قیمت 40 مدل بهترین ماشین اصلاح صورت و سر در سال 2021 + خرید اینترنتی

تاریخ انتشار: 27 مرداد 1402
تعداد دیدگاه: 1
تعداد بازدید: 3565

شیوع اپیدمی کرونا طی ماه های گذشته به دلیل نقش آنها در شیوع ویروس به دلیل استفاده مکرر از ابزار اصلاح و حوله بدون  ضد عفونی ، باعث بسته شدن آرایشگاه ها در کشور شده است.

قبل از بررسی بهترین نوع ماشین ریش تراش برقی برای سال 2021 ، ابتدا باید با توجه به نوع نیاز و  میزان بودجه خود را تعیین کنید ، به عنوان مثال برخی ماشین ها فقط برای تراشیدن موهای سر و برخی دیگر برای استفاده برای تمام قسمت های بدن وجود دارد ، همچنین برخی از ماشین آلات که با سیستم باتری کار می کنند  و برخی دیگر به برق شهری نیاز دارند.

به دلیل تنوع بالای محصولات و وجود گزینه های متنوع تصمیم به خرید محصول بسیار کار دشواری است،فاکتورهای زیادی وجود دارد که باید از قبل از خرید بهترین ریش تراش برقی مردانه در نظر گرفته شود. از مهمترین آنها می توان به ماهیت تیغ،ویژگی ها،سبک،طراحی و سهولت استفاده آن اشاره کرد، از این رو تصمیم خرید هرگز آسان نخواهد بود.

به همین دلیل است که دراین مقاله بهترین ریش تراش های سال 2021  را به شما نشان می دهیم، این مقاله به شما کمک میکند تا نوع ریش تراش مناسب خود را انتخاب کنید.

انواع ریش تراش برقی (خودکار)

تیغ های برقی با استفاده از یک اصل اساسی نسبتاً مشابه کار می کنند و این ماشین ها بر اساس شکل ، تعداد تیغه ها و روش کوتاه کردن مو دسته بندی می شوند. دو نوع تیغ برقی مشخص وجود دارد:

 1. ریش تراش تیغه مستطیلی (معمولی - ریش تراش فویلی)

این شامل یک لایه نازک از فلز به شکل مستطیل است که توسط تعدادی تیغه پوشانده شده است و معمولاً بین سه تا پنج تیغه به عقب و جلو حرکت می کند و این دستگاه دارای سوراخ هایی در زیر تیغه ها است ، جایی که موها بین این سوراخ ها وارد می شوند به طوری که تیغه ها بتوانند آن را به طور مناسب برش دهند و از نظر مهمترین خصوصیات آن معمولاً به شکل مستطیل هستند:

 1. تیغه های دستگاه معمولی به جلو و عقب حرکت می کنند و به تراشیدن کل موها در همان سطح و با دقت بسیار کمک می کنند.
 2. دستگاه معمولی اگر از پوست سر حساس رنج می برید برای شما مناسب است ، زیرا به آرامی روی پوست حرکت می کند و از حساسیت عمده جلوگیری می کند.
 3. دستگاه معمولی هرچقدر کوتاه باشد مو را کوتاه می کند و این ویژگی نسبت به دستگاه چرخشی برتری دارد.
 4. اگر نمی خواهید روزانه اصلاح کنید ، ریش تراش معمولی به شما سطح کمی اصلاح می دهد.
 5. هنگام استفاده از دستگاه معمولی مراقب باشید ، زیرا این وسیله سر و صدا  نسبتا بلندی دارند و دیگران را آزار می دهد ، بنابراین در ساعات شب هنگام خواب خانواده از آن استفاده نکنید
 6. دستگاه معمولی موهای صافی به شما می دهد ، موها را به طور موثرتری نسبت به دستگاه های دایره ای کوتاه می کند و هنگام اصلاح هیچ لکه ای از مو باقی نمی گذارد.
 7. ریش تراش معمولی به تمیزکاری زیادی احتیاج ندارد ، زیرا موهای زیادی را بین تیغه های خود نگه نمی دارد.
 1. ریش تراش دایره ای (دورانی)

این تیغه ها از سه سر دایره ای با تیغه های دایره ای شکل تشکیل شده و در چرخش به طور متناوب موها را محاصره می کنند ، بنابراین می توانند موهای بیشتری را برش دهند.

 • دستگاه دایره ای بدون ایجاد تحریک پوستی حرکتی آرام بر روی پوست دارد ، بنابراین اگر از تحریک پوست رنج می برید برای شما مناسب است.
 • این دستگاه از طریق حرکات دایره ای صاف و سبک روی پوست قادر است به راحتی به همه مناطق مو برسد.
 • از صدای ماشین نترسید ، زیرا این دستگاه به عنوان منبع سر و صدا در نظر گرفته نمی شود ، صدای آن ساکت است ، بنابراین می توانید از آن در هنگام خواب خانواده استفاده کنید ، بنابراین هنگام استفاده از این دستگاه مزاحمتی برای آنها نخواهید داشت.
 • مناسب برای انواع موها ، به ویژه موی مجعد و متراکمی که از هر جهت رشد می کند ، قادر است بین موها جریان داشته باشد ، مهم نیست که چقدر ضخیم باشد.
 • به راحتی می توان از آن استفاده کرد ، اگر مشغول هستید و وقت کافی ندارید ، دستگاه دایره ای مناسب شماست و برای اتمام مراحل اصلاح بیش از پنج دقیقه زمان لازم ندارید.
 • بعد از شارژ می توانید آن را به هر کجا که بروید ببرید ، حمل و نقل آسانی دارد ، بنابراین اگر به جایی سفر می کنید می توانید آن را با خود ببرید.

در بالا ما ویژگی های دو ریش تراش اصلی را در تلاش برای تمایز آنها بررسی کردیم. با این حال ، بسیاری بر این باورند که هیچ تفاوت اساسی بین آنها وجود ندارد ، و ترجیح انتخاب یکی از آنها به دلیل سلیقه کاربر است ، نه بیشتر ، اما آنها در واقع در نحوه برخورد با مو و نحوه کوتاه شدن متفاوت هستند. ، و اینکه دستگاه دایره ای ممکن است بیشتر از دستگاه سنتی دوام بیاورد (عمر آن بیشتر است) ، به خصوص اگر آنچه من مرتباً تیغه های آن را تمیز و تغییر می دهم ، در بیشتر موارد شارژ سریعتر و انرژی کمتری مصرف می شود ، که باعث می شود باتری آن در اکثر موارد دوام بیشتری داشته باشد موارد ، در حالی که تیغ سنتی به راحتی تمیز می شود و توانایی آن برای تعریف بهتر انتهای مو است.

چگونه یک ریش تراش مناسب انتخاب کنیم؟

اخیراً انواع مختلفی از ریش تراش های مردانه گسترش یافته است و مشخصات این دستگاه ها با توجه به مدل و قیمت و همچنین عملکردی که برای آن ساخته شده اند ، مناسب بودن آن برای نوع پوست و بسیاری از ویژگی های دیگر متفاوت است. به جز مجموعه ای از قوانین اساسی وجود دارد که باید از آنها آگاهی داشته باشید ، بدون توجه به نوع یا تولید کننده (مارک) ، یا هدفی که برای آن ساخته شده است.

در اینجا برخی از ویژگی های بهترین نوع ریش تراش آورده شده است (به یاد داشته باشید ... شما ممکن است همه این ویژگی ها را در یک ریش تراش پیدا نکنید ، اما لازم است که برای انتخاب دستگاهی که متناسب با نیاز شما باشد ، با این ویژگی ها آشنا شوید دستگاهی که بیشترین تعداد آنها را دارد ، با توجه به اینکه ویژگی های بیشتر ممکن است به معنای قیمت بیشتر باشد):

مقاومت در برابر سقف آب

همه تیغ ها دارای ویژگی مقاومت در برابر آب نیستند ، بنابراین باید اطمینان حاصل کنید که می توانید از آنها برای اصلاح خیس یا خشک ، یعنی با آب یا بدون آب استفاده کنید ، در صورتی که می خواهید هنگام دوش گرفتن از آن استفاده کنید ، به عنوان مثال ، برای برخی از ماشین های مدرن ، می تواند تا عمق سه متر در آب غوطه ور شود.

مایع تمیز کردن

باید توجه داشته باشید که بسته بندی محصول حاوی یک مایع تمیز کننده استریل برای از بین بردن باکتری ها است ، زیرا مایع متصل به برخی از ریش تراش ها می تواند باکتری ها را با درجه بالاتر از آب از بین ببرد. مراقب باشید ، زیرا این ویژگی ممکن است بسیاری از بیماری ها را دفع کند.

اندازه و شکل مناسب را انتخاب کنید

تیغ باید اندازه متوسطی داشته باشد ، تا بتواند آن را به طور ثابت حمل کند و مانعی در روند اصلاح ایجاد نشود ، در پایان این ویژگی به روش استفاده از تیغ و هدف آن بستگی دارد.

تعداد سرها

ریش تراشی که انتخاب خواهید کرد باید دارای تعدادی هد چند منظوره باشد تا بتواند درجه اصلاح مناسب شما را بدست آورد ، زیرا می داند که حرکات سر نباید از پنج جهت کمتر باشد تا عملکرد موثرتر حاصل شود.

ابزار همراه (لوازم جانبی)

تیغ های مدرن دارای قطعات جداگانه ای هستند که در صورت لزوم نصب می کنید ، قادر به اصلاح موهای زائد در بینی و بین ابروها هستند ، بنابراین دستگاه باید با سرهایی با تیغه های مخصوص همراه باشد تا موهای زائد شما در این مناطق تراشیده شود ، از وجود آنها آگاه باشید اگر به آن علاقه دارید این ابزار را هنگام خرید خریداری کنید.

میزان لرزش ها

به مشخصات نوشته شده روی جلد دستگاه توجه کنید ، به ویژه تعداد لرزش هایی که باید برای اطمینان از عملکرد مطلوب دستگاه زیاد باشد ، زیرا تعداد لرزش های جدیدترین دستگاه به چهارده هزار لرزش در هر پاس رسیده است. دستگاه را بدون خواندن راهنمای همراه ، و همچنین باید بدانید که برای عملکرد خوب ، تعداد لرزش ها نباید کمتر از ده هزار لرزش در هر بار باشد ، بنابراین مطمئن شوید که دستگاه شما توانایی چنین کاری را دارد.

سرعت شارژ مجدد

یعنی سرعت شارژ مجدد باتری ، که در آن پنج دقیقه شارژ برای استفاده از دستگاه برای یک اصلاح کافی است ، به عنوان مثال ، ماشین های مدرن در یک ساعت شارژ کامل را به شما می دهند.

استند ماشین

باید در نظر گرفته شود که تیغ سبک ، حمل آسان ، همراه با روغن مخصوص خود ، یک استند برای قرار دادن در آن و یک آویز برای آویز کردن آن در دستشویی یا کنار آینه

مشخصات فنی برای انتخاب در ریش تراش

هنگام گشت و گذار در بازار ، انواع مختلفی از ریش تراش را می بینید که ممکن است باعث سردرگمی شما شود اما توجه شما به معیارهای خاصی برای خرید دستگاه این سردرگمی را برطرف می کند و شما را قادر می سازد بهترین نوع را انتخاب کنید و اینها مهمترین نکاتی است که شما باید بر روی موارد زیر تمرکز کنید:

 • نوع ماشین آلات: مانند سایر کالاها ، انواع مختلفی از ماشین آلات وجود دارد ، اما شما باید انواع تضمینی را انتخاب کنید که به موفقیت و اثربخشی معروف هستند.
 • باتری: یک عنصر اساسی در دستگاه ، که در آن باتری ریش تراش باید از نوع خوبی باشد که برای مدت طولانی بدون نیاز به شارژ طولانی مدت دوام داشته باشد ، بنابراین اگر دوست دارید از ظاهر خود مراقبت کنید خودتان را بدون رفتن به آرایشگر ، و زیاد سفر می کنید ، باید دستگاه خود را در یک کیسه حمل کنید ، سپس به دستگاهی با عمر باتری بیشتر احتیاج دارید که پس از شارژ تا ساعت ها دوام داشته باشد ، بنابراین مقاله زیر را بخوانید کتابچه راهنمای دستگاه جهت آشنایی با مشخصات و دوام باتری.
 • تمیز کردن: دستگاه باید مجهز به یک مایع استریل باشد تا از پاکیزگی آن اطمینان حاصل کند و نه اینکه باکتریهایی را که ممکن است باعث بیماریهای عفونی شوند منتقل کند. با این حال برخی از ماشین آلات را می توان به طور کامل در زیر آب شستشو داد ، اما مایع استریل در از بین بردن بیشتر باکتریها بهترین است بنابراین نوع مدرن ریش تراش ها شامل یک سیستم Smart Clean Por است که با فشار دادن یک کلید روی ریش تراش ، با مایع بسیار موثر در مقاومت در برابر باکتری ها (99.9٪) آنها را تمیز ، شستشو و خشک می کند.
 • سرها و تیغه ها: دستگاه باید دارای چندین هد باشد تا به سطح تیغ مناسب شما برسد و همچنین توانایی حرکت سر در ماشین های مدرن در هشت جهت را دارد و این نیز به تیغه های مناسب همراه دستگاه نیاز دارد ، بهترین تیغه هایی هستند که به شما امکان می دهند با استفاده از سیستم برش مدرن (V-Track) آنچه را که می خواهید از مو اصلاح کنید ، که دقت در برش و کانتورینگ را تضمین می کند ، زیرا تیغه ها در ماشین های مدرن مطابق با سیستم دوگانه کار می کنند با استفاده از ویژگی (Lift & Cut) که به آن کمک می کند ، می توانید آن را دقیقاً برش دهید.

توجه شما به این معیارها شما را قادر می سازد بهترین نوع ماشین آلات را خریداری کنید ، جدا از خرید انواع ناکافی ، بنابراین هنگام خرید حتماً آنها را در نظر بگیرید.

چگونه می توان ریش تراش را از آسیب حفظ کرد؟

تیغ ، مانند تمام ابزارهای الکتریکی دیگر ، به تعمیر و نگهداری یا تمیز کردن دوره ای نیاز دارد. در اینجا چند مرحله وجود دارد که به شما کمک می کند تا اثرات اصلاح تراش را حفظ کنید و همچنین عمر مفید آن را افزایش می دهد:

 • مایع تمیز کننده را چهار بار در سال تعویض کنید ، زیرا مایع برای حفظ تمیزی دستگاه شما با عملکرد عالی ضروری است ، اما برخی از ماشین آلات را می توان با شستن آنها با آب تمیز کرد ، اما ضد عفونی کننده مطمئن ترین عامل برای از بین بردن باکتری است.
 • بعد از هر فرآیند اصلاح باید دستگاه را از روی مو تمیز کنید تا مو بین قسمت های دستگاه ذخیره نشود ، که ممکن است بعداً آسیب ببیند.
 • فراموش نکنید که هر چند وقت یک بار روغن ماشین را عوض کنید تا زنگ نزند و رنگ پایه آن تغییر نکند.
 • هنگام اصلاح ، هر دوره مکث کنید تا به دستگاه استراحت دهید ، از گرم شدن بیش از حد آن جلوگیری کنید و در نتیجه با گذشت زمان در معرض آسیب قرار بگیرید.
 • با احتیاط ماشین را کنترل کنید تا در حین استفاده از آن جدا نشود.
 • با توجه به توصیه های سازندگان ذکر شده در کتابچه راهنمای کاربر دستگاه ، باید قطعات ماشین را هر سال یا یک و نیم سال تعویض کنید تا از آسیب دیدن آنها جلوگیری شود.

در پایان .. با پیروی از این مراحل ، اطمینان حاصل خواهید کرد که دستگاه شما برای مدت طولانی بدون نیاز به خرید دستگاه جدید به مدت طولانی کار می کند ، بنابراین با احتیاط و مهربانی با دستگاه برخورد کنید ، سپس کار آن را کاملاً انجام خواهید داد و برای مدت طولانی تری ادامه دهید.

بهترین ماشین اصلاح صورت و بدن

1. ماشین اصلاح موی صورت جیمی مدل GM830

ماشین اصلاح موی صورت جیمی مدل GM830
تکنولوژی اصلاح برش مستقیم
جنس تیغه استیل ضد زنگ
اندازه اصلاح 0.1 میلی‌متر
قابلیت اصلاح با شماره صفر ندارد
خط زن
تیغه های خود تیز شونده ندارد
ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش) ندارد
استفاده به صورت خشک و مرطوب ندارد
قابلیت شستشو ندارد
سر قابل شستشو ندارد
طراحی ارگونومیک دارد
منبع تغذیه برق خانگی(با سیم)
استند شارژ ندارد

همه ی آقایان دوست دارند که صورتی بدون مو و مرتب داشته باشند برای همین امر هم باید روزانه به اصلاح سر و صورت خود بپردازند. با استفاده از ماشین اصلاح های پر قدرت و صفر زن می توان تا چند روز سر و صورت بدون مو داشته باشید. ماشین اصلاح جیمی مدل GM830 یکی از بهترین ماشین های شرکت جیمی می باشد که می توان از آن در خانه و آرایشگاه استفاده کرد. ماشین اصلاح مدل GM830 دارای تیغه هایی از جنس استیل ضد زنگ می باشد که در مقابل هوا و رطوبت از مقاومت خیلی بالایی برخوردار است. تکنولوژی برش این ماشین اصلاح بصورت مستقیم می باشد که موها را با مرزبندی مشخصی برای شما اصلاح می کند. به همراه این ماشین اصلاح 7 عدد شانه ارایه شده است که از طریق آن ها می توان موهای سر و صورت را از 0.2 میل تا 9 میلی متر اصلاح و مرتب کرد. سری اصلی این دستگاه موهای سر و صورت را از 0.2 تا 1.5 میلی متر برای شما کوتاه می کند. یکی از معایبی که این دستگاه دارای متصل بودن سیم آن است که از آن نمی توان بصورت شارژی استفاده کرد. اما می تواند نقطه قوتی برای این دستگاه باشد چراکه می توان در آرایشگاه همیشه دستگاهی پر شارژ داشته باشید. به همراه ماشین اصلاح جیمی مدل GM830 برس و روغن ارایه شده است تا شما بعد از هر بار اصلاح تیغه های آن را به خوبی تمیز و مرتب کرد. بجز سری اصلی دو عدد سری به همراه این ماشین اصلاح قرار داده شده است که از آن ها می توان برای خط ریش و سبیل و خط گردن و سایه زدن استفاده کرد.


2. ماشین اصلاح موی صورت کیمی مدل KM-1949

ماشین اصلاح موی صورت کیمی مدل KM-1949
تکنولوژی اصلاح برش مستقیم
جنس تیغه استیل ضد زنگ
قابلیت اصلاح با شماره صفر دارد
خط زن
تیغه های خود تیز شونده دارد
ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش) ندارد
قابلیت شستشو ندارد
سر قابل شستشو دارد
مدت شارژ کامل 150 دقیقه
مدت استفاده پس از شارژ 180 دقیقه
امکان شارژ شدن سریع دارد
طراحی ارگونومیک دارد
منبع تغذیه باتری قابل شارژ(بی سیم)
استند شارژ ندارد
سایر ویژگی‌ها -کاربه صورت بی سیم و باسیم
-طراحی ارگونومیک
-ساخته شده از استیل 18/10
-مقاوم در برابر ضربه
-وزن مناسب
-طراحی زیبا
-لرزش و صدای کم دستگاه
-کارکرد زیاد با یکبار شارژ

ماشین اصلاح موی صورت کیمی مدل KM-1949به صورتی طراحی‌شده تا علاوه بر صورت برای موی سرهم بتوانید از آن استفاده کنید. اولین چیزی که چشمتان را جذب می‌کند طراحی زیبای این ماشین است. این مدل به صورت بی‌سیم کار کرده و این ویژگی باعث شده تا برای استفاده در مسافرت‌ها هم گزینه مناسبی باشد. این مدل باتری با ظرفیت 1400میلی‌آمپرساعت دارد. برای شارژ کردن این ماشین به 150دقیقه زمان نیاز دارید. پس از شارژ کامل از این ماشین می‌توانید تا 180 دقیقه استفاده کنید. موتور این ماشین اصلاح AC است. . این مدل وزن کمی داشته و از همین رو در استفاده‌های درازمدت دستتان را خسته نمی‌کند. این ویژگی برای تنظیم سایز اصلاح کارایی دارد. اگر قصد تهیه ماشین باکیفیت برای اصلاح موی صورت و دور سر خودتان را دارید، ماشین اصلاح موی سر و صورت کیمی مدل KM-1949یکی از گزینه‌هایتان است.


3. ماشین اصلاح موی صورت کیمی مدل KM-5027

ماشین اصلاح موی صورت کیمی مدل KM-5027
تکنولوژی اصلاح برش مستقیم
جنس تیغه تیتانیوم پیشرفته
اندازه اصلاح 0.1 تا 3 میلی‌متر
قابلیت اصلاح با شماره صفر ندارد
خط زن
تیغه های خود تیز شونده دارد
ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش) ندارد
استفاده به صورت خشک و مرطوب ندارد
قابلیت شستشو ندارد
سر قابل شستشو دارد
مدت شارژ کامل 120 دقیقه
مدت استفاده پس از شارژ 240 دقیقه
طراحی ارگونومیک دارد
منبع تغذیه باتری قابل شارژ(بی سیم)
استند شارژ ندارد
وزن دستگاه 150 گرم

همیشه مرتب و اراسته باشید. داشتن ماشین‌اصلاح ساده و جمع‌وجور که دارای طراحی ارگونومیک بوده و دست را اذیت نکند از واجبات است. ماشین اصلاح کیمی مدل KM-5027 یکی از پرقدرت ترین و ریزترین حالت اصلاح را دارد. با این دستگاه می‌توانید اصلاح از شماره 0 تا شماره 3 را داشته باشید. کیمی مدل km-5027 تنها دستگاهی است که با 2 ساعت شارژ فول شارژ شده و می‌توانید 240 دقیقه بدون سیم از دستگاه استفاده کنید. این دستگاه کم صدا و پر قدرت هم برای اصلاح در خانه و هم برای سالن‌های آرایشگاهی مناسب است. درصد شارژ دستگاه به صورت نمایش عددی LCD است و شما می‌توانید به وسیله باتری قابل شارژ آن را شارژ کنید. از نقاط ضعف این دستگاه نداشتن قابلیت شست‌وشو آن است. . کیمی مدل km-5027 تنها ۱۵۰ گرم وزن داشته و دست را در استفاده طولانی خسته نمی‌کند. گفتنی است همراه محصول ۳ عدد شانه نیز ارائه می‌شود.


4. ماشین اصلاح موی صورت پروجیمی مدل GM-595

ماشین اصلاح موی صورت پروجیمی مدل GM-595
تکنولوژی اصلاح برش مستقیم
جنس تیغه استیل ضد زنگ
اندازه اصلاح 0-9 میلی‌متر
قابلیت اصلاح با شماره صفر دارد
خط زن
تیغه های خود تیز شونده دارد
ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش) ندارد
استفاده به صورت خشک و مرطوب دارد
قابلیت شستشو ندارد
سر قابل شستشو دارد
مدت شارژ کامل 480 دقیقه
مدت استفاده پس از شارژ 60 دقیقه
امکان شارژ شدن سریع دارد
مدت شارژ سریع 60 دقیقه
طراحی ارگونومیک دارد
منبع تغذیه برق خانگی(با سیم)باتری قابل شارژ(بی سیم)
استند شارژ ندارد
وزن دستگاه 200 گرم

ماشین اصلاح صورت «پروجیمی» (progemei) مدل (gm-595) جزو سری حرفه ای خانواده ی جیمی است و دارای سه سری مختلف می باشد و برای کسانی که موهای صورت خود را با شماره‌ی صفر اصلاح می‌کنند مناسب خواهد بود. این ماشین اصلاح به یک خط زن و یک سری اصلاح موی بینی نیز مجهز شده است. خط زن بیشتر برای مرتب کردن خط ریش یا قسمت‌های دیگر موهای صورت کاربرد دارد. این دستگاه ظرف مدت 480 دقیقه کاملا شارژ می‌شود و پس از آن می‌توان 60 دقیقه از آن استفاده کرد. می‌توان گفت این میزان شارژدهی برای ماشین اصلاح صورت بسیار خوب است. همچنین طراحی ارگونومیک و وزن نسبتا کم دستگاه باعث می‌شود که کاربر هنگام اصلاح خسته نشود. روی این مدل یک نشانگر شارژ LED تعبیه شده است که هنگام به برق بودن دستگاه روشن می‌شود. گفتنی است همراه با این مدل درپوش محافظ و برس تمیزکننده هم ارائه می‌شود.


5. ماشین اصلاح موی صورت کیمی مدل KM-1102

ماشین اصلاح موی صورت کیمی مدل KM-1102
تکنولوژی اصلاح برش چرخشی
جنس تیغه استیل ضد زنگ
قابلیت اصلاح با شماره صفر دارد
خط زن
تیغه های خود تیز شونده ندارد
ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش) ندارد
استفاده به صورت خشک و مرطوب دارد
قابلیت شستشو ندارد
سر قابل شستشو دارد
مدت شارژ کامل 480 دقیقه
مدت استفاده پس از شارژ 45 دقیقه
امکان شارژ شدن سریع ندارد
طراحی ارگونومیک دارد
منبع تغذیه باتری قابل شارژ(بی سیم)
استند شارژ ندارد
وزن دستگاه 150 گرم
سایر ویژگی‌ها تیغه های استیل زد زنگ با کیفیت بالا
ضد حساسیت
کم صدا
مناسب طراحی سایه

6. ماشین اصلاح موی بدن و صورت وی جی آر مدل V-168

ماشین اصلاح موی بدن و صورت وی جی آر مدل V-168
تکنولوژی اصلاح برش مستقیم
جنس تیغه استیل ضد زنگ
قابلیت اصلاح با شماره صفر ندارد
خط زن
ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش) ندارد
استفاده به صورت خشک و مرطوب دارد
قابلیت شستشو ندارد
سر قابل شستشو دارد
مدت شارژ کامل 480 دقیقه
مدت استفاده پس از شارژ 60 دقیقه
طراحی ارگونومیک دارد
منبع تغذیه باتری قابل شارژ(بی سیم)
استند شارژ ندارد

7. مجموعه اصلاح موی صورت و سر پروموزر مدل MZ2026

مجموعه اصلاح موی صورت و سر پروموزر مدل MZ2026
تکنولوژی اصلاح برش مستقیمبرش چرخشی
جنس تیغه استیل ضد زنگ
قابلیت اصلاح با شماره صفر دارد
خط زن
تیغه های خود تیز شونده دارد
ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش) دارد
استفاده به صورت خشک و مرطوب دارد
قابلیت شستشو دارد
سر قابل شستشو دارد
مدت شارژ کامل 120 دقیقه
مدت استفاده پس از شارژ 90 دقیقه
امکان شارژ شدن سریع ندارد
طراحی ارگونومیک دارد
منبع تغذیه برق خانگی(با سیم)باتری قابل شارژ(بی سیم)
استند شارژ دارد
وزن دستگاه 180 گرم
سایر ویژگی‌ها موتور قدرتمند
سری قابل شست‌وشو
مجهز به تیغه های خود تیز شونده از جنس استیل
دارای 5 سری شامل اصلاح صورت، اصلاح سر و بدن، فیس براش، خط زن، موزن گوش و بینی
قابل استفاده در زیر دوش
سری فویلی 4 بعدی برای اصلاح حرفه ای صورت
دارای صفحه نمایش نشاندهنده مدت استفاده و مدت زمان شارژ باقی مانده

ماشین اصلاح چند کاره پروموزر مدل MZ2026 محصولی کاملاً حرفه ای که به تنهایی قادر به رفع تمام نیازهای اصلاح سر و صورت و گوش و بینی و پاکسازی صورت است. دستگاه دارای پنج سری متفاوت است. ویژگی بارزی که در این دستگاه به چشم میخورد قابل استفاده بودن دستگاه بصورت تر و خشک و زیر دوش است. سری اصلاح سر و و صورت این دستگاه موهای سر و صورت و بدن را در سایز 1 میلی متر کوتاه می کند و برای اصلاح موها در اندازه بلند تر میتوان از 3 شانه ی آن با اندازه های 3، 6 و9 میلی متر، استفاده کرد. سری اصلاح ریش، دارای فناوری 4 بعدی بوده و به دلیل برخورداری از تیغه های فوق العاده تیز و برنده و در عین حال انعطاف پذیر، ریزترین و ضخیم ترین موهای صورت و گردن را اصلاح میکند و از پوست شما در برابر خراش و بریدگی محافظت میکند. با استفاده از برس پاکسازی میتوان بعد از تمام شدن اصلاح، به همراه پاک کننده مورد علاقه صورت را ماساژ دهید. این برس سلول های مرده پوست را بر میدارد و جریان خون را در مویرگ ها افزایش میدهد و باعث شادابی پوست میگردد. با استفاده از سری موزن، موهای گوش و بینی را به تمیزی اصلاح می کند. همچنین در پشت دستگاه خط زن تعبیه شده و می توان برای اصلاح خط ریش و سبیل از آن استفاده کرد. باتری دستگاه در مدت 2 ساعت به طور کامل شارژ می شود بعد از شارژ کامل دستگاه می توان از آن به مدت 90 دقیقه استفاده کرد. و در صورت تمام شدن شارژ باتری برخلاف بعضی از ماشین های اصلاح می توان با اتصال دستگاه به برق کار اصلاح را انجام داد. شارژ دستگاه هم به صورت مستقیم و هم با استفاده از استند شارژ، صورت میگیرد.


8. ماشین اصلاح موی سر و صورت وی جی ار مدل V-171

ماشین اصلاح موی سر و صورت وی جی ار مدل V-171
تکنولوژی اصلاح برش مستقیم
جنس تیغه استیل پیشرفته
قابلیت اصلاح با شماره صفر ندارد
خط زن
تیغه های خود تیز شونده دارد
ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش) ندارد
استفاده به صورت خشک و مرطوب دارد
قابلیت شستشو ندارد
سر قابل شستشو دارد
امکان شارژ شدن سریع دارد
طراحی ارگونومیک دارد
منبع تغذیه باتری قابل شارژ(بی سیم)
استند شارژ ندارد
وزن دستگاه 125 گرم

9. ماشین اصلاح موی سر و صورت وی جی ار مدل 082

ماشین اصلاح موی سر و صورت وی جی ار مدل 082
تکنولوژی اصلاح برش مستقیم
جنس تیغه استیل ضد زنگ
قابلیت اصلاح با شماره صفر دارد
خط زن
ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش) ندارد
قابلیت شستشو ندارد
سر قابل شستشو دارد
مدت شارژ کامل 150 دقیقه
مدت استفاده پس از شارژ 300 دقیقه
طراحی ارگونومیک دارد
منبع تغذیه برق خانگی(با سیم)باتری قابل شارژ(بی سیم)
استند شارژ ندارد

10. ماشین اصلاح موی صورت کیمی مدل KM-5017 به همراه موزن گوش و بینی و ابرو براون مدل BR-3007

ماشین اصلاح موی صورت کیمی مدل KM-5017 به همراه موزن گوش و بینی و ابرو براون مدل BR-3007
تکنولوژی اصلاح برش مستقیم
جنس تیغه استیل ضد زنگ
اندازه اصلاح 0.5 میلی‌متر
قابلیت اصلاح با شماره صفر ندارد
خط زن
تیغه های خود تیز شونده ندارد
ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش) ندارد
قابلیت شستشو ندارد
سر قابل شستشو ندارد
مدت شارژ کامل 120 دقیقه
مدت استفاده پس از شارژ 45 دقیقه
طراحی ارگونومیک دارد
منبع تغذیه باتری قابل شارژ(بی سیم)
استند شارژ ندارد

11. ماشین اصلاح صورت فیلیپس مدل AT890/20

ماشین اصلاح صورت فیلیپس مدل AT890/20
تکنولوژی اصلاح برش چرخشی
جنس تیغه استیل ضد زنگ
قابلیت اصلاح با شماره صفر دارد
خط زن
تیغه های خود تیز شونده ندارد
ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش) دارد
استفاده به صورت خشک و مرطوب دارد
قابلیت شستشو دارد
سر قابل شستشو دارد
مدت شارژ کامل 60 دقیقه
مدت استفاده پس از شارژ 50 دقیقه
امکان شارژ شدن سریع دارد
مدت شارژ سریع 3 دقیقه
طراحی ارگونومیک دارد
منبع تغذیه باتری قابل شارژ(بی سیم)
استند شارژ ندارد
وزن دستگاه 377 گرم
سایر ویژگی‌ها - ابعاد: 99 × 157 × 48 میلی‌متر
- نوع باتری: لیتیوم یونی
- وجود سیستم Quick Rinse که باعث می شود بتوانید تیغه ها را زیر آب بشویید و یا از آن زیر دوش استفاده کنید
- سیستم تیغه های خیلی دقیق 2 دقته

12. ماشین اصلاح موی سر، صورت و بدن کیمی مدل KM-600

ماشین اصلاح موی سر، صورت و بدن کیمی مدل KM-600
تکنولوژی اصلاح برش مستقیم
جنس تیغه تیتانیوم پیشرفته
اندازه اصلاح 0.1 تا 12 میلی‌متر
قابلیت اصلاح با شماره صفر دارد
خط زن
تیغه های خود تیز شونده دارد
ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش) ندارد
استفاده به صورت خشک و مرطوب ندارد
قابلیت شستشو ندارد
سر قابل شستشو ندارد
مدت شارژ کامل 120 دقیقه
مدت استفاده پس از شارژ 120 دقیقه
امکان شارژ شدن سریع دارد
مدت شارژ سریع 30 دقیقه
طراحی ارگونومیک دارد
منبع تغذیه باتری قابل شارژ(بی سیم)
استند شارژ دارد
وزن دستگاه 200 گرم

ست ماشین اصلاح کیمی مدل KM-600 دارای موتور پر قدرت و تیغ های فوق العاده حرفه ای می باشد. این دستگاه برای کوتاهی مو اصلاح کامل مو و برای موهای گوش و بینی و ابرو و برای مدل دار کردن ریش مناسب است که برای هر کار سری جداگانه دارد. شانه همراه با این دستگاه قابل تنظیم است که می توانید سایز های مختلف اصلاح کنید. این دستگاه دارای 4 عدد شانه ثابت و یک شانه متحرک است و این دستگاه دارای یک پایه است که می توانید سری های دستگاه را روی پایه قرار بدید.


13. ماشین اصلاح موی سر و صورت جیمی مدل GM-6050

ماشین اصلاح موی سر و صورت جیمی مدل GM-6050
تکنولوژی اصلاح برش مستقیم
جنس تیغه استیل ضد زنگ
اندازه اصلاح 0.1 میلی‌متر
قابلیت اصلاح با شماره صفر دارد
خط زن
ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش) ندارد
قابلیت شستشو ندارد
سر قابل شستشو ندارد
طراحی ارگونومیک دارد
منبع تغذیه باتری قابل شارژ(بی سیم)
استند شارژ ندارد
وزن دستگاه 150 گرم

14. ماشین اصلاح موی سر و صورت وی جی ار مدل 065

ماشین اصلاح موی سر و صورت وی جی ار مدل 065
تکنولوژی اصلاح برش مستقیم
جنس تیغه استیل پیشرفته
قابلیت اصلاح با شماره صفر دارد
خط زن
تیغه های خود تیز شونده ندارد
ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش) ندارد
استفاده به صورت خشک و مرطوب دارد
قابلیت شستشو ندارد
سر قابل شستشو ندارد
مدت شارژ کامل 120 دقیقه
مدت استفاده پس از شارژ 120 دقیقه
امکان شارژ شدن سریع دارد
مدت شارژ سریع 5 دقیقه
طراحی ارگونومیک دارد
منبع تغذیه باتری قابل شارژ(بی سیم)
استند شارژ ندارد
وزن دستگاه 150 گرم

15. ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل S1323/41

ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل S1323/41
تکنولوژی اصلاح برش چرخشی
جنس تیغه استیل ضد زنگ
قابلیت اصلاح با شماره صفر دارد
خط زن
تیغه های خود تیز شونده دارد
ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش) ندارد
استفاده به صورت خشک و مرطوب دارد
قابلیت شستشو دارد
سر قابل شستشو دارد
مدت شارژ کامل 60 دقیقه
مدت استفاده پس از شارژ 45 دقیقه
امکان شارژ شدن سریع دارد
مدت شارژ سریع 5 دقیقه
طراحی ارگونومیک دارد
منبع تغذیه باتری قابل شارژ(بی سیم)
استند شارژ ندارد
سایر ویژگی‌ها قابلیت استفاده به صورت بی‌سیم
دارای نشانگر LED برای نمایش میزان شارژ ماشین اصلاح

ماشین اصلاح « فیلیپس» (Philips) مدل « S1323/41» از ریش‌تراش‌هایی است که از برش چرخشی برای اصلاح دقیق و سریع موی صورت استفاده می‌کند. علاوه بر سری اصلی، یک خط‌زن برای اصلاح خط ریش و مرتب‌کردن ریش و سبیل وجود دارد. این دستگاه به صورت بی‌سیم کار می‌کند و از باتری قابل شارژ بهره می‌برد. برای شارژ باتری باید آداپتور ارائه‌شده را مستقیماً به خود دستگاه وصل کرد. تیغه‌های چرخان ریش‌تراش شناورند و هنگام اصلاح روی صورت می‌نشینند و موها را از ته قطع می‌کنند. قسمت سری ماشین اصلاح صورت S1323/41 را می‌توان زیر شیر آب گرفت و خرده موهای روی آن را شست. طراحی بدنه‌ی ماشین اصلاح ارگونومیک است و وزن سبک آن باعث‌ می‌شود در حین کار با دستگاه خسته نشوید و تجربه‌ی مطلوبی از اصلاح داشته باشید. شما با 1 ساعت شارژ می‌توانید از این مدل تا 45 دقیقه استفاده کنید. از دیگر ویژگی‌های این مدل شارژ سریع در 5 دقیقه است. این ماشین اصلاح به تیغه های خود تیز شونده مجهز شده است.


16. ماشین اصلاح موی سر و صورت فیلکو مدل PH-7082

ماشین اصلاح موی سر و صورت فیلکو مدل PH-7082
تکنولوژی اصلاح برش چرخشی
جنس تیغه استیل ضد زنگ
قابلیت اصلاح با شماره صفر دارد
خط زن
تیغه های خود تیز شونده دارد
ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش) ندارد
قابلیت شستشو ندارد
سر قابل شستشو دارد
مدت شارژ کامل 300 دقیقه
مدت استفاده پس از شارژ 60 دقیقه
طراحی ارگونومیک دارد
منبع تغذیه باتری قابل شارژ(بی سیم)
استند شارژ ندارد
سایر ویژگی‌ها مورد تایید استاندارد اروپا CE
دارای سری شیو با سه تیغه مجزا و گردش 360 درجه (قابلیت اصلاح تمامی موهای ریز و درشت)
دارای سری خط زن جهت مرتب کردن خط ریش و سبیل
دارای سری موزن گوش و بینی(بدون آسیب به پوست حساس این مناطق)
اصلاح راحت نواحی انحنادار مثل گردن و چانه
محافظت از پوست در برابر بریدگی و خراش
دارای سری قابل شستشو
دارای باتری قابل شارژ (5 ساعت شارژ کامل و 60 دقیقه قابل استفاده)

17. ماشین اصلاح موی صورت کیمی مدل km-032

ماشین اصلاح موی صورت کیمی مدل km-032
تکنولوژی اصلاح برش مستقیم
جنس تیغه استیل پیشرفته
قابلیت اصلاح با شماره صفر دارد
خط زن
تیغه های خود تیز شونده دارد
ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش) ندارد
قابلیت شستشو ندارد
سر قابل شستشو ندارد
مدت شارژ کامل 480 دقیقه
مدت استفاده پس از شارژ 60 دقیقه
امکان شارژ شدن سریع دارد
طراحی ارگونومیک دارد
منبع تغذیه باتری قابل شارژ(بی سیم)
استند شارژ ندارد

18. ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل S1030

ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل S1030
تکنولوژی اصلاح برش چرخشی
جنس تیغه استیل ضد زنگ
قابلیت اصلاح با شماره صفر دارد
خط زن
تیغه های خود تیز شونده دارد
ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش) ندارد
استفاده به صورت خشک و مرطوب دارد
قابلیت شستشو دارد
سر قابل شستشو دارد
مدت شارژ کامل 600 دقیقه
مدت استفاده پس از شارژ 45 دقیقه
امکان شارژ شدن سریع ندارد
طراحی ارگونومیک دارد
منبع تغذیه باتری قابل شارژ(بی سیم)
استند شارژ ندارد

ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل S1030 از سری 1000 ریش تراش های شرکت فیلیپس است. این ریش تراش دارای تیغه های خود تیزشونده از جنس استیل ضد زنگ می باشد. سیستم تیغه های این محصول از Close Cut Blade بهره می برد و تیغه ها در 3 جهت مختلف متحرک می باشند که این ویژگی، اصلاح صورت را راحت تر و دقیق تر می کند. باتری این دستگاه از NiMH می باشد که پس از 10 ساعت شارژ کامل شده و برای 15 اصلاح کامل یا 45 دقیقه استفاده مدوام، کارکرد دارد. ماشین اصلاح صورت فیلیپس مدل S1030 قابلیت استفاده در 2 حالت خشک و مرطوب را دارد و سری آن نیز کاملا قابل شستشو می باشد.


19. ست ماشین اصلاح موی صورت و بدن وی جی آر مدل V-111

ست ماشین اصلاح موی صورت و بدن وی جی آر مدل V-111
تکنولوژی اصلاح برش مستقیم
جنس تیغه استیل ضد زنگ
قابلیت اصلاح با شماره صفر دارد
خط زن
ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش) ندارد
قابلیت شستشو ندارد
سر قابل شستشو دارد
طراحی ارگونومیک دارد
منبع تغذیه برق خانگی(با سیم)
استند شارژ ندارد
سایر ویژگی‌ها مجهز به 3 سری مختلف جهت اصلاح
سری مخصوص اصلاح
سری خط زن
سری دقیق زن (جهت اصلاح کناره های ریش و سبیل)
موتور قدرتمند با قابلیت استفاده به صورت برق مستقیم
کابل بلند به طول 2.5 متر
3 عدد شانه تنظیم ارتفاع برش در سایزهای 1.2.3 میلی متر
استاندارد CE
استاندارد CE

20. ماشین اصلاح موی صورت پروجیمی مدل GM-597

ماشین اصلاح موی صورت پروجیمی مدل GM-597
تکنولوژی اصلاح برش مستقیمبرش چرخشی
جنس تیغه استیل ضد زنگ
اندازه اصلاح 0.5 میلی‌متر
قابلیت اصلاح با شماره صفر دارد
خط زن
تیغه های خود تیز شونده دارد
ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش) ندارد
قابلیت شستشو ندارد
سر قابل شستشو دارد
مدت شارژ کامل 460 دقیقه
مدت استفاده پس از شارژ 70 دقیقه
طراحی ارگونومیک دارد
منبع تغذیه برق خانگی(با سیم)باتری قابل شارژ(بی سیم)
استند شارژ ندارد

21. ماشین اصلاح موی صورت موزر مدل Mobile Shaver

ماشین اصلاح موی صورت موزر مدل Mobile Shaver
تکنولوژی اصلاح برش چرخشی
جنس تیغه استیل ضد زنگ
قابلیت اصلاح با شماره صفر دارد
خط زن
تیغه های خود تیز شونده ندارد
ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش) ندارد
قابلیت شستشو ندارد
سر قابل شستشو ندارد
مدت شارژ کامل 480 دقیقه
مدت استفاده پس از شارژ 45 دقیقه
امکان شارژ شدن سریع ندارد
طراحی ارگونومیک دارد
منبع تغذیه باتری قابل شارژ(بی سیم)
استند شارژ ندارد
وزن دستگاه 150 گرم
سایر ویژگی‌ها ساخت چین
تحت لیسانس آلمان

22. ماشین اصلاح صورت پاناسونیک سری لمدش مدل ES-ST25

ماشین اصلاح صورت پاناسونیک سری لمدش مدل ES-ST25
تکنولوژی اصلاح برش مستقیم
جنس تیغه آلیاژ نقره
قابلیت اصلاح با شماره صفر دارد
خط زن
تیغه های خود تیز شونده ندارد
ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش) دارد
استفاده به صورت خشک و مرطوب دارد
قابلیت شستشو دارد
سر قابل شستشو دارد
مدت شارژ کامل 60 دقیقه
مدت استفاده پس از شارژ 45 دقیقه
امکان شارژ شدن سریع ندارد
طراحی ارگونومیک دارد
منبع تغذیه باتری قابل شارژ(بی سیم)
استند شارژ دارد
سایر ویژگی‌ها - دارای سنسور مخصوص برای اندازه ی ریش های مختلف
- دارای دور موتور 13000 که به روان بودن اصلاح کمک می‌کند
- تیغه های داخلی با زاویه 30 درجه و فناوری نانو موها را از ریشه قطع می‌کند
- دارای 3 تیغه‌ی فویلی
- دارای سنسور تشخیص ضخامت مو و تغییر دور موتور که باعث طول عمر باتری و موتور دستگاه می‌شود
- ابعاد: 15 × 6.4 × 4.7 سانتی‌متر
- وزن: 145 گرم

یکی از دغدغه‌های اکثر آقایان ‌هنگام استفاده از ماشین اصلاح، آسیب ناشی از تماس بیش از حد تیغه‌های آن با صورت است. ماشین اصلاح «ES-ST25» از سری‌هایی با تکنولوژی پیشرفته استفاده می‌کند که به‌هنگام کوتاه‌کردن موهای صورت، کمترین فشار را در مقایسه با مدل‌های مشابه‌ وارد می‌کند.سری این ماشین اصلاح یک سنسور دارد که با توجه به حجم موها در نقاط مختلف صورت، میزان قدرت موتور را کاهش یا افزایش می‌دهد. با توجه به این ویژگی، فرد فشار کمتری را روی پوست احساس کرده و در نتیجه میزان آسیب به پوست کاهش می‌یابد. ماشین اصلاح ES-ST25 ساخت شرکت «پاناسونیک»(Panasonic)دارای سری‌ برش مستقیم است که به کوتاه‌کردن موهای صورت با مرزبندی مشخص کمک می‌کند. با وجود قابلیت استفاده زیر دوش، موهای صورت را راحت‌تر می‌توان کوتاه کرد. این محصول تیغه‌هایی از جنس آلیاژ نقره دارد که موهای صورت را به‌طور کامل کوتاه می‌کنند. همچنین با استفاده از سری خط‌زن می‌توان فرم‌های مختلفی به موهای صورت داد. ES-ST25 سری‌های قابل‌شست‌وشو دارد که در صورت کثیف‌شدن، می‌توان آن‌ها را شست. برای استفاده از این محصول باید باتری‌های آن را به‌ مدت 60 دقیقه شارژ کرد که در مقایسه با مدل‌های مشابه زمان کوتاهی است. همچنین ‌مدت‌زمان شارژدهی این ماشین اصلاح 45 دقیقه است. طراحی ارگونومیک ES-ST25 نیز دردست‌گرفتن آن را راحت‌تر می‌کند. از دیگر ویژگی‌های این ماشین اصلاح می‌توان به تیغه‌هایی از جنس آلیاژ نقره اشاره کرد. تیغه‌هایی از جنس آلیاژ نقره مانع از خوردگی در هوای مرطوب می‌شود و به ماندگاری دستگاه می‌افزاید. ES-ST25 دارای تیغه‌های از جنس آلیاژ نقره، سری خط‌زن، قابلیت ضدآب، مدت‌زمان شارژ 60 دقیقه و طراحی ارگونومیک است.


23. ماشین اصلاح کیمی مدل KM-5025

ماشین اصلاح کیمی مدل KM-5025
تکنولوژی اصلاح برش مستقیم
جنس تیغه استیل پیشرفته
اندازه اصلاح 0.5 میلی‌متر
قابلیت اصلاح با شماره صفر دارد
خط زن
ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش) دارد
قابلیت شستشو دارد
سر قابل شستشو دارد
امکان شارژ شدن سریع دارد
طراحی ارگونومیک دارد
منبع تغذیه باتری قابل شارژ(بی سیم)
استند شارژ دارد

24. ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل S1121/41

ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل S1121/41
تکنولوژی اصلاح برش چرخشی
جنس تیغه استیل ضد زنگ
قابلیت اصلاح با شماره صفر دارد
خط زن
تیغه های خود تیز شونده دارد
ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش) دارد
استفاده به صورت خشک و مرطوب دارد
قابلیت شستشو دارد
سر قابل شستشو دارد
مدت استفاده پس از شارژ 40 دقیقه
طراحی ارگونومیک دارد
منبع تغذیه باتری قابل شارژ(بی سیم)
استند شارژ ندارد

25. ماشین اصلاح موی صورت دی اس پی مدل 90111

ماشین اصلاح موی صورت دی اس پی مدل 90111
تکنولوژی اصلاح برش مستقیم
جنس تیغه استیل ضد زنگ
اندازه اصلاح 0.5 تا 12 میلی‌متر
قابلیت اصلاح با شماره صفر ندارد
خط زن
تیغه های خود تیز شونده دارد
ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش) دارد
استفاده به صورت خشک و مرطوب دارد
قابلیت شستشو دارد
سر قابل شستشو دارد
مدت شارژ کامل 60 دقیقه
مدت استفاده پس از شارژ 50 دقیقه
طراحی ارگونومیک دارد
منبع تغذیه باتری قابل شارژ(بی سیم)
استند شارژ دارد

ماشین اصلاح دی اس پی مدل «90111» یکی از محصولات پر قدرت دی اس پی است که با تیغه‌ای از جنس استیل ضدزنگ ساخته شده است. برای این محصول پایین ترین اندازه‌ی اصلاح 0.5 میلی‌متر در نظر گرفته شده و به هنگام استفاده نمی‌توانید اندازه‌ی آن را تغییر داد. برای اصلاح با اندازه‌هایی بیشتر ، باید یکی از شانه‌های ارائه‌شده همراه دستگاه را روی تیغه نصب کرد. طول اصلاح این شانه‌ها به ترتیب 3-6-9-12میلی‌متر است. این دستگاه یک سری هم برای اصلاح موهای گوش و بینی دارد. ماشین اصلاح دی اس پی به باتری قابل شارژ مجهز شده است تا بتوان به شکل بی‌سیم از آن استفاده کرد. از ویژگی‌های ظاهری این ماشین اصلاح باید به طراحی ارگونومیک آن اشاره کرد که به‌خوبی در دست جای می‌گیرد و کار کردن با آن لذت‌بخش است. برای اینکه تیغه‌ی ماشین اصلاح همیشه در بهترین شرایط کارکرد قرار داشته باشد، پس از هر بار اصلاح بهتر است خرده‌های مو را توسط برس مویی ارائه شده تمیز کرد. برای افزایش عمر تیغه باید مرتباً آن را روغن‌کاری کرد. برس مویی و روغن داخل جعبه وجود دارند. به‌طورخلاصه ماشین اصلاح دی اس پی مدل 90111 دارای تیغه‌ای از جنس استیل ضد زنگ و طراحی ارگونومیک بوده و برای اصلاح موهای صورت مناسب است و این دستگاه کاملا ضد آب است.


26. ماشین اصلاح موی صورت کیمی مدل km-5390

ماشین اصلاح موی صورت کیمی مدل km-5390
تکنولوژی اصلاح برش چرخشی
جنس تیغه استیل ضد زنگ
قابلیت اصلاح با شماره صفر دارد
خط زن
تیغه های خود تیز شونده دارد
ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش) دارد
استفاده به صورت خشک و مرطوب دارد
قابلیت شستشو دارد
سر قابل شستشو دارد
مدت شارژ کامل 120 دقیقه
مدت استفاده پس از شارژ 120 دقیقه
امکان شارژ شدن سریع دارد
مدت شارژ سریع 10 دقیقه
طراحی ارگونومیک دارد
منبع تغذیه باتری قابل شارژ(بی سیم)
استند شارژ ندارد
وزن دستگاه 157 گرم
سایر ویژگی‌ها موتور پر قدرت
ضد آب کامل
باتری پر قدرت لیتیوم

27. ماشین اصلاح موی صورت و بدن دینگ لینگ مدل RF-630

ماشین اصلاح موی صورت و بدن دینگ لینگ مدل RF-630
تکنولوژی اصلاح برش مستقیم
جنس تیغه استیل پیشرفته
اندازه اصلاح 0.2 تا 3 میلی‌متر
قابلیت اصلاح با شماره صفر ندارد
خط زن
تیغه های خود تیز شونده دارد
ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش) ندارد
استفاده به صورت خشک و مرطوب ندارد
قابلیت شستشو ندارد
سر قابل شستشو ندارد
مدت شارژ کامل 480 دقیقه
مدت استفاده پس از شارژ 60 دقیقه
طراحی ارگونومیک دارد
منبع تغذیه باتری قابل شارژ(بی سیم)
استند شارژ ندارد
وزن دستگاه 180 گرم

ماشین اصلاح «دینگ لینگ» مدل «RF-630» دستگاهی برای اصلاح موهای صورت و بدن است. تیغه این دستگاه استیل ضد پیشرفته است . تیغه ماشین اصلاح پایین ترین حالت کوتاهی یعنی 0.2 میلی متر را دارد . فاصله‌ی بین این دو تیغه، طول اصلاح را تعیین می‌کند. طول اصلاح تیغه ثابت و برابر 0.2 میلی‌متر است. عرض تیغه‌ی دستگاه 44 میلی‌متر و وزن آن 180 گرم است. برای اینکه بتوان موهای سر و صورت را در اندازه‌های بیشتر از 0.2 میلی‌متر کوتاه کرد، می‌توان از دو شانه ی ارائه‌شده همراه دستگاه استفاده کرد. دارای 3عدد شانه به شماره های 1-2-3 است. دارای باتری لیتیوم که مدت‌زمان شارژ کامل باتری 480 دقیقه و زمان شارژدهی استفاده از دستگاه 60 دقیقه است. برای افزایش عمر تیغه‌ها بهتر است پس از هر بار استفاده، خرده‌های مو را توسط برس تمیز کرده و توسط روغن موجود در جعبه، تیغه‌ها را روغن‌کاری کنید. به‌طور خلاصه ریش‌تراش Dingling RF-630 دارای تیغه‌ی تریمر باعرض 44 میلی‌متر، طول اصلاح 0.2 میلی‌متر، باتری لیتیوم قابل‌شارژ است. این دستگاه برای اصلاح موهای صورت و بدن مناسب است


28. ست ماشین اصلاح موی صورت فایو دی تاچ مدل BS-8003

ست ماشین اصلاح موی صورت فایو دی تاچ مدل BS-8003
تکنولوژی اصلاح برش مستقیمبرش چرخشی
جنس تیغه استیل ضد زنگ
اندازه اصلاح صفر میلی‌متر
قابلیت اصلاح با شماره صفر دارد
خط زن
ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش) دارد
استفاده به صورت خشک و مرطوب دارد
قابلیت شستشو دارد
سر قابل شستشو دارد
مدت شارژ کامل 480 دقیقه
مدت استفاده پس از شارژ 60 دقیقه
طراحی ارگونومیک دارد
منبع تغذیه برق خانگی(با سیم)باتری قابل شارژ(بی سیم)
استند شارژ دارد
سایر ویژگی‌ها ضد اب
دارای استند شارژ
دکمه لمسی

29. ماشین اصلاح موی صورت دی اس پی مدل 90180

ماشین اصلاح موی صورت دی اس پی مدل 90180
تکنولوژی اصلاح برش مستقیم
جنس تیغه تیتانیوم پیشرفته
قابلیت اصلاح با شماره صفر دارد
خط زن
تیغه های خود تیز شونده دارد
ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش) ندارد
قابلیت شستشو ندارد
سر قابل شستشو ندارد
مدت شارژ کامل 480 دقیقه
مدت استفاده پس از شارژ 50 دقیقه
طراحی ارگونومیک دارد
منبع تغذیه باتری قابل شارژ(بی سیم)
استند شارژ ندارد
سایر ویژگی‌ها تیغ قابل تنظیم خط زن و اصلاح

30. ماشین اصلاح موی صورت شیائومی مدل S500

ماشین اصلاح موی صورت شیائومی مدل S500
تکنولوژی اصلاح برش چرخشی
جنس تیغه استیل ضد زنگ
قابلیت اصلاح با شماره صفر دارد
خط زن
ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش) دارد
قابلیت شستشو دارد
سر قابل شستشو دارد
مدت شارژ کامل 90 دقیقه
مدت استفاده پس از شارژ 60 دقیقه
منبع تغذیه باتری قابل شارژ(بی سیم)
استند شارژ ندارد

31. ماشین اصلاح صورت براون مدل 9240s

ماشین اصلاح صورت براون مدل 9240s
تکنولوژی اصلاح برش مستقیم
جنس تیغه استیل ضد زنگ
خط زن
ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش) دارد
استفاده به صورت خشک و مرطوب دارد
قابلیت شستشو دارد
سر قابل شستشو دارد
مدت شارژ کامل 50 دقیقه
طراحی ارگونومیک دارد
منبع تغذیه باتری قابل شارژ(بی سیم)
استند شارژ دارد
سایر ویژگی‌ها - مجهز به تیغه های انعطاف پذیر
- قابلیت برش در جهت های مختلف
- محافظ پوست
- ساخت آلمان

32. ماشین اصلاح کیمی مدل kemei 2600

ماشین اصلاح کیمی مدل kemei 2600
تکنولوژی اصلاح برش مستقیم
جنس تیغه استیل ضد زنگ
اندازه اصلاح 0.5 تا 2.5 میلی‌متر
قابلیت اصلاح با شماره صفر دارد
تیغه های خود تیز شونده دارد
مدت شارژ سریع 120 دقیقه
طراحی ارگونومیک دارد
منبع تغذیه باتری قابل شارژ(بی سیم)
استند شارژ ندارد
وزن دستگاه 390 گرم

33. ماشین اصلاح صورت براون مدل BT5070

ماشین اصلاح صورت براون مدل BT5070
تکنولوژی اصلاح برش مستقیم
جنس تیغه استیل ضد زنگ
اندازه اصلاح 1 تا 20 میلی‌متر
قابلیت اصلاح با شماره صفر ندارد
خط زن
تیغه های خود تیز شونده ندارد
ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش) ندارد
استفاده به صورت خشک و مرطوب ندارد
قابلیت شستشو دارد
سر قابل شستشو دارد
مدت شارژ کامل 60 دقیقه
مدت استفاده پس از شارژ 50 دقیقه
امکان شارژ شدن سریع دارد
مدت شارژ سریع 5 دقیقه
طراحی ارگونومیک دارد
منبع تغذیه برق خانگی(با سیم)باتری قابل شارژ(بی سیم)
استند شارژ ندارد
وزن دستگاه 185 گرم
سایر ویژگی‌ها دارای دو خط زن بزرگ و کوچک
2 شانه‌ی اصلاح قابل نصب روی ماشین اصلاح:
- شانه‌ی اصلاح کوتاه با طول اصلاح 1 تا 10 میلی‌متر و با درجه بندی 0.5 میلی‌متری
- شانه‌ی اصلاح بلند با طول اصلاح 10 تا 20 میلی‌متر و درجه بندی 2 میلی‌متری
درجه‌ بندی طول اصلاح از 1 تا 10
25 طول اصلاح مختلف
نشانگر LED
قابل شستشو
ابعاد: 16 × 5 × 5 سانتی‌متر

دستگاه‌های تریمری که برای اصلاح موهای صورت طراحی شده‌اند، عموماً خط‌زنی هستند که شانه های مختلف با طول برش متفاوت روی آن نصب می شوند یا اینکه یک شانه با قابلیت تنظیم ارتفاع برش دارند. اما شرکت براون اقدام به تولید دستگاهی مجهز به دو خط زن کرده که هر کدام استفاده‌ی مخصوص به خود را دارند. Braun BT5070 مجهز به یک خط زن اصلی و یک خط زن کوچک‌تر قابل استفاده برای مرتب کردن دقیق بعضی نقاط صورت است. خط زن اصلی دندانه‌های درشت‌تر و عرض بیشتری دارد و برای اصلاح و خط انداختن موها استفاده می‌شود. دو عدد شانه‌ی قابل تنظیم برای قرارگیری روی خط زن اصلی وجود دارد که یکی برای اصلاح کوتاه از 1 تا 10 میلی‌متر است که درجه‌بندی 0.5 میلی‌متری دارد و دیگری برای اصلاح بلند از 10 تا 20 میلی‌متر است و درجه‌بندی 2 میل متری دارد. تغییر طول اصلاح توسط چرخ درجه‌بندی دار روی بدنه انجام می‌شود. خط زن کوچک‌تر دستگاه با فشار از پایین به بالای آن بیرون می‌آید و به دلیل عرض کمتر تیغه و دندانه‌های نزدیکی که به هم دارد برای اصلاح دقیق خط ریش و سبیل بسیار مناسب است. BT5070 مجهز به باتری قابل شارژ است که با 60 دقیقه شارژ کردن می‌توان به مدت 50 دقیقه به شکل بی‌سیم از آن استفاده کرد. با اینکه این دستگاه با برق هم کار می‌کند، اما اگر شارژ آن تمام شود می‌توان با 5 دقیقه شارژ کردن باتری، انرژی لازم برای بیش از یک اصلاح را در آن ذخیره کرد. LED کوچک روی بدنه، کم بودن شارژ باتری و وضعیت شارژ شدن آن را نشان می‌دهد. این ماشین اصلاح دارای طراحی ارگونومیک است و قسمت‌هایی از بدنه با پوشش لاستیکی ضد لغزش پوشانده شده که در دست گرفتن و استفاده از آن را راحت‌تر می‌کند. برای شستشوی دستگاه می‌توان به‌راحتی سری خط زن را زیر آب گرفت و شست. به طور خلاصه Braun BT5070 دارای دو خط زن بزرگ و کوچک، دو شانه‌ی قابل‌نصب روی خط زن اصلی، قابلیت اصلاح موهای سر و صورت با 25 طول اصلاح مختلف، منبع تغذیه‌ی برق و باتری بوده و قابل شستشو است.


34. ماشین اصلاح موی صورت پروجیمی مدل GM-578

ماشین اصلاح موی صورت پروجیمی مدل GM-578
تکنولوژی اصلاح برش چرخشی
جنس تیغه استیل ضد زنگ
قابلیت اصلاح با شماره صفر دارد
خط زن
ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش) ندارد
قابلیت شستشو ندارد
سر قابل شستشو دارد
طراحی ارگونومیک دارد
منبع تغذیه باتری قابل شارژ(بی سیم)
استند شارژ ندارد
سایر ویژگی‌ها دارای سه سری مخصوص اصلاح
سری اصلاح صورت
سری خط زن
سری اصلاح گوش و بینی
دارای سه عدد تیغه اضافه

35. ماشین اصلاح موی صورت وی جی ار مدل V-306

ماشین اصلاح موی صورت وی جی ار مدل V-306
تکنولوژی اصلاح برش چرخشی
جنس تیغه استیل ضد زنگ
قابلیت اصلاح با شماره صفر دارد
خط زن
ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش) دارد
قابلیت شستشو دارد
سر قابل شستشو دارد
مدت شارژ کامل 90 دقیقه
مدت استفاده پس از شارژ 90 دقیقه
منبع تغذیه باتری قابل شارژ(بی سیم)
استند شارژ ندارد

36. ماشین اصلاح موی صورت مدل 1400

ماشین اصلاح موی صورت مدل 1400
تکنولوژی اصلاح برش مستقیم
جنس تیغه استیل ضد زنگ
قابلیت اصلاح با شماره صفر ندارد
خط زن
تیغه های خود تیز شونده ندارد
ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش) ندارد
قابلیت شستشو ندارد
سر قابل شستشو ندارد
طراحی ارگونومیک ندارد
منبع تغذیه برق خانگی(با سیم)
استند شارژ ندارد

37. ماشین اصلاح موی سر و صورت کیمی مدل km-700b

ماشین اصلاح موی سر و صورت کیمی مدل km-700b
تکنولوژی اصلاح برش مستقیم
جنس تیغه استیل پیشرفته
قابلیت اصلاح با شماره صفر ندارد
خط زن
تیغه های خود تیز شونده دارد
ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش) ندارد
استفاده به صورت خشک و مرطوب دارد
قابلیت شستشو ندارد
سر قابل شستشو دارد
مدت شارژ کامل 120 دقیقه
مدت استفاده پس از شارژ 120 دقیقه
امکان شارژ شدن سریع دارد
طراحی ارگونومیک دارد
منبع تغذیه باتری قابل شارژ(بی سیم)
استند شارژ ندارد

38. ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل BT3216/14

ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل BT3216/14
تکنولوژی اصلاح برش مستقیم
جنس تیغه استیل ضد زنگ
اندازه اصلاح 0.5 میلی‌متر
قابلیت اصلاح با شماره صفر ندارد
خط زن
تیغه های خود تیز شونده دارد
ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش) ندارد
استفاده به صورت خشک و مرطوب ندارد
قابلیت شستشو ندارد
سر قابل شستشو دارد
مدت شارژ کامل 60 دقیقه
مدت استفاده پس از شارژ 60 دقیقه
امکان شارژ شدن سریع ندارد
طراحی ارگونومیک دارد
منبع تغذیه برق خانگی(با سیم)باتری قابل شارژ(بی سیم)
استند شارژ ندارد
وزن دستگاه 300 گرم

ماشین اصلاح صورت فیلیپس مدل BT3216/14 به طور اختصاصی با طراحی ارگونومیک دستگیره و ضدلغزش برای اصلاح موی صورت ساخته شده است. به طوریکه بوسیله سیستم Lift & Trim خلاقانه خود توانایی اصلاح ته ریش و موهای ریز را نیز دارد. موهای ریز بوسیله شانه مخصوص بالابرده می شوند و به سمت تیغه های استیل ضدزنگی که دوام بسیار بالا دارند، هدایت میکند. این تیغه ها علاوه بر انجام کاراصلاح، روی همدگیر می لغزند و خاصیت خودتیزشوندگی نیز دارند و بر روی پوست صورت خراش و سوزش ایجاد نمیکنند. ماشین اصلاح صورت فیلیپس مدل BT3216/14 دارای 20 تنظیم مختلف برای ارتفاع اصلاح است. این ماشین اصلاح پس از یک ساعت شارژ قابلیت استفاده به اندازه 60 دقیقه را داراست و همچنین میتوان از آن زمانی که مستقیم به برق است استفاده کرد. سری این ماشین اصلاح نیز جدا شده و قابلیت شستشو و تمیزسازی دارد.


39. ماشین اصلاح موی سر و صورت اچ تی سی مدل AT-029

ماشین اصلاح موی سر و صورت اچ تی سی مدل AT-029
تکنولوژی اصلاح برش مستقیم
جنس تیغه تیتانیوم
اندازه اصلاح 10 میلی‌متر
قابلیت اصلاح با شماره صفر دارد
خط زن
تیغه های خود تیز شونده دارد
ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش) دارد
استفاده به صورت خشک و مرطوب دارد
قابلیت شستشو دارد
سر قابل شستشو دارد
مدت شارژ کامل 60 دقیقه
مدت استفاده پس از شارژ 120 دقیقه
امکان شارژ شدن سریع ندارد
طراحی ارگونومیک دارد
منبع تغذیه باتری قابل شارژ(بی سیم)
استند شارژ دارد
وزن دستگاه 400 گرم

40. ماشین اصلاح موی سر و صورت کیمی مدل KM-1996

ماشین اصلاح موی سر و صورت کیمی مدل KM-1996
تکنولوژی اصلاح برش مستقیم
جنس تیغه استیل پیشرفته
اندازه اصلاح 0.1 تا 10 میلی‌متر
قابلیت اصلاح با شماره صفر ندارد
خط زن
تیغه های خود تیز شونده دارد
ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش) ندارد
قابلیت شستشو ندارد
سر قابل شستشو ندارد
طراحی ارگونومیک دارد
منبع تغذیه باتری قابل شارژ(بی سیم)
استند شارژ ندارد

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
دیدگاه کاربران
 • رزیتا انصاری 11 فروردین 1400

  از آبی بیوتی بسیار ممنونم بر اساس لیست پیشنهادی شما برای خرید ریش تراش ، ی هدیه خوب برای همسرم خریدم . همسرم خیلی راضیه!

  ارسال دیدگاه
  امتیاز شما:
  🔃
  تا 60% تخفیف بر روی صدها عنوان کتاب! خرید کتاب با 50% تخفیف