برای تبلیغات تماس بگیرید

4 مدل بهترین و پرفروش ترین کله مانکن مو یا سر مانکن

تاریخ انتشار: 4 شهریور 1401
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 4639

بهترین مانکن مو یا کله مانکن (best hair mannequin head) یک مشتری ثابت برای کسانی است که می خواهند همه روزه انواع بافت و شنیون را تمرین کنند. این وسیله برای تمرین کردن و یا نمایش دادن هنر شنیون تهیه شده است تا اساتید و افراد مبتدی بتوانند بر روی این محصول تمرین مدل های گوناگون شنیون را انجام دهند و زمانی که بخواهند همان مدل را بر روی سر و موی طبیعی پیاده کنند به راحتی و سریع تر انجامش دهند.

کله مانکن های موجود در بازار انواع و رنگهای گوناگونی دارد و برخی از آنها رنگ پذیرند و برای انجام تمرین رنگ و مش نیز مناسب اند. بهترین مانکن مو مخصوص شنیون و بافت یا رنگ را می توانید از فروشگاه های لوازم و تجهیزات سالنی تهیه کنید همچنین اگر دنبال قیمت های مناسبتر اما با کیفیت هستید می توانید آن را اینترنتی خریداری کنید.

کله مانکن مو یا سر مانکن چیست؟

کله مانکن و یا مانکن مو بهترین و کاربردی ترین ابزار مورد نیاز آموزشگاه های آریشگری و افراد علاقمند به آرایشگری می باشد. با استفاده از این محصول هنرجویان شینیون و آرایش مو می توانند همزمان با استاد و راهنمای خود، شینیون را به صورت عملی بر روی کله مانکن خود پیاده سازی نمایند و به این صورت رفع اشکال باجزئیات کامل صورت میگیرد.

کله مانکن یکی از لوازم و وسایل لازم و ضروری در آموزشگاه های آرایشگری، آرایشگاه ها، سالن های زیبایی میباشد که آرایشگران و آموزشگاه ها برای آموزش شینیون مو و آرایش عروس برای هنرجو ها مورد استفاده قرار میگیرد. با توجه به قیمت بالای مانکن ها، لازم هست هنر جو ها و مدیران اموزشگاه ها، مربی های ارایشگری مراقبت لازم را این لوازم ضروری داشته باشند تا حداکثر استفاده ببرند.

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین اسپری رنگ مو موقت مطالعه کنید.

لیست قیمت بهترین کله مانکن مو یا سر مانکن ارزان [4 مدل عالی]

مشخصه‌ی اصلیکله مانکن
سایر توضیحاتقد مو: 60 سانتی متر

کله مانکن آموزشی بهترین و کاربردی ترین ابزار مورد نیاز آموزشگاه های آریشگری می باشد . در آموزشگاه ها و کارگاه تخصیصی، آموزش عملی انواع مختلف شینیون به هنرجویان با استفاده از سر مانکن آموزشی انجام می شود. در آموزشگاه ها هنرجوی شینیون همزمان با استاد ، شینیون را به صورت عملی بر روی سرمانکن انجام می دهد و رفع اشکال باجزئیات کامل صورت میگیرد.

مشخصه‌ی اصلیموهای ویو شده جهت شینیون و بافت
سایر مشخصاتموهای ویو شدهجهت شینیون و بافتطول مو : 80 سانتی مترقابلیت دریافت حرارت تا 200 درجه
مشخصه‌ی اصلیموهای ویو شده جهت شینیون و بافت
سایر توضیحاتمو های ویو شده جهت شنیون و بافت طول مو: 70 سانتی متر قابلیت دریافت حرارت تا 200 درجه محصول دارای پایه می باشد
مشخصه‌ی اصلیبلوند
مشخصات ویژهمناسب برای سالن زیبایی

مانکن مو سر به رنگ بلوند قابلیت کار با سشوار دوخت باکیفت مو کالای بسیار بادوام مناسب شنیون مو و موارد استفاده در ارایشگاه جهت اموزش و تمرین بر روی ان ساخته شده با مواد درجه یک دارای پایه نگهدارنده میباشد

طریقه شستن کله مانکن شینیون

  • ابتدا سر مانکن را یکی دو بار با شامپو بچه بشویید و به آرامی ماساژ دهید. (بیرون از)
  • سپس آبکشی کنید، حالا شامپوی ملایم را روی تمام موها بریزید و به مدت 3 دقیقه به آرامی ماساژ دهید.
  • سپس آبکشی کرده و پس از مدتی استراحت، زمانی که موها 50 درصد خشک شد، اسپری دو فاز را در صورت خیس شدن روی سر اسپری کنید.
  • حتما ابتدا اسپری را تکان دهید.

دوستان عزیز، مقاله بهترین کله مانکن مو یا سر مانکن همیشه بروزرسانی خواهد شد. مجددا به ما سر بزنید. خوشحال خواهیم شد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
آبی بیوتی
لوازم آرایشی بهداشتی سایر مقالات
مد و پوشاک لوازم خانگی برقی ورزش و سفر کودک و نوزاد