برای تبلیغات تماس بگیرید

دست مصنوعی کاشت ناخن خوب چی بخرم؟(7 مدل بهترین دست مصنوعی کاشت ناخن ارزان قیمت)

تاریخ انتشار: 2 شهریور 1401
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 1216

بهترین دست مصنوعی کاشت ناخن (best artificial hand nail implant) وسیله ای برای پیشرفت در حرفه‌ی ناخنکاری است و مناسب تمرین افرادی است که تازه این به حرفه وارد شده اند و قبل از انجام ایده های خود روی دست واقعی، بر روی این ماکت پیاده می کنند؛ این کار هم باعث تند شدن دست ناخنکار می شود، هم لرزش دست و ترس او را از بین می برد و هم خیال مشتری را راحت می کند زیرا می داند دیزاینری که خدمات زیبایی ناخن را به او ارائه می دهد یک دوره تمرین کامل را گذرانده و با اعتماد به کار او مشتری ثابتش می شود.

دست مصنوعی تتو دارای پایه و گیره ای است که مناسب نصب روی میز های مختلف می باشد و در همه جهات حرکت می کند. سر انگشتان آن کاملا شبیه به آناتومی دست واقعی انسان است پس با داشتن این دست مصنوعی شرایط همه گونه مهیاست برای حرفه ای شدن در کار دیزاینری ناخن.

خرید دست مصنوعی کاشت ناخن ارزان قیمت + 10 مدل با کیفیت

سایر مشخصاتدارای 100 عدد ناخن محکم با فرم عالی برای تمرین انگشتان کاملا شبیه انگشتان دست واقعا و قابل انعطاف و بند بند ناخنهای قابل نصب روی انگشتان و کاملا محکم جهت انجام مراحل کاشت ناخن قابل نصب و دارای گیره روی میز و بغل میز دارای بازوی انعطاف پذیر برای جابه جایی و حرکت به تمام جهات
مشخصه‌ی اصلیدست مصنوعی آموزش کاشت ناخن
سایر مشخصاتسیلیکونی
سایر توضیحاتکیفیت فوق العاده- استند برای ایستادن روی میز-قابلیت خمش انگشت- مشابه دست
سایر توضیحاتدارای آموزش اختصاصی کیفیت بالای مواد استفاده شده از جنس سیلیکون انگشتان انعطاف پذیر.

این مانکن سه بعدی مناسب حرفه ای ها و کارآموزان آرایش و تزیین ناخن است و برای آرایش تتو دست و تزیین دست با حنا کاربردی است. مواد استفاده در این مانکن بسیار شبیه پوست دست است و احساس کارکرد روی دست طبیعی را دارد و نگرانی پیدا کردن مدل برای کارآموزان را برطرف میکند. شما آرایشگران حرفه ای نیز میتوانید پیش از انجام کار برای مشتری های خاص با استفاده از این مدل شبیه سازی آرایش و تزیین ناخن دست انجام شده برای مشتری را به ایشان ارائه داده و سپس کار را شروع کنید. همچنین انگشتان مدل رزالی فیوره قابل انعطاف است و میتوان هر انگشت را برای کار تزیین براحتی در حالت دلخواه قرار داد.

مشخصه‌ی اصلیسه بعدی سیلیکونی
مشخصه‌ی اصلیدست مفصل دار و سیلیکونی
مشخصات ویژهمناسب برای سالن زیبایی
سایر توضیحاتکیفیت فوق العاده. قابلیت استفاده مجدد. دو کالای همسان در یک پکیج
مشخصه‌ی اصلیسه بعدی سیلیکونی قابل استفاده چند باره
سایر مشخصاتانگشتان قابل انعطاف سایز دست دخترانه قابل شستشو

دوستان عزیز، مقاله بهترین دست مصنوعی کاشت ناخن همیشه بروزرسانی خواهد شد. مجددا به ما سر بزنید. خوشحال خواهیم شد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
آبی بیوتی
لوازم آرایشی لوازم بهداشتی
لوازم شخصی برقی عطر و ادکلن