بهترین سرمها و کرمهای ویتامین C برای پوست

تاریخ انتشار: 2 شهریور 1402
تعداد دیدگاه: 1
تعداد بازدید: 4011

به گفته متخصصان و متخصصان ، ویتامین C یکی از مهمترین موادی است که باید به برنامه مراقبت از پوست همه خانمها اضافه شود ، به دلیل نتایج بسیار موثر و اثبات شده ای که روی پوست می گذارد و همچنین خواص مفیدی که دارد ، که به زنان پوستی سالم و ایده آل می بخشد . اما روش صحیح استفاده از ویتامین C روی پوست چیست؟ در اینجا پاسخ کارشناسان ارائه شده است.

سرم ویتامین C چیست؟ چه مزایایی می تواند برای پوست شما تضمین کند که آن را به مهمترین محصول تبدیل می کند؟ آیا آسیبی وجود دارد که بتواند در نتیجه کاربرد آن ایجاد شود؟ چگونه می توان از این سرم صورت ویتامین C استفاده کرد؟ و چه زمانی این کار انجام خواهد شد؟ در اینجا تمام جزئیات مربوط به سرم آورده شده است.

سرم و کرم ویتامین C صورت

در صورتی که شما یکی از افرادی هستید که از وضعیت پوست خود مراقبت کرده و آن را دنبال می کنید و برای مراقبت از آن برنامه و روال را دنبال می کنید ، مطمئناً در مورد سرم صورت ویتامین C شنیده اید و ویتامین C یکی از بهترین و قوی ترین آنتی اکسیدان هاست و کلید صاف شدن پوست و حفظ جوانی و نشاط است.

البته ، غذا حاوی ویتامین C است ، اما این تضمین نمی کند که پوست نسبت مورد نیاز خود را بدست آورد و در اینجا نقش سرم نهفته است زیرا این ویتامین را مستقیماً به پوست می دهد و به لایه های پوست نفوذ می کند و فواید آن را تضمین می کند.

ویتامین C یکی از مهمترین عناصر برای سلامت پوست است. زیرا از آن در برابر اشعه ماورا بنفش خورشید ، که به نوبه خود باعث ایجاد ملاسما ، چین و چروک ، کک و مک و لکه های تیره روی پوست می شود ، محافظت می کند و یکی از ویتامین های محرک تولید طبیعی کلاژن محسوب می شود و بنابراین باعث روشن شدن دائمی آن می شود ، و شادابی که برای مدت طولانی ادامه دارد. ویتامین C یکی از آنتی اکسیدان هایی است که از پوست در برابر رشد باکتری های ایجادکننده آکنه محافظت می کند ، باعث کاهش ظاهر جوش های سرسیاه و جای زخم هایی می شود که ظاهر پوست را تحریف می کنند و به آن درخشش و درخشش ماندگاری می دهند ، بنابراین ویتامین C بدون نیاز به استفاده از ترکیبات آرایشی و بهداشتی یا داروهای گران قیمت شیمیایی در بازار ، راه حل ایده آل برای همه مشکلات پوستی در نظر گرفته شده است.

فواید سرم و کرم ویتامین C صورت

چرا سرم ویتامین C اینقدر موثر و مهم است؟ چرا شما باید آن را اجرا کنید و به آن اعتماد کنید؟ چه چیزی می تواند ارائه دهد؟ این سرم می تواند 10 مزیت زیر را تضمین کند:

 1. از هر نوع پوستی که باشید ، می توانید از آن استفاده کنید

به طور کلی با توجه به محصولات مراقبت از پوست و زیبایی ، مهم است که نوع مناسبی را برای طبیعت پوست خود انتخاب کنید تا از مزایای آن بهره مند شوید و گاهی اوقات استفاده از نوع دیگری می تواند به جای درمان آنها ، مشکلات پوستی بیشتری ایجاد کند.

اما در مورد ویتامین c لزومی ندارد که نوع پوست خود را بدانید و از براحتی برای هر نوع پوستی می توانید استفاده کنید بدون آنکه ضرری به آن وارد شود.

 1. پوست نرمتر ، سرزنده تر و درخشان است

این یکی از مزایایی است که مستقیماً هنگام استفاده از سرم ویتامین C بدست می آید ، در نتیجه اثربخشی بالا و مواد طبیعی که از آن تشکیل شده است ، به پوست سطح ابریشمی می بخشد و زبری را کاهش می دهد ، و همچنین در مورد تغذیه آن به لایه های عمیق پوست تضمین می کند و باعث نشاط و درخشندگی پوست میشود.

 1. عدم ایجاد لکه های تیره و رنگدانه آزار دهنده

ویتامین C یکی از بهترین عناصری است که برای روشن شدن پوست و کاهش مشکلات مربوط به رنگ آن که ناشی از وجود بیش از حد ملانین در پوست است ، بکار می رود ، بنابراین استفاده منظم از سرم صورت ویتامین C این اطمینان را به شما می دهاعث خلاصی از شر: لکه های تیره – رنگدانه ، برنزه شدن ناشی از اشعه خورشید ، کک و مک .

 1. کلاژن بیشتر ... جوانی بیشتر

کلاژن به طور طبیعی تولید می شود و یک مجموعه پروتئینی به صورت ورق است ، اما با افزایش سن ، میزان تولید آن کاهش می یابد و با عادت های روزمره بد مانند سیگار کشیدن و پیروی از یک رژیم غذایی ناسالم که مولکول های کلاژن را تجزیه می کند ، منجر به پیری پوست و ایجاد چین و چروک ، و در اینجا نقش سرم ویتامین C برای صورت ، گردن و حتی دست ها نقش دارد زیرا باعث تحریک پوست برای تولید کلاژن بیشتر می شود.

 1. مرطوب سازی پوست و حفظ رطوبت داخلی آن

همه انواع پوست به رطوبت نیاز دارند و کمبود آن مشکلات زیادی ایجاد می کند ، نه فقط پوست خشک! متأسفانه ، اهمیت استفاده از مرطوب کننده برای پوست اغلب نادیده گرفته می شود.

با این حال ، آبرسانی یکی از مهمترین مواردی است که توسط سرم تضمین می شود ، به خصوص اگر انواع مختلفی را انتخاب کنید که شامل موادی مانند آلوئه ورا یا گلیسیرین هستند و آنچه باعث موثرتر شدن آن می شود مناسب بودن آن برای انواع پوست است.

 1. آنتی اکسیدان بسیار قدرتمند و موثر

یک سلول مخرب از سلول های پوستی وجود دارد که رادیکال های آزاد هستند (به عنوان مثال مولکول های عنصر اکسیژن اشتها آور) بنابراین این ریشه ها با سلول های پوست ارتباط برقرار می کنند و با واکنش اکسیداسیون اکسیژن را از آنها می گیرند و آسیب می بینند ، بنابراین آنتی اکسیدان ها و تأمین آنها برای بدن دقیقاً همان چیزی است که سلولها به آن احتیاج دارند و می توانید با تکیه بر ویتامین C که قوی ترین و م موثرترین است ، آن را تضمین کنید.

 1. درمان آفتاب سوختگی و ترمیم زخم

ویتامین C سرعت ترمیم پوست را افزایش می دهد ، بنابراین در درمان آفتاب سوختگی و کاهش اثرات آن موثر است و از طرف دیگر ، تغذیه را تضمین می کند و ایمنی بدن را افزایش می دهد و از عوارض زخم جلوگیری می کند.

اما اگر این محصول حاوی روغن ترنج است ، باید هنگام استفاده از پوست ، بیشتر در معرض نور خورشید محافظت کنید.

 1. کارایی بالا که از بیشتر آماده سازی ها پیشی می گیرد

سرم حاوی 80٪ مواد فعال است ، در حالی که بقیه کرم ها و سایر آماده سازی ها فقط تا 20٪ به میزان اثربخشی می رسند ، و این باعث می شود سرم یک محصول سریع عمل کند که به پوست اجازه می دهد در مدت زمان کوتاه نتایج شگفت انگیزی بدست آورد ، و آنچه نقش دیگری در آن ایفا می کند بافت سبک آن است که پوست را خفه نمی کند.

 1. افزایش اثر بخشی برای آماده سازی بعدی

نه تنها تنها موردی است که با اثربخشی بالا مشخص می شود ، بلکه توزیع هر محصولی بر روی پوست پس از پیروی از روش استفاده از سرم ویتامین C برای صورت ، اثربخشی آن محصول را افزایش می دهد ، به عنوان مثال ظرفیت بالاتر ضد آفتاب اگر حدوداً چند دقیقه بعد از سرم استفاده شود ، می توان آن را تضمین کرد.

 1. سایر مزایای کرم و سرم ویتامین C صورت

موضوع در اینجا متوقف نمی شود ، اما هنوز هم مزایای زیادی وجود دارد که استفاده از سرم برای تضمین آنها مفید است ، بخشی از آن علاوه بر ویتامین C به اجزای دیگر بستگی دارد که مهمترین آنها عبارتند از:

 • مقابله با قرمزی پوست.
 • درمان سیاهی دور چشم و آنهایی که روی لب ظاهر می شوند.
 • کاهش پف پوست به طور کلی و پلک به طور خاص.
 • درمان سریع جوش و جوش های سرسیاه بدون ایجاد اثر و جای زخم.
 • کاهش اسکارها و آثار زخم ها و جوش های قبلی.
 • منافذ پوست را باریک کرده و از ظاهر آنها می کاهد.

در شب یا روز ، روش استفاده از ویتامین C برای صورت را دنبال کنید؟

این یکی از سوالات متداول در مورد نحوه استفاده از سرم صورت ویتامین C است ، آیا این یک سرم صبح است یا عصر ؟

در حقیقت پاسخ کاملاً مثبت و خیر نیست ، زیرا به اجزای سرم بستگی دارد ، در صورت داشتن روغن ترنج ، قرار گرفتن در معرض نور خورشید منجر به واکنشهای نوری می شود که منجر به سوختگی ، تاول و زخم می شود.

در مورد این واقعیت که حاوی ویتامین E یا روی است ، این باعث می شود که پوست از اشعه خورشید محافظت کند ، اما به این معنی نیست که به عنوان جایگزینی برای استفاده از کرم ضد آفتاب عمل می کند ، بنابراین نمی توان از آن استفاده کرد .

حساسیت و نحوه استفاده از سرم ویتامین C

برخی از افراد ، به ویژه آنهایی که پوست حساس دارند ، ممکن است از تظاهرات واکنش آلرژیک به سرم ویتامین C نشان داده شده توسط تاول ، بثورات یا قرمزی رنج ببرند ، بنابراین شما باید موارد زیر را انجام دهید:

 • قبل از شروع استفاده از سرم صورت ویتامین C ، باید آن را امتحان کنید و مقداری از آن را در ناحیه کوچکی که در معرض نور آفتاب نیست مانند مچ دست خود قرار دهید ، 24 ساعت منتظر بمانید و سپس واکنش بدن به آن را مشاهده کنید ، ایمن است که می توانید بدون حساسیت از آن استفاده کنید یا خیر.
 • گاهی اوقات پس از چند بار استفاده از سرم ، می توانید در این حالت حساسیت را تجربه کنید ، فقط باید چند روز از استفاده آن دست بردارید و سپس دوباره به آن اعتماد کنید.

نحوه استفاده از سرم صورت ویتامین C

ما سرانجام اینجا هستیم ... تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که روش استفاده از سرم صورت ویتامین C را از بین 3 روش زیر دنبال کنید:

الف - نظر شما چیست؟ خودتان می توانید آن را تهیه کنید

شما می توانید بر اساس مواد زیر یک سرم ویتامین C تهیه کنید: یک قرص ویتامین C - یک قاشق غذاخوری آب جوش - 2 قاشق غذاخوری گلیسیرین - یک بطری تیره (برای جلوگیری از اکسید شدن باید تیره باشد). مواد مخلوط می شوند ، و می توانید روزانه چند قطره از آن استفاده کنید و می توانید آنها را تا دو هفته پس انداز کنید.

ب - سرم ویتامین C با کرم ضد آفتاب

به جای استفاده از سرم و سپس کرم ضد آفتاب ، می توانید چند قطره سرم را با مقدار کمی کرم ضد آفتاب مخلوط کرده و سپس آن را روی پوست پخش کرده و به خوبی گسترش دهید ، البته به شرطی که این کار قبل از قرار گرفتن در معرض آفتاب انجام شود و در صورت مواجهه مداوم با آن ترجیح داده شود هر 2 تا 3 ساعت یکبار کرم محافظ را تکرار کنید.

نحوه استفاده از سرم ویتامین C قبل از خواب

سرانجام ، در اینجا مراحل استفاده از سرم قبل از خواب آورده شده است.

1 - شفاف ترین نوع سرم را انتخاب کنید

با رنگهای زیبا سرم و عطرهای معطر اغوا نشوید ، برعکس ، سرم ویتامین C خلوص تر و بهتر است ، بنابراین شما باید در مورد یک سرم غیر تجاری طبیعی که هیچ ماده شیمیایی ندارد تحقیق کنید و به آن اعتماد کنید. ترکیباتی که به آن رنگ و بو می بخشند.

2 - پوست را با استفاده از آب ولرم تمیز کنید

استفاده از سرم برای تمیز کردن پوست ضروری است زیرا می تواند با ناخالصی ها ، سبوم و عرق روی پوست مخلوط شود ، که مانع کار آن می شود و جذب سلول را برای سلول ها دشوار می کند.

بنابراین ، اولین و مهمترین چیز این است که تمام مواد آرایشی را پاک کنید و سپس به لوسیون مناسب برای طبیعی بودن پوست و سپس با آب اعتماد کنید.

3 - پوست خود را خیلی خشک نکنید ، بگذارید کمی مرطوب باشد

اکثر متخصصان مراقبت از پوست اظهار دارند که اثرات محصولات در هنگام استفاده بر روی پوست مرطوب در مقایسه با استفاده از آن روی پوست خشک دو برابر می شود ، بنابراین پس از تمیز کردن پوست با لوسیون و آب ، آن را به سختی و خوب خشک نکنید ، بلکه آن را کمی مرطوب بگذارید .

4 - مقدار کمی (کمی) سرم پخش کنید

فریب مزایای شگفت انگیز سرم را نخورید و شما را وادار می کند مقدار زیادی استفاده کنید زیرا به اندازه مقدار کمی موثر نخواهد بود و پوست را از دستیابی به فوایدی که به شما می دهد مانع می کند ، بنابراین تنها دو قطره نیاز دارید ، هر کدام به اندازه یک انار است که روی کل پوست صورت پخش شده و می توانید یک قطره روی گردن خود قرار دهید حتما پوست را برای چند دقیقه ماساژ دهید.

5 - بعد از سرم کرم مرطوب کننده بزنید

نظر شما در مورد افزایش کارایی کرم مرطوب کننده چیست؟ آنچه وجود دارد این است که پس از چند دقیقه سرم کمی از آن را توزیع کرده و پوست را با آن به آرامی و خوب ماساژ دهید و بنابراین روش استفاده از سرم صورت ویتامین C به پایان رسیده است.

با توجه به چند مرحله که در استفاده از سرم صورت ویتامین C دنبال می شود ، فقط چند قطره می تواند مقدار زیادی برای پوست شما تضمین کند ، و در اینجا نقش شما در اطمینان از استفاده صحیح از آن وجود دارد و سپس به درخشش سالم خوش آمدید.

آزمایش حساسیت سرم ویتامین C قبل از استفاده بر روی پوست

سرم ویتامین C برای سلامت پوست مفید است اما در صورت استفاده از آن بدون عوارض جانبی نیست و برای جلوگیری از این امر لازم است حساسیت پوست را قبل از استفاده کامل از سرم ویتامین C روی آن آزمایش کنید و روش آن این است که :

 • مقدار کمی سرم ویتامین C را روی هر منطقه ای که می تواند توسط پوست پنهان شود قرار دهید ، مانند بازو.
 • یک روز سرم ویتامین C روی پوست بگذارید.
 • در صورت عدم وجود عوارض جانبی ، از سرم صورت استفاده کنید.
 • در صورت وجود عوارض جانبی مانند بثورات یا قرمزی ، از استفاده از سرم ویتامین C خودداری کنید.

محبوب‌ ترین و پرفروش‌ ترین کرم های ویتامین سی ایرانی و خارجی

1. سرم پوست لافارر مدل Anti Ageing and Lightening حجم 30 میلی لیتر

سرم پوست لافارر مدل Anti Ageing and Lightening حجم 30 میلی لیتر
مناسب برای انواع پوست
حجم 30 میلی لیتر
نوع محفظه نگه دارنده شیشه‌ای
جنس محفظه نگه دارنده شیشه
دارای خاصیت ترمیم کننده , روشن کننده
عصاره ندارد
شماره مجوز 56/13550
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
سایر توضیحات حاوی ویتامین C و E
شب ها بر روی صورت خشک و تمیز استفاده کنید. از تماس با نواحی اطراف چشم خودداری کنید.

2. کرم احیا کننده و شاداب کننده الارو مدل Vitamin C حجم 50 میلی لیتر

کرم احیا کننده و شاداب کننده الارو مدل Vitamin C حجم 50 میلی لیتر
حجم 50 میلی لیتر
عصاره ندارد
ویتامین دارد
نوع ویتامین ویتامین C
کشور مبدا برند فرانسه
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
سایر توضیحات کرم شاداب کننده و احیا کننده
حاوی ویتامین C
مناسب برای انواع پوست
بازسازی کننده پوست

3. سرم پوست آردن مدل ویتامین C50 حجم 30 میلی لیتر

سرم پوست آردن مدل ویتامین C50 حجم 30 میلی لیتر
مناسب برای انواع پوست
حجم 30 میلی لیتر
نوع محفظه نگه دارنده شیشه‌ای
جنس محفظه نگه دارنده شیشه
دارای خاصیت درخشان کننده , ترمیم کننده , روشن کننده , ضد چروک , شفاف کننده
عصاره دارد
شماره مجوز 38/14932
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو

4. سرم صورت ویتالیر مدل intensive حجم 30 میلی لیتر

سرم صورت ویتالیر مدل intensive حجم 30 میلی لیتر
مناسب برای انواع پوست
حجم 30 میلی لیتر
نوع محفظه نگه دارنده تیوبی
جنس محفظه نگه دارنده پلاستیک
دارای خاصیت درخشان کننده , روشن کننده , شفاف کننده
عصاره دارد
نوع عصاره شی باتر، آرگان
شماره مجوز 56/23163
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
سایر توضیحات سرم ویتامین سی صورت ویتالیر
کاهش چین و چروک
مرطوب کنندگی و آبرسانی بالا
افزایش تولید الاستین و کلاژن
از بین بردن کک و جوش های پوستی
حاوی روغن آرگان، آووکادو، گلیسیرین و شی باتر

5. سرم پوست بایو آکوا مدل Hyaluronic Acid حجم 100 میلی لیتر

سرم پوست بایو آکوا مدل Hyaluronic Acid حجم 100 میلی لیتر
مناسب برای انواع پوست
حجم 100 میلی لیتر
نوع محفظه نگه دارنده شیشه‌ای
جنس محفظه نگه دارنده پلاستیک
دارای خاصیت درخشان کننده , ترمیم کننده , روشن کننده , ضد چروک , شفاف کننده
عصاره دارد
نوع عصاره هیالورونیک اسید
شماره مجوز 16511512
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
سایر توضیحات ضد چین و چروک
کلاژن ساز ارگانیک
فرمولاسیون سبک و غنی
درخشان کننده و سفید کننده جای لک و آکنه
آبرسان و مرطوب کننده
تنظیم کننده چربی پوست
حاوی هیالورنیک اسید جهت لیفتینگ و از بین بردن انواع چروک
روش استفاده: پس از شستشو و پاکسازی پوست، مقدار مناسبی از سرم روشن کننده و ضد چروک پوست بیوآکوا عصاره هیالورونیک اسید را روی صورت و یا دیگر نقاط تیره پوست بدن خود بزنید ( مواظب باشید با چشم ها برخورد نکند ) و با انگشتان تمیز دست آن را به حالت دورانی و چرخشی به مدت ۱۰ الی ۱۵ دقیقه ماساژ دهید تا خوب جذب پوست شود.

6. کرم صورت سی گل حاوی ویتامین C حجم 40 میلی لیتر

کرم صورت سی گل حاوی ویتامین C حجم 40 میلی لیتر
عملکرد ضد چروک
حجم 40 میلی لیتر
SPF ندارد
نوع محفظه نگه دارنده تیوبی
جنس محفظه نگه دارنده پلاستیک
ویتامینه بله
نوع ویتامین ویتامین C
کشور مبدا برند ایران
شماره مجوز -
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
راهنمای استفاده مقدار کافی از کرم روی پوست صورت و گردن قرار داده، با حرکات رو به بالا ماساژ داده تا جذب شود. روزی یک یا دو بار
سایر توضیحات دارای ترکیبات لیپوزوم ویتامین C، لیپوزوم رتینول، لیپوزوم چای سبز، لیپوزوم اسید هیالورونیک
جوان کننده و سفت کننده پوست
روشن کننده پوست
پیشگیری از پیری زودرس پوست ناشی از آفتاب٬ آلاینده‌ها٬ مواد آرایشی و غیره به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی
بهره‌مندی از فناوری لیپوزومال جهت افزایش عملکرد و نفوذپذیری مواد موثره

7. لوسیون ضد چروک آردن مدل Vitamine C مقدار 30 گرم

لوسیون ضد چروک آردن مدل Vitamine C مقدار 30 گرم
عملکرد ضد چروک
SPF ندارد
نوع محفظه نگه دارنده تیوبی
جنس محفظه نگه دارنده پلاستیک
ویتامینه بله
نوع ویتامین ویتامین E , ویتامین C
کشور مبدا برند ایران
شماره مجوز 38/10329
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
راهنمای استفاده روی پوست تمیز صورت و گردن استفاده شود.
سایر توضیحات مناسب جهت انواع پوست
جوان کننده و سفت کننده پوست، بر طرف کننده چروکهای صورت و گردن
لایه بردار و روشن کننده موثر پوست صورت و گردن
شاداب کننده و افزایش دهنده درخشش چهره
جلوگیری کننده از فرآیند پیری زودرس و آسیب های ناشی از آفتاب، آلاینده ها، مواد آرایشی و عوامل نامطلوب محیطی
محافظت کننده پوست در برابر اشعه زیانبار آفتاب و رادیکالهای آزاد

8. کرم روشن کننده ویتامین C سینره حجم 40 میلی لیتر

کرم روشن کننده ویتامین C سینره حجم 40 میلی لیتر
حجم 40 میلی‌لیتر
مخصوص صورت
عصاره ندارد
دارای خاصیت مرطوب کننده , درخشان کننده
مناسب انواع پوست
ویتامین دارد
نوع ویتامین ویتامین C
نوع محفظه نگه دارنده تیوپی
جنس محفظه نگه دارنده پلاستیک
کشور سازنده ایران
شماره مجوز 2162314037400083
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
راهنمای استفاده هر صبح و شب پس از تمیز نمودن پوست، مقدار مناسبی از کرم را روی پوست صورت و گردن بمالید.
توجه: استفاده از محصولات ضدآفتاب به همراه این محصول ضروری می باشد. به منظور تکمیل فرآیند روشن کنندگی پوست، استفاده همزمان از کرم روشن کننده ویتامین C سینره و کرم روشن کننده روز SPF30 پیشنهاد می گردد. در صورت وجود لکه های پوستی مصرف این محصول به همراه کرم ضدلک سینره و کرم آلفا هیدروکسی اسید سینره، جهت حصول نتیجه بهتر پیشنهاد می گردد.
سایر توضیحات روشن کننده و شفاف کننده پوست صورت
مناسب برای شادابی پوست های کدر و خسته
بهره گیری از ویتامین C پایدار با خواص روشن کنندگی، آنتی اکسیدان و ضدچروک
افزایش ساخت کلاژن و کمک به رفع چین و چروک های صورت
محافظت از پوست در برابر رادیکال های آزاد

9. کرم روشن کننده نئودرم مدل Vitamin C Plus حجم 50 میلی لیتر

کرم روشن کننده نئودرم مدل Vitamin C Plus حجم 50 میلی لیتر
حجم 50 میلی‌لیتر
عصاره ندارد
ویتامین دارد
نوع ویتامین ویتامین C , ویتامین E , ویتامین A
نوع محفظه نگه دارنده تیوپی
جنس محفظه نگه دارنده پلاستیک
کشور سازنده ایران
شماره مجوز 1454432558712751
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
سایر توضیحات - کاهش دهنده‌ی لک ناشی از آفتاب
جلوگیری از پیری زودرس پوست
تحریک کننده‌ی سلول‌های پوستی جهت بازسازی عناصر اصلی پوست مانند کلاژن
ضد رادیکال‌های آزاد
فاقد پارابن

10. سرم پوست لافارر مدل Anti Ageing and Lightening c10% حجم 30 میلی لیتر

سرم پوست لافارر مدل Anti Ageing and Lightening c10% حجم 30 میلی لیتر
مناسب برای انواع پوست
حجم 30 میلی لیتر
نوع محفظه نگه دارنده شیشه‌ای
جنس محفظه نگه دارنده شیشه
دارای خاصیت درخشان کننده , ترمیم کننده , روشن کننده , شفاف کننده
عصاره ندارد
شماره مجوز 56/23972
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
کشور مبدا برند ایران
سایر توضیحات حاوی ویتامین C و E
شب ها بر روی صورت خشک و تمیز استفاده کنید. از تماس با نواحی اطراف چشم خودداری کنید.

11. کرم آبرسان کامان سری واتربمب مدل VITAMIN C حجم 200 میلی لیتر

کرم آبرسان کامان سری واتربمب مدل VITAMIN C حجم 200 میلی لیتر
مناسب برای انواع پوست
حجم 200 میلی لیتر
SPF ندارد
نوع محفظه نگه دارنده کاسه ای
جنس محفظه نگه دارنده پلاستیک
کشور مبدا برند ایران
ویتامین دارد
نوع ویتامین ویتامین C , ویتامین B5
شماره مجوز 56/23341
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
سایر توضیحات روشن کننده پوست
ز بین برنده تیرگی و لک
تحت لیسانس سوییس
پارابن ندارد
الکل ندارد
آمونیاک ندارد
چربی ندارد

12. کرم روشن کننده اسپارک وودن مدل +vitamin c حجم 75 میلی لیتر

کرم روشن کننده اسپارک وودن مدل +vitamin c حجم 75 میلی لیتر
حجم 75 میلی‌لیتر
مخصوص کل بدن
عصاره ندارد
دارای خاصیت نرم کننده , مرطوب کننده , ضد التهاب , از بین برنده تیرگی و لکه , درخشان کننده
مناسب انواع پوست
ویتامین دارد
نوع ویتامین ویتامین C , ویتامین E , ویتامین A
نوع محفظه نگه دارنده تیوپی
جنس محفظه نگه دارنده پلاستیک
کشور سازنده ایران
شماره مجوز 32/12412
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
راهنمای استفاده هر صبح و شب روی پوست خشک و تمیز ماساژ دهید تا کاملا جذب پوست شود.
سایر توضیحات شفاف کننده و شاداب کننده و روشن کننده پوست
ویتامینه و سرشار از مواد مغذی
کاهش چین و چروکهای سطحی
افزایش قوام و الاستیسیته پوست
آنتی اکسیدان قوی ،ضد پیری و ضد آلودگی هوا
جوان کننده و تحریک کننده ساخت کلاژن

13. سرم روشن کننده پریم مدل C_Prime حجم ۳۰ میلی لیتر

سرم روشن کننده پریم مدل C_Prime حجم ۳۰ میلی لیتر
حجم 30 میلی لیتر
مخصوص صورت
عصاره دارد
دارای خاصیت از بین برنده تیرگی و لکه
مناسب انواع پوست
نوع عصاره چای سبز، پرتقال، روغن آرگان ،گل رز، گریپ فروت
ویتامین دارد
نوع ویتامین ویتامین C
نوع محفظه نگه دارنده پمپی
جنس محفظه نگه دارنده شیشه ای
کشور سازنده ایران
شماره مجوز -
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
سایر توضیحات حاوی عصاره کاکادو
عصاره چای سبز
عصاره مرکبات) پرتقال و )

گریپ فروت
عصاره رز وحشی
عصاره گل عینک

14. سرم روشن کننده آردن مدل C 50 حجم 30 میلی لیتر

سرم روشن کننده آردن مدل C 50 حجم 30 میلی لیتر
مناسب برای انواع پوست
حجم 30 میلی لیتر
نوع محفظه نگه دارنده شیشه‌ای
جنس محفظه نگه دارنده شیشه
دارای خاصیت روشن کننده , ضد چروک , شفاف کننده
عصاره دارد
نوع عصاره عصاره پرتقال عصاره بابونه
شماره مجوز 38/14932
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
کشور مبدا برند ایران
سایر توضیحات جلوگیری از ایجاد لک های پوستی پس از لیزر درمانی و لایه برداری
تحریک سنتز کلاژن و الاستین و رفع چین و چروک سطحی پوست
حذف رادیکال های آزاد به دلیل وجود آنتی اکسیدان ها
حاوی کلاژن هیدرولیز شده، هیالورونیک اسید و رتینول
کاهش سوزش و التهاب پوستی
تامین رطوبت مورد نیاز پوست

15. سرم پوست بادی شاپ مدل ویتامین سی حجم 30 میلی لیتر

سرم پوست بادی شاپ مدل ویتامین سی حجم 30 میلی لیتر
مناسب برای انواع پوست
حجم 30 میلی لیتر
نوع محفظه نگه دارنده پمپی
جنس محفظه نگه دارنده پلاستیک
دارای خاصیت درخشان کننده , روشن کننده , ضد چروک
عصاره دارد
نوع عصاره میوه توت کامو کامو
شماره مجوز 11212
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
سایر توضیحات حذف لک و جای جوش
روشن کننده و شفاف سازی پوست
آبرسان
وگان
افزایش کلاژن سازی

16. کرم ضد چروک سی گل مدل Alphacid حجم 40 میلی لیتر

کرم ضد چروک سی گل مدل Alphacid حجم 40 میلی لیتر
عملکرد ضد چروک
حجم 40 میلی لیتر
SPF ندارد
نوع محفظه نگه دارنده تیوبی
جنس محفظه نگه دارنده پلاستیک
ویتامینه بله
نوع ویتامین ویتامین E , ویتامین C
کشور مبدا برند ایران
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو

17. سرم پوست آیوما مدل Energize حجم 30 میلی لیتر

سرم پوست آیوما مدل Energize حجم 30 میلی لیتر
مناسب برای انواع پوست
حجم 30 میلی لیتر
نوع محفظه نگه دارنده تیوبی
جنس محفظه نگه دارنده پلاستیک
عصاره دارد
نوع عصاره نوعی فلفل
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
کشور مبدا برند فرانسه
سایر توضیحات نگهبان پوست در برابر اشعه های مضر UV
تقویت سیستم دفاعی بر علیه استرس، آلودگی و خستگی
آبرسان، آرامش بخش و ترمیم کننده غشاء سلولی
شفافیت آنی و فوری در پوست
حاوی ویتامین E، C، B3
یک آنتی اکسیدان قوی
کاهش چشمگیر خطوط و چروک

18. سرم پوست لافارر مدل روشن کننده و ضد پیری حجم 30 میلی لیتر

سرم پوست لافارر مدل روشن کننده و ضد پیری حجم 30 میلی لیتر
مناسب برای انواع پوست
حجم 30 میلی لیتر
نوع محفظه نگه دارنده پمپی
جنس محفظه نگه دارنده شیشه
دارای خاصیت روشن کننده , ضد چروک
عصاره ندارد
شماره مجوز 56/13550
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو

19. سرم روشن کننده لنبنا مدل VITAMINE C حجم 15 میلی لیتر

سرم روشن کننده لنبنا مدل VITAMINE C حجم 15 میلی لیتر
مناسب برای انواع پوست
حجم 15 میلی لیتر
نوع محفظه نگه دارنده شیشه‌ای
جنس محفظه نگه دارنده شیشه
دارای خاصیت درخشان کننده , روشن کننده , شفاف کننده
عصاره دارد
نوع عصاره پرتقال
شماره مجوز 06970470530281
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو

20. سرم روشن کننده بریلی مدل Vitamine C حجم 17 میلی لیتر

سرم روشن کننده بریلی مدل Vitamine C حجم 17 میلی لیتر
مناسب برای انواع پوست
حجم 17 میلی لیتر
نوع محفظه نگه دارنده شیشه‌ای
جنس محفظه نگه دارنده شیشه
دارای خاصیت درخشان کننده , روشن کننده , شفاف کننده
عصاره دارد
نوع عصاره پرتقال
شماره مجوز 06970470534197
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
دیدگاه کاربران
 • ساغر هدایتی 9 فروردین 1400

  سلام اگر کرم ویتامین سی رو در منزل استفاد کنم آیا لازمه روی صورت از ضد آفتاب استفاده کنم؟

  ارسال دیدگاه
  امتیاز شما:
  🔃
  تا 60% تخفیف بر روی صدها عنوان کتاب! خرید کتاب با 50% تخفیف