20 مدل بهترین نوار تست قند خون با کیفیت عالی{ارزان قیمت}

تاریخ انتشار: 16 شهریور 1401
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 1711

بهترین نوار تست قند خون(best eyebrow strengthening oil) باید به سرعت یافت شود و به داد بیمار دیابتی برسد؛بیماری قند یا دیابت یکی از شایع بهترین نوار تست قند خون باید به سرعت یافت شود و به داد بیمار دیابتی برسد؛بیماری قند یا دیابت یکی از شایعترین بیماری های متابولیکی است که در کشور ما نیز در بسیاری از خانواده ها،هستند افرادی که مشکل قند خون دارند. و دائما با مشکلاتی برای خون‌گیری و حتی تهیه نوار تست خون مواجه هستند.

گاهی نوار تست قند خون، به درستی در بازار عرضه نمی شود و نایاب است در حالیکه افراد دیابتیبرای مدیریت و کنترل دیابت و پیشگیری از عوارض باید به انواع ابزار مراقبت های دیابت دائما دسترسی داشته باشند.ترین بیماری های متابولیکی است که در کشور ما نیز در بسیاری از خانواده ها،هستند افرادی که مشکل قند خون دارند. و دائما با مشکلاتی برای خون‌گیری و حتی تهیه نوار تست خون مواجه هستند.گاهی نوار تست قند خون، به درستی در بازار عرضه نمی شود و نایاب است در حالیکه افراد دیابتی برای مدیریتو کنترل دیابت و پیشگیری از عوارض باید به انواع ابزار مراقبت های دیابت دائما دسترسی داشته باشند.

اگر خود یا اطرافیانتان، مبتلا به دیابت هستید،حتماً اسم دستگاه قند خونرا شنیده اید. دستگاه قند خون و نوار تست قند خون دو یار همیشگی همدیگر هستندودو تا از شناخته شده ترین کالاهای مرتبط با قندخون بین داروخانه ها و فروشگاه‌ های کالای پزشکی هستند.این دو یار، به کمک هم میزان قند خون فرد را اندازه گیری می کنند.اما این نوار چطور کار می کند؟ برای دانستن این موضوع و شناختن بهترین نوار تست قند خون ادامه‌ی مقاله را مطالعه کنید.

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین بالش طبی برای خواب مطالعه کنید.

قیمت بهترین نوار تست قند خون پرفروش2022(دقیق اصل)

ابعاد82.5x52x18.2 میلی‌متر
وزن49 گرم
تعداد50

نوار تست قندخون آوان مدل AGS01 بسته 50 عددی با 8 عدد الکترود و فقط با 0.5 میکرولیتر نمونه خون می‌تواند در شرایط دمایی مختلف قندخون شما را اندازه‌گیری کند. دستگاه تست قندخون آوان اولین دستگاه تست قندخون ایرانی برای اندازه‌گیری غلظت گلوکز (قند) در خون تازه مویرگی طراحی شده است. این دستگاه برای استفاده خانگی توسط افراد عادی و استفاده بیمارستانی توسط متخصصان در محیط‌های بیمارستانی ، به‌عنوان تسهیل‌گر برای کنترل میزان غلظت گلوکز خون افراد در نظر گرفته شده است.

ابعاد60x20x20 میلی‌متر
وزن25 گرم
تعداد50

نوار دستگاه تست قند خون ایزی گلوکو با بسته بندی غیر قابل نفوذ و ضد ضربه ، دارای قابلیت جابه‌جایی و استفاده بسیار راحت از دستگاه را امکان پذیر کرده است. پس از قرار دادن نوار داخل دستگاه به یک قطره خون معادل 1.5 میکرو لیتر نیاز است. برای اندازه‌گیری تست لازم نیست که خون روی شیار نوار قرار بگیرد و کافی است انگشت به نوار چسبانده شود تا خون روی آن به داخل شیار کشیده شود.تاریخ مصرف این نوار ۳ ماه پس از باز شدن درب پلمب شده بسته بندی نوار تست قند خون است.

تعداد50
سایر توضیحات- مناسب دستگاه تست قند خون Caresense- بدون نیاز به وارد کردن کد

نوارهای تست قند خون CareSens N به دلیل استفاده از تکنولوژی CodeSens نیاز به وارد کردن کد و کالیبراسیون ندارند، این امر به دلیل چیپ موجود بر روی نوار است که اطلاعات موجود بر روی آن در زمان تولید در کارخانه بارگذاری شده و به محض وارد نمودن نوار درون دستگاه چیپ به صورت اتوماتیک توسط دستگاه خوانده می شود. در نوارهای CareSens N از آنزیم گلوکز اکسیداز ( GOD ) که استاندارد طلایی دستگاه های قند خون می باشد و همچنین از ماده واسط هگزا آمینو روتانیوم کلراید و الکترودهای نانو کربنی بهره گرفته شده است که استفاده از این مواد دقت بالای تست را تضمین می نماید.

ابعاد50×40×60 میلی‌متر
وزن40 گرم
تعداد50
سایر توضیحاتمناسب جهت استفاده در دستگاه تست قند خون گالا
ابعاد60×50×50 میلی‌متر
وزن40 گرم
تعداد50

نوارهای تست قند خون امپرور Emperor  بصورت یکبار مصرف و برای مصارف شخصی در بسته بندی 50 عددی در قوطی درب دار ارائه شده است تا در برابر رطوبت، دما و آلودگی های احتمالی محیط حفاظت گردند. طول مدت منقضی شدن این پکیج پس از باز شدن حدود 3 ماه می باشد. دمای مناسب برای نگهداری از این محصول در محدوده 8-30 درجه سانتی گراد می باشد. با استفاده از این نوارها در کوتاهترین زمان طی 5 ثانیه می توانید نتیجه تست قند خون خود را به دست آورید .

تعداد50
تعداد50
سایر توضیحات- کاربری خانگی- از زمان باز شدن درب قوطی نوار ها تا ۴ ماه قابل استفاده هستند- در صورتی که دستگاه قند خون شما دارای کد بوده قبل از استفاده از بسته ی نوار جدید کد نوارها را وارد کنید
وزن45 گرم
تعداد50
سایر توضیحاتزمان پاسخگویی به تست 6 ثانیه

نوار تست قند خون glucosure star برای مصارف خانگی طراحی شده است. مدت زمان پاسخگویی در این مدل حدود 6 ثانیه می باشد بسته بندی این نوار حاوی 50 عدد نوار تست است. بنابراین اگر برای اندازه‌گیری مداوم میزان قند خون‌تان به نوار تست نیاز دارید، این مدل را می‌توانید انتخاب کنید.

ابعاد4x3x3 میلی‌متر
وزن10 گرم
تعداد50

نوار تست قند خون Instant که توسط شرکت «آکیو چک» (Accu Chek) تولید شده، برای مصارف خانگی طراحی شده است. با قرار دادن حداقل 0.6 میکرولیتر از خون بدن روی این نوار و گذاشتن آن در دستگاه تست، می‌توان به میزان قند خون پی برد. همچنین این محصول حاوی 50 عدد نوار تست است.

ابعاد35x35x55 میلی‌متر
سازگار بادستگاه قندخون اینفوپیا EASY GLUCO PRO
تعداد50

این نوار‌های تست قندخون مخصوص دستگاه های قندخون EASY GLUCO PRO می‌باشد که این دستگاه قندخون بلوتوثی دارای اپلیکیشن فارسی سیناکر می باشد که شما می‌توانید همه‌ی دیتا های خود را در آن ثبت کنید.

وزن45 گرم
تعداد50
سایر توضیحاتزمان پاسخگویی تست 10 ثانیهخون موردنیاز 0.9 میکرولیتر

دستگاه و نوار تست قند خون کدفری توسط کمپانی SD Biosensor کره شمالی تولید و وارد بازار شد. این شرکت با دریافت تأییدیه های مورد نیاز همچون استاندارد ISO 2013جایگاه مطمئنی در عرصه فروش در کشورهای خاورمیانه پیدا کرد. دستگاه قندخون کدفری از اوایل سال 2012 در میان افرادی که مبتلا به دیابت بوده و نیاز روزانه به خرید نوار تست قند دارد، مورد محبوبیت قرار گرفت. علت اساسی محبوبیت این دستگاه در کنار دقت بالای اندازه گیری، نوارهای تست نسبتاً ارزان آن می باشد.

ابعاد100x50x50 میلی‌متر
وزن50 گرم
تعداد50
ابعاد80×30×60 میلی‌متر
وزن40 گرم
تعداد50

نوار تست قند خون کلور چک  4230 Clever chek محصولی بهداشتی- طبی با تکنولوژی آلمان می باشد که امکان اندازه گیری قند خون شما را در کمترین زمان و به راحتی فراهم می آورد. این مجموعه قابل استفاده با دستگاه TD-4230 بوده و شامل پکیج 50 عددی نوار تست قند خون می باشد که در دو قوطی درب دار 25 تایی مجزا ارائه شده اند تا در برابر رطوبت، دما و آلودگی های احتمالی محفوظ باشند، این نوارها برای استفاده شخصی و به صورت یکبار مصرف هستند. دمای مناسب برای نگهداری از این محصول در محدوده دمایی 4-40 درجه سانتی گراد می باشد. میزان حجم خون مورد نیاز برای اندازه گیری بسیار کم و حدود 0.7 میکرو لیتر می باشد. 

ابعاد30x30x80 میلی‌متر
سازگار بامناسب جهت دستگاههای قند خون با برند استار
وزن50 گرم
تعداد50
سازگار باAvan AGM01
تعداد50
ابعاد6x6x4 میلی‌متر
سازگار باگلوکولب
وزن20 گرم
تعداد50
تعداد50
سایر توضیحاتکاربری خانگی زمان پاسخگویی به تست: 7 ثانیه حداقل خون مورد نیاز: 0.5 میکرو لیتر
ابعاد16*7*2 میلی‌متر
وزن100 گرم
تعداد50
سایر توضیحاتبسته شامل ۵۰ عدد نوار می باشد.که هر کدام در یک پک جدا گانه قرار دارد می باشد.دارای دقت ۱ میکرو لیتربدون نیاز به کد گذاری (اتو کدینگ)هر نوار در بسته بندی فویل جدا گانه قرار دارد که از تاثیر رطوبت بر روی نوار جلو گیری می کنددارای قیمت بسیار مناسب
ابعاد50x50x2 میلی‌متر
سازگار باالگانس
وزن50 گرم
تعداد50
سایر توضیحات- دارای دو بسته 25 ععدی- مناسب دستگاههای قند خون elegance- قابل استفاده برای سری دستگاههای : CT-X10 ,COMBI CT-X10, CT-X11,CT-X12- CODE FREE

نوار تست قند خون الگانس شامل پک 50 عددی به صورت دو قوطی درب دار 25 عددی است. این نوار قند خون مناسب جهت استفاده برای انواع دستگاه های قند خون الگانس بوده و بر اساس تست AST برای نقاط مختلف بدن کاربرد دارند. بسته بندی این نوار آن را در برابر رطوبت، دما و آلودگی های احتمالی محیط محافظت می نماید. دمای مناسب برای نگهداری از این محصول 4-45 درجه سانتی گراد می باشد و تا 180 روز پس از باز شدن درب قوطی قابل استفاده هستند. مقدار خون لازم برای اندازه گیری تست قند خون در این مدل حدود 0.5 میکرولیتر است

ابعاد9x5x5 میلی‌متر
سازگار باDS-W
وزن50 گرم
تعداد1

دوستان عزیز، مقاله بهترین نوار تست قند خون همیشه بروزرسانی خواهد شد. مجددا به ما سر بزنید .خوشحال خواهیم شد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃