحنوری (IPL)
مقاومت در برابر آبندارد
قابلیت شستشوندارد
سر قابل شستشوندارد
منبع تغذیهبرق خانگی(با سیم)
استند شارژندارد
تعداد سری1 عدد
وزن دستگاه220 گرم
سایر توضیحاتقابلیت حالت اتومات و دستی
سنسور پوست
5 درجه قابل تنظیم
500 هزار شات

تکنولوژی اصلاحلیزر
جنس موچینسرامیک
تعداد موچین1 عدد
مقاومت در برابر آبندارد
قابلیت شستشوندارد
سر قابل شستشوندارد
منبع تغذیهبرق خانگی(با سیم)
استند شارژندارد
وزن دستگاه350 گرم

تکنولوژی اصلاحنوری (IPL)
مقاومت در برابر آبندارد
قابلیت شستشوندارد
منبع تغذیهبرق خانگی(با سیم)
استند شارژندارد
قابلیت تنظیم سرعتدارد
تعداد سری2 عدد

>
مقاومت در برابر آبندارد
قابلیت شستشوندارد
استفاده به صورت خشک و مرطوبندارد
منبع تغذیهبرق خانگی(با سیم)
استند شارژندارد
تعداد سری1 عدد
سایر توضیحات- دارای سری مخصوص بدن به مساحت 3 سانتی‌متر مربع ( هر 3 ثانیه یک فلش)
دارای فناوری تابش نور شدید با پالس (Propulse)
5 سطح تابش قابل تنظیم
دارای سنسور تشخیص رنگ پوست
دارای حالت تک فلش و فلش مداوم
نتایج بالینی تاییدشده
استفاده کردن از این دستگاه برای زنان باردار توصیه نمی‌شود
موارد احتیاطافراد زیر 18 سال، خانم‌های باردار، بیماران دیابتی و کسانی که بیماری پوستی یا عفونی دارند نباید از این دستگاه استفاده کنند.
استفاده از لیزر برای موهای ضخیم صورت آقایان، در اطراف چشم، برای نقاط حساس، روی پوست تیره یا پوست آسیب‌دیده ممنوع است.

تکنولوژی اصلاحلیزر
مقاومت در برابر آبدارد
قابلیت شستشوندارد
سر قابل شستشوندارد
منبع تغذیهبرق خانگی(با سیم)
استند شارژندارد
سایر توضیحاتدارای کیفیتی اروپایی با تاییدیه استاندارد اروپا CE
دارای عملکردی چندگانه مشابه سیستم های کلینکی
جوابگوی رفع همیشگی موهای زائد چند نفر از اعضای خانواده
مجهز به لامپ رفع موهای زائد(HR) با تعداد شات 400 هزار
مجهز به لامپ جوانسازی پوست (SR) باعث کلاژن سازی و مناسب پوست های پیر، کدر، ناهموار و داری چین و چروک سطحی
مجهز به لامپ خنک سازی جهت خنثی کردن شدت گرمای منتقل شده به طبع آن جلوگیری از سوختگی و دردهای پوستی
دارای سری قابل تعویض (قابل توجه سالنهای آرایشی)
تاثیرات مادام العمر فقط با یک دوره استفاده
قابل استفاده برای بدن و صورت به جز دور چشم
دارای سری قابل تعویض
مجهز به دو نوع تنظیم تابش دستی و اتومات در 10 سطح مختلف از انرژی
مجهز به کاور چراغ به منظور مورد هدف قرار دادن مناطق کوچک
به هراه عینک و فیلتر محافظ برای جلوگیری از آسیب رسیدن به چشم
موارد احتیاطعدم نگاه مستقیم به نور دستگاه و استفادهاز عینک مخصوص هنگام استفاد
دور نگه داشتنتمام وسایل فلزی همچون دستبند، انگشتر و ...از بدن حین استفاده
منع استفاده برای افراد با پوست شدیدآ تیره، افراد با مشکل التهاب پوستی، زنان باردار یا افرادی که قراره باردار بشن
منع استفاده برای مناطق دارای تتو لکه های تیره و مشکی، دور سینه، آلت تناسلی، گوش
منع استفاده برای افراد دارای قلب و ریه مصنوعی

تکنولوژی اصلاحنوری (IPL)
مقاومت در برابر آبندارد
قابلیت شستشوندارد
استفاده به صورت خشک و مرطوبدارد
سر قابل شستشوندارد
ماساژورندارد
منبع تغذیهبرق خانگی(با سیم)
استند شارژندارد
قابلیت تنظیم سرعتدارد
تعداد سری1 عدد
وزن دستگاه240 گرم
سایر توضیحاتتکنولوژی IPL باعث کاهش دائم موها میشود

ظرفیت بیش از 250 هزار فلش
سنسور تشخیص رنگ پوست
5 حالت انرژی نور قابل تنظیم
برای یک نفر قابلیت استفاده برای 8-10 دارد

تکنولوژی اصلاحلیزر
مقاومت در برابر آبندارد
قابلیت شستشوندارد
منبع تغذیهبرق خانگی(با سیم)
استند شارژندارد
قابلیت تنظیم سرعتدارد

مقاومت در برابر آبندارد
قابلیت شستشوندارد
سر قابل شستشوندارد
منبع تغذیهباتری غیر قابل شارژ(بی سیم)
استند شارژندارد

تکنولوژی اصلاحنوری (IPL)
مقاومت در برابر آبندارد
قابلیت شستشوندارد
منبع تغذیهبرق خانگی(با سیم)
استند شارژندارد
تعداد سری2 عدد
وزن دستگاه315 گرم
سایر توضیحاتقابلیت تعویض لامپ
جدیدترین مدل T009

تکنولوژی اصلاحلیزر
جنس موچینسرامیک
مقاومت در برابر آبندارد
قابلیت شستشوندارد
استفاده به صورت خشک و مرطوبدارد
سر قابل شستشوندارد
ماساژورندارد
منبع تغذیهبرق خانگی(با سیم)
استند شارژدارد
قابلیت تنظیم سرعتدارد
تعداد سری1 عدد
وزن دستگاه900 گرم

تکنولوژی اصلاحلیزر
مقاومت در برابر آبندارد
قابلیت شستشوندارد
استفاده به صورت خشک و مرطوبندارد
سر قابل شستشوندارد
ماساژورندارد
منبع تغذیهبرق خانگی(با سیم)
استند شارژندارد
قابلیت تنظیم سرعتندارد
سایر توضیحات- عمر فلش: 1500 فلش
دستگاه از بین برنده مو شامل موارد زیر می باشد:‌ دستگاه تامین انرژی - ماشین لیزر همراه با چراغ کارتریج - پنجره فلش، ضد اشعه های مضر
پالس سریع:‌ فلش در هر 2 ثانیه
در زمان خرید یک فلش داخل کارتن دستگاه می باشد
نشانگر LED شارژ
چراغ شدت لیزر
چراغ نشانگر حالت استفاده دستگاه
چراغ نشانگر عمر فلش لیزر
انتخاب حالت استفاده:فلش متعدد به منظور استفاده در نواحی وسیع تر بدن - فلش تک به منظور استفاده در یک نقطه از بدن
استفاده کردن از این دستگاه برای زنان باردار توصیه نمی‌شود
موارد احتیاطافراد زیر 18 سال، خانم‌های باردار، بیماران دیابتی و کسانی که بیماری پوستی یا عفونی دارند نباید از این دستگاه استفاده کنند.
استفاده از لیزر برای موهای ضخیم صورت آقایان، در اطراف چشم، برای نقاط حساس، روی پوست تیره یا پوست آسیب‌دیده ممنوع است.
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃