پایه سشوار خوب چی بخرم؟(20 مدل بهترین پایه سشوار ارزان قیمت)

تاریخ انتشار: 23 اسفند 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 2110

بهترین پایه سشوار(best hair dryer stand) عضو جدا نشدنی از تمامی آرایشگاه ها و پیرایشگاه هاست. مهم ترین ابزار یک آرایشگر دست های او استکه باید به سلامتی شان اهمیت داد. سشوار نیز وسیله ای پراستفاده است که آرایشگر باید مدام آن را با یک دست بگیردو با دست دیگر موها را حالت بدهد، در این شرایط سرعت عمل بسیار حائز اهمیت است،از طرفی سنگینی سشوار در طولانی مدت ممکن است به مچ دست آسیب بزند؛چاره‌ی کار چیست؟ یک آرایشگر چطور می تواند هم سرعت عملش در کار را حفظ کرده و هم از مچ دستش مراقبت کند؟

پایه های سشوار چند سالی هست که این مشکل را حل کرده اند، انواع مختلفی دارندو به راحتی می شود بعد از استفاده از سشوار در هر قسمت آن را کنار گذاشت و دوباره برداشت بدون آنکه در زاویه دید تغییری ایجاد شود.با توزیع پایه سشوار در بازار، دیگر سشوار جای مخصوص به خود را دارد و نیاز نیست مدام جابجایش کنیدو یا هنگام روشن بودن آن نگران سوختن محیط باشید.اگر میخواهید یکی از این پایه ها را داشته باشید حتما راهنمایی خرید محصول را در ادامه مقاله مطالعه کنید.

پایه سشوار چیست؟

پایه سشوار وسیله ای مناسب برای نگهداری سشوارهای مورد استفاده در منازل،آرایشگاه ها و استخرها می باشد. فقط آرایشگران حرفه ای می توانند مزایای این دستگاه را درک کنند.این دستگاه برای کشیدن سشوار مناسب است. در عین حال به عنوان نگهدارنده از آسیب دیدن خشک کن جلوگیری می کند.

سشوار علاوه بر این که ظاهری دلپذیر به فضایی که استفاده می کنید می بخشد.این به کیفیت خشک کردن مو کمک می کند و خیال شما را در مورد مکان مناسب برای نگهداری سشوار راحت می کند.

استند سشوار ابزاری کاربردی برای نگهداری از سشوار می باشد که با کمک این پایه می توان انواع سشوار را به راحتی قرار داد.در حال حاضر به دلیل وجود دستگاه های مختلف در سالن های زیبایی، استفاده از سشوار به یک ضرورت تبدیل شده است.

علاوه بر استفاده در سالن های زیبایی، قابل استفاده در منازل نیز می باشد که با نصب آن بر روی دیوار به راحتی قابل انجام است.در این مقاله بر آن شدیم تا به بررسی معروف ترین مدل های موجود برای خرید این محصول بپردازیم.

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین سشوار مطالعه کنید.

خرید پایه سشوار {رومیزی، ایستاده و دیواری} ارزان قیمت + 20 مدل با کیفیت

مشخصه‌ی اصلیپایه سشوار گرد
مشخصات ویژهمناسب برای سالن زیبایی

پایه سشوار فلزی ایستاده ساخته شده از استیل ضدزنگ وسیله ای برای نگهداری از سشوار است که در مکان های مختلف مثل آرایشگاه ها ، حمام ، هتل و ... قابل استفاده است.وسیله ای برای نظم دادن به محیط و مراقیبت از سشوار برای جلوگیری ازافتادن و آسیب دیدن است.امکان گذاشتن روی میز ، زمین و هر جای دیگر که شما بخواهید.

مشخصه‌ی اصلیپایه سشوار ایستاده
سایر مشخصاتکیفیت ساخت بالا دارای سینی ابزار ارتفاع 90 سانتی متر زیبایی منحصربه فرد
مشخصات ویژهمناسب برای سالن زیبایی
مشخصه‌ی اصلیپایه سشوار
سایر مشخصاتجنس فلزی محکم ونشکن رنگ کوره ای ضدخش مناسب تمامی سشوارها
مشخصات ویژهمناسب برای سالن زیبایی
مشخصه‌ی اصلیحرفه ای
سایر مشخصاتدارای محل اتصال پیچ یا میخ پلی کربنات فشرده دارای محل نصب دو برس
مشخصات ویژهمناسب برای سالن زیبایی
مشخصه‌ی اصلیایستاده
سایر مشخصاتکیفیت بالای ساخت ارتفاع 80 سانت دارای سینی ابزار
مشخصات ویژهمناسب برای سالن زیبایی
مشخصه‌ی اصلیپایه سشوار ایستاده براق با کیفیت
سایر مشخصاتارتفاع 90 سانتی متر قطر پایه 24 سانتی مترکیفیت ساخت بالا زیبایی منحصر به فرد براق بدون خط و خش بسیار محکم و کاربردی
مشخصات ویژهمناسب برای سالن زیبایی
مشخصه‌ی اصلیپایه سشوار
سایر مشخصاتازجنس فلز محکم ونشکن رنگ کوره ای ضدخش مناسب تمامی سشوارها
مشخصات ویژهمناسب برای سالن زیبایی
مشخصه‌ی اصلیپایه سشوار ایستاده رنگی
مشخصات ویژهمناسب برای سالن زیبایی

پایه سشوار فلزی ایستاده ساخته شده از استیل ضدزنگ وسیله ای برای نگهداری از سشوار است که در مکان های مختلف مثل آرایشگاه ها ، حمام ، هتل و ... قابل استفاده است.وسیله ای برای نظم دادن به محیط و مراقیبت از سشوار برای جلوگیری ازافتادن و آسیب دیدن است.امکان گذاشتن روی میز ، زمین و هر جای دیگر که شما بخواهید. در رنگ بندی متنوع و زیبا ارائه می شود.

مشخصه‌ی اصلیپایه سشوار ایستاده
سایر مشخصاتدارای سینی ابزار - ارتفاع 105 سانتی متر - قطر پایه 24 سانتی متر کیفیت ساخت بالا جنس سینی ابزار ورق فلزی جنس پایه فلزی -قطر داخلی فنر 9 سانتی متر
مشخصات ویژهمناسب برای سالن زیبایی
سایر توضیحاتپایه سشوار کاملا فلزی بدنه محکم کیفیت ساخت بالا مناسب برای سالن های زیبایی و آرایشگاهها و استفاده شخصی در منازل
مشخصه‌ی اصلیپایه سشوار ایستاده
سایر مشخصات- دارای سینی ابزار- ارتفاع 105 سانتی متر- قطر پایه 24 سانتی متر کیفیت ساخت بالاجنس سینی ابزار ورق های گلاس جنس پایه فلزی
مشخصات ویژهمناسب برای سالن زیبایی
مشخصه‌ی اصلیمناسب برای قرار دادن سشوار و ابزار اصلاح مو و صورت
سایر مشخصاتابعاد:24x26x80 سانتی‌متر وزن:3100 گرم جنس: پلاستیک قابلیت اتصال به دیوار: ندارد قابلیت شستشو: دارد دارای دریچه خروج هوای داغ در صورت روشن قرار دادن سشوار در داخل پایه ارتفاع: 80 سانتی مترقطر سنگ: 21 سانتی متردارای کفی ضد لغزش زیر سنگ ابعاد بسته بندی: 28x26x82 سانتی متر
مشخصه‌ی اصلیپایه سشوار ایستاده
سایر مشخصاتکیفیت بالای ساخت ارتفاع 80 سانتی متر دارای سینی ابزار
مشخصه‌ی اصلیپایه سشوار ایستاده
سایر مشخصات- دارای سینی ابزار- ارتفاع 105 سانتی متر - قطر پایه 24 سانتی متر
مشخصات ویژهمناسب برای سالن زیبایی
مشخصه‌ی اصلیپایه سشوار دیواری
سایر مشخصاتوسیله ای کاربردی دارای پیچ و رول پلاک برای نصب آسان جنس مرغوب و مستحکم
مشخصه‌ی اصلیپایه سشوار ایستاده طرح مخروطی
سایر مشخصاتکیفیت ساخت بالا زاویه مخروطی شکلدارای سینی ابزار ارتفاع 90 سانتی متر زیبایی منحصربه فرد
مشخصات ویژهمناسب برای سالن زیبایی
مشخصه‌ی اصلیرومیزی
سایر مشخصاتکیفیت بالای ساخت دارای ظاهری لوکس دارای کفی ضد لغزش
مشخصات ویژهمناسب برای سالن زیبایی
مشخصه‌ی اصلیپایه سشوار رومیزی
سایر مشخصات_ کیفیت بالای ساخت _ دارای ظاهری لوکس _دارای سینی ابزار_دارای کفی ضد لغزش
مشخصه‌ی اصلیپایه سشوار رومیزی
سایر مشخصات_ کیفیت بالای ساخت _ دارای ظاهری لوکس _دارای سینی ابزار_دارای کفی ضد لغزش
مشخصه‌ی اصلیمخروطی
سایر مشخصاتدارای فنری مخروطی شکل و حرفه ای ساخته شده از مواد درجه یک
مشخصات ویژهمناسب برای سالن زیبایی
مشخصه‌ی اصلیپایه سشوار رومیزی

انواع بهترین پایه سشوار

نوع و جنس پایه سشوار با توجه به نوع کاربرد و محل استفاده مشخص می شود. اما عموما این محصولات در مدل های دیواری و رومیزی در بازار موجود هستند.مدل های استند برای سالن های زیبایی و آرایشگاه ها مناسب هستند، اما مدل های رومیزی و دیواری را می توان در خانه نیز استفاده کرد.اکثر این محصولات فقط برای استندها و سشوارها در حالت خاموش در نظر گرفته شده اند،اما برخی از پایه های دیواری به گونه ای طراحی شده اند که می توانید در حالت روشن نیز از آنها استفاده کنید.

پایه سشوار به صورت حلقه ای و مارپیچی ساخته شده است. برخی از پایه های سشوار به صورت قلابی هستند که سشوار روی آن آویزان است.

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین ریش تراش فیلیپس مطالعه کنید.

چرا به یک پایه برای نگهداری سشوار نیاز داریم ؟

سشوار یکی از مهم ترین و ضروری ترین لوازم آرایشگاه است.همچنین یک وسیله کاربردی و پرکاربرد در منزل است و می تواند روزانه مورد استفاده شما قرار گیرد.سشوار به دلیل سایز بزرگ و طناب بلندش فضای قابل توجهی را اشغال کردهو محیط یا میز برش را نامرتب می کند. بنابراین شرکت سازنده به فکر تولید محصولی افتاد که سشوار باشد.

نکات مهم در خرید پایه سشوار

مدل های ایستاده بیشتر برای مکان هایی مانند آرایشگاه ها و سالن های زیبایی مناسب هستند،اما می توان از رومیزی و تاپ های دیواری در منزل نیز استفاده کرد.بیشتر این مدل فقط یک نگهدارنده و پایه سشوار در جایی است که کار نمی کنداما برخی از قفسه های دیواری به گونه ای ساخته شده اند که می توانید از آنها در دولت نیز استفاده کنید.این ابزار برای آرایشگرها بسیار مفید و ضروری است،زیرا محل آرایشگاه را مرتب و مرتب می کند و کار آنها را هنگام خشک کردن مو بسیار ساده می کند.

نکته بسیار مهمی که در خرید استند سشوار باید به آن توجه کنید کیفیت ساخت و استحکام و نشکن بودن آن است.در صورت توجه به این موارد خرید تضمینی دریافت خواهید کرد.این محصول معمولا به صورت فلزی تولید و عرضه می شود.

ویژگی های پایه سشوار دیواری

  • شکل : از نظر شکل، پیچ خورده و مارپیچ هستند. پایه سشوار حلقه ای برای سشوارهای فشرده با بخش دمنده کوتاه ایده آل است. اتصالات مارپیچی می توانند سشوار را محکم و ثابت نگه دارند.
  • قطر : پایه سشوار با قطر مناسب برای نوع خاصی از سشوار انتخاب می شود. به همین دلیل پایه سشوار باید متناسب با لوله سشوار اندازه گیری شود تا به راحتی در داخل کلاف قرار گیرد.
  • مواد : قسمت پایینی سشوار باید از فولاد، برنز یا برنج باشد زیرا دستگاه باید محکم و مقاوم در برابر حرارت باشد. این فلزات روکش کروم دارند.

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین دستگاه وکس مطالعه کنید.

دوستان عزیز، مقاله بهترین پایه سشوار همیشه بروزرسانی خواهد شد. مجددا به ما سر بزنید. خوشحال خواهیم شد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃
تا 60% تخفیف بر روی صدها عنوان کتاب! خرید کتاب با 50% تخفیف