خرید اینترنتی 30 مدل بهترین دستگاه لاک خشک کن{ارزان،حرفه ای و پر فروش}

تاریخ انتشار: 30 شهریور 1401
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 1803

بهترین دستگاه لاک خشک کن یا دستگاهUV(best blood sugar test device) سریعترین راه حل برای خشک کردن لاک معمولی و لاک ژل روی ناخن هایتان است.تا به حال برایتان پیش آمده که بخواهید هرچه سریعتر به میهمانی برسید و زدن لاک را فراموش کنید؟یا حتی زدن لاک فراموشتان نشده باشد اما فرصت ماندن و صبر کردن برای خشک شدن مایع آن را نداشته باشید؟بدون شک برای همه‌ی ما اتفاق افتاده که وقت یا حوصله برای کل پروسه‌ی لاک زدن تا خشک شدن آن را نداشته ایمیا بعد از خشک شدن لاک، طرحمان به هم بریزد و متوجه شویم که هنوز مایع لاک به طور کامل بر روی ناخن ثبت نشده است و چه بسا لباس یا محیط را کثیف کنیم.

برایبا این توضیحات همه‌‌ی ما باید یک دستگاه لاک خشک کن در خانه داشته باشیم. با داشتن این دستگاه به هیچ سالن زیبایی احتیاج ندارید؛می توانید هر طرحی که می خواهید روی ناخن هایتان بیاندازید و به راحتی آن را در کمترین زمان،آن هم به کمک بهترین دستگاه لاک خشک کن یا بهترین دستگاه یو وی به صورت یکدست خشک کنید. برای اطلاع از انواع این محصول و نحوه کار با آن، ادامه مطالب را مطالعه کنید.

دستگاه لاک خشک کنچیست؟

همانطور که می دانید لاک های مختلفی تولید می شود که برخی از آنها با هوا خشک می شوند (لاک های معمولی)اما برخی با هوا خشک نمی شوند و برای خشک کردن آنها باید از لاک خشک کن استفاده کنید.(مثلا ژل لاک ها). بنابراین استفاده از لاک خشک کن برای خشک کردن سریع لاک های دست و پا طراحی شده است.

پیشنهاد میکنم مقاله سوهان برقی مطالعه کنید.

بهترین مارک دستگاه لاک خشک کن + 30 مدل برتر 2022 با قیمت روز

مشخصه‌ی اصلی48 وات
سایر مشخصاتکیفیت ساخت بالاطراحی زیبا و جذاب مخصوص بانوان با سلیقه قابلیت حمل آساندارای LED هایی از نوع UV جهت خشک کردن هرچه بهتر و سریعتر انواع لاک،ژل و چسبLED ها با عمر بالای 50000 ساعتدارای تایمر 5، 30 و 60 ثانیهدارای سنسور جهت روشن شدن خودکار به هنگام قراردادن دست در زیر آن قابل استفاده برای ناخن های دست و پا ( مانیکور و پدیکور)امکان کار در دو حالت 24 وات و 48 وات
مشخصه‌ی اصلیلاک خشک کن

دستگاه یووی خشک کننده لاک ناخن سان مینی ، از نوع LED با توان ۱۸ وات می باشد. دستگاه های یووی ال ای دی جدیدترین نوع دستگاه های لاک خشک کن می باشند که دارای ۹ LED در دیوارهها می باشد که کم حجم تر بوده و میزان مصرف انرژی پایین تری دارند. دستگاه سان، دارای کفی نمی باشد، بنابراین به راحتی می توان از آن برای ناخن های پا نیز استفاده کرد و به راحتی قابل جابه جایی می باشد. این دستگاه دارای یک آداپتور و یک سیم یو اس بی است که در صورت نیاز ،توسط پاور بانک قابل شارژ شدن است.

مشخصه‌ی اصلیلاک خشک کن
مشخصه‌ی اصلیلاک خشک کن
سایر مشخصاتدارای اشعه UVدارای تایمر خودکار (45 و 60 ثانیه)دارای 6 لامپ با قدرت 12 واتجهت خشک کردن مواد و ژل ناخندارای پایه های جمع شونده

دستگاه سان مینی یک دستگاه بسیار کوچک به اندازه کف دست می باشد که پایه های آن نیز قابل جمع شدن می باشد. دستگاهی که به راحتی جابه جا شده و با وجود سایز کوچک بسیار قدرتمند است. این دستگاه با برق DC 5 ولت کار میکند، پورت یو اس بی کوچک نیروی این کوچک قدرتمند را تامین می نماید. جالب این که بدانید این دستگاه با پاور بانک هم کار میکند و این به خودی خود یک نکته مثبت به حساب می آید.

مشخصه‌ی اصلیدارای تایمر 30 و 60 ثانیه
مشخصه‌ی اصلیحسگر حرارتی
سایر مشخصاتدارای 12 LED می باشد که قدرت بالای 18 وات دارد دارای صفحه دیجیتال و 3 تایم زمانی 30 ثانیه و....
مشخصه‌ی اصلی120W
سایر مشخصات120 W36 LEDSMART 2

دستگاه UV وسیله ایست که امواج ماوراء بنفش(Ultraviolet)تولید میکند و در اکثر سالنهای مراقبت و زیبایی ناخن برای خشک کردن انواع لاک ژل ها استفاده می گردد.این مدل برای کاربد حرفه ای ناخن کاران مورد استفاده قرار میگیرد.از خاصیت های این مدل میتوان به چهار زمان بودن مدت خشک کردن لاک ژل در زمان های 10s-30s-60s-90sاشاره کرد،همچنین دارای 36 LED می باشد که قدرت 120Wرا برای شما مهیا میکند.همچنین دستگاهی کم مصرف در نوع خود می باشد.

مشخصه‌ی اصلیحسگر حرکتی
سایر مشخصاتساخت کشور چین تحت لیسانس آلمان وزن تفریبی 145 گرم دارای یک کابل USBمجهز به زمان بندی هوشمند دارای ال سی دی نمایشگر دارای تایمر 30 ثانیه و 60 ثانیه و 90 ثانیه مناسب هم برای ناخن های دست و هم پا مناسب برای مصارف خانگی و حرفه ای دارای حالت منحصر به فرد برای تسکین سوزش ناخن ها
مشخصات ویژهمناسب برای سالن زیبایی

دستگاه یو وی ال ای دی سان مدل X28 دستگاهی با قدرتی بالا معادل 72 وات است که توسط 12 لامپ ترکیبی یو وی - ال ای دی تامین می شود. این دستگاه برای استفاده حرفه ای در سالن های زیبایی و استفاده در منزل مناسب است. چند وقتی است دستگاه های ال ای دی و دستگاه های یو وی ناخن جای خود را به محصولی ترکیبی به نام دستگاه های یو وی - ال ای دی داده اند. مزیت این دستگاه های جدید در طول عمر بیشتر لامپ، سرعت بالاترخشک کردن تمامی ژل ها می باشد.

مشخصه‌ی اصلیحسگر حرکتی , لمسی
مشخصات ویژهمناسب برای سالن زیبایی
مشخصه‌ی اصلیلاک خشک کن
سایر مشخصاتدارای اشعه UVدارای تایمر خودکار (45 و 60 ثانیه)دارای 6 لامپ با قدرت 12 وات جهت خشک کردن مواد و ژل ناخندارای پایه های جمع شونده

دستگاه لاک خشک کن یک دستگاه بسیار کوچک به اندازه کف دست می باشد که پایه های آن نیز قابل جمع شدن می باشد. دستگاهی که به راحتی جابه جا شده و با وجود سایز کوچک بسیار قدرتمند است. این دستگاه با برق DC 5 ولت کار میکند، پورت یو اس بی کوچک نیروی این کوچک قدرتمند را تامین می نماید. جالب این که بدانید این دستگاه با پاور بانک هم کار میکند و این به خودی خود یک نکته مثبت به حساب می آید.

مشخصه‌ی اصلیBQV3
سایر مشخصاتنام دستگاه : لاک خشک کنبرند:بلوکیو / BLUEQUEمدل: BQ3Tعملکرد: خشک کردن مواد و ژل ناخنتکنولوژی: LED / UVقدرت:36Wتعداد لامپ:12طول موج: 365+405nmسایز: 120x73x21mm
مشخصات ویژهمناسب برای سالن زیبایی

دستگاه یو وی ال ای دی 3T تولید شده در کارخانه کشور چین دستگاهی با قدرتی بالا معادل34 وات است که توسط 12 لامپ ترکیبی یو وی – ال ای دی تامین می شود.این دستگاه برای استفاده حرفه ای در سالن های زیبایی و استفاده در منزل مناسب است.

مشخصه‌ی اصلیحسگر حرارتی
سایر مشخصاتدارای 54 LED می باشد که قدرت بالای 168 وات دارد
مشخصات ویژهمناسب برای سالن زیبایی

دستگاه SUN Y1 168W UV Nail Lamp وسیله ایست که امواج ماوراء بنفش تولید میکند و در اکثر سالنهای مراقبت و زیبایی ناخن برای خشک کردن انواع لاک ژل ها استفاده می گردد.این مدل برای کاربد حرفه ای ناخن کاران مورد استفاده قرار میگیرد.از خاصیت های این مدل میتوان به چهار زمان بودن مدت خشک کردن لاک ژل در زمان های 10s-30s-60s-90s اشاره کرد، همچنین دارای 54 LED می باشد که قدرت بالای 168 واتی را فراهم آورده و در سریع ترین زمان ممکن لاک ژل را خشک میکند.

مشخصه‌ی اصلیدارای لامپ های LED از نوع UV
مشخصه‌ی اصلیBQV3
مشخصات ویژهمناسب برای سالن زیبایی
مشخصه‌ی اصلیکیفیت ساخت بالا
مشخصه‌ی اصلیدارای اشعه یووی با قدرت 48 وات

دستگاه یو وی-LED وسیله ای پر کاربرد در سالن های مراقبت و زیبایی برای خشک کردن انواع ژل با امواج ماوراء بنفش میباشد. چند وقتی است دستگاه های ال ای دی و دستگاه های یو وی ناخن جای خود را به محصولی ترکیبی به نام دستگاه های یو وی – ال ای دی داده اند. از ویژگی های مهم و بارز دستگاه های یو وی ال ای دی نسبت به دستگاه های قدیمی میتوان به طول عمر بیشتر لامپ، سرعت بالاتر خشک کردن ژل ها (بین 10 نا 60 ثانیه بسته به قدرت) و توانایی خشک کردن تمامی ژل ها اشاره کرد.

مشخصه‌ی اصلی48 وات قدرت
مشخصه‌ی اصلیلاک خشک کن
مشخصه‌ی اصلی54 عدد ال ای دی توان 168 وات
مشخصات ویژهمناسب برای سالن زیبایی

دستگاهSUN Y1 168W UV Nail Lamp وسیله ایست که امواج ماوراء بنفش تولید میکند و در اکثر سالنهای مراقبت و زیبایی ناخن برای خشک کردن انواع لاک ژل ها استفاده می گردد.این مدل برای کاربد حرفه ای ناخن کاران مورد استفاده قرار میگیرد.از خاصیت های این مدل میتوان به چهار زمان بودن مدت خشک کردن لاک ژل در زمان های 10s-30s-60s-90s اشاره کرد، همچنین دارای 54 LED می باشد که قدرت بالای 168 واتی را فراهم آورده و در سریع ترین زمان ممکن لاک ژل را خشک میکند.

مشخصه‌ی اصلیتوان 120 وات
مشخصه‌ی اصلیلاک خشک کن
سایر مشخصات- قابلیت حمل آسان - قابل استفاده برای ناخن های دست و پا ( مانیکور و پدیکور)- کیفیت ساخت بالا- طراحی زیبا و جذاب- 48 وات
مشخصه‌ی اصلی48 وات

دستگاه مدل سان مدل ۵ با ساخت و کیفیت عالی و زیبا و جذاب که قابلیت حمل اسان و دارای ال ای دی هایی از نوع یو وی برای خشک کردنبهتر و سریع تر انواع لاک و ژل و چسب که دارای تایمر جهت نشان دادن مدت زمان استفاده می باشد.

مشخصه‌ی اصلیدارای دکمه های 30 و 60 و 90 ثانیه و بی نهایت - دارای صفحه نمایشگر
سایر مشخصات60 وات
مشخصات ویژهمناسب برای سالن زیبایی

لاک خشک کن مدل 4S دارای 60 وات قدرت لامپ با تولید امواج ماوراء بنفش برای خشک کردن انواع لاک ژل ها استفاده می شود. این دستگاه دارای لامپ LED، قابلیت تنظیم زمان و طول موج نور پایین است که آسیب به پوست را کاهش می دهد.این دستگاه دارای تکنولوژی چشمی اتوماتیک است که با گذاشتن دست زیر دستگاه، روشن می شود و همچنین دارای صفحه نشانگر زمان است. دست را زیر دستگاه قراردهید، سنسور لاک خشک کن حرکت را حس میکند،چراغ ها روشن میشوند و نمایشگر شروع به شمارش معکوس میکند. نور دستگاه برای چشم خطرناک نیست.

مشخصه‌ی اصلیلاک خشک کن یو وی
مشخصات ویژهمناسب برای سالن زیبایی
مشخصه‌ی اصلیحسگر حرارتی
سایر مشخصاتدارای 36 LED می باشد که قدرت بالای 168 وات دارد
مشخصات ویژهمناسب برای سالن زیبایی

انواع دستگاه لاک خشک کن

نام خشک کن ناخن کاملاً به عملکرد آن بستگی دارد.این ابزار به خشک شدن انواع ناخن کمک می کند و در مدت زمان کوتاهی ناخن ها را سفت می کند. این نوع دستگاه اساساً دارای چهار نوع است.

  1. معمولی
  2. برپایه UV
  3. بر پایه LED
  4. بر پایه UV-LED

دستگاه لاک خشک کنعمومی مخصوص لاک معمولی و ساده می باشد. این دستگاه با هوا و باد شدید لاک را خشک می کند. اما دستگاه های دارای لامپ UV و LEDبرای خشک کردن ژل لاک مخصوص هستند.البته اگر این دستگاه ها دارای فن باشند می توانند لاک معمولی را نیز خشک کنند. در قسمت بعدی با جزئیات این دستگاه ها آشنا خواهید شد.

دوستان عزیز، مقاله بهترین دستگاه لاک خشک کن همیشه بروزرسانی خواهد شد. مجددا به ما سر بزنید. خوشحال خواهیم شد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃