7 مدل عالی بهترین اپلیکاتور یا انبر اکستنشن مژه

تاریخ انتشار: 5 شهریور 1401
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 972

بهترین اپلیکاتور مژه(best eyelash applicator) ابزار کمکی برای تسریع عمل کاشت یا چسباندن مژه مصنوعی؛کاشت مژه کار دقیق و ظریفی است که نیاز به ابزارهای مختلف و تخصص و دانش بالایی دارد. اپلیکاتور لیفت مژه یک محصول استیل قابل شستشو می ‌باشد که به شما کمک می ‌کند مژه را کنترل کنید.این محصول مقاوم، زیبا و استاندارد می تواند دقت و سرعت شما را افزایش دهد.

از این ابزار برای موازی کردن مژه ها روی بیگودی و جهت گرفتن اضافی مواد و زدن مواد روی مژه نیز استفاده میشود. اپلیکاتور یاهمان انبر اکستنشن مژه اکثرا برای قرار دادن راحت و دقیق مژه های مصنوعی و سه بعدی روی چشم کاربرد دارد،می توانید با این انبر مژه مصنوعی را بدون اینکه به مژه های خود آسیب وارد کنید گذاشته و بردارید. بدون داشتن بهترین اپلیکاتور مژه،کاشت بی نقص مژه می تواند بسیار زمان بر باشد و کامل شما را خسته و از گذاشتن مژه پشیمان کند؛اما خب همه می دانیم مژه های پرپشت و زیبا همیشه و همه جای دنیا نماد زیبایی یک چشم بوده است.

لیست قیمت بهترین اپلیکاتور مژه ارزان [4 مدل عالی]

کشور مبدا برندچین
سایر مشخصاتاپلیکاتور مژه وسیله ای برای برداشتن مژه یکسره (مژه میکاپی) به این صورت که با استفاده از اپلیکاتور مژهبه راحتی بر روی نقطه ی مورد نظر چشم قرار میگیرد و فیکس میشود.اپلیکاتور مژه مصنوعی دارای کیفیت بالا و استیل ضد زنگ میباشد.

اپلیکاتور مژه وسیله ای است کاربردی که برای قرار دادن راحت و دقیق مژه های مصنوعی و سه بعدی روی جشم کاربرد دارد ،میتوانید با این انبر مژه مصنوعی را بدون اینکه به مژه های خود آسیب وارد کنید گذاشته و بردارید.این محصول مناسب برای قرارگیری دقیق مژه مصنوعی برروی چشم میباشد و مژه را پشت پلک فیکس میکند.

اپلیکاتور مژه وسیله ای است کاربردی که برای قرار دادن راحت و دقیق مژه های مصنوعی و سه بعدی روی جشم کاربرد دارد ، میتوانید بااپلیکاتور تیتانیوم مژه مصنوعی را بدون اینکه به مژه های خود آسیب وارد کنید گذاشته و بردارید.این محصول مناسب برای قرارگیری دقیق مژه مصنوعی برروی چشم میباشد و مژه را پشت پلک فیکس میکند.

ابعاد80x20x1 میلی‌متر
ابعاد80x20x1 میلی‌متر
کشور مبدا برندترکیه
ابعاد1×20×100 میلی‌متر
کشور مبدا برندترکیه
ابعاد80x20x1 میلی‌متر
کشور مبدا برندترکیه

دوستان عزیز، مقاله بهترین اپلیکاتور مژه همیشه بروزرسانی خواهد شد. مجددا به ما سر بزنید. خوشحال خواهیم شد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃