خرید 10 نمونه بهترین دستگاه سوراخ کردن گوش و پرسینگ گوش

تاریخ انتشار: 20 آبان 1402
تعداد دیدگاه: 6
تعداد بازدید: 6757

بهترین دستگاه سوراخ کردن گوش و پرسینگ گوش(best ear piercing device) دستگاه کوچکی است که به شما کمک می کند بدون هیچ استرسی گوش های خود یا اطرافیانتان را سوراخ کنید؛سوراخ کردن گوش عملیاتی است که با ایجاد سوراخروی لاله یا نرمه‌ی گوش جایگاهی برای رد شدن حلقه گوشواره یا سوزن پیرسینگ آماده می کند.

بنابراین اگر می خواهید گوشواره یا پیرسینگ به گوشتان وصل کنید یا حلقه های تزئینی جدیدی به گوشتان اضافه کنید،به ازاء هر کدام باید یک سوراخ جدید ایجاد کنید. بسیاری افراد هنگام سوراخ کردن گوش دچار استرس می شوندو یا نمی توانند مدتها در کلینیک منتظر باشند تا این کار برایشان انجام شود بنا براین بهترین راه حل، تهیه کردن یک دستگاه سوراخ کننده گوش است تا بدون دغدغه، در سریعترین زمان ممکن و بدون هزینه‌ی مکرر، گوش های خود یا هرکسی که می خواهند سوراخ کنند.

این دستگاه باید از برند معتبر تهیه شودبه همین دلیل ما بهترین های این محصول را از دیدگاه خریداران اینترنتی برایتان لیست کرده ایم که در پایان مقاله می توانید ملاحظه بفرمایید.

قیمت دستگاه پیرسینگ همه کاره

دستگاه پیرسینگ همه کاره یکی از پرکاربردترین دستگاه ها در زمینه زیبایی و پیرسینگ می باشد . دستگاه پیرسینگ همه کاره با توجه به امکانات و برند آن در قیمت های متنوعی در بازار موجود می باشد . قیمت دستگاه پیرسینگ همه کاره از 10 میلیون تا صد میلیون تومان می باشد .

پیشنهاد خرید 10 نمونه بهترین دستگاه سوراخ کردن گوش و پرسینگ گوش باکیفیت سال 2022 در آبی بیوتی

مشخصه‌ی اصلیدستگاه سوراخ کننده گوش یکبار مصرف بودن ان
مشخصه‌ی اصلیبسيار سبک
مشخصات ویژهمناسب برای سالن زیبایی
مشخصه‌ی اصلیسبک
مشخصات ویژهمناسب برای سالن زیبایی
مشخصه‌ی اصلیچند با استفاده کردن
مشخصه‌ی اصلیاستیل
روش درمانیدستگاه سوراخ کردن گوش با سه سایز برای سوراخ کردن
کاربردسوراخ کردن گوش و پرسینگ گوش
مشخصه‌ی اصلیدستگاه سوراخ کننده گوش
مشخصه‌ی اصلیسوراخ کننده گوش
سایر مشخصات- تهیه شده فلزی
روش درمانی- دارای ضامن- دارای استحکام فنر بسیار بالا- جنس بدنه پلاستیکی
کاربردسوراخ کننده گوش جهت گوشواره
روش درمانی- سوراخ کننده گوش جهت گوشواره- دارای ضامن- دارای استحکام فنر بسیار بالا- جنس بدنه فلزی
کاربردسوراخ کننده گوش جهت گوشواره

دوستان عزیز، مقاله بهترین دستگاه سوراخ کردن گوش و پرسینگ گوش همیشه بروزرسانی خواهد شد. مجددا به ما سر بزنید. خوشحال خواهیم شد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
دیدگاه کاربران
 • مریم حسینی 20 آبان 1402

  مدل 5990 رو از یک فروشگاه اینترنتی خریدم و خیلی ناراضی هستم. دستگاه خیلی بد کار می‌کنه و سوراخ کردن گوش با دستگاه خیلی دردناکه. دستگاه هم خیلی کثیفه و گوشم عفونت کرد. من از این دستگاه خیلی پشیمون شدم و به هیچ وجه پیشنهاد نمی‌کنم. - زهرا کریمی

  • زهرا کریمی 20 آبان 1402

   من سوراخ کننده گوش مدل 5990 رو برای خودم خریدم و خیلی متوسطه. دستگاه خیلی سنگینه و سوراخ کردن گوش باهاش کمی سخته. قیمت دستگاه گوش سوراخ کن تفنگی هم خیلی بالاست و به نظرم ارزشش رو نداره. من این دستگاه رو فقط به کسانی که خیلی علاقه‌مند به پیرسینگ هستند پیشنهاد می‌کنم. - سارا جعفری

   • نگار حسینی 20 آبان 1402

    من از قیمت دستگاه گوش سوراخ کن تفنگی مدل 345 خیلی راضی هستم. این دستگاه خیلی ارزون قیمته و کارش رو هم خیلی خوب انجام میده. از خرید این دستگاه خیلی راضی هستم.

    • سارا رضایی 20 آبان 1402

     من از دستگاه سوراخ کننده گوش مدل 4344 خیلی خوشم اومد. این دستگاه خیلی راحته و میتونی خودت باهاش گوشت رو سوراخ کنی. کارش رو خیلی خوب انجام میده و هیچ درد یا مشکلی ایجاد نمیکنه.

     • فاطمه محمدی 20 آبان 1402

      من از دستگاه پیرسینگ مدل 5666 خیلی راضی هستم. این دستگاه خیلی کاربردیه و برای سوراخ کردن گوش، بینی، لب و غیره مناسبه. کارش رو خیلی خوب انجام میده و هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه.

      • مریم معتمدی 20 آبان 1402

       من چند روز پیش با دستگاه گوش سوراخ کن مدل 5990 گوشم رو سوراخ کردم. خیلی راحت و بدون درد بود. دستگاه کارش رو خیلی خوب انجام داد و گوشم هیچ مشکلی پیدا نکرد. از خرید این دستگاه خیلی راضی هستم.

       ارسال دیدگاه
       امتیاز شما:
       🔃