پیشنهاد خرید 7 نمونه بهترین قلم تاتو صورت و بدن در آبی بیوتی

تاریخ انتشار: 1 شهریور 1401
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 2571

بهترین قلم تاتو صورت و بدن(best tattoo pen) مهم ترین ابزاری است که یک تتو آرتیست باید داشته باشد؛درواقع تمام پروسه ی انجام تتو، وابسته به این وسیله است. قلم تتو انواع مختلفی داردو نحوه کار با هرکدام نیز متفاوت است. نوک این قلم سوزن های ریزی دارد که رنگ را به زیر پوست می فرستند؛این کار از حساسیت بالایی برخوردار است بنابراین باید در خرید یکی از آنها دقت لازم را داشته باشید.

همچنین باید نحوۀ کار با آن را بدانید تا به پوست صورت یا بدن مشتری، کمترین آسیبی نرسد. در ادامه ما به شما بهترین قلم تتو صورت و بدن را به طور کامل معرفی کرده ایم و نحوه کار با آن را در اختیارتان قرار داده ایم. با ما تا انتهای مقاله همراه باشید.

پیشنهاد خرید 7 نمونه بهترین قلم تاتو صورت و بدن در آبی بیوتی

مشخصه‌ی اصلیموتور ژاپنی و بسیار قوی دارد.
مشخصات ویژهمناسب برای سالن زیبایی

دستگاه تاتو پن در چند سال اخیر برای تاتو بدن رواج زیادی پیدا کرده است. دلیل محبوبیت این دستگاه‌ها نیز بخاطر سبکی، حجم کم، سر و صدای ملایم، عدم لرزش و افزایش سرعت تعویض کارتریج‌شان است.

مشخصه‌ی اصلیموتور ژاپنی و بسیار قوی دارد.
سایر مشخصاتوزن سبک و بی لرزش بودن آن دقت کار را بالا برده و طراحی صورت با آن فوق العاده راحت و دقیق به سرانجام میرسد. کارتریج این دستگاه پیچی است و به راحتی یافت میشود.
سایر توضیحاتماژیک تتو موقت بیک محصول کشور فرانسه می باشد.تا چند روز از روی پوست پاک نمی شود نوع نوک ماژیک بصورت BRASH می باشد به پوست صدمه نمی زند قابلیت پاک شدن با آب و صابون را دارد

دارای موتور 5 ولت دوامپر بوده، قابلیت استفاده بیش از 5 ساعت بدون برق تنها با یک ساعت شارژ، کاشت رنگ بسیار قوی، قابلیت استفاده از برق مستقیم، بدون لرزش وصدا، موتور ساخت کره میباشد.

سایر توضیحاتماژیک تتو موقت بیک محصول کشور فرانسه می باشد.تا چند روز از روی پوست پاک نمی شود نوع نوک ماژیک بصورت BRASH می باشدبه پوست صدمه نمی زند قابلیت پاک شدن با آب و صابون را دارد بسته شامل دو عدد شابلون می باشد
مشخصه‌ی اصلیقلم نخ دار کنته
سایر مشخصاتسایه زنی طبیعی , قابلیت طبیعی جلوه دادن ابرو
مشخصات ویژهمناسب برای سالن زیبایی

مداد تتو هنگسی مخصوص طراحی تاتو، میکروپیگمنتیشن، میکروبلیدینگ و کاشت ابروهستند. طراحی با این مدادها ماندگاری مناسبی دارد. در نظر داشته باشید تا آخر کار تاتو و میکروپیگمنتیشن، طرح با کشیدن دستمال یا پد پنبه ای پاک نمی شود. مداد تتوهنگسی مدل F-1380 به دلیل ماندگاری بالا برای استفاده شخصی در طی روز نیز کاربرد فراوان دارد.

دوستان عزیز، مقاله بهترین قلم تاتو صورت و بدن همیشه بروزرسانی خواهد شد. مجددا به ما سر بزنید. خوشحال خواهیم شد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃