پروتز سینه مدل گرد

تاریخ انتشار: 7 بهمن 1401
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 344
پروتز سینه مدل گرد

تولید کنندگان طیف گسترده ای از انواع، شکل ها، اندازه ها و رنگ های پروتز سینه را ایجاد می کنند.نوع پروتز مورد نیاز با توجه به مقدار بافت سینه ای که برداشته می شود تعیین می شود.پروتز سینه گرد یا راند یکی از انواع پرطرفدار پروتز در میان خانم هاست.

پروتز سینه مدل گرد چیست؟

عمل کاشت سینه که به آن پروتز سینه نیز گفته می شودنوعی عمل زیبایی است که باعث می شود فرم بدنی افراد بهتر شود و بیمار سینه های پرتری داشته باشد.پروتز سینه مدل گرد، برای افرادی استفاده می شود که می خواهند فرم سینه های آن ها به صورت گرد باشد.

بهترین کاندیدها برای انجام پروتز مدل گرد

 • افرادی که به دلایلی مانند سرطان سینه هایشان تخلیه شده
 • افرادی سالمی که سینه های کوچکی دارند و به دنبال بزرگ کردن سینه های خود هستند.
 • افرادی که به طور مادرزادی سینه های کوچکی دارند.
 • افرادی که سینه های غیر طبیعی دوست دارند.

چگونگی عمل پروتز سینه گرد

انجام عمل بزرگ کردن سینه با استفاده از پروتز راند، معمولا با بیهوشی عمومی صورت می گیرد.سپس برش ها در محل مورد نظر زده می شود(در اطراف هاله، در چین سینه یا زیر بغل)و پروتز از درون این برش به داخل قفسه سینه فرستاده می شود.پروتز می تواند روی عضله سینه یا زیر عضله قرار گیرد.سپس جراح، تعادل و تقارن هر دو سینه را بررسی می کند و برش ها را بخیه می زند.

از دیگر انواع پروتز سینه، پروتز سینه مدل اشکی است. برای آشنایی بیشتر به این سایت مراجعه کنید.

ظاهر پروتز سینه گرد چگونه خواهد بود؟

پروتز سینه گرد از نوع سیلکونی است است و پخش ژل یکنواختی دارد. ژل ها عموما ضخیم تر از آب و نمک هستندبه همین دلیل گفته می شود پروتزهای سیلکونی در کل طبیعی تر از پروتزهای سالینی هستند.پروتزهای سینه مدل اشکی معمولا طبیعی تر از پروتزهای سینه گرد هستند.

عوامل موثر بر ظاهر سینه های پروتز شده

عواملتوضیحات
اندازه پروتزبهترین اندازه پروتز توسط جراح و پس از معاینه فیزیکی تعیین می شود. تصاویر سه بعدی نیز می تواند تاثیر زیادی در امکان انتخاب پروتز مد نظر را از لحاظ اندازه به شما بدهد.
فاصله پروتزفاصله میان دو پروتزها بر طبیعی یا غیر طبیعی بودن پروتزها نیز تاثیر می گذارد. پزشک شما باید به گونه ای فاصله میان دو پروتز را در نظر بگیرد که طبیعی باشد.

مراقبت های بعد از پروتز سینه مدل گرد

شما بلافاصله بعد از عمل ممکن است کمی درد و ناراحتی را تجربه کنید اما با این حال می توانید بنشینید یا از جای خود بلند شوید.به مدت دو هفته بعد از عمل پروتز سینه باید سوتین جراحی بپوشید و بعد از آن نیز تا زمانی که پزشک اجازه نداده استنمی توانید از سوتین سیمی استفاده کنید و سوتین ما باید راحتی یا ورزشی باشد.

تورم ناشی از عمل ممکن است تا دو هفته ادامه داشته باشد و تورم باقی مانده نیز احتمالا تا 8 هفته بعد همچنان ادامه دارد.

خطرات انجام پروتز سینه مدل گرد

در میان خانم هایی که پروتز سینه گرد انجام داده اند، میزان رضایت مندی آن ها بسیار زیاد بوده استبا این حال، عمل جراحی پروتز سینه مانند هر همل جراحی دیگر خطراتی دارد که به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

 • عفونت
 • انقباض کپسولی
 • درد
 • قرمزی اطراف سینه
 • سوزش سینه

البته تمامی خطرات و عوارض ناشی از عمل پروتز سینه، زمانی که شما یک پزشک ماهر را برای انجام جراحی خود انتخاب کنید، کاهش پیدا می کند.

فراموش نکنید که انواع جراحی‌های پلاستیک، ترمیمی و زیبایی باید با ظرافت و دقت انجام شود تا نتیجه حاصل از آن طبیعی و مطلوب باشد.اگر قصد انجام هر کدام از جراحی های فوق را دارید، کار را به کاردان بسپارید.دکتر کامبیز ایزدپناه فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی یکی از بهترین‌ها در ایران می‌باشند.

موارد کاربرد پروتز سینه مدل گرد

 • برای خانم هایی که می خواهند ظاهر سینه هایشان برجسته تر باشد. یعنی می خواهند از حد نرمال بیشتر باشد.
 • خانم هایی که بافت اطراف سینه خوبی داشته باشند.
 • مناسب برای جراحی اصلاحی
دکتر کامبیز ایزد پناه

سخن پایانی

جلب اعتماد شما عزیزان یکی از اهداف دکتر ایزدپناه است. شما می‌توانید با خیالی آسوده و با کم‌ترین عوارض عمل جراحی مدنظر خود را به ایشان بسپارید.برای مشاهده نمونه کارهای دکتر پیج اینستاگرام ایشان را دنبال نمایید

تیم ما بسیار مفتخر است که بهترین متخصصان جراحی در این زمینه را در طول فرایند عمل در کنار شما قرار خواهد داد.همین الان با ما تماس بگیرید و یک وقت مشاوره و ویزیت با دکتر ایزدپناه را رزرو نمایید. همچنین در پیج اینستاگرام دکتر کامبیز ایزدپناه می توانید نمونه عمل های ایشان را ببینید.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃