خرید انواع بهترین زبان شور {زبان پاک کن} با پایین ترین قیمت

تاریخ انتشار: 10 اسفند 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 1968

بهترین زبان شور (best tongue scraper) یا زبان پاک کن چیست؟ بهداشت دهان و دندان تنها شامل مسواک کردن یا نخ کشیدنِ دندان ها نمی شود بلکه شستشوی زبان نیز بسیار حائز اهمیت است؛زبان ما دارای پرزهای ریزی است که ذرات غذا و مولکول های مختلف روی آنها می مانندو باید روزی یک بار تمیز شود. با شستشوی معمولی این کار میسر نمی شود واحتیاج به وسیله ای به نام زبان شور یا زبان پاک کن دارید؛ یک پاک کننده زبان مناسب باید هماهنگ با شکل طبیعی زبان باشد.

ماندگاری بالا و هم چنین قابلیت شست و شو داشته باشد. درضمن يكي از دلايل اصلي بوي بد دهان عدم رعايت نظافت زبان استزیرا زبان مي تواند محل مناسبي براي تجمع باكتري ها باشد؛پس توصیه می شود حتما بعد از مسواک از بهترین زبان شور (زبان پاک کن) و دهانشویه استفاده کنید تا بهداشت دهانتان کاملا حفظ شود.

زبان شور یا زبان پاک کن چیست؟

زبان شوی وسیله ای است که مانند جارو میکروب ها را از زبان پاک می کند. میکروارگانیسم هایی که روی زبان زندگی می کنند نیز می توانند باعث بوی بد دهان شوند.معمولاً بدنه زبان شورپلاستیکی یا فلزی است که سطحی گرد یا قاشقی شکل روی زبان کشیده شده است.

اکثر مردم برای تمیز کردن زبان خود از مسواک استفاده می کنندو به همین دلیل است که از شنیدن نام نمک زبان شگفت زده می شوند. پاک کننده های زبان مانند زبان شوریا دهان شویه،خمیر دندان و نخ دندان از جمله مواردی هستند که با سلامت دهان و دندان مرتبط هستند و برای تمیز کردن زبان استفاده می شوند.

پاک کننده زبان می تواند به سرعت و بدون آسیب رساندنبه بافت زبان آن را از هرگونه آلودگی، ذرات اضافی غذا و باکتری هایی که باعث بوی بد دهان می شوند پاک کند.این محصول در انواع مواد پلاستیکی، فلزی و مسی و ظاهری شبیه حرف U در بازار موجود است. این محصول ارزان است ودر اکثر داروخانه ها، فروشگاه های بهداشت دهان و دندان وفروشگاه های اینترنتی یافت می شود.مدل‌های زبان شورپلاستیکی ارزان‌تر از مدل‌های دیگر هستند،اما نیاز به تعویض سریع دارند.

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین مسواک ارتودنسی مطالعه کنید.

راهنمای خرید بهترین زبان شور [منتخب بازار] + قیمت مناسب

سایزمتوسط
میزان زبری برسمتوسط
مناسب برایبزرگسالان
سایزمتوسط
کشور مبدا برنداسپانیا
سایر مشخصاتمناسب برای بهداشت و رفع بوی بد دهان- برطرف کننده باکتری‌های مضر روی زبان-دارای الیاف نایلونی کوتاه جهت هدایت باکتری و مواد غذایی از فرورفتگی‌های ریز سطح زبان و پرز‌ها به سطح زبان-دارای دندانه‌ جهت برداشتن مواد هدایت شده به سطح زبان توسط الیاف- دارای سر باریک جهت جلوگیری از ایجاد حالت تهوع
ویژگی‌های محصول بهداشتیپد تمیز کننده زبان
میزان زبری برسمتوسط

فواید استفاده از زبان شور

 1. افزایش قدرت حس چشایی:

  یکی از فواید برس زبان افزایش قدرت چشایی است. تحقیقات نشان می دهد که استفاده از شستشوی زبان دو بار در روز حس چشایی را افزایش می دهد.بنابراین، پس از استفاده از پاک کننده زبان، ممکن است بتوانید طعم تلخی، شیرینی، نمک و اسید را بهتر درک کنید.

 2. تمیز شدن زبان:

  یک برس زبان، زبان را تمیز می کند. ذرات غذا و باکتری روی زبان وجود دارد و این ذرات سطح زبان را می پوشانند.بنابراین به مرور زمان باعث بوی بد دهان می شوند. اگر سطح زبان تمیز شود، از طرفی دیگر اثری از غذا یا باکتری باقی نمی ماند.

 3. از بین رفتن باکتری و میکروب زبان:

  از دیگر فواید زبان شورمی توان به از بین بردن باکتری ها و ویروس های زبان اشاره کرد.تحقیقات نشان می دهد که استفاده از پاک کننده زبان تعداد باکتری های دهان مانند استرپتوکوک موتانس و لاکتوباسیلوس را کاهش می دهد.در واقع این دو باکتری مسئول بوی بد دهان و مشکلات دهان و دندان هستند که با استفاده از زبان پاک کن به راحتی برطرف می شوند.

 4. افزایش سلامت دهان و دندان:

  مهمترین مزیت استفاده از زبان شویه افزایش سلامت دهان و دندان است. از بین بردن باکتری ها و ذرات غذا روی زبان از پوسیدگی دندان، مشکلات و بیماری های لثهو مشکلات دهان جلوگیری می کند. در واقع، تمیز کردن زبان به بهداشت دهان، لثه و دندان ها نیز کمک می کند.

 5. از بین بردن بوی بد دهان:

  اگر بعد از مسواک زدن همچنان بوی بد دهان دارید، وقت آن است که نمک زبان را به لیست خرید خود اضافه کنید.از بین بردن بوی بد دهان یکی از مزایای اصلی شستن زبان است. در واقع شستن زبان نمی تواند جایگزین زبان شود.زیرا زبان شوربه عنوان یک جاروبرقی یا لایه بردار پوست عمل می کند و سطح زبان را کاملا تمیز می کند.

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین انواع نخ دندان مطالعه کنید.

نحوه استفاده از پاک کننده زبان

استفاده از پاک کننده زبان سریع و آسان است. برای بهره مندی از مزایای آن کافی استروزی یک بار از این محصول استفاده کنید. با این حال، اگر در هر بار شستشو و آبکشی از زبان شور نیز استفاده کنید، مشکلی نخواهید داشت.بسیاری از افرادی که صبح ها از پاک کننده زبان استفاده می کنند، در طول روز احساس بهتری دارند و بوی بد دهان خود را احساس می کنند.

برای استفاده، این محصول را روی نوک زبان خود قرار دهیدو به آرامی آن را 2 تا 3 بار به جلوی زبان خود بکشید. به همین دلیل، سلول های مرده در سطح زبان و پلاک روی سطح زبان شور تجمع می کنند.پس از هر بار استفاده، این محصول را کاملاً بشویید و دوباره فرآیند تمیز کردن را تکرار کنید. در نهایت، دهان خود را بشویید.

دوستان عزیز، مقاله بهترین زبان شور همیشه بروزرسانی خواهد شد. مجددا به ما سر بزنید. خوشحال خواهیم شد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃
تا 60% تخفیف بر روی صدها عنوان کتاب! خرید کتاب با 50% تخفیف