30 مدل از بهترین خوشبو کننده دهان + خرید آنلاین

تاریخ انتشار: 30 اردیبهشت 1403
تعداد دیدگاه: 30
تعداد بازدید: 9441

بهترین خوشبو کننده دهان از مواد خوراکی خوشبویی تشکیل شده است که بعد از جویدن آنها دهانتان احساس خنکی کرده و بو و مزه‌ی دلپذیری در فضای داخل دهانتان جا خوش می کند. خوشبو کننده های دهان در طعم ها و رایحه‌ های مختلف به بازار عرضه می شوند و شما می توانید طعم دلخواه خودتان را تهیه کنید. خوب است که هنگام صحبت کردن در تمام طول روز، هنگام خوردن و آشامیدن، و هنگام نفس کشیدن در همه حال، دهان آدمی بوی خوش بدهد تا هم خودش و هم اطرافیان احساس خوشایندی به او داشته باشند

بوی بد دهان یکی از مشکلاتی است که بسیاری از مردم از آن رنج می برند و باعث خجالت و ناراحتی آنها می شود و باعث می شود در نزدیکی کسی معامله نکنند تا از این بابت مزاحم نشوند ، اما امروزه محصولات زیادی وجود دارد که می توان از آنها برای ایجاد طراوت و نفرت انگیز بوی بد دهان ، مانند دهانشویه و خمیر دندان بهترین آنها یک خوشبو کننده دهان است که می تواند تمام وقت مصرف شود و در طول روز برای درمان مشکل بوی بد دهان استفاده شود.

بهترین انواع خوشبو کننده های دهان

خوشبو کننده دهان به بیش از یک شکل مانند اسپری ، قرص و حتی آدامس موجود است ، بوی طراوتی به دهان می دهد که ساعت ها طول می کشد و معمولاً در طعم های قوی و تلخ نعناع ، دارچین ، لیمو و بسیاری دیگر موجود است بوی بد را کاملاً از بین ببرید ، و صدها یا شاید هزاران نوع وجود دارد و هر کدام مزایای خاص خود را دارند.

حجم15 میلی‌لیتر
کشور مبدا برندایران
نوع عصارهنعناع
ویژگی‌های محصول بهداشتیضد عفونی کننده دهان

خوشبو کننده دهان، دارای باکتری های فعال جهت بهبود عملکرد گوارشی.پروبیوتیک‌ها تعادل بین باکتری‌های «خوب» و «بد» را برقرار می‌کنند و این باعث عملکرد بهتر بدن ما می‌شود.الدر تنها برند گرانولی در ایران است، دلیل استفاده از این تکنولوژی این است که ترکیب گرانول و پودر میوه در کنار هم باعث آزاد شدن طعم همزمان دو میوه در دهان شده و حس متفاوتی می‌شود.

حجم20 میلی‌لیتر
نوع عصارهنعناع
ویژگی‌های محصول بهداشتیضد عفونی کننده دهان
سایر توضیحاتساخت کشور انگلستان
حجم20 میلی‌لیتر
نوع عصارهنعناع
ویژگی‌های محصول بهداشتیضد عفونی کننده دهان
سایر توضیحاتساخت کشور انگلستان

دیگر نگران بوی بد دهانتان نباشیدبا خیالی آسوده با نزدیکان و دوستانتان گفتگو نماییدضد عفونی کننده و خوشبو کننده دهان «فروستی» (Frostie) با رایحه و طعم نعناع فوق العاده قوی (Extra Strong mint) جهت حفظ سلامتی دهان و دندان ارائه شده استخوشبو کننده ی دهان فروستی حاوی زایلاتول می باشد که شیرین کننده ی طبیعی بوده که کمک می کند تا از پوسیدگی دندان جلوگیری شودمناسب برای بیماران دیابتی و همچنین کودکان تحت نظارت بزرگسالان نیز می باشد.

ترکیباتطعم

قرص خوشبو کننده دهان سیم سیم با طعم و عطر میوه ای ماندگار در دهان ، مجاری تنفسی شما را خوشبو می کند و به جهت داشتن ترکیبات موثره منتول و ویتامین C در رفع عوارض ناشی از سرماخوردگی نظیر گرفتگی بینی و مجاری تنفسی و التهاب گلو کمک قابل توجهی می نماید.

حجم20 میلی‌لیتر
نوع عصارهلیمو
ویژگی‌های محصول بهداشتیضد عفونی کننده دهان
سایر توضیحاتساخت کشور انگلستان
حجم17 میلی‌لیتر
کشور مبدا برندآلمان
نوع عصارهتوت فرنگی
ویژگی‌های محصول بهداشتیضد عفونی کننده دهان
ترکیباتطعم

قرص خوشبو کننده دهان قهوه سیم سیم محصولی متفاوت در میان قرص های خوشبوکننده دهان است. این قرص ، با استفاده از پودر قهوه تولید شده است و با جویدن یا مکیدن آن طعم دلپذیر و آشنای قهوه را حس خواهید کرد. قرص قهوه می‌ تواند جایگزین مناسبی برای قهوه باشد، زیرا به سهولت قابل مصرف بوده و میتوانید همیشه و همه جا همراه خود این محصول را داشته باشید .

حجم15 میلی‌لیتر
کشور مبدا برندایران
نوع عصارههلو توت فرنگی
ویژگی‌های محصول بهداشتیضد عفونی کننده دهان

خوشبو کننده دهان، دارای باکتری های فعال جهت بهبود عملکرد گوارشی. پروبیوتیک‌ها تعادل بین باکتری‌های «خوب» و «بد» را برقرار می‌کنند و این باعث عملکرد بهتر بدن ما می‌شود. الدر تنها برند گرانولی در ایران است، دلیل استفاده از این تکنولوژی این است که ترکیب گرانول و پودر میوه در کنار هم باعث آزاد شدن طعم همزمان دو میوه در دهان شده و حس متفاوتی می‌شود.

حجم10 میلی‌لیتر
نوع عصارهاکالیپتوس
ویژگی‌های محصول بهداشتیضد عفونی کننده دهان
وزن بسته‌بندی23 گرم
ابعاد بسته‌بندی7x3x3 سانتی‌متر
طعمچندمیوه
وزن بسته‌بندی35 گرم
ابعاد بسته‌بندی6.5x3x3 سانتی‌متر
طعمدارچین
تعداد در بسته60
سایر توضیحاتارزش غذایی در هر 340 میلی گرم انرژی : 0.78 کیلو کالریقند : 0 گرم چربی: 0 گرم نمک : 0 گرم اسید های چرب ترانس : 0 گرم

بوی بددهان اغلب به‌واسطه ترکیبات گوگردی فرار و در زمان گوارش آن‌ها شکل می‌گیرد. بوی بددهان اطرافیان را از آدم دور می‌کند و سبب می‌شود رابطه اجتماعی و میان مردم بودن برای انسان دشوار شود. ازاین‌رو بهتر است با استفاده از خوراکی‌هایی این بوی بددهان را از بین ببریم. قرص خوشبوکننده دهان ربودیان محصولی باکیفیت و خوش‌طعم است که می‌تواند بوی بددهان را از بین ببرد.

وزن بسته‌بندی14 گرم
ابعاد بسته‌بندی6x5x1 سانتی‌متر
طعمتوت فرنگی شاه توت تمشک بلوبری
تعداد در بسته50
ویژگی آدامسبدون قند
وزن14 گرم
وزن بسته‌بندی14 گرم
ابعاد بسته‌بندی4x4x1 سانتی‌متر
طعمانبه پشن فروت
تعداد در بسته50
گونه حیوانگربه/سگ

نحوه مصرفروزانه 2 الی 3 بار داخل محوطه دهان چند پاف اسپری کنید. باعث جلوگیری از تشکیل پلاک های دندانی جدید میشود . پر قدرت ترین ضدعفونی کننده محوطه دهان و دندان

وزن بسته‌بندی35 گرم
ابعاد بسته‌بندی4x2x8 سانتی‌متر
طعمکاپوچینو
وزن بسته‌بندی15 گرم
ابعاد بسته‌بندی7x4x1 سانتی‌متر
وزن بسته‌بندی14 گرم
ابعاد بسته‌بندی6x5x1 سانتی‌متر
طعمنعناع تند
تعداد در بسته50
وزن بسته‌بندی20 گرم
ابعاد بسته‌بندی5x3x1 سانتی‌متر
طعمقهوه
تعداد در بسته25
وزن بسته‌بندی9 گرم
ابعاد بسته‌بندی17 × 3.5 × 17 سانتی‌متر
تعداد در بسته50
گونه حیوانگربه/سگ

اسپری خوشبو کننده دهان سگ و گربه پرسا مدل نعنا، کاملا گیاهی است. این محصول بوی بد دهان را از بین برده و در کاهش التهاب لثه و نیز کاهش تشکیل پلاک های دندانی به خوبی موثر است. این محصول اگر به شکل منظم استفاده شود، مانع زرد شدن دندان های حیوان خانگی شما می شود. همچنین این محصول به شکل اسپری است که استفاده از آن بسیار آسان می باشد.

وزن بسته‌بندی21 گرم
ابعاد بسته‌بندی12x5x1 سانتی‌متر
طعمنعنا تند
ویژگی خوشبوکننده دهانخنک‌کننده دهان
وزن بسته‌بندی14 گرم
ابعاد بسته‌بندی5x5x1 سانتی‌متر
طعمنعنا تشدید شده
تعداد در بسته48
وزن بسته‌بندی50 گرم
ابعاد بسته‌بندی7x7x1 سانتی‌متر
طعمطعم توت فرنگی نعنا فلفی
تعداد در بسته24
وزن بسته‌بندی9 گرم
ابعاد بسته‌بندی17 × 3.5 × 17 سانتی‌متر
وزن بسته‌بندی14 گرم
ابعاد بسته‌بندی5x5x1 سانتی‌متر
طعملیمو
وزن بسته‌بندی50 گرم
ابعاد بسته‌بندی7x7x1 سانتی‌متر
طعمنعنا فلفلی تند
وزن بسته‌بندی14 گرم
ابعاد بسته‌بندی6x4x2 سانتی‌متر
طعمتوت فرنگی
وزن بسته‌بندی35 گرم
ابعاد بسته‌بندی7x3x2 سانتی‌متر
طعمنعناع

دلایل واقعی بوی بد دهان

 1. غذاهایی که باعث بوی بد دهان می شوند

ذرات ریز باقی مانده در دهان پس از جویدن ، ناشی از برخی از انواع مواد غذایی ، باعث می شود این بوی نامطبوع برای مدتی با وجود شستن دهان و دندان توسط فرد ایجاد شود.

برخی از مواد غذایی وجود دارند که هضم می شوند و برخی از ترکیبات آنها به ریه می رسد و در اثر بازدم با دی اکسید کربن از بین می روند ، این ترکیبات بوی بد می دهند و بدن با از بین بردن آنها به طور طبیعی ، بوی بد آنها را از بین می برد ، برجسته ترین از این غذاها می توان به کلم بروکلی ، پیاز ، کلم ، سیر ، تربچه ، ماهی علاوه بر بوی سیگار کشیدن و نوشیدن قهوه اشاره کرد.

 1. مشکلات دندانی

تجمع باقیمانده های غذای کوچک بین دندان ها و عدم علاقه به شستشو و تمیز کردن آنها ، منجر به تبدیل شدن دهان به محیطی مناسب برای رشد و تولید مثل باکتری ها می شود ، زیرا از بقایای مواد غذایی تغذیه می کند ، که باعث تولید واکنش های شیمیایی می شود ترکیبات گوگردی که باعث بوی بد دهان می شوند.

 1. مشکلات زبان

ماهیت تشکیل زبان ، آن را در برابر حمل برخی از انواع باکتری ها ، که از ذرات ریز مواد غذایی روی زبان تغذیه می کنند ، آسیب پذیر می کند.

 1. بزاق خشک

بزاق خشک حرکت ذرات غذا را به داخل دهان دشوار و کند می کند ، و به راحتی به سیستم گوارشی نمی لغزد ، که باعث می شود احتمال تجمع این ذرات در داخل دهان افزایش یافته و باعث ایجاد این بوی نامطبوع شود.

 1. مشکلات دهان ، بینی و گلو

برخی نقص های مادرزادی در سقف دهان منجر به ایجاد بوی بد می شود ، جایی که دهان سطح مناسبی برای تجمع ذرات غذا و جذب باکتری است.

عبور برخی از قطرات چرک از سینوزیت به پشت حفره دهان ، باعث می شود بوی چرک از نفس عبور کند.

 1. عفونت تنفسی

برخی از عفونت های تنفسی هنگام نفس کشیدن و صحبت باعث بوی بد می شوند.

 1. برخی بیماری های ارگانیک

عفونت با برخی از بیماری های ارگانیک منجر به عدم تعادل ترکیبات شیمیایی در خون شده و برخی از واکنش های حیاتی را در داخل سلول ها متوقف می کند ، که باعث تجمع ترکیبات ناخواسته در داخل بدن می شود.

بدن سعی می کند از شر این ترکیبات خلاص شود و یکی از مهمترین راههای خلاص شدن از آنها انتقال آنها به داخل ریه از خون به آلوئولها است ، جایی که آنها با بازدم با دی اکسید کربن از بدن خارج می شوند ، که منجر به ظاهر بوی بد

 1. استفاده از انواع خاصی از داروها

استفاده از برخی از داروها به عنوان عارضه جانبی استفاده از آنها باعث بوی بد دهان می شود. نمونه هایی از این داروها عبارتند از: تریامترن و پارالدئید. این کار با حل شدن در بدن و آزاد سازی مواد شیمیایی منتشر شده از طریق نفس یا ایجاد کمبود آب بدن به عنوان یک اثر جانبی ، که به نوبه خود باعث بوی بد دهان می شود ، انجام می شود.

 1. نوشیدن الکل نوشیدن

الکل با کاهش تولید بزاق همراه است که منجر به کاهش میزان پاکسازی طبیعی دهان و افزایش رشد باکتری می شود.

 1. محصولات دخانیات

علاوه بر اینکه محصولات تنباکو مانند سیگار و سایر محصولات تنباکو بدون دخانیات باعث بوی بد دهان می شوند ، منجر به برخی مشکلات سلامتی میشوند مانند بیماری: پریودنتال،تحریک لثه، از دست دادن توانایی چشایی و سرطان دهان.

 1. ارتودنسی و پروتزهای متحرک

ر مورد ارتودنسی ، بقایای غذا در اطراف سیم ها جمع می شود و اگر خوب تمیز نشوند ، محل پرورش باکتری ها می شوند که در نتیجه بوی بد دهان می دهند ، در حالی که دندان های مصنوعی بزرگ و مناسب برای فرد منجر به ظهور عفونت و زخم در دهان می شود که به نوبه خود بوی نامطبوعی را به دهان می دهد.

نکاتی برای خلاص شدن از شر بوی بد دهان به طور دائمی

 • با رعایت یک روال مناسب مراقبت از دهان و دندان می توان بوی بد دهان را درمان کرد ، از جمله:
 • دندانها را به درستی تمیز کنید ، دندانها باید بعد از خوردن هر وعده غذایی سه بار در روز خوب مسواک بزنند ، همچنین زبان را مسواک بزنید ، باکتریها را از بین ببرید و اصرار کنید که هر شش ماه یکبار مسواک را عوض کنید.
 • آدامس ، همانطور که آدامس با تحریک تولید بزاق و مرطوب و خشک نشدن دهان ، بوی بد دهان را از بین می برد.
 • به اندازه کافی آب بنوشید ، زیرا نوشیدن آب باعث مرطوب شدن دهان و گلو و از بین رفتن باکتری های ایجاد کننده بوی نامطبوع می شود.
 • با استفاده از نخ دندان یک بار در روز دندان ها را تمیز کنید ، از شر مواد غذایی مانده بین دندان ها که باعث ظهور باکتری و در نتیجه بوی بد می شود ، خلاص شوید.
 • درمان مشکلات لثه در صورت وجود ، یا وجود خونریزی ، برای جلوگیری از ایجاد بوی بد دهان.
 • از استعمال سیگار خودداری کنید ، زیرا سیگار کشیدن صدمات زیادی به لثه و دندان وارد می کند و رشد باکتری هایی را ایجاد می کند که بوی دهان را آزار می دهد.
 • برای تمیز کردن دهان و زبان از دهانشویه مخصوص استفاده کنید ، می تواناز دهانشویه سه بار در روز استفاده کرد ، تا زبان و دندانها را به طور موثر تمیز کرده و از ایجاد بوی بد و باکتری محافظت کند.
 • قهوه و الکل حاوی ترکیبات شیمیایی هستند که محیط دهان را تغییر داده و آن را برای بوی بد دهان مناسب می کنند.
 • از خوردن غذاهایی که باعث ایجاد گازهای معده می شوند خودداری کنید ، زیرا این غذاها باعث بوی بد نفس می شوند و غذاهایی را که حاوی ویتامین C هستند بخورید ، زیرا آنها برای از بین بردن باکتری های ایجاد کننده این بو مانند توت فرنگی ، هندوانه و پرتقال کار می کنند.
 • اسپری های خوشبو کننده دهان: خوشبو کننده های دهان زیادی در داروخانه ها وجود دارند که حاوی نعناع هستند تا بوی نفس را تغییر دهند و دهان را تازه کنند ، اما همانطور که گفتیم از کیفیت حاوی شکر خودداری کنید.

سخن پایانی

از شما دوستان عزیز سپاسگزاریم که تا انتهای این مقاله هم با ما همراه بوده اید و توانسته اید خرید بهترین خوشبو کنندهدهان خود را انجام دهید و همه چیز درباره بهترین خوشبو کنندهدهان را متوجه شده باشید. اگر شماهم نظرات و مطالبی بیشتر درباره خرید خوشبو کنندهو طریقه مصرف آن بیشتر می دانید در کامنت زیر به دوستان دیگر ارائه دهید.

به نظر شما این مقاله خوب بود ؟اگر این مطلب برای شما مفید بوده با اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی و با نظرات و امتیاز دهی خود ما را به ادامه ی این مسیر دلگرم کنید. تیم بانوآرت قدردان همراهی شما عزیزان می باشد.

دوستان عزیز، مقاله بهترین خوشبو کننده دهان همیشه بروزرسانی خواهد شد.مجددا به ما سر بزنید .خوشحال خواهیم شد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
دیدگاه کاربران
 • میلاد فهیم 30 اردیبهشت 1403

  راحت ترین روش خریدن خوشبو کننده دهان از دیجی کالاست،به خاطر داشن تنوع زیاد و ارائه دادن توضیحات در مورد نوع محصول ،انتخاب را خیلی راحت می کنه.من که خودم مشتری دائم دیجی کالا هستم.

  • عاطفه میرهاشمی 18 اردیبهشت 1403

   انواع خوشبو کننده دهان در بازار موجود است،هم خودم و هم خانواده من از قرص خوشبو کننده دهان استفاده می کنیم،خیلی هم راضی هستیم.

   • نفیسه 15 اردیبهشت 1403

    قوی ترین خوشبو کننده دهان می تونه دهانشویه باشه،به خاطر ترکیب مواد برای خوشبو کردن دهان راه حل خوبی هستش.من به جای قرص و اسپری از دهانشویه استفاده می کنم.

    • کاوشگر 10 اردیبهشت 1403

     ممنون از ارائه مقاله جامع و کامللتون در مورد خوشبو کننده های دهان که یک معضل بزرگ بین شهروندان است که هنگام تردد در فضای عمومی ، خیلی بوی بدی از دهان مردم میاد.

     • کاربر
      مدیر سایت 30 اردیبهشت 1403

      سلام ممنون از شما که مقاله رو مطالعه کردید.

    • مرتضی احمدی 6 اردیبهشت 1403

     من سیگار می کشم دهانم خیلی بوی بدی می گیره، دوستم پیشنهاد داد که در طول روز از خوشبو کننده قوی دهان استفاده کنم،خیلی راضی بودم.

     • سپیده حیدری مقدم 3 اردیبهشت 1403

      آیا استفاده از اسپری خوشبو کننده دهان با ماندگاری بالا برای مدت طولانی ضرر نداره؟لطفا راهنمایی کنید.

      • کاربر
       مدیر سایت 30 اردیبهشت 1403

       سلام وقتتون بخیر باید به مواد تشکیل دهنده محصول نگاه کنید تا مطمئن شوید که برای استفاده طولانی مشکلی به وجود نمیاد.

     • کامرااااااان 64 29 فروردین 1403

      خوشبو کننده سریع دهان که برای حیوانات خانگی استفاده می کنم ، اسپری خوشبوکننده دهان سگ و گربه پرسا مدل Mint است،من راضی هستم.

      • سجاد باقری 27 فروردین 1403

       بهترین خوشبو کننده دهان که تا حالا استفاده کردم قرص خوشبو کننده دهان بدون شکر مخلوط توت کامپس بود،ماندگاری خوبی داره و من از این مدل بهترین خوشبو کننده دهان راضی هستم.

       • سارا فضلی 17 فروردین 1403

        من دنبال بهترین خوشبو کننده دهان بودم که دوستم قرص خوشبو کننده دهان بدون شکر با طعم نعناع اودسی را معرفی کرد،الان دار استفاده می کنم و راضی هستم.

        • محمد حسین رحمانی 16 فروردین 1403

         شغل من طوریکه با افراد زیادی ملاقات می کنم و جلسات برگزار می کنم،برام خیلی مهم که دهانم بوی بدی نده،که با مطالعه و پرس و جو متوجه شدم که قرص خوشبو کننده دهان می تونه کار من وراحت کنه و با خیال راحت به جلسات خودم ادامه بدم.

         • سجاد مرادی 12 فروردین 1403

          به عنوان یک استفاده‌کننده، خوش بوکننده دهان برام بسیار اهمیت داره زیرا دهان تازه و بوی خوب، احساس راحتی و اعتماد به نفس را به من می‌دهد.و باعث میشه من در محل کارم بدون استرس بگذرونم.

          • محسنی 9 فروردین 1403

           من به دنبال یک اسپری خوشبو کننده دهان با عملکرد سریع، ماندگاری طولانی، عدم ایجاد احساس خشکی و با قیمت مناسب بودم که طبیعی باشد.با مطالعه در سایت شما با اسپری خوشبو کننده دهان فروستی آشنا شدم و استفاده کردم خیلی راضی بودم.

           • نرگسی احمدی 4 فروردین 1403

            سلام،من به عنوان استفاده کننده از خوشبو کننده دهان با ماندگاری بالا به شما کاربرا توصیه می کنم که حتما از این محصول استفاده کنید.خیلی به آدم انرژی میده تا راحت تر در جمعی قرار بگیری.

            • مائده طهماسبی 2 فروردین 1403

             برای خوشبو شدن دهان من از بهترین اسپری خوشبو کننده دهان استفاده می کنم که سایت شما بهترین مارک و معرفی کرده.وهمچنان استفاده می کنم.

             • نورا 28 اسفند 1402

              دوستم از اینکه دهانش بوی بد می داد ناراحت بود با اینکه خیلی بهداشت و رعایت می کنه،من بهش پیشنهاد بهترین قرص خوشبو کننده دهان رو دادم،خیلی خوشحال چون واقعا نتیجه مطلوبی داشته.

              • حسنی سیدی 24 اسفند 1402

               مارک های مختلفی برای اسپری خوشبو کننده موجود هست،ولی من از چند تا استفاده کردم زیاد برام جالب نبود تا اینکه با سایت شما آشنا شدم بهترین مارک اسپری خوشبو کننده دهان را از سایت شما پیدا کردم.ممنون از راهنمایی جامع و کامل تون.

               • سهیل کاظمی 30 بهمن 1402

                برای من اهمیت دارد که خوشبو کننده دهان انتخابی، دارای ماندگاری بالا و کیفیتی قابل اعتماد باشد تا بتوانم از آن به طور مداوم و با اطمینان استفاده کنم.

                • سوگول 21 بهمن 1402

                 من دنبال خوشبوکننده‌ سریع دهانی بودم که یک گزینه عالی برای حفظ تازگی و تمیزی دهان باشد. این نوع محصولات معمولاً شامل ترکیباتی هستند که بوی بد دهان را به سرعت مسدود و مطبوع می‌کنند، به طوری که بلافاصله حس تازگی و راحتی را تجربه می‌کنم.به شما پیشنهاد می کنم حتما استفاده کنید.

                 • ابولفضل صادقی 18 بهمن 1402

                  خوشبوکننده دهان روش خوبیه چون من سیگار می کشم و اطرافیانم از بوی دهانم ناراحت میشن،من بعد از کشیدن سیگار از خوشبوکننده دهان استفاده می کنم.

                  • فاطمه بخشی 12 دی 1402

                   اسپری خوشبوکننده دهان با ماندگاری بالا بوی تازگی دهان را حفظ می‌کند خیلی خوبه،من برای مدت طولانی از اسپری استفاده می کنم و راضی هستم.

                   ارسال دیدگاه
                   امتیاز شما:
                   🔃
                   تا 60% تخفیف بر روی صدها عنوان کتاب! خرید کتاب با 50% تخفیف