تاپ کت ناخن چیست؟ خرید 20 مدل بهترین و پر فروش ترین تاپ کت ناخن

تاریخ انتشار: 14 فروردین 1403
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 5229

بهترین تاپ کت ناخن(best nail top coat) نوعی محلول است که روی سطح کاشت پودر، کاشت ژل، ژلیش و لاک معمولی زده می شود.برای داشتن دیزاین مقاوم روی ناخن هر ناخنکاری باید از تاپ کت استفاده کند؛عملکرد آن به این شکل است که به عنوان لایه ای محافظ از لب پر شدنو شکسته شدن لاک جلوگیری می کند و دوام و ماندگاری آن را بیشتر می کند.همچنین مانع از تاثیر آفتاب روی لاک و تغییر رنگ آن است و جلوه ای براق برای ناخن ایجاد می کند.

تاپ کت ناخن در انواع مختلف تولید شده است که هر کدام کاربرد خاصی دارد.این محلول را به تنهایی نیز می توانید روی ناخن خود بزنید و درخشنگی همراه با استحکام به ناخن هایتان بدهید.در تهیه نوع برند بسیار دقت کنید تا نتیجه عکس نگیریدو بافت استخوانی ناخن هایتان به جای محکمتر شدن در طی زمان ضعیف تر نشود.

تاپ کت ناخن چیست؟

تاپ کات محلولی است که پس از انجام مراحل مختلف (کاشت و ...) روی سطح ناخن اعمال می شود.این محلول به عنوان یک لایه محافظ عمل می کند و از لک شدن لب ها یا از بین بردن رنگ لاک جلوگیری می کند.با استفاده از این محصول می توانید با خیال راحت طرح ناخن فانتزی خود را برای مدت طولانی حفظ کنید.

تاپ کت ناخن محلولی است که روی سطح کاشت پودر، کاشت ژل، ژل و لاک معمولی اعمال می شود.به عنوان یک لایه محافظ از پر شدن لب و ترک خوردن لاک جلوگیری می کند و ماندگاری آن را افزایش می دهد.همچنین از تاثیر نور خورشید بر روی ناخن و تغییر رنگ آن جلوگیری می کند و جلوه ای براق برای ناخن ها ایجاد می کند.ناخن های تاپ کات در انواع مختلفی تولید می شوند که هر کدام کاربرد خاصی دارند.

پیشنهاد میکنم مقاله سوهان برقی ناخن مطالعه کنید.

بهترین مارک تاپ کت +20مدل بهترین تاپ کت

حجم12 میلی‌لیتر
رنگ پایهبی رنگ
کشور مبدا برندایران
سایر توضیحاتدوام بالای یک هفته ای روی ناخن براق کردن رنگ لاک تا 2 برابر فاقد هرگونه مواد شیمیایی مضر ساخته شده از بهترین مواد اولیه اروپایی خشک شوندگی سریع
حجم12 میلی‌لیتر
رنگ پایهبی رنگ
کشور مبدا برندایران
حجم15 میلی‌لیتر
شماره رنگتاپ کات شاین
کشور مبدا برندایران

برای ماندگاری بیشتر لاک و براق تر ودرخشنده تر شدن ناخن ها استفاده از تاپ کات شاین کریستال دایموند را به شما پیشنهاد میکنیم .تاپ کات شاین کریستال دایموند به صورت یک لایه شفاف و یکنواخت بر روی سطح ناخن قرار گرفته و از آسیب دیدن و لب پر شدن و ایجاد خط و خش بر روی سطح لاک جلوگیری میکند .

حجم9 میلی‌لیتر
رنگ پایهبی رنگ
شماره رنگt.c
کشور مبدا برندایران

لاک ناخن تاپ کات کامنتباعث تشکیل یک لایه محافظ براق بر روی لاک می شود.این لایه علاوه بر محافظت از لاک در مقابل پریدگی و لب پر شدن ،نیزمانعاز تاثیر آفتاب بر روی لایه لاک شده و در نتیجه رنگ لاک همواره ثابت و براق باقی خواهد ماند.برای افزایش ماندگاری لاک ناخن‌هایتان، زدن یک لایه تاپ کات را فراموش نکنید.

حجم15 میلی‌لیتر
رنگ پایهبی رنگ
جلوه رنگبراق
حجم11 میلی‌لیتر
کشور مبدا برندترکیه
حجم10 میلی‌لیتر
رنگ پایهبی رنگ
کشور مبدا برندایران

استفاده از تاپ کت مات کن پاییزانبر روی لاک هایی با رنگ های براق به شما این امکان را می دهد که طیف وسیعی از رنگ های مات را با زدن تاپ کت بر روی لاک های براق روی ناخن های خود ایجاد کنید و از زیبایی رنگ های مات لذت ببرید .

حجم12 میلی‌لیتر
رنگ پایهبی رنگ
شماره رنگ200
کشور مبدا برندایران
سایر توضیحاتپوشش یکنواخت و هموار فاقد هرگونه مواد شیمیایی مضر ساخته شده از بهترین مواد اولیه اروپایی مات کننده و مخملی کننده تمام لاک های براق ایجاد جلوه مخملی بر روی ناخن خشک شوندگی سریع
حجم11 میلی‌لیتر
رنگ پایهبی رنگ
کشور مبدا برندترکیه
جلوه رنگبراق

تاپ کات لاک خشک کن گلدن رز، یک لاک محافظ و براق کننده ناخن است که در عرض 60 ثانیه خشک شده و لاک را در برابر پریدگی مقاوم می سازد. همچنین دارای فیلتر UV بوده که از کم رنگ شدن و زرد شدن مانیکور ناخن جلوگیری می کند. پس از استفاده از لاک ناخن یک دقیقه صبر کنید و سپس آن را روی لاک اضافه نمایید.تاپ کت مات گلدن رز، محافظ و مات کنندۀ ناخن است که به سرعت خشک می شود ولاک شما را در برابر پریدگی رنگ مقاوم می سازد. تاپ کت مات، محصول جدید و پرطرفدار از شرکت گلدن رز می باشد،که لاک های براق، درخشان و معمولی شما را با قدرت مات کنندگی بالا، مات می کند.

حجم15 میلی‌لیتر
رنگ پایهشفاف
کشور مبدا برندایتالیا
سایر توضیحاتتاپ کت باعث ماندگاری طولانی تر و درخشش بیشتر لاک میشود.
حجم15 میلی‌لیتر
رنگ پایهبی رنگ
شماره رنگ000
جلوه رنگبراق

کد 000 لاک ناخن لیاویتو ، بدون ایجاد تغییر رنگ در لاک شما، همزمان با پدید آوردن حالت شیشه‌ای روی ناخن‌ها و سرعت بخشیدن به خشک شدن لاک، موجب درخشندگی بیشتر لاک و بالا بردن ماندگاری آن روی ناخن می‌گردد.این محصول همچنین برای استفاده سالنی و یا تجدید درخشندگی و رنگ لاک در فواصل زمانی مراجعه به سالن پیشنهاد می‌گردد. برای دستیابی به مطلوب ترین نتیجه در استفاده از این محصول، پیشنهاد می‌گردد پس از اتمام لاک زدن چند دقیقه صبر کنید تا حالت خیس سطح ناخن از بین برود، سپس از محصول TOP COAT روی آن استفاده نمایید.

حجم15 میلی‌لیتر
رنگ پایهبی رنگ
کشور مبدا برندآمریکا
حجم۱۵ میلی‌لیتر
رنگ پایهبی رنگ
سایر توضیحاتباعث تقویت و افزایش استحکام در مقابل شکستن ناخن طبیعی شده قابل استفاده بر روی ناخن کاشت و هم بر روی ناخن طبیعی باعث استحکام ژل لاک بر روی ناخن تقویت شده با تیتانیوم

تاپ کات تیتانیوم ان بی ای nbi تقویت شده با تیتانیوم است که باعث استحکام ژل لاک بر روی ناخن می شود و از ترک خوردن و کنده شدن لاک از روی ناخن جلوگیری می کند.از تاپ کات تیتانیوم ان بی آی nbi می توانید بر روی ناخن کاشت و هم بر روی ناخن طبیعی استفاده کنید.در ضمن این تاپ کات نیازی به دستگاه یووی برای خشک شدن ندارد.باعث تقویت و افزایش استحکام در مقابل شکستن ناخن طبیعی شده است.

حجم15 میلی‌لیتر
رنگ پایهمات

لاک ژل دیاموند MATT TOP حجم 15میلی لیتر تاپ مات باعث تشکیل یک لایه محافظ مات برروی لاک می شود این لایه علاوه بر محافظت از لاک در مقابل پریدگی و لب پرشدن مانع از تاثیر آفتاب برروی لایه لاک شده و رنگ لاک ثابت باقی می ماند.

حجم12.5 میلی لیتر میلی‌لیتر
رنگ پایهبی رنگ
شماره رنگ003

لاک های فیابا با پوشش دهی کامل ماندگاری طولانی مدت و غلظت بالا و پیگمنت های درخشانی که در خود دارد در کمترین زمان ممکن با یک بار استفاده با برس تخت خود لایه ای یکدست بر روی ناخن ها ایجاد میکند.

حجم11 میلی‌لیتر
رنگ پایهمات کننده
شماره رنگM201
حجم10.5 میلی‌لیتر
رنگ پایهبی رنگ
کشور مبدا برندسوئد

تاپ کت مات گلدن رز ، محافظ و مات کننده ناخن است که به سرعت خشک می شود و لاک شما را در برابر پریدگی رنگ مقاوم می سازد. همچنین دارای فیلتر UV محافظ بوده که از کم رنگ و زرد شدن مانیکور ناخن جلوگیری می کند . تاپ کت مات ، گلدن رزلاک های براق ، درخشان و معمولی شما را با قدرت مات کنندگی بالا ، مات می کند . این محصول موجب می شود تا لاک ناخن جلوه ای مات پیدا کرده و ماندگاری آن را به حالت اولیه طولانی تر می سازد.

حجم13 میلی‌لیتر
رنگ پایهبی رنگ
حجم15 میلی‌لیتر
رنگ پایهسفید
حجم12 میلی‌لیتر
رنگ پایهبی رنگ
سایر توضیحات- ایجاد ناخن هایی به سبک و مهارت سالن های آرایشی- با دوام 14 روزه- بدون نیاز به لامپ UV- افزایش چندین برابر دوام لاک پس از زدن دو لایه از لاک تاپ کت - با قابلیت پاک شدن آسان

انواع لاک تاپ کت ناخن و کاربرد آن ها

خوب است در فرمولاسیون شامپویی که برای موهایتان انتخاب می کنید نکات زیر رعایت شود:

 1. لاک تاپ کت ژل ناخن: همان‌طور که از نامش پیداست این لاک بعد از ژلیش ناخن مورد استفاده قرار می گیرد. این تاپ کت ژله ای استو بعد از اینکه ژل ناخن خشک شد از آن استفاده می‌شود.بعد از استفاده از این لاک دست باید داخل دستگاه UV قرار گیرد تا خشک شود.
 2. لاک تاپ کت معمولی ناخن: این تاپ کت بعد از استفاده از لاک معمولی مورد استفاده قرار می گیرد برای خشک شدن آن به دستگاهUV نیازی نیست.این تاپ کت موجب زود خشک شدن لاک و براق شدن آن می شود.
 3. لاک تاپ کت شاین ناخن: این روکش ژله ای است و روی کاشت ناخن ساخته شدهاز پودر اکریلیک و کاشت ژل استفاده می شود. این لاک مانند روکش سطح گیاه را یکنواخت می کند.ژل تاپ شاین با ایجاد لایه ای براق دست ها را زیباتر می کند. همچنین باید از خشک کن UVبرای خشک کردن این پولیش استفاده کنید.یکی از بهترین ویژگی های این لاک ایجاد یک لایه محافظ برای جلوگیری از آسیب و ماندگاری بیشتر کاشت ناخن است.
 4. لاک تاپ کت مات ناخن: لایه ای که روی کاشت پودر، کاشت ژل، ژلیش و لاک معمولی ناخن زده می شود.در حالی که مدل استاندارد آن برای پولیش معمولی است. تجهیزات UV برای خشک کردن پوشش مات مورد نیاز است.یکی از ویژگی های خاص این رنگ این است که از ناخن ها در برابر پر شدن و ترک خوردن محافظت می کند.

مزایای تاپ کت

 • افزایش زیبایی و براقی
 • افزایش ماندگاری
 • پیشگیری از عفونت
 • محافظت از لاک
 • خشک شدن سریع
 • از ناخن ها در برابر لکه ها محافظت می کند
 • محافظت در برابر محو شدن و از هم پاشیدگی رنگ
 • محافظت در برابر اشعه UV ناشی از نور خورشید.
 • از خراش یا آسیب محافظت می کند

پیشنهاد میکنم مقاله برق ناخن اکلیلی مطالعه کنید.

نکات کاربردی درباره استفاده از تاپ کات

برای زدن لاک ابتدا ناخن ها را تمیز کنید. در صورت تمایل، یک پوشش پایه بزنید و صبر کنید تا خشک شود.حالا برس لاک مورد نظر را در مرکز ناخن قرار دهید و یک نقطه از لاک را در وسط ناخن قرار دهید.نقطه را به سمت ریشه ناخن بکشید. اما دقت کنید که کاملا به ریشه نچسبد.سپس برس را در امتداد یک خط مستقیم به سمت انتهای ناخن بکشید.

در این مرحله سر برس را در یک طرف ناخن در ریشه قرار دهیدو در امتداد خط منحنی در امتداد منحنی ناخن بکشید تا به انتهای آن برسید.همین کار را در سمت دیگر ناخن خود انجام دهید.دقت کنید که تمام سطح ناخن با لاک پوشانده شود. همین مراحل را برای سایر ناخن های خود نیز تکرار کنید.در صورت تمایل می توانید بعد از خشک شدن لاک لایه دوم را روی آن قرار دهید و در نهایت روی آن را ببرید.

توجه داشته باشید که تنها زمانی باید تاپ کت را روی لاک بزنید که از خشک شدن کامل لاک مطمئن شوید.اگر می خواهید لایه دوم تاپ کات را اعمال کنید، قبل از انجام این کار صبر کنید تا لایه اول خشک شود. برای افزایش دوامو مقاومت لاک در برابر عوامل محیطی و جذابیت بیشتر رنگ آن می توانید از این محصول بر روی انواع لاک استفاده کنید.

نکات مهم در هنگام خرید تاپ کت

 • 1. عطر: بوی ناخن هنگام خرید، اگر بو قوی است، نخرید. بوی لاک باید شیرین و معطر باشد.
 • 2. خشک شدن آسان: هنگام خرید به خشک کردن آن فکر کنید. بنابراین به فکر خرید پاک کننده مناسب برای هر لاک باشید.
 • 3. شدت تاپ کت: نکته دیگری که در هنگام خرید باید به آن توجه کنید، غلظت تاپ کت است که باید از لاک بیشتر باشد.
 • 4. برس لاک: برس لاک باید نرم باشد. کیفیت پایین از پخش شدن آب جلوگیری می کند.
 • 5. برندهای معروف: سعی کنید ناخن ها را از برندهای معروف خریداری کنید زیرا مواد اولیه به کار رفته در آنها تمیز و نسبتاً تمیز است. این باعث آسیب کمتری به ناخن ها می شود.
 • 6. برچسب سلامت: در هنگام خرید محصول باید به برچسب سلامت آن توجه کرد زیرا انتخاب یک بوت بی کیفیت با رویه برش خورده می تواند به بافت ناخن آسیب برساند.
 • 7.تاپ کت مناسبی برای ناخن ها انتخاب کنید

دوستان عزیز، مقاله بهترین تاپ کت ناخن همیشه بروزرسانی خواهد شد. مجددا به ما سر بزنید. خوشحال خواهیم شد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃
تا 60% تخفیف بر روی صدها عنوان کتاب! خرید کتاب با 50% تخفیف