راهنمای خرید 5 مدل بهترین چوب مسواک{اصل}+قیمت 1401

تاریخ انتشار: 11 اسفند 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 1773

بهترین چوب مسواک(best tooth cleaning stick) ، بهترین جایگزین برای مسواک های فرچه ای پلاستیکی که جز ضرر چیزی برای انسان نبوده اند.در منابع طب ایرانی اسلامی چوب مسواک، مسواکی تایید شده است که نیاز به چیز دیگری ندارد و جالب است بدانید این محصولات جزو محصولاتی است که صادر می شود.

استفاده از این چوب برای عده ای به خاطر حس تازگی ای که به دهانشان می دهد و یا نتایج مثبتی که از آن گرفته بودند خوشایند بوده استو عده ای نیز به خاطر خشکی یا بوی خاص آن استفادهاز آن را دوست ندارند. ببینید این محصول طبیعی و بدون افزودنی یا مواد عطری است پس این چنین ویژگی های آن هم طبیعی است.

فقط یادتان باشد که استفاده از چوب مسواک لزوم استفاده از دهان شویه و نخ دندان را از بین نمی بردو تنها جایگزین مسواک است. استفاده از چوب مسواکدر اسلام توسط امام صادق (ع) نیز توصیه شده و خواص باورنکردنی ای چون تقویت حافظه و افزایش عقل را از خواص استفاده از آن می دانند.

چوب مسواک چیست؟

همه مردم جهان به مسواک های برقی یا پلاستیکی مدرن با کیفیت بالا، خمیر دندان های مختلف یا مراقبت های دندانی دسترسی ندارند.اما هنوز هم می توانند لبخندهای زیبا و جذابی را به ارمغان بیاورند. چوب مسواک این مشکل را حل کردو متخصصان دریافتند که می توان مسواک را از چوبی به نام چوب اراک که به چوب مسواک معروف است درست کرد.درخت اراک درختی است با شاخه های پهن و باریک که در مناطق گرمسیری مانند میناب، چابهار، بندرعباس و ... می روید و از چوب آن برس هایی درست می کنند.

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین خمیر دندان سنسوداین برای کامپوزیت مطالعه کنید.

خرید 5 مدل بهترین مارک چوب مسواک {اصل} + قیمت 1401

سایزمتوسط
ویژگی‌های محصول بهداشتیپد تمیز کننده زبان
سایزمتوسط
کشور مبدا برندهند
میزان زبری برسمتوسط
سایزمتوسط
ویژگی‌های محصول بهداشتیپد تمیز کننده زبان
سایزمتوسط
ویژگی‌های محصول بهداشتیپد تمیز کننده زبان
سایزمتوسط

فواید چوب مسواک

قسمت های مختلف گیاه دارای خواص ضد میکروبی است که در از بین بردن پلاک های دهان و دندان نیز موثر است.چوب مسواک دارای بوی خوش روغن و بویی شبیه به قرص ها و اسپری های خوشبو کننده دهان است.دندان ها را سفید می کند، لثه ها و دندان ها را تقویت می کند، از پوسیدگی دندان ها و خونریزی لثه ها جلوگیری می کند.

این محصول حاوی آنیسیک اسید است که به دفع مخاط از قفسه سینه نیز کمک می کند.آجیل اراکو بسیار مقوی است و به درمان بیماری های طحال و از بین بردن حشرات، بواسیر و تب کمک می کند.

طرز استفاده از چوب مسواک

در بسیاری از کشورهای عربی و ایران چوب مسواک به طول 10 سانتی متر وقطر حدود 1 سانتی متر در بسته های 50 تا 100 عددی به فروش می رسد، اما چگونه باید از این چوب ها استفاده کرد؟برای استفاده، یک تکه چوب را از بسته بندی جدا کنید.از بالای چوب برس، 2 سانتی متر از انتهای چوب را با چاقو بتراشید و پوست آن را جدا کنید.آنقدر بتراشید که یک بافت داخلی مانند برس به دست آورید.وقتی به بدن داخل رسیدید، کمی با دندان بجوید تا صاف شودو مانند یک مسواک مدرن عمل کند، اما مراقب باشید زیاد نجوید. زیرا قدرت پاک کنندگی خود را از دست داده است.

یکی از مهمترین مزایای مسواک عدم نیاز به خمیر دندان یا سایر محصولات بهداشتی است.حالا قبل از مسواک زدن با خلال دندان، آن را چند دقیقه در آب بگذارید.البته اگر می‌خواهید لب‌هایتان عطر خوبی داشته باشد،می‌توانید چوب را به جای آب در گلاب فرو کنید. اکنون مسواک شما آماده شستشو است.پس از تمیز کردن، سر چوبی را با چاقو ببرید و در صورت استفاده مجدد،سطح آن را با چاقو تمیز کنید. این کار را همیشه بعد از مسواک زدن انجام دهید.

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین مسواک برقی با کیفیت مطالعه کنید.

دوستان عزیز، مقاله بهترین چوب مسواک همیشه بروزرسانی خواهد شد. مجددا به ما سر بزنید. خوشحال خواهیم شد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃
تا 60% تخفیف بر روی صدها عنوان کتاب! خرید کتاب با 50% تخفیف