۳۰ مدل بهترین آب پاش آرایشگری پلاستیکی (باکیفیت) + خرید

تاریخ انتشار: 17 اسفند 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 3160

بهترین آبپاش آرایشگری پلاستیکی(best hairdressing spray bottle) وسیله ای ضروری در هر سالن آرایش یا پیرایش است؛آرایشگر برای انجام کار های اصلاح و کوتاهی مو و… به ابزار مختلفی نیاز داردکه یکی از مهم ترین آن ها آبپاش می باشد.برای کوتاه کردن مو ها،آبپاش عصای دست آرایشگر است زیرا به مرتب شدن مو ها کمک می کندو باعث کوتاهی بهتر و منظم تر مو ها می شود.

اگر با یک آبپاش مناسب، موها مرطوب شوندبه راحتی می توان آن ها را تقسیم بندی کرد و در نهایت مدل موی بی نقص تری شکل می گیرد.مقدار آبی که در هر آبپاش قرار می گیرد به سایز مخزن آن بستگی دارد.قسمت سری این آبپاش ها بسیار پر قدرت است و به خوبی آب را به صورت پودری روی موی سر می پاشدو باعث می شود رطوبت رسانی به مو، به شکل کاملا گسترده انجام شود و آب چکه چکه رو صورت مشتری نریزد.

آب پاش آرایشگری چیست؟

آب پاش آرایشگر یکی از مهم ترین وسایلی استکه یک آرایشگر برای کوتاه کردن موهای مشتری خود به بهترین شکل ممکن استفاده می کند.هر حرفه ای به تجهیزات و ابزار خاصی نیاز دارد.این دستگاه معمولا در دو نوع پلاستیکی و فلزی در بازار عرضه می شود.

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین گوشه گیر ناخن مطالعه کنید.

خرید 30 مدل بهترین آب پاش آرایشگاهی و جیبی {قیمت مناسب}

سایر توضیحاتگنجایش ظرف 250 میلی لیتر می باشد.اسپری این مدل از نوع مینی تریگر بوده و دارای قفل، که به صورت دکمه ای(فشاری) یا چرخشی (پروانه ای) می باشد.
ابعاد5x5x22.5 سانتی‌متر
وزن35 گرم
مناسب برایاسپری دست و صورت و گیاهان.
جنس دستهپلاستیک
سایر توضیحاتساخته شده از پلاستيک بسيار سبک
ابعاد10x10x21 سانتی‌متر
وزن50 گرم
مناسب برایآبياري
جنس دستهپلاستیک

آبپاش دستی برای پاشیدن انواع محلول های رقیق مانند آب، مواد ضدعفونی کننده دست، سم گیاهی و.. این وسیله دارای قفل ماشه بوده و نوع پاشش آن بصورت گرد و تک حالته می باشد. بدنه آن به قطر 4.5 می باشد.

جنس دستهپلاستیک
جنس دستهپلاستیک
جنس دستهپلاستیک
جنس دستهپلاستیک
سایر توضیحاتظرفیت ظرف 250 میلی لیتر می باشد.سری اسپری دارای قفل یه صورت دکمه ای(فشاری) یا چرخشی(پروانه ای) می باشد.
ابعاد4.5x4.5x23 سانتی‌متر
وزن35 گرم
مناسب برایاسپری دست و صورت یا گیاهان.
جنس دستهپلاستیک
جنس دستهپلاستیک

امروزه آبپاش یکی از اقلام ضروری در امور گلخانه ای محسوب می شود ، آبپاش کامل علاوه بر آن در مواردی مانند : محلول های ضد عفونی کننده ، سم پاشی ، آبلیمو پاش و ... مورد استفاده قرار می گیرد

جنس دستهپلاستیک
ویژگی‌های لوازمآبپاش
جنس دستهپلاستیک
جنس دستهپلاستیک
جنس دستهپلاستیک

آبپاش دستی ایکیا سری TOMAT به گیاهان مورد علاقه خود اسپری و مقداری رطوبت اضافی بدهید. می توانیدپیچ سری اسپری را تنظیم کنید، از اسپری نرم برای نهال های خود استفاده کنید یا از اسپری قوی تر برای پاشیدن گرد و غبار و کثیفی استفاده کنید. سبکوبادوام ومرغوب هست

جنس دستهپلاستیک

آبپاش دستی برای پاشیدن انواع محلول های رقیق مانند آب، مواد ضدعفونی کننده دست، سم گیاهی و ... می باشد. این وسیله دارای قفل ماشه بوده و نوع پاشش آن به صورت گرد و تک حالته می باشد.

جنس دستهپلاستیک
جنس دستهپلاستیک
جنس دستهپلاستیک
جنس دستهپلاستیک

این آب آبپاش بسیار زیبا با تریگر باغبانی دارای قابلیت تنظیم نوع آبپاش جهت استفاده در خانه، فروشگاه، گل خانه، فروشگاهها می باشد و جهت اسپری آب، الکل، ضد عفونی کننده، اسید، باز، شوینده، سرکه، زعفران و هر محلول دیگری قابل استفاده می باشد.

جنس دستهآلومینیوم/پلاستیک
جنس دستهپلاستیک
ابعاد5x5x21 سانتی‌متر
وزن40 گرم
مناسب برایاسپری انواع محلول های رقیق

ظرف اسپری برای پاشیدن انواع محلول های رقیق مانند آب، مواد ضدعفونی کننده دست، سم گیاهی و ... می باشد. این وسیله با ظرفیت 250 میلی لیتر دارای قفل ماشه بوده و نوع پاشش آن به صورت گرد و تک حالته می باشد.

ابعاد5x5x25 سانتی‌متر
وزن35 گرم
مناسب برایاسپری انواع محلول های رقیق

آبپاش دستی برای پاشیدن انواع محلول های رقیق مانند آب، مواد ضدعفونی کننده دست، سم گیاهی و ... می باشد. این وسیله دارای قفل ماشه بوده و نوع پاشش آن به صورت گرد و تک حالته و با ظرفیت 300 میلی لیترمی باشد.

جنس دستهپلاستیک
جنس دستهپلاستیک
جنس دستهپلاستیک
جنس دستهپلاستیک

امروزه آبپاش یکی از اقلام ضروری در امور گلخانه ای محسوب می شود ، آبپاش کامل علاوه بر آن در مواردی مانند : محلول های ضد عفونی کننده ، سم پاشی ، آبلیمو پاش و ... مورد استفاده قرار می گیرد

جنس دستهپلاستیک
جنس دستهپلاستیک

انواع آبپاش آرایشگری

اسپری آرایشگاهی موجود در بازار با انواع مدل بدنه،طرح های خاص و متفاوت; آب پاش ها نیز از دو نوع فلز و پلاستیک ساخته شده اند.با توجه به سلیقه یا نیاز خود می توانید آن را در طرحی زیبا و شیک از پلاستیک یا فلز خریداری کنید.علاوه بر این، این دستگاه دارای تنظیمات ویژه ای برای تخلیه و پاشش آب می باشد،میزان آبپاش ها را می توان با توجه به میزان آب مورد نیاز شما مطابق با سلیقه شما تنظیم کرد.

ویژگی های بهترین آب پاش آرایشگاهی

اسپری آب یک عصای جادویی آرایشگر است.آرایشگر باید این ابزار را برای اصلاح و کوتاه کردن موها داشته باشد تا با مرطوب کردن موها و صاف کردن موها،اصلاح را راحت تر و بهتر انجام دهد. اگر موها را با اسپری آب مناسب مرطوب کنید،به راحتی می توان آنها را تقسیم کرد و در نهایت یک مدل موی جذاب تر و کامل تر ایجاد کرد.

اسپری های مو دارای مخزن ذخیره آب هستند.علاوه بر این دارای لوله ای است که آب را به سمت سر هدایت می کند. اندازه آن بسته به اندازه مخزن متفاوت است.برخی از آنها ظرفیت بالایی دارند و برخی کوچک، راحت و جیبی هستند.

کیفیت این محصول آرایشگاهی به جنس وان و قدرت پاشش سری آن بستگی دارد.جنس مخزن فلزی یا پلاستیکی است که هر دو کیفیت و دوام بالایی دارند.قسمت سری باید در آب اتمیزه شده قدرت بالایی داشته باشد.یک اسپرینکلر با کیفیت آب را کاملاً پودر می کند و با پودر شدن آب،تمام قسمت های مو به طور یکنواخت مرطوب می شود و هیچ قسمتی از بین نمی رود.

چگونه یک آبپاش آرایشگری مناسب انتخاب کنیم ؟

  • مدل هایی با تنظیمات اسپری آب وجود دارد.به این ترتیب میزان آب پاشیده شده به راحتی تنظیم می شودو می توانید آب پاشیده شده را بر اساس نیاز خود کنترل و تنظیم کنید.
  • هنگام خرید حتما به اندازه و ابعاد اسپری حالت دهنده توجه کنید.اگر بار سنگینی دارید و نمی خواهید مدام آبپاش را پر کنید، بهتر است از مدل های با قدرت بیشتر استفاده کنید.لطفا توجه داشته باشید که هر چه قدرت پاشش بیشتر باشد،وزن سمپاش بیشتر است. پس این سوال را در ذهن داشته باشید.

دوستان عزیز، مقاله بهترین آب پاش آرایشگری پلاستیکی همیشه بروزرسانی خواهد شد. مجددا به ما سر بزنید. خوشحال خواهیم شد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃
تا 60% تخفیف بر روی صدها عنوان کتاب! خرید کتاب با 50% تخفیف