3 مدل بهترین دیوایدر ابرو

تاریخ انتشار: 11 مهر 1401
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 794

بهترین دیوایدر ابرو(best eyebrow divider) ابزار طراحی و قرینه سازی ابرو به دستِ افرادی است که خدمات زیبایی ابرو مثل میکرو بلیدینگ، میکرو پیگمنتیشن، فیبروز و ... انجام می دهند؛بعد از تمام شدن کار تاتو ابرو اولین چیزی که به چشم می آید قرینه بودنشان است.اگر رنگ به دلخواه مشتری نباشد یا دچار ریزش شود در جلسه ترمیم ایرادهایش برطرف می شود، اما اگر طرح ناقص و نامتقارن باشد ایرادش گاهی قابل جبران نیست.

قرینه بودن ابروها آنقدر اهمیت دارد که حتی اگر زیباترین ابروها را داشته باشید اما با هم قرینه نباشند،به طرز ناخوشایندی صورتتان را تغییر می دهد و زیبایی ابروهایتان به چشم مخاطب نمی آید. دیوایدر ابرو ابزاری بسیار عالی، دقیق و راحت برای طراحی است.با دیوایدر بعد از کمی تمرین به سرعت می توان ابروهایی کاملا جفت طراحی کرد و نیاز به ابزار دیگری ندارید.این وسیله باید حتما طبق استانداردهای تعریف شده در مقایسه با محصولات مشابه خودش تولید شده باشد بنابراین باید در خرید آن دقت فراوان شود!

3 مدل بهترین دیوایدر ابرو

دیوایدر ابرو که به آن خط کش قرینه سازی ابرو نیز می گویند، یکی از ابزارهای مناسب جهت قرینه سازی ابرو است. این دیوایدر ابرو شماره گذاری شده است و شما با استفاده از این شماره ها می توانید نقطه گذاری کنید و قرینه سازی ابرو مشتری خود را انجام دهید.​​​​​​​این دیوایدر پایه جداشونده دارید و شما میتوانید به عنوان خط کش از این پایه استفاده کنید

بعد از عمل میکروپیگمنتیشن ابروها اولین تصویری که از آن به چشممی آید تقارن ابروها است، برای قرینه سازی ابرو در میکروپیگمنتیشن و تاتو روش های گوناگونی وجود دارد، یکی از این روش ها استفاده از دیوایدر ابرو است، که شما به وسیله چهار فلش که روی آن تعبیه شدهو همچنین مندرج بودن آنمی توانید عمل قرینه سازی را به سهولت انجام دهید، بدنه این دیوایدر از جنس استیل است و قابلیت بارها استفاده را دارد، از این دیوایدر به جای خط کش نیز می توان استفاده کرد.

دوستان عزیز، مقاله بهترین دیوایدر ابرو همیشه بروزرسانی خواهد شد. مجددا به ما سر بزنید. خوشحال خواهیم شد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃