خرید 20 مدل بهترین کلاه رنگ مو و مش {حرفه ای و سوراخ دار} + زیر 20 هزار تومان

تاریخ انتشار: 15 مرداد 1401
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 1679

بهترین کلاه رنگ مو و مش(best hair color hat and mesh) مناسب برای خانم هایی است که می خواهند موهایشان را به صورت سوزنی مش کنند؛یعنی نیاز به استفاده از کلاه مخصوص مش دارند.این کلاه معمولا از جنس پلاستیک یا سیلیکون است که برای مش کردن موها از آن در آرایشگاه استفاده می شود.کلاه های مش دارای سوراخ هایی در سطح خود هستند که پس از قرار دادن آن روی موها،با وسیله یک میله فلزی و یا سر تیز شانه های باریک،دسته های دلخواهی از موها انتخاب و بیرون کشیده می شود تا دکلره شود.

استفاده از کلاه مش ،از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه تر و ارزان تر از روش فویلی است. همچنین با توجه به اندازه و حجم موها استفادهاز کلاه مش جزو روش های سریع مش مو است. می توان از این کلاه ها چندین بار استفاده نمود.نحوۀ کار با آنها نیازمند تخصص است و حتما باید توسط آرایشگر در یک سالن مجهز به کار گرفته شود.دقت کنید اگر نوع باکیفیت کلاه مش را تهیه نکنید حین استفاده پاره میشود و کار شما یا مشتری تان را خراب می کند.

کلاه مش چیست؟

کلاه های مش غالبا از پلاستیک و سیلیکون ساخته می شوند که برای مش کردن مو در سالن ها و خانه استفاده می شود.به طور کلی این محصول به دو دسته مصرفی و چند منظوره تقسیم می شود.می توان از کلاهک های فوم یا سیلیکونی استفاده کرد که دوام بیشتری دارند.کلاهک های مش دارای سوراخ هایی در چشمان خود هستند که پس از قرار دادنآنها روی موها با سر تیز اتو یا شانه ای باریک آن ها را انتخاب کرده و بکشید تا تارهای موی مورد نظرتان روشن شود.

استفاده از کلاه مش مقرون به صرفه تر و ارزان تر از روش فویل است.همچنین با توجه به اندازه و فرم مو، استفاده از کلاه توری یکی از سریع ترین روش های توری مو است.این کلاه به دلیل داشتن مواد سیلیکونی می تواند بارها مورد استفاده قرار گیرداما بسیاری از آرایشگران کلاه های مشبک را برای موهای بلند یا بلند توصیه نمی کنند..

کلاه مش یکی از روش های مش کردن موها در آرایشگاه است که در سطح خود دارای سوراخ هایی برای بیرون کشیدن موهاست.

پیشنهاد میکنم مقاله قلم ماسک مطالعه کنید.

خرید 20 مدل بهترین کلاه رنگ مو و مش {حرفه ای و سوراخ دار} + قیمت

ابعاد20x25x20 سانتی‌متر
وزن50 گرم
کشور مبدا برندفرانسه
جنسپلاستیک
سایر توضیحات- جنس پلاستیک - استفاده شده از نایلون دو لایه- دارای دو بند برای گره زدن- کاور محافظ رنگ برای گردن-دارای سوراخهایی متناسب با نیاز مصرف کننده- داری قلاب اضافه در بسته بندی

خانم هایی که میخواهند موهایشان را به صورت سوزنی مش کنند نیاز به استفاده از کلاه مخصوص مش دارند .برای هایلایت کردن موها با کلاه مش ، یک کلاه پلاستیکی با سوراخ های متعدد روی سر قرار گرفته و با توجه به محل های مورد نظر هایلایت کردن مو، دسته های کوچک و بزرگی از این سوراخ ها بیرون کشیده می شوند. سپس این دسته ها به رنگ دلخواه رنگ شده و هایلایت می شود. این کلاه از جنس پلاستیک بوده و قابلیت استفاده تا چند سری را خواهد داشت

ابعاد24x18x2 سانتی‌متر
وزن30 گرم
جنسپلاستیک
ابعاد25*20 سانتی‌متر
وزن200 گرم
جنسژله ای
ابعاد130*106 سانتی‌متر
وزن210 گرم
سایزمتوسط
جنسژله ای
ابعاد22x20x1 سانتی‌متر
وزن50 گرم
سایزمتوسط
جنسپلاستیک

برای به وجود آوردن هایلایت روی موها روش های مختلفی وجود دارد که یکی از این روش ها استفاده از کلاه یا کپ است. هایلایت یا مش کلاهی روی هر نوع مویی قابل انجام بوده و می توان از این روش روی دسته های بزرگ و کوچکی از موها استفاده کرد. این کلاه ژله ای قسمت های کامل سر و روی گوش هارا می پوشاند و به شما اجازه میدهد مناطق زیادی از بافت موها را برای جداسازی انتخاب کنید.

ابعاد8*8 سانتی‌متر
وزن50 گرم
سایزمتوسط
جنسلاتکس
ابعاد20x15x20 سانتی‌متر
وزن50 گرم
جنسسیلیکون
ابعاد3x3x3 سانتی‌متر
وزن3 گرم
جنسسیلیکون مقاوم
ابعاد1218x15x سانتی‌متر
وزن25 گرم
سایزمتوسط
جنسنایلون
سایر توضیحات- استفاده شده از نایلون دو لایه - مناسب برای مش- کاور محافظ رنگ برای گردن- دارای بند برای گره زدن
ابعاد40x40x1 سانتی‌متر
وزن1 گرم
تعداد درهربسته50 عدد
جنسپلاستیک

کلاه یکبار مصرف آکاردئونی آلبورا از جنس پلاستیک بوده و سایز آن مناسب برای تمامی افراد است.مورد مصرف این کلاه در آرایشگاه یا منزل برای انجام رنگ و یا احیای موها برای حفظ رطوبت موها وهمچنین برای محافظت از موها در مقابل گرد و خاک یا مواد مشابه آن است.قطر کلاه در حالت باز شده 40 سانتی متر می باشد..هر بسته حاوی 50 عدد کلاه می باشد.

ابعاد15 * 15 سانتی‌متر
وزن100 گرم
سایزمتوسط
کشور مبدا برندچین
جنسپلاستیک
سایر توضیحاتبسته 1 عددیفری سایز
ابعاد28x28x1 سانتی‌متر
وزن10 گرم
جنسپلاستیک
ابعاد40x40x1 سانتی‌متر
وزن1 گرم
تعداد درهربسته100 عدد
جنسپلاستیک
ابعاد28x28x1 سانتی‌متر
وزن11 گرم
جنسپلاستیک
ابعاد28x28x1 سانتی‌متر
وزن11 گرم
سایزمتوسط
جنسپلاستیک
ابعاد40x40x0.1 سانتی‌متر
وزن0.1 گرم
تعداد درهربستهپنج عدد
جنسپلاستیک
ابعاد25x25x5 سانتی‌متر
وزن7 گرم
سایزمتوسط
جنسنایلون اعلا

کلاه اکاردیونی نایلونی یکبارمصرف بسیار مقاوم و با دوام دارای کاربردهای زیادی است با توجه به اینکه در تولید این نوع کلاه از دستگاههای کامپیوتریتمام اتوماتیک استفاده میشود لذا کاملا بهداشتی میباشد و برای اوقاتی که رنگ مو گذاشته اید و یا قصد استحمام دارید ولی نمیخواهید موهایتان خیس شود بسیار پرکاربرد است . این کیسه نایلونی کش دار را میتوانید در مواردی مثل قراردادن کفش در ان و موارد دیگر استفاده کرد. بسته 50 عددی این محصول برایتان بسیار مقرون به صرفه است .

ابعاد20x20x1 سانتی‌متر
وزن20 گرم
جنسپلاستیک
ابعاد23x23x7 سانتی‌متر
وزن600 گرم
سایزمتوسط
جنسنایلون ساخته شده از مواد پلیمری نو و دست اول
ابعاد25x25x5 سانتی‌متر
وزن7 گرم
سایزمتوسط
جنسنایلون

کلاه اکاردیونی نایلونی یکبارمصرف بسیار مقاوم و با دوام دارای کاربردهای زیادی است با توجه به اینکه در تولید این نوع کلاه از دستگاههای کامپیوتریتمام اتوماتیک استفاده میشود لذا کاملا بهداشتی میباشد و برای اوقاتی که رنگ مو گذاشته اید و یا قصد استحمام دارید ولی نمیخواهید موهایتان خیس شود بسیار پرکاربرد است . این کیسه نایلونی کش دار را میتوانید در مواردی مثل قراردادن کفش در ان و موارد دیگر استفاده کرد.

کلاه رنگ مو چیست؟

کلاه رنگ مو یکی از لوازم جانبی رنگ مو است.چنین کلاهکی از انواع سیلیکونی گرفته تا پارچه ای در بازار یافت می شود. برخی از این کلاه ها یکبار مصرف هستند،در حالی که برخی دیگر مانند کلاهک های سیلیکونی را می توان چندین بار استفاده کرد.کلاه یکبار مصرف اغلب برای رنگ کردن مو در آرایشگاه ها استفاده می شود.بعد از رنگ کردن موهایتان از این کلاه استفاده کنید.

با گذاشتن این کلاه بر روی مو،حرارت ایجاد شده بین مو و رنگ باعث بهتر شدن رنگ مو و یکنواختی رنگ مو می شود. در آرایشگاه معمولابعد از گذاشتن کلاه روی مو از سشوار استفاده می کنند تا حرارت سریعتر به موها برسد و موها سریعتر رنگ شوند.جنس این نوع کلاه در برابر حرارت مقاوم بوده و پاره نمی شود.

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین برس رژ گونه مطالعه کنید.

مزایا استفاده از کلاه رنگ مش و کلاه رنگ مو

  • استفاده از کلاه مش بسیار مقرون به صرفه و ارزانتر از روش فویل است.همچنین با توجه به سایز و حجم مو، استفاده از کلاه یکی از روش های سریع مو می باشد.به لطف سیلیکون، می توانید چندین بار از این کلاه استفاده کنید.
  • با گذاشتن این کلاه روی موهایتان حرارت بین موها ایجاد می شود و باعث سلامت مو و رنگ شدن مو می شود.در آرایشگاه اغلب بعد از گذاشتن کلاه روی مو از سشوار استفاده می کنندتا گرما به سرعت در موها نفوذ کند و موها به سرعت خشک شوند.این نوع کلاه در برابر حرارت مقاوم بوده و پاره نمی شود

دوستان عزیز، مقاله بهترین کلاه رنگ مو و مش همیشه بروزرسانی خواهد شد. مجددا به ما سر بزنید. خوشحال خواهیم شد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃