خرید 20 مدل بهترین محلول شستشوی لنز{مایع لنز} برای چشم حساس + قیمت

تاریخ انتشار: 20 شهریور 1401
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 2748

بهترین محلول شستشوی لنز(best lens cleaning solution) همان مایع مفید نگهدارنده‌ی لنز است؛احتمالا برای خیلی از ما پیش آمده که درِ جا لنزی را باز کنیمو ببینیم لنزمان خشک، شکسته یا خراب شده و نمی شود از آن استفاده کرد.با توجه به اینکه لنز را داخل چشم و در تماس با آن قرار می دهندقطعا این وسیله بسیار حساس است و رعایت نکات بهداشتی و مراقبتی دربارۀ آن بسیار حائز اهمیت است.استفاده از این لنزها چه طبی و چه صرفا برای زیبایی و تنوع، احتیاج به شرایط نگهداریِ به خصوصی دارد.

این شرایط بخصوص، برای زمانی است که لنز را از روی چشمانتان بر میداریدو می خواهید آنرا تا زمان استفادۀ بعدی در جایی نگهداری کنید.جا لنزی و مایع درون آن همان جای مناسب با شرایط بخصوص و لازم برای نگهداری تمامی انواع لنز است.در حقیقت بهترین محلول شستشوی لنز بافت لنز شما را همیشه تازه و به دور از آلودگی حفظ می کند.این مایع را حتما از برند معتبر تهیه کنید تا دچار آلرژی و سوزش در ناحیه چشم نشوید.چنانچه نمی دانید بهترین مایع لنز را چگونه انتخاب کنید، راهنمای خرید محصول را در ادامه مطالعه بفرمایید.

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین لنز برای چشم های حساس مطالعه کنید.

خرید 20 مدل بهترین مایع لنز خوب {خارجی} برای چشم حساس + قیمت

کاربردمحلولهای شستشوی لنز چند منظوره،
روش درمانیقبل و بعد ازهر بار استفاده از لنز تماسی آن را با محلول به آرامی شستشو داده و برای نگهداری از لنزها آنهاباید در ظرف مخصوصی که به همراه محصول در بسته بندی موجود است قرار داده شود و ظرف تا نصف از محلول پر شوددقت شود که قبل از هر بار استفاده دستانتان را شستشو دهید
ملاحظاتقبل از شستشوی لنز دستها کاملا با مواد شوینده شسته شود.بعد از هر بار استفاده ، محلول داخل جا لنزی تعویض شود.
اقلام همراهجا لنزی آنتی باکتریال
کاربردشستشوی و نگهدارنده لنزها
روش درمانیابتدا 3 قطره از محلول را روی هر یک از لنزها ریخته و برای 10 ثانیه آنها را به آرامی مالش دهید.سپس به مدت 5 ثانیه لنزها را با محلول کاملا شستشو دهید.ظرف مخصوص لنزها را از محلول تازه پر کرده و لنز را برای مدت 4 ساعت درون آن قرار دهید.اگر از لنز استفاده نمیشود برای نگهداری بهتر هفته دوبار محصول داخل جای لنز را عوض کنید.همواره از محلول تازه استفاده نمایید.
ملاحظاتدر دمای 15 تا 30 درجه (دمای اتاق) نگهداری شود.محلول باید شفاف و بدون رنگ باشد در صورت شفاف نبودن استفاده نگردد.دور از دسترس اطفال قرار گیرد.قبل از مصرف به تاریخ تولید و انقضاء توجه شود.
کاربردمناسب جهت شستشو جا لنزی و تجهیزات آرایشی
ملاحظاتدر صورت عدم استفاده از لنز محلول داخل ظرف را هفته ای دو بار عوض کنید.توجه داشته باشيد هر بار قبل و بعد از استفاده از لنز، مايع لنز داخل محفظه را بايد تعويض كنيد رعايت اين نكات طول عمر لنزتون رو بالا ميبره و سلامت چشمتون رو تضمين ميكنه، حتماً جدى بگيريد.
کاربردشستشوی انواع لنز چشمی
روش درمانیقبل و بعد ازهر باراستفاده از لنز تماسی آن را با محلول به آرامی شستشو دادهو برای نگهداری از لنزها آنهابایددر ظرف مخصوص قرار داده شودو ظرف تا نصف از محلول پر شود .
اقلام همراهجا لنزی آنتی باکتریال
کاربردشستشوی لنزهای سافت (soft contact lens solution)
روش درمانیمایع لنزهای Ice Clean یک محلول لنز چند منظوره برای تمامی لنزهای چشمی نرم میباشد .
سایر مشخصاتمایع لنز آیس کلین تمیزکنندگی و ضدعفونی کنندگی بسیار بالا و حساسیک محلول چند منظوره برای تمامی لنزها ( سالانه , فصلی و روزانه )ضد آلرژی و خارش ایجاد لغزندگی کامل برای حرکت راحت روی چشم
کاربردشست وشو لنز

مایع لنزهای Ice Clean یک محلول لنز چند منظوره برای تمامی لنزهای چشمی نرم میباشد.این محلول با کیفیتلغزندگی کاملی را برای لنزهای طبی و رنگی ایجاد می‌کند.در فرمول این مایع لنز چشم ازحداقل افزودنی‌های مورد نیاز استفاده شده است، لذا آلرژی و سوزش برای استفاده کننده ایجاد نمی‌کند.

کاربردمحافظت و روان کننده انواع لنزهای تماسی چشم

مایع لنز کلیول cliwell 120m یک محلول لنز چند منظوره و بصرفه برای تمامی لنزهای چشمی نرم مانند لنزهای رنگی و طبی میباشد .در فرمول این مایع لنز چشم ازحداقل افزودنی‌های مورد نیاز استفاده شده است، لذا آلرژی و سوزش برای استفاده کننده ایجاد نمی‌کند.به راحتی می‌توانید از این مایع لنز برای نظافت و سلامت چشمانتان و همچنین شستشو و رسوب زدایی لنزها استفاده کنید.

اقلام همراههمراه جا لنزی
کاربردمحلول شست و شوی لنز چشمی نرم
روش درمانیبتدا 3 قطره از محلول را روی هر یک از لنزها ریخته و برای 10 ثانیه آنها را به آرامی مالش دهید.سپس به مدت 5 ثانیه لنزها را با محلول کاملا شستشو دهید.ظرف مخصوص لنزها را از محلول تازه پر کرده و لنز را برای مدت 4 ساعت درون آن قرار دهید.اگر از لنز استفاده نمیشود برای نگهداری بهتر هفته دوبار محصول داخل جای لنز را عوض کنید.همواره از محلول تازه استفاده نمایید.
کاربردرطوبت رسانی، پاک کنندگی و ضدعفونی کنندگی لنز
سایر مشخصاتبه همراه 2 جفت جا لنزی
اقلام همراهبه همراه 2 جفت جا لنزی
کاربردشستشوی لنز
روش درمانیشستشوی روزانه انواع لنز تماسی چشممحافظت و روان کننده انواع لنزهای تماسی چشمضد عفونی کننده شیمیایی (غیر حرارتی) و حذف پروتئین از سطح لنز
کاربردضد عفونی کننده و محافظت کننده و روان کننده انواع لنزها
روش درمانیاین کالا جهت شستشو و نگهداری از لنزهای تماسی قابل استفاده است. جهت استفاده بعد از شستن دست‌ها، لنز را از چشم خارج کنید و با محلول راگان طلایی شستشو دهید. هر لنز را به همراه محلول راگان طلایی در جای مناسب به صورت جداگانه نگهداری کنید به نحوی که محلول تمام سطح لنز را بپوشاند.
کاربردشستشو و نگهداری از لنز
روش درمانیشستشو لنز
کاربردشستشو لنز
روش درمانیشستشوی روزانه انواع لنز تماسی چشم محافظت و روان کننده انواع لنزهای تماسی چشم ضد عفونی کننده شیمیایی (غیر حرارتی) و حذف پروتئین از سطح لنز
کاربردضد عفونی کننده و محافظت کننده و روان کننده انواع لنزها

رسوب و پروتئین عامل اصلی فاسد شدن لنز و ایجاد مشکلات چشمی بسیار مانند سوزش و التهاب است که محلول لنز آی لت با فرمولاسیون بسیار پیشرفته ، از ایجاد آن جلوگیری کرده و با توجه به آلودگی شدید هوا در شهرهای بزرگ این محلول از طرف متخصصین و جراحان چشم ، برای شستشوی روزانه توصیه می شود.

روش درمانیقبل و بعد از استفاده از لنز هاي تماسي لنز را با چند قطره محلول لنز آبكشي نماييد.براي نگهداري لنز درون جا لنزي ميبايست سطح مايع لنز درون جالنزي از لنز بالاتر قرار گيرد تا موجب خشكي لنز نشود.
اقلام همراهجالنزي همراه
کاربردشستشوی و نگهداری لنز تماسی طبی و رنگی
کاربردمناسب جهت شستشو جا لنزی و تجهیزات آرایشی
روش درمانیشستشو لنز
کاربردشستشو لنز
اقلام همراهمحفظه مخصوص آنتی باکتریال برای نگه‌داری لنز
کاربردنگه داری لنز، زمانی که از آن استفاده نمی‌شود. شستشوی لنز متعادل کننده اشک چشم
کاربردمناسب جهت شستشو جا لنزی و تجهیزات آرایشی
اقلام همراهمحفظه نگهدارنده لنز
کاربردنگهدارنده و شستشوی لنز چشم

دوستان عزیز، مقاله بهترین محلول شستشوی لنز همیشه بروزرسانی خواهد شد. مجددا به ما سر بزنید .خوشحال خواهیم شد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃