راهنمای جامع خرید ماسک برای انواع مو خشک،چرب،وز،کراتینه و رنگ شده

تاریخ انتشار: 3 شهریور 1402
تعداد دیدگاه: 1
تعداد بازدید: 1873

مو یکی از ارگانهای ثانویه مهم بدن است ، زیرا به محافظت از پوست سر در برابر گرمای زیاد کمک می کند ، و همچنین از آن در برابر اشعه های مضر آفتاب محافظت می کند . داشتن موهای سالم و براق برای بسیاری از افراد ، به ویژه خانم ها ، به یک وسواس فکری تبدیل شده است . مراقبت از مو صرفا به تمیزی و شانه زدن مداوم آن محدود نمی شود ، در حال حاضر مو بیشتر از قبل در معرض آسیب است ، زیرا درصد آلودگی هوا و شدت گرما و تابش افزایش یافته است . بنابراین شما برای جبران این کمبود به مواد مغذی خارجی نیاز دارید.

اگر از موهای خشک و آسیب دیده رنج می برید ، ماسک مو می تواند بزرگترین نجات دهنده شما باشد. ماسک مو به طور عمده حاوی مواد مغذی است که باعث رطوبت و براقیت و لطافت مو می شود ، که جلوه جذابی به مو می بخشد.

هر نوع مو طبیعت خاصی دارد که این امر نیاز به استفاده از انواع تخصصی آماده سازی مو دارد ، زیرا انواع مختلفی از مو مانند موهای خشک ، موهای چرب و موهای معمولی وجود دارد و در یک نوع وجود دارد تفاوت های زیادی وجود دارد ، زنانی با موهای خشک و ضخیم وجود دارند ، و کسانی هستند که موهای خشک و سبک دارند ، و کسانی هستند که موهای چرب قوی دارند ، و کسانی که موهای چرب ضعیفی دارند ، و کسانی هستند که موهای صاف طبیعی دارند ، و کسانی هم هستند که موهای فرفری معمولی دارند ، بنابراین مهم است که قبل از خرید محصولات مو ، نوع موهای خود را با تمام جزئیات تعیین کنید ، بنابراین می توانید محصولی را انتخاب کنید که به اهداف مطلوب برسد.

ماسک مو چیست؟

ماسک مو مخلوطی از تغذیه و درمان مو با هم است و ماسک مو معمولاً حاوی روغن و مواد دیگری است که به تغذیه ، رطوبت و تقویت مو کمک می کند. ماسک مو یکی از مهمترین روشهای درمانی است که برای درمان آسیب های ناشی از گرما ، آرایش مو و استفاده از مواد شیمیایی مختلف برای رنگ آمیزی یا بهبود بافت مو استفاده می شود و همچنین ماسک مو برای افزایش سلامت و زیبایی مو استفاده می شود. .

مراقبت از مو با استفاده از ماسک مو

مو یکی از مهمترین ویژگیهای زیبایی است که باید هر دو جنس از آن مراقبت کنند و معمولاً در اثر فر ، رنگ آمیزی ، صاف یا کشیدن رنگ مو در معرض ریزش و آسیب قرار می گیرد. مو شامل سه لایه است که لایه بیرونی است که به پوست معروف است و لایه میانی که لایه محافظ مغز داخلی مو است. مو هر ماه یک چهارم اینچ رشد می کند. بسیاری از عوامل باعث آسیب به مو می شوند ، و مراقب باشید که به مو آسیب نرسید ، اقدامات زیادی برای مراقبت از مو ، حفظ سلامتی و درخشندگی آن باید انجام شود و مراقبت از مو با تأمین مواد معدنی و ویتامین های لازم بدن از داخل بدن آغاز می شود. رشد و سلامت مو با پیروی از یک رژیم غذایی متعادل سالم شکل می گیرد.

همانطور که برای مراقبت از خارج از مو ، ماسک های مو حاوی مواد مغذی و روغن به مرطوب سازی مو و اصلاح صدمه کمک می کنند و یک لایه محافظ ایجاد می کنند که از مو در برابر آسیب بیشتر محافظت می کند و درمان مو با ماسک مو یک درمان مکمل است.

فواید ماسک مو

 • ماسک برای تغذیه و ترمیم سریع مو کار می کند ، زیرا توانایی زیادی در اصلاح سریع رشد مو دارد.
 • ماسک مو یکی از محصولاتی است که در درمان موهای ضعیف موثر است.
 • ماسک مو یکی از بهترین محصولات اساسی است که مراقبت دقیق از مو را ارائه می دهد.
 • این ماسک مو دارای فرمول چسبنده ای قدرتمند برای کمک به صاف شدن ریشه مو است.
 • ماسک مو به رفع بسیاری از مشکلات مو مانند آسیب و خشکی کمک می کند.
 • ماسک مو و پوست سر را مرطوب می کند ، و یک درمان موثر برای از بین بردن شوره سر است.
 • ماسک مو باعث تغذیه ، مرطوب سازی پوست سر و حفظ سلامت آن می شود.
 • ماسک مو درخشش مو را افزایش می دهد و ریزش مو را کاهش می دهد.
 • ماسک مو به درمان موخوره کمک می کند.
 • ماسک موها را بدون هیچگونه عارضه جانبی تقویت کرده و گرفتگی را کاهش می دهد.

بهترین کرم مو چگونه انتخاب می شود؟

انتخاب کرم مو فقط به نیاز به استفاده از کرم بستگی ندارد ، اما برای گرفتن بهترین نتیجه باید نوع مو را بشناسید. نوع مو فقط در گروه موهای چرب و غیر چرب قرار نمی گیرد ، عوامل مختلفی تعیین کننده نوع مو هستند که مهمترین آنها عبارتند از:

1 - بافت مو

این به قطر مو بستگی دارد ، یا نازک ، متوسط یا ضخیم است. ساده ترین راه برای تعیین بافت مو ، مقایسه قطر مو با قطر یک نخ معمولی است که برای دوخت پارچه استفاده می شود. اگر مو نازک تر از نخ است ، نوع مو نازک است و اگر ضخامت مو برابر ضخامت رشته است ، نوع مو متوسط است ، اما اگر ضخامت مو بیشتر باشد از ضخامت رشته پس نوع مو ضخیم است.

2 - تراکم مو

تعداد موهایی است که پوست سر را می پوشاند و از فضاهای موجود در پوست سر می توان نتیجه گرفت. اگر فضاها زیاد باشد ، این موها از نوع کم چگالی است و اگر فضاها کم باشد و شما نتوانید بسیاری از قسمتهای پوست سر را ببینید ، این موها از نوع چگالی متوسط هستند ، اما اگر فضاها تقریباً کم باشد وجود ندارد ، این نوع مو را موهای دارای چگالی بالا می نامند.

3 - انعطاف پذیری

این گواهی بر سلامت مو و سبک بودن آن است. برای تعیین خاصیت ارتجاعی مو ، یک مو را از دو انتهای آن می کشیم ، اگر مو بلافاصله شکسته شود ، تراکم مو کم است و اگر مو به بیش از 50٪ طول اصلی برسد ، مو بسیار کشسان است.

4 - نوع فرها

شما باید نوع موهای خود را قبل از خرید هر محصولی بدانید ، پس از شستن موها و خشک ماندن آنها ، الگوی فرهای شما مشخص می شود. توزیع مو با توجه به نوع فر به زیر:

 • صاف : فاقد هرگونه امواج است.
 • مواج: فر ندارد اما مواج است.
 • فرفری: فر را حفظ می کند حتی بعد از یک ظاهر طراحی شده.
 • مارپیچ: فرها بسیار باریک و مشخص هستند که در آن موها به بیش از نیمی از طول خود منقبض می شوند.

5- تولید روغنهای طبیعی

برای آگاهی از چرب بودن پوست سر ، پس از شستن و خشک شدن مو ، یک دستمال روی پوست سر قرار می گیرد ، در صورت مشاهده لکه های چرب ، این مو چرب است. اگر چند لکه چرب پیدا کنید ، این مو متعلق به موهای چرب متوسط است. اگر لکه های چربی وجود نداشته باشد ، این مو خشک است. لکه های روغنی در قسمتی از بافت و سایر مناطق که هیچ لکه ای با انتهای موهای خشک ندارند ، این موها مخلوط است و در اکثر قریب به اتفاق یافت می شود.

6 - تخلخل

این ویژگی بیانگر میزان جذب و حفظ رطوبت مو در داخل مو است. هرچه تخلخل کمتر باشد ، مقاومت مو در برابر ترکیبات شیمیایی بیشتر است. برای فهمیدن تخلخل مو ، مویی پس از شستن و خشک کردن مو در یک کاسه آب قرار می گیرد. اگر مو فرو رود ، با تخلخل زیاد به مو تعلق دارد ، اما اگر بعد از مدتی فرو برود ، این نوع تخلخل متوسط است و اگر مو روی سطح شناور بماند تخلخل کم است.

پس از دانستن نوع موی خود ، به راحتی می توان فهمید چه ماسک مویی برای شما مفیداست.

نحوه استفاده از ماسک مو

در هنگام استفاده از ماسک مو به طور کلی باید برخی مراحل را دنبال کنید و این مراحل شامل موارد زیر است:

 • دستورالعمل های ضمیمه ماسک مو را که از داروخانه ها یا فروشگاه های لوازم آرایشی خریداری می کنید بخوانید. همه ماسک ها به یک شکل استفاده نمی شوند ، ماسک های زیادی در بازار وجود دارد ، اما حتماً قبل از استفاده از آنها دستورالعمل ها را بخوانید ، بعضی ماسک ها به استفاده روزانه نیاز دارند ، در حالی که سایرین سنگین تر هستند ، بنابراین شما فقط باید یک بار استفاده کنید یا دو بار در هفته ، بسته به نوع مو و میزان آسیب آن بستگی دارد.
 • قبل از استفاده از ماسک مو ، موها را بشویید.
 • در موارد موهای ضخیم و بلند ، ترجیح داده می شود موها به قسمت هایی تقسیم شوند تا ماسک مو به راحتی به همه قسمت های مو برسد.
 • ماسک مو را از پایین به بالا ، یعنی از ریشه مو به انتهای آن بزنید و تراکم ماسک مو را روی قسمت هایی از مو که از آسیب دیدن مانند قسمت های انتهایی مو ، متمرکز کنید.
 • پس از استفاده از ماسک مو ، موها را با شانه یا انگشتان شانه کنید تا اطمینان حاصل کنید که اجزای ماسک مو به همه قسمت های مو رسیده است.
 • برای داشتن ماسک موی موثرتر ، موها را با یک کلاه پلاستیکی دوش بپیچید و آنها را در یک حوله گرم بپیچید.
 • ماسک را برای مدت زمان کافی یا مطابق با مدت زمان ذکر شده در دستورالعمل استفاده از ماسک مو روی مو بگذارید و مدت زمان استفاده از ماسک معمولاً با توجه به نوع ماسک مو و هدف از استفاده از آن متفاوت است. .
 • پس از مدت زمان استفاده از ماسک مو ، موها را به خوبی بشویید و سپس نرم کننده را به موها بمالید.

مدت زمان استفاده از ماسک مو

مدت زمان استفاده از ماسک مو بر روی مو با توجه به نوع ماسک مو ، و هدف از استفاده از آن متفاوت است و دوره استفاده از ماسک مو با توجه به هدف آن ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • درمان با پروتئین مو نیاز به گذاشتن ماسک روی مو حداقل به مدت ده دقیقه دارد.
 • برای درمان و مرطوب سازی مو ، ماسک باید به مدت (5-10) دقیقه روی مو بماند.
 • اگر موها خیلی خشک است باید ماسک یک شب روی موها بماند.

بهترین نوع ماسک ها برای موهای چرب:

موی چرب یکی از مهمترین موها که باید با احتیاط زیادی انتخاب شود ، استفاده از محصولاتی که باعث افزایش چربی یا ایجاد شوره در پوست سر می شوند امکان پذیر نیست ، بنابراین ما برخی از انواع حاوی مواد مناسب برای آن را به شما توصیه می کنیم:

1. ماسک موی تقویت کننده لورآل Elseve مدل Arginine Resist حجم 300 میلی لیتر

ماسک موی تقویت کننده لورآل Elseve مدل Arginine Resist حجم 300 میلی لیتر
حجم 300 میلی لیتر
ویتامین ندارد
عصاره ندارد
کشور مبدا برند فرانسه
شماره مجوز 1040257717734322
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
سایر توضیحات بازسازی ساقه مو
مغذی فولیکول‌های مو
حاوی آرژنین برای افزایش رشد مو

مو بعد از شامپو شدن نیاز به نرم کننده دارد تا لطافت و نرمی خود را دوباره بدست بیاورد، کمپانی لورآل (LOreal) که در زمینه‌ی تولید محصولات بهداشتی و آرایشی سابقه‌ای درخشان دارد علاوه بر انواع شامپوها و کرم‌های مراقبتی، ماسک تقویت کننده آرژنین رزیست Arginine Resist را هم عرضه کرده که علاوه بر خواص ضد ریزش به بازسازی و تغذیه‌ی پیاز مو هم کمک می‌کند. با توجه به تاثیر فوری ماسک‌ها نسبت به سایر محصولات مراقبتی مو می‌توان در مواقع ضروری و یا یکبار در هفته از ماسک و سایر اوقات از کرم و نرم کننده‌ی آرژنین بر روی موها استفاده کرد.این ماسک نرم کننده در حجم 300 میلی لیتر و به شکل کاسه‌ای و مناسب انواع موها است و به دلیل داشتن پروتئین آرژنین می‌تواند با قدرت، ساقه‌‌ی موی آسیب دیده را بازسازی کند. این ماسک باعث ذخیره در زمان و انرژی مصرف کننده می‌شود و قبل از شانه کردن و یا سشوار کشیدن به راحتی گره‌های مو را باز می‌کند. نحوه‌ی استفاده از این محصول پس از شامپو کردن و در حمام است و باید اجازه داد دقایقی بر روی مو باقی مانده و سپس آبکشی شود. سری محصولات آرژنین رزیست لورآل شامل شامپو، نرم کننده، اسپری مو و کرم نرم کننده است که استفاده‌ی همزمان از این محصولات باعث تسریع و بهبود روند بازسازی مو می‌شود.


2. ماسک موی شون با عصاره جینسینگ و کراتین حجم 150 میلی لیتر

ماسک موی شون با عصاره جینسینگ و کراتین حجم 150 میلی لیتر
حجم 150 میلی لیتر
مناسب موی خشکموی آسیب دیدهموی مجعد و فرموهای رنگ شده
ویتامین ندارد
حاوی عصاره جینسینگ و کراتین
عصاره دارد
کشور مبدا برند ایران
شماره مجوز 1115056034463949
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
سایر توضیحات مخصوص موهای خشک، آسیب دیده و رنگ شده
ترمیم کننده و احیاء کننده
جلوگیری از ایجاد الکتریسیته ساکن

از آنجایی که مو یکی از تاثیرگذارترین عوامل بر زیبایی افراد و بخصوص خانم‌ها است، به مراقبت ویژه‌ای نیاز دارد. امروزه که بیشتر خانم‌ها از انواع رنگ مو و مواد بی‌رنگ کننده استفاده می‌کنند، درصد آسیب‌پذیری مو را بالا برده و مراقبت از آن اهمیت بیشتری پیدا کرده است. استفاده از انواع ماسک مو در کنار شامپوی روزانه کمک شایانی به حفظ طراوت و سلامت ساقه‌ی مو خواهد کرد. البته ناگفته نماند که انتخاب آن بهتر است با توجه به شرایط و نوع موها انتخاب شود. برند شون (Schon) برای موهای خشک، آسیب دیده و رنگ‌شده ماسکی با عصاره‌ی جینسینگ و کراتین تولید کرده است. ماسک مو باید بعد از شست‌و‌شوی مو با شامپو و آبکشی کردن آن استفاده شود. مواد ماسک را بهتر است 2 تا 5 دقیقه روی مو با ملایمت ماساژ داده و آبکشی کرد. این ماسک یک ترمیم کننده و احیا کننده‌ی ساقه‌ مو به حساب می‌آید. جینسینگ گیاهی با فواید درمانی بسیار زیاد است که یکی از آن‌ها مقابله با ریزش مو و کمک به پوست‌های خشک است. کراتین هم پروتئینی موجود در مو است که در دندان و ناخن‌ها هم وجود دارد. این پروتئین سبب نرم شدن، صاف‌شدن و درخشندگی موها می‌شود. ترکیب جینسینگ و کراتین در این ماسک، موهای آسیب دیده را ترمیم کرده و با نرم‌کردن موها به سلامت، زیبایی و درخشندگی آن کمک خواهد کرد. همچنین از ایجاد الکتریسیته ساکن در مو جلوگیری می‌کند. با خرید این محصول در حجم 150 میلی‌لیتر می‌توانید به راحتی و با هفته‌ای دو بار استفاده از آن، با کمترین هزینه موهای خود را ترمیم کنید.


3. ماسک موی رویتا مدل موهای چرب و ضد التهاب حجم 250 میلی لیتر

ماسک موی رویتا مدل موهای چرب و ضد التهاب حجم 250 میلی لیتر
حجم 250 میلی لیتر
ویتامین ندارد
عصاره دارد
نوع عصاره عصاره آلوورا ، جوجوبا، پوست لیمو، روغن زیتون، عصاره گیاهی جو، عصاره چوب صندل و پروتئین هیدرولیز شده گندم
کشور مبدا برند ایتالیا
شماره مجوز 5014666529187699
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو

مناسب موهای چرب پاک کننده و برطرف کننده التهاب آبرسان و لطافت بخش فاقد سیلیکون ترمیم بافت آسیب دیده موی سر جوان سازی و افزایش حجم تارهای نازک مو روش مصرف:ابتدا موها را با شامپوی مناسب شسته، سپس مقداری از ماسک را از ابتدا تا انتهای ساقه پخش کرده ماساژ دهید تا ماسک به صورت یکنواخت پخش شود، در آخر پس از 2 دقیقه شستشو کرده به دلخواه خشک نمایید.


4. ماسک مو چرب زی مدل حجم 200 میلی لیتر

ماسک مو چرب زی مدل حجم 200 میلی لیتر
حجم 200 میلی لیتر
مناسب موی مجعد و فر
ویتامین دارد
نوع ویتامین ویتامین Bویتامین E
حاوی پروتئین گیاهی
عصاره دارد
نوع عصاره آلوئه ورا و کالاندولا برای کاهش التهابات پوست سر ،نعناع و منتول با خاصیت آنتی باکتریال بریا میزان سازی ترشح غدد چربی پوست سر و کنترل شوره سر ، دو اکسیر قدرتمند کراویس و کرافکت
شماره مجوز 4858/ظ/56
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
سایر توضیحات دارای اکسیر کراویس (پروتئین هیدرولیزشده)، تغذیه کننده کننده عمقی و استحکام بخش ساختار مو
دارای اکسیر کرافکت (کراتین هیدرولیز شده)، به ساز حالت و زیبایی مو
تغذیه کننده مو محافظ سلامت مو
ضد التهاب و احیا کننده پوست سر
رطوبت رسانی عمیق به پوست سر و مو
موثر در نرم کنندگی مو با حفظ حالت ابریشمی موی
مناسب پوست سر حساس
ضد شوره
فاقد پارابن

از آنجایی که مو یکی از تاثیرگذارترین عوامل بر زیبایی افراد و بخصوص خانم‌ها است، به مراقبت ویژه‌ای نیاز دارد. امروزه که بیشتر خانم‌ها از انواع رنگ مو و مواد بی رنگ کننده استفاده می‌کنند، درصد آسیب پذیری مو را بالا برده و مراقبت از آن اهمیت بیشتری پیدا کرده است. استفاده از انواع ماسک مو در کنار شامپوی روزانه کمک شایانی به حفظ طراوت و سلامت ساقه‌ی مو خواهد کرد. البته ناگفته نماند که انتخاب آن بهتر است با توجه به شرایط و نوع موها انتخاب شود. برند زی (Zi) برای موهای مجعد و فر ماسکی با عصاره‌ی آلوئه‌ورا و کالاندولا تولید کرده است. این ماسک یک ترمیم کننده و احیا کننده‌ی ساقه‌ی مو به حساب می‌آید. این ماسک علاوه بر کاهش التهابات پوست سر، آنتی باکتریال نیز بوده و شوره سر را نیز کنترل می‌کند. اکسیر کراویس هم پروتئینی است که ساقه‌های مو را تغذیه می‌کند. این پروتئین سبب نرم شدن، صاف‌شدن و درخشندگی موها می‌شود. ترکیبات موجود در این ماسک، موهای آسیب دیده را ترمیم کرده و با نرم کردن موها به سلامت، زیبایی و درخشندگی آن کمک خواهد کرد. این ماسک برای پوست حساس نیز مناسب خواهد بود.


5. ماسک موی کراتین آلترگو مدل deep restructuring

ماسک موی کراتین آلترگو مدل deep restructuring
حجم 500 میلی لیتر
ویتامین ندارد
کشور مبدا برند ایتالیا
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
سایر توضیحات افزایش فاکتور رشد
افزایش گردش خون
تحریک، تغذیه و افزایش انرژی سلول های پیاز مو
افزایش رطوبت، ضد گره خوردگی و افزایش شانه پذیری
رفع خشکی و شکنندکی مو
ایجاد ضخامت و استحکام ساقه مو و تقویت کرتکس مو
حفاظت از ساختمان مو
ایجاد صافی و یکنواختی

6. ماسک موی اسکالا مدل جابوراندی

ماسک موی اسکالا مدل جابوراندی
حجم 1000 میلی لیتر
ویتامین دارد
نوع ویتامین ویتامین Bویتامین E
عصاره دارد
نوع عصاره گیاهان دارویی
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
سایر توضیحات ساخت کشور:برزیل

محصولات بهداشتی اسکالا ساخت کشور برزیل می باشد.ماسک موی جابور اندی ،استفاده از این محصول برای افرادی که موهای چرب دارند و از ریزش بیش از حد مو رنج می برند توصیه می گردد.و همچنین افرادی که کوهایشان ضعیف و کدر است می توانند با استفاده از این ماسک مو ، موهای براق ، مستحکم و انعطاف پذیر داشته باشند.ترکیبات ویژه:ویتامین E ، پرو ویتامین B5 و عصاره گیاهان دارویی به همراه ماده مغذی زرده تخم مرغ.هم اکنون محصولات اصلی و اورجینال اسکالا توسط شرکت پویانگار در فروشگاه دیجی کالا عرضه می گردد.


بهترین ماسک های برای خشک مو:

اولین موردی که در هنگام استفاده از ماسک مو برای نوع خشک باید برطرف شود ، مرطوب کنندگی عمیق است ، زیرا موهای خشک اغلب از حالت کدر ، ضعیف و شکننده رنج می برند ، بنابراین شما به موادی نیاز دارید که علاوه بر تغذیه ، سلامت آن را افزایش داده و رطوبت آن را نیز افزایش می دهد ، بهترین نوع ماسک ها برای موهای خشک هستند:

1. ماسک موی ترمیم کننده شون مدل Ginseng And Keratin حجم 300 میلی لیتر

ماسک موی ترمیم کننده شون مدل Ginseng And Keratin حجم 300 میلی لیتر
حجم 300 میلی لیتر
ویتامین ندارد
عصاره دارد
نوع عصاره جنسینگ و کراتین
کشور مبدا برند ایران
شماره مجوز 9050709998258720
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
سایر توضیحات ترمیم کننده بسیار قوی
مغذی
مناسب موهای بسیار خشک، آسیب‌دیده و رنگ شده
احیای ساقه موها

2. ماسک مو آدرا مدل AO حجم 400 میلی لیتر

ماسک مو آدرا مدل AO حجم 400 میلی لیتر
حجم 400 میلی لیتر
مناسب موی خشکموی آسیب دیده
ویتامین دارد
ویژگی مغذیدرخشان کنندهتقویت کننده
نوع ویتامین ویتامین Eویتامین A
حاوی آرگان
عصاره دارد
نوع عصاره روغن دانه آرگان، امگا 6 و امگا 9
کشور مبدا برند ایران
شماره مجوز 56/25047
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو

3. ماسک موی بیتروی مدل Argan Therapy حجم 400 میلی لیتر

ماسک موی بیتروی مدل Argan Therapy حجم 400 میلی لیتر
حجم 400 میلی لیتر
ویتامین دارد
نوع ویتامین ویتامین E
عصاره دارد
نوع عصاره آرگان
کشور مبدا برند ایران
شماره مجوز 56/18285
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
سایر توضیحات ترمیم کننده و ضد موخوره
رطوبت رسان و تقویت کننده موی خشک و آسیب دیده
نرم کننده با حفظ حجم و حالت مو
فاقد پارابن
قابل استفاده برای بانوان و آقایان (واکس مو)

فرمول غنی این ماسک جهت بازسازی و ترمیم موهای شکننده و آسیب دیده طراحی شده است. روغن آرگان و هسته ی زرد آلو به طور اعجاب انگیزی موجب رطوبت رسانی و تغذیه ی کف سر و مو می شوند و ساختار آسیب دیده مو را از نوک تا ریشه مو ترمیم و بازسازی می نمایند. مواد فعال آن الاستیسیته مو را افزایش داده و موجب سلامت و نرمی موها می گردد.


4. ماسک مو بدون آبکشی مارال مدل آووکادو حجم 250 میلی لیتر

ماسک مو بدون آبکشی مارال مدل آووکادو حجم 250 میلی لیتر
حجم 250 میلی لیتر
ویتامین دارد
نوع ویتامین ویتامین Bویتامین E
عصاره دارد
کشور مبدا برند ایران
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو

ماسک موی مارال، ره‌آورد شادابی و طراوت، درخشندگی و تقویت مو های زیبای شماست . موهای آشفته خشک و وزوزی شکننده تر هستند، استفاده مداوم از رنگ های شیمیایی و همچنین عوامل مکانیکی مثل سشوار و سایر وسایل برقی، همچنین عوامل محیطی مثل گرد و غبار، نور خورشید، آب و هوا به مو آسیب می رساند و ظاهری نامطلوب در مو‌های شما ایجاد می کند؛ حال استفاده از ماسک موی مارال با وجود ویتامین ها جهت آبرسانی به موها و جلوگیری از موخوره و شکنندگی مو باعث درخشندگی و نرمی بیشتر موها شده و ظاهری زیبا را برای شما به نمایش می گذارد. ماسک مو مارال ،تولید شده در کارخانه ای با بیش از ربع قرن سابقه درخشان تولید در صنایع آرایشی و بهداشتی قابل مقایسه با محصولات بهداشتی و مراقبتی مو با استانداردهای جهانی، محصولی کاملا ایمن و سلامت و مورد تائید وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی است.


5. ماسک مو کراتینه دنی وان مدل sensient حجم 750 میلی لیتر

ماسک مو کراتینه دنی وان مدل sensient حجم 750 میلی لیتر
حجم 750 میلی لیتر
مناسب موی خشکموی آسیب دیده
ویتامین دارد
نوع ویتامین ویتامین Bویتامین E
حاوی ویتامین E و B5
عصاره ندارد
کشور مبدا برند ایران
شماره مجوز 56/12313
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
سایر توضیحات تقویت کننده تثبیت کننده رنگ مو مرطوب کننده
جهت انواع موهای آسیب دیده
مخصوص موهای نازک و مجعد
حاوی اکسیر روغن محافظ مو
حاوی کراتین
رفع خشکی و شکنندکی مو

ماسک مو کراتینه دنی وان حتوی ویتامین B5 جهت آبرسانی به تارهای مو و ویتامین Eجهعت جلوگیری از موخوره است.همچنین دارای کراتین و پروتئین گندم است جهت بازسازی و ترمیم موها.این ماسک مو جهت نرم کنندگی و حالت دهی به موها حاوی شی باتر و ترکیبات نرم کننده است و ععلاوه بر این ها ماسک موی کراتینه دنی وان حاوی روغن جوجوبا است جهت براقیت و برطرف کردن خشکی در موها..برای استفتده کردن از این محصول پس از شامپو کردن موها مقدار کافی از ماسک مو دنی وان را به آرامی روی موها ماساژ داده ،10 دقیقه صبر نموده سپس موها را آبکشی نمایید.


6. ماسک مو پرو ویکات مدل آرگان کد 102 حجم 500 میلی لیتر

ماسک مو پرو ویکات مدل آرگان کد 102 حجم 500 میلی لیتر
حجم 500 میلی لیتر
مناسب موی خشکموی آسیب دیدهموهای رنگ شده
ویتامین دارد
ویژگی مغذیدرخشان کنندهتقویت کننده
حاوی آرگان
عصاره دارد
شماره مجوز 3958/ظ/56
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
سایر توضیحات با منشاء گیاهی و حاصل استفاده ازتکنولوژی روز اروپا
دارای فرمولاسیون ایتالیایی
موردتایید پزشکان متخصص و نشست های علمی معتبر در سطح داخلی و بین المللی همچون آکادمی بیماریهای مو در کشور ایتالیا
ماسک داخل حمام و نیاز به آبکشی
موجب تقویت ، بازسازی، ترمیم و تغذیه عمقی مو خشک و آسیب دیده ناشی از رنگ، دکلره، موادشیمیایی، حرارت سشوار و…
افزایش درخشندگی و نرمی موها(با مرطوب کنندگی عالی و جلوگیری از وز شدن موها)
حاوی روغن آرگان (سرشار از انواع ویتامین ها، ایجاد حس نرمی، لطافت، رفع شکنندگی و جلوگیری از ایجاد موخوره در تار مو)
روغن آرگان به عنوان یک عامل محافظت کننده، ضد آفتاب و آنتی اکسیدان مو
روغن آرگان موجب تقویت کراتین مو، افزایش استحکام و احیا تار مو
مناسب برای انواع مو
فاقد پارابن

خیلی از افراد برای رسیدگی و شاداب نگه‌داشتن مو خود از ماسک‌های مو استفاده می‌کنند. محصولات آرایشی بهداشتی پرو ویکات با منشاء گیاهی و با کیفیت بالا همواره با استفاده از تکنولوژی روز اروپا و جذب نیروهای متخصص توانسته است در مدت کمی به یکی از بهترین محصولات موجود در بازار بدل شود، به طوری‌که پشتوانه کیفیت و کارایی فوق‌العاده، مورد تایید پزشکان متخصص و نشست‌های علمی معتبر در سطح داخلی و بین‌المللی، همچون آکادمی بیماری‌های مو در کشور ایتالیا قرار گرفته است. ماسک تقویت‌کننده مو (داخل حمام) حاوی روغن آرگان پروویکات ProVecut یکی از محصولات پر‌فروش این کمپانی محسوب می‌شود. این ماسک دارای فرمولاسیونی ایتالیایی است که موجب تقویت و بازسازی موهای آسیب‌دیده شده و علاوه بر این درخشندگی و نرمی موها را افزایش می‌دهد. در واقع روغن آرگان موجود در این محصول بعنوان یک درمان برای مو استفاده می‌شود و سبب بازسازی، ترمیم و تغذیه عمقی مو خشک و آسیب‌دیده ناشی از رنگ، دکلره، مواد شیمیایی، حرارت سشوار و بسیاری دیگر از اتفاق‌های مضر برای مو شده و با مرطوب‌کنندگی بسیار عالی از وز شدن موها جلوگیری کرده و با داشتن انواع ویتامین‌ها به تقویت موی‌سر کمک می‌کند. همچنین ساختار ابریشمی این روغن معجزه‌آسا سبب ایجاد حس نرمی، لطافت، رفع شکنندگی و جلوگیری از ایجاد موخوره در تار مو می‌شود. این روغن می‌تواند به عنوان یک عامل محافظت کننده، ضد آفتاب و آنتی‌اکسیدان مو عمل کرده و از طرف دیگر با تقویت کراتین مو، سبب افزایش استحکام و احیا تار مو می‌شود. ماسک مو پرو ویکات مدل آرگان کد 102 در حجم 500 میلی لیتر برای انواع مو مناسب است و به دلیل داشتن فرمولاسیون حرفه‌ای و محافظ سلامت پوست و مو فاقد ماده خطرناکی همچون پارابن است. جهت استفاده مقدار مناسبی از ماسک را روی موی خیس و تمیز پخش کنید و پس از 4-5 دقیقه به طور کامل آبکشی کنید. آبکشی این ماسک مو به‌راحتی انجام می‌شود. برای استفاده از این ماسک مو دقت کنید که به ریشه برخورد نکند. باید این را گوش‌زد کرد که اگر از آسیب‌هایی در رابطه با مو برخوردار هستید و یا پوست سر شما دارای بیماری است قبل از استفاده حتما با پزشک مشاوره‌ای داشته باشید.


7. ماسک مو بیول مدل شیر و عسل حجم 500 میلی لیتر

ماسک مو بیول مدل شیر و عسل حجم 500 میلی لیتر
حجم 500 میلی لیتر
مناسب موی آسیب دیده
ویتامین دارد
ویژگی مغذیدرخشان کننده
نوع ویتامین ویتامین Bویتامین Eویتامین A
حاوی شیر عسل
عصاره دارد
نوع عصاره شیر و عسل
کشور مبدا برند ایران
شماره مجوز 2938/ظ/56
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو

8. ماسک مو گلیس مدل احیا کننده کد 121 حجم 300 میلی لیتر

ماسک مو گلیس مدل احیا کننده کد 121 حجم 300 میلی لیتر
حجم 300 میلی لیتر
مناسب موی خشک
ویتامین دارد
حاوی عصاره احیاه کننده
عصاره دارد
شماره مجوز 0123654
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو

9. ماسک مو ماسینکس مدل کراتین حجم 500 میلی لیتر

ماسک مو ماسینکس مدل کراتین حجم 500 میلی لیتر
حجم 500 میلی لیتر
مناسب موی خشکموی آسیب دیده
ویتامین دارد
ویژگی مغذیتقویت کننده
نوع ویتامین ویتامین B
حاوی کراتین
عصاره دارد
نوع عصاره جوانه گندم
شماره مجوز 56/11505
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو

10. ماسک مو ترمیم کننده پنتن مدل Onarici حجم 200 میلی لیتر

ماسک مو ترمیم کننده پنتن مدل Onarici حجم 200 میلی لیتر
حجم 200 میلی لیتر
مناسب موی آسیب دیده
ویتامین دارد
حاوی غنی شده با پرو ویتامین
عصاره ندارد
شماره مجوز 28900082
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو

بهترین نوع ماسک ها برای موهای فر:

موهای فر اغلب خشک و خشک هستند ، اما گاهی اوقات ممکن است خوب باشد ، ما می خواهیم یک کل درست کنیم موی مجعد صاف و قابل کنترل ، برای جلوگیری از وز شدن ، شکنندگی و وز شدن مو ، بنابراین کرم های مناسب مو از مهمترین مراحل مراقبت از این نوع موها هستند ، در اینجا چند نمونه ازماسک های عالی برای موهای فر وجود دارد:

1. ماسک مو دوفاز فابریگاس مدل Argan Oil حجم 200 میلی لیتر

ماسک مو دوفاز فابریگاس مدل Argan Oil حجم 200 میلی لیتر
حجم 200 میلی لیتر
مناسب موی خشکموی آسیب دیدهموی مجعد و فر
ویتامین دارد
حاوی روغن هسته آرگان
عصاره دارد
نوع عصاره روغن هسته آرگان
کشور مبدا برند ایران
شماره مجوز 56/15221
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
سایر توضیحات مناسب انواع مو بخصوص موهای وز و مجعد
سرشار از امگا3-6-9 و حاوی ویتامین های AE و F جهت تقویت و تغذیه پوست و موی سر
خوشبو کننده ساقه موها با رایحه ملایم عطر ورساچه
صاف کننده و نرم کننده مو با ایجاد حالت ابریشمی
ضد حرارت و ضد موخوره قطعی
حفظ رطوبت و جلوگيري از ايجاد گره و وزدار شدن موها پس از استحمام
جلوگیری از ایجاد الکتریسیته ساکن مو
افزايش حالت پذيری، شانه پذيری و براقيت موها
حاوی اسیدهای چرب ضروری مورد نیاز مو

مو یکی از مهم‌ترین و تاثیرگذارترین اعضای بدن است. ماسک مو دوفاز فابریگاس مدل Argan Oil حجم 200 میلی لیتری یک محصول مراقبتی ضروری برای موهای شماست. این ماسک مو سرشار از مواد معدنی، ویتامین های A,E,F و امگا3-6-9 جهت تقویت و تغذیه پوست و موی سرشما است. استفاده از ماسک مو دوفاز فابریگاس باعث تامین آب و مواد مغذی مو و سلامت آن شده و در نتیجه موجب جلوگیری از ایجاد موخوره و دوشاخه شدن مو می‌شود. این ماسک مو با ایجاد غشای سیلیکونی در ساقه مو و بستن پولک‌های مو، حجم بیشتر و ظاهری ابریشمی به موها می‌بخشد و باعث شلاقی شدن مو بدون سنگین شدن آنها می‌شود. عصاره‌ی به‌کار رفته در این محصول روغن هسته آرگان است. ماسک مو دوفاز فابریگاس مدل Argan Oil مناسب انواع مو به‌خصوص موهای وز و مجعد بوده و صاف کننده و نرم کننده مو با ایجاد حالت ابریشمی است. این ماسک‌مو خوشبو کننده ساقه موها با رایحه ملایم عطر ورساچه است. از ویژگی‌های این ماسک‌مو می‌توان به حفظ رطوبت و جلوگيري از ايجاد گره و وزدار شدن موها پس از استحمام اشاره کرد. گفتنی است ماسک مو دوفاز فابریگاس مدل Argan Oil باعث افزايش حالت پذيری، شانه پذيری و براقيت موها می‌شود.


2. ماسک کراتینه موی سر مای حجم 150 میلی لیتر

ماسک کراتینه موی سر مای حجم 150 میلی لیتر
حجم 150 میلی لیتر
مناسب موی مجعد و فر
ویتامین ندارد
حاوی
عصاره ندارد
کشور مبدا برند ایران
شماره مجوز 1497977729420167
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
سایر توضیحات مناسب موهای آسیب دیده،فر و مجعد
تقویت ساقه مو وافزایش استحکام آن
از بین بردن اثرات مخرب مواد شیمیایی
رفع الکتریسیته ساکن ، وز کردن وخشکی نوک مو
ترمیم ، بازسازی و درمان موهای خشک ، سوخته ، شکننده و آسیب دیده
قابل استفاده برای خانم ها و آقایان

ماسک موی کراتینه‌ی برند «مای» (My)، تقویت‌کننده‌ی موهای شما است. ماسک موی 150 میلی‌لیتری مای، موهای آسیب‌دیده، مجعد و فر شما را ترمیم کرده و اثرات مخرب مواد شیمیایی را از بین می‌برد. ماسک موی ترمیم‌کننده و کراتینه‌ی مای برای بانوان و آقایان قابل استفاده است. ماسک موی مای نه‌تنها موهای شما را براق و لطیف می‌کند، بلکه خاصیت تقویت‌کنندگی موهای شما را هم بر عهده دارد. کسانی که به‌طور طبیعی موهای فر و مجعد دارند و کسانی که موهای‌شان را فر یا رنگ کرده‌اند می‌توانند از این ماسک مو استفاده کنند تا موهای‌شان دوباره ترمیم شود و بافت‌های تخریب شده‌ التیام یابد. درمان موهای خشک، سوخته و شکننده هم با استفاده از ماسک موی کراتینه‌ی مای انجام می‌شود. همچنین ماسک موی مای خواص دیگری هم دارد مثل از بین بردن الکتریسیته موها که باعث می‌شود موها وز کند و روی هوا بایستد. ماسک موی مای 150 میلی‌لیتر حجم دارد و به صورت یک تیوب است. ماسک موی کراتینه قادر است ساقه‌ی موها را تقویت کند و استحکام بیشتری به آن‌ها ببخشد. حتی اگر پس از رنگ یا فر کردن موها احساس کردید که آسیبی به موهای شما وارد نشده، باز هم از یک ماده‌ی ترمیم‌کننده مانند ماسک مو استفاده کنید زیرا ممکن است تخریب به وجود آمده در بافت موها قابل مشاهده نباشد اما در طولانی مدت این تخریب خود را نشان دهد. پس بهتر است قبل از این که موهای‌تان به کلی آسیب ببیند، با یک راه ساده که همان استفاده از ماسک مو است، از تخریب بیشتر موها جلوگیری کنید. ماسک موی مای مدل کراتینه برای استفاده‌ی آقایان و خانم‌ها مناسب است و با استفاده از این ماسک مو می‌توانید نتایج رضایت‌بخشی را مشاهده کنید.


3. ماسک مو کراتینه آگرادو حجم 500 میلی لیتر

ماسک مو کراتینه آگرادو حجم 500 میلی لیتر
حجم 500 میلی لیتر
ویتامین دارد
نوع ویتامین ویتامین E
عصاره دارد
نوع عصاره کراتین هیدرولیز شده
کشور مبدا برند اسپانیا
شماره مجوز 1303329842073530
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
سایر توضیحات صاف کردن موهای فر و مجعد
بهبود استقامت و استحکام ساقه مو
افزایش درخشندگی و شفافیت موها
کمک به بهبود شانه پذیری موها
حاوی کراتین هیدرولیز شده خالص

ماسک مو کراتینه محصولی از کمپانی اسپانیایی آگرادو می باشد که با عملکرد چندگانه خود نیاز مصرف کنندگان را تامین می کند . این محصول ضمن ترمیم کوتیکول های مو و فیبرهای ساقه مو ، باعث افزایش استحکام و و استقامت ریشه مو شده و خشکی و شکنندگی ساقه مو را از بین می برد .این محصول حاوی کراتین هیدرولیز شده می باشد که با تقویت ساقه های مو ، باعث صاف و یکدست شدن آنها می شود و ضمن براق و درخشان نمودن موها ، باعث بهبود شانه پذیری و حالت دهی موها می شود . این محصول در بسته بندی بزرگ 500 میلی لیتری به بازار عرضه شده است .


4. کرم مو پنتن سری Pro-v حجم 300 میلی لیتر

کرم مو پنتن سری Pro-v حجم 300 میلی لیتر
حجم 300 میلی لیتر
مناسب موی مجعد و فر
ویتامین دارد
حاوی ویتامین
عصاره ندارد
کشور مبدا برند فرانسه
شماره مجوز 153497823

این محصول موهای فر را حالت داده و حالت موج دار زیبایی به مو می دهد . کرم موی پنتن از ایجاد الکتریسیته در بین فرهای درشت جلوگیری می کند و به علت فرمولاسیون سبک ،حس سنگینی در مو ایجاد نمی کند.تاثیر حالت دهندگی این کرم برای مدت طولانی بر روی مو ماندگار است و با ترکیبی غنی شده از ویتامین و دکسپانتنول به مراقبت از مو کمک شایانی می کند. این محصول برای افرادی که دارای موهای مواج با فرهای درشت هستند بسیار مناسب است. علاوه بر خاصیت ویتامینه آن ،این محصول به شما کمک می کند تا موهای فر خود را راحت تر حالت بخشیده و از ایجاد وز جلوگیری می کند.با توجه به بلندی موهای خود به مقدار نیاز از محصول روی ساقه ها و نوک موهای نم دار(خیس)خود بمالید و آن را پخش کنید و به موهای خود شکلی که دوست دارید بدهید .


5. ماسک مو کامان مدل Keratin حجم 400 میلی لیتر

ماسک مو کامان مدل Keratin حجم 400 میلی لیتر
حجم 400 میلی لیتر
مناسب موی مجعد و فرموی عادی
ویتامین ندارد
حاوی پروتئین جوانه گندم
عصاره دارد
نوع عصاره جوانه گندم
شماره مجوز 56/22858
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو

6. ماسک مو دوفاز هانادی مدل Argan Oil حجم 200 میلی لیتر

ماسک مو دوفاز هانادی مدل Argan Oil حجم 200 میلی لیتر
حجم 200 میلی لیتر
مناسب موی خشکموی آسیب دیدهموی مجعد و فرموهای رنگ شدهموی عادی
ویتامین ندارد
حاوی روغن آرگان
عصاره دارد
نوع عصاره آرگان
کشور مبدا برند ایران
شماره مجوز 4582169
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو

مراقبت و نگهداری از مو یکی از مهمترین فاکتورهای زیبایی و سلامت است ماسک دو فاز Argan Oil هانادی به سبب دارا بودن روغن آرگان علاوه بر ترمیم و تقویت موها باعث درخشش لطافت و ابریشمی شدن موها می شود و به لحاظ دارا بودن خاصیت مرطوب کنندگی و پروتئین گذاری در قسمتهای تخریب شده مو از روند رشد موخوره کاملا جلوگیری می نماید.


7. ماسک مو آرکانوم مدل Jojoba 29 حجم 200 میلی لیتر

ماسک مو آرکانوم مدل Jojoba 29 حجم 200 میلی لیتر
حجم 250 میلی لیتر
مناسب موی خشکموی آسیب دیدهموی مجعد و فر
ویتامین دارد
ویژگی مغذیتقویت کننده
نوع ویتامین ویتامین Bویتامین E
حاوی جوجوبا
عصاره دارد
نوع عصاره جوجوبا
کشور مبدا برند ایتالیا
شماره مجوز 56ظ249
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
سایر توضیحات ماسک بدون نیاز به آبکشی
کنترل ریزش و موخوره
کنترل کننده وز مو
حاوی عصاره جوجوبا و بادام
مغذی سلول های مو
حاوی آنتی اکسیدان
حاوی ویتامین B1 + B6
حاوی ویتامین E
ترمیم آسیب های محیطی و برطرف کننده آثار مخرب آنها برروی مو
لطیف کننده و نرم کننده گیسوان
کنترل کننده وز تارهای مو
کنترل کننده ریزش تارهای مو

بهترین ماسک های برای موهای رنگ شده:

1. ماسک موی رویتا مدل موهای رنگ شده و آسیب دیده حجم 250 میلی لیتر

ماسک موی رویتا مدل موهای رنگ شده و آسیب دیده حجم 250 میلی لیتر
حجم 250 میلی لیتر
ویتامین ندارد
عصاره دارد
نوع عصاره بدر کتان
کشور مبدا برند ایتالیا
شماره مجوز 9872404313295817
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو

مناسب برای موھای رنگ شده و آسیب دیده حاوی عصاره بذر کتان حاوی اسیدهای چرب امگا 3 ، زینک و پروتیئن های مورد نیاز جهت احیاء و ترمیم بخش های آسیب دیده مو از بین برنده التهابات پوست سر روش مصرف : ابتدا موها را با شامپوی مناسب شستشو داده، از ابتدا تا انتهای ساقه پخش کرده ماساژ دهید تا ماسک به صورت یکنواخت پخش شود، در آخر پس از 2الی 3 دقیقه شستشو دھید.


2. ماسک مو پروکسا مدل کراتین حجم ۵۰۰ میلی لیتر

ماسک مو پروکسا مدل کراتین حجم ۵۰۰ میلی لیتر
حجم 500 میلی لیتر
مناسب موی آسیب دیدهموهای رنگ شده
ویتامین دارد
نوع ویتامین ویتامین Bویتامین E
حاوی کراتین، روغن جوانه گندم، ویتامین A، B5 و E
عصاره دارد
نوع عصاره روغن جوانه گندم ، کراتین
کشور مبدا برند ایران
شماره مجوز ۳۴/۱۵۱۸۹
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو

ماسک مو پروکسا مدل کراتین حجمی معادل ۵۰۰ میلی‌لیتر دارد. این ماسک مو حاوی کراتین مایع است که درخشندگی و براقی موها را هم به‌دنبال دارد. ماسک مو پروکسا مدل کراتین ترمیم‌کننده هم است و قادر است موهای آسیب‌دیده و تخریب‌شده را هم ترمیم و بازسازی کند. ماسک مو پروکسا مدل کراتین حجم ۵۰۰ میلی لیتر برای موهای رنگ شده و آسیب دیده بسیار مناسب است. این ماسک مو حاوی چند نوع ویتامین است از جمله آن‌ها ویتامین E و ویتامین B است. در واقع این محصول با دارا بودن ویتامین های B5 ،E و A همچنین عصاره جوانه گندم و به دلیل دارا بودن کراتین باعث ترمیم موهای رنگ شده و موهای آسیب دیده سر شده و آن را به حالت طبیعی خود بازمی‌گرداند. ماسک مو پروکسا مدل کراتین حجم ۵۰۰ میلی لیتر درای مجوز از سازمان غذا و دارو است. گفتنی است این ماسک مو ساخت ایران است.


3. ماسک مو فورمس مدل Hair Cream حجم 475 میلی لیتر

ماسک مو فورمس مدل Hair Cream حجم 475 میلی لیتر
حجم 475 میلی لیتر
مناسب موی آسیب دیدهموهای رنگ شده
ویتامین دارد
ویژگی تقویت کننده
نوع ویتامین ویتامین Bویتامین Eویتامین A
حاوی بابونه.عصاره مریم گلی.روغن بادام شیرین
عصاره دارد
نوع عصاره بابونه.عصاره مریم گلی.روغن بادام شیرین
کشور مبدا برند ایران
شماره مجوز 56/12798
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
سایر توضیحات - کرم مو با قدرت مرطوب کنندگی بالا
رفع شکنندگی و مو خوره
باعث شفافیت و درخشندگی مو
بدون نیاز به ابکشی
بازسازی مو و استحکام بخش
تقویت کننده و مناسب موهای آسیب دیده
مناسب برای انواع مو

4. ماسک موی بیول مدل Pomegranate حجم 800 میلی لیتر

ماسک موی بیول مدل Pomegranate حجم 800 میلی لیتر
نوع تقویت کنندهنرم کنندهترمیم کننده
حجم 800 میلی لیتر
مناسب موهای رنگ شده
ویتامین دارد
نوع ویتامین ویتامین Bویتامین E
حاوی کراتین
عصاره دارد
نوع عصاره انار
کشور مبدا برند ایران
شماره مجوز 56/ظ/1158
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو

از ماسک مو برای تقویت موهای ضعیف شده استفاده می‌شود. اگر به دلیل رنگ گردن زیاد مود، با مشکل ضعیف شدن موها مواجه شده‌اید، می‌توانید از ماسک مو استفاده کنید. با تقویت مو می‌توانید از ریزش آن هم جلوگیری کنید. ماسک بوی بیول مدل Pomegranate یا همان انار، با داشتن تقویت کننده، نرم کننده و ترمیم کننده مو برای افراد زیادی مناسب خواهد بود. این ماسک مو حاوی ویتامین‌های B و E و حتی کراتین است تا مو بهتر تقویت شود. بوی انار هم یکی از ویژگی‌های خواهد بود که در زمان خرید می‌توانید به آن توجه کنید.


5. ماسک مو دیترون مدل pomegranate حجم 500 میلی لیتر

ماسک مو دیترون مدل pomegranate حجم 500 میلی لیتر
حجم 500 میلی لیتر
مناسب موی آسیب دیدهموهای رنگ شده
ویتامین دارد
نوع ویتامین ویتامین E
حاوی عصاره انار
عصاره دارد
نوع عصاره انار
کشور مبدا برند ایران
شماره مجوز 56/18031
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو

ماسک مو انار دیترون برای موهای آسیب دیده و رنگ شده مناسب است. ماسک مو انار دیترون حاوی عصاره انار است که باعث نرم شدن موها می شود و از ریزش مو و بروز شوره سر جلوگیری می کند. ماسک مو انار دیترون مغذی کننده مو و آبرسان است. ماسک مو انار دیترون تثبیت کننده رنگ مو است و به درخشان شدن موها کمک می کند. ماسک مو انار دیترون از ایجاد گره موها جلوگیری کرده و شانه کردن موها را آسان تر می سازد. ماسک مو انار دیترون حاوی فیلتر ضد آفتاب است، عصاره انار موجود در ماسک مو انار دیترون از ریزش موها جلوگیری کرده و از موهای آسیب دیده و موخوره حفاظت می کند. ماسک مو انار دیترون حاوی آنتی اکسیدان است و از اثر رادیکال های آزاد موجود در هوای آلوده و نور آفتاب جلوگیری می کند.


6. ماسک مو آی ان جی مدل کراتین حجم 500 میلی لیتر

ماسک مو آی ان جی مدل کراتین حجم 500 میلی لیتر
حجم 500 میلی لیتر
مناسب موی آسیب دیدهموهای رنگ شده
ویتامین دارد
ویژگی درخشان کنندهتقویت کننده
نوع ویتامین ویتامین E
حاوی کراتین
عصاره دارد
نوع عصاره عصاره
کشور مبدا برند ایتالیا
شماره مجوز 173271
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو

این ماسک حاوی کراتین (عامل بازسازی و لخت کننده و براق کننده مو)بوده و بزرگترین ویژگی ان دارا بودن خواص انتی اکسیدان و ضد پیری و کراتینه است. استفاده از این ماسک برای مو هایی که رنگ، مش.،فر و هایلایت بر روی انها انجام شده به شما نتیجه عالی خواهد داد زیرا این ماسک منافذ باز شده مو ها را که در اثر کار بامواد قلیایی بوجود امده اند را میبندد و مانع از خروج رنگدانه های رنگی از جداره ساقه مو ها در هنگام دوش گرفتن می شود.


7. ماسک موی دو فاز آی پلاس سری روغن آرگان حجم 250 میلی لیتر

ماسک موی دو فاز آی پلاس سری روغن آرگان حجم 250 میلی لیتر
حجم 250 میلی لیتر
مناسب موی آسیب دیدهموهای رنگ شده
ویتامین ندارد
حاوی امگا3 و امگا6
عصاره دارد
نوع عصاره حاوی روغن بادام شیرین و آووکادو و امگا-3 و امگا-6
شماره مجوز 38/14042
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
سایر توضیحات حاوی روغن آرگان
مناسب برای انواع مو
سرشار از امگا-3 و امگا-6 جهت تقویت و تغذیه موی سر
ترمیم موهای آسیب دیده و كاهش اثرات مخرب ناشی از عوامل فیزیکی
حفظ رطوبت و جلوگيري از ايجاد گره و وزدار شدن موها پس از استحمام
افزايش حالت پذيري، نرمي، شانه پذيري و براقيت موها
حاوی روغن بادام شیرین و آووکادو حاوی اسیدهای چرب ضروری مورد نیاز موی سر
قبل از مصرف بطری را خوب تکان دهید. پس از شستن و خشک کردن موها پس از استحمام، مقدار کافی از ماسک را بر روی ساقه موی سر مرطوب یا نیمه مرطوب اسپری نموده و سپس بدون نیاز به آبکشی موها را به فرم دلخواه شانه زده یا سشوار کنید.

استفاده مستقیم ماسک مو دو فاز روغن آرگان قبل از استفاده از سشوار، اتو و یا هر ابزار حرارتی دیگر، علاوه بر محافظت مو در برابر حرارت، مو را هیدراته و تقویت کرده و از خشکی و دچار شدن به موخوره جلوگیری می‌کند. اگر موهایتان در اثر رنگ و دکلره آسیب دیده باشند یا کلا موهای وز و شکننده داشته باشید، ماسک مو روغن آرگان ظاهری زیبا و درخشان به موهای شما می‌بخشد ، همچنین استفاده از این محصول علاوه بر ترمیم و تقویت موها، باعث درخشش، لطافت و ابریشمی شدن موها نیز می‌گردد. زمان استفاده آن بعد از شستن موها، قبل از سشوار کشیدن و شب‌ها قبل از خواب است که فوق‌العاده باعث صافی، نرمی و تقویتی موها می‌شود. بدون ایجاد چربی بر روی مو، جلوگیری از ایجاد حالت وز و محافظت در برابر اشعه مضر خورشید.گفتنی است ماسک‌های دو فاز را فقط باید در ساقه موها استفاده نمایید. قبل از مصرف بطری را خوب تکان دهید. پس از شستن و خشک کردن موها، مقدار کافی از ماسک را بر روی ساقه موی سر مرطوب یا خشک اسپری نموده سپس بدون نیاز به آبکشی، موها را به فرم دلخواه شانه زده یا سشوار کنید.


8. ماسک مو سری Hair Repair مدل Ultimate Color حجم 300 میلی لیتر

ماسک مو سری Hair Repair مدل Ultimate Color حجم 300 میلی لیتر
حجم 300 میلی لیتر
مناسب موهای رنگ شده
ویتامین ندارد
حاوی کراتین
عصاره ندارد
کشور مبدا برند آلمان
شماره مجوز 9819587794945254
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
سایر توضیحات ترمیم فوق‌العاده مو
جلوگیری از محو شدن و کم‌رنگ‌ شدن رنگ‌ مو
ایجاد شفافیت و درخشش بیشتر رنگ مو
دارای خاصیت کراتینه کردن مو
مناسب و ضروری برای موهای رنگ شده
نیاز به آبکشی پس از استفاده

9. ماسک پروتئینه موی سر مای حجم 75 میلی لیتر

ماسک پروتئینه موی سر مای حجم 75 میلی لیتر
حجم 150 میلی لیتر
ویتامین ندارد
عصاره ندارد
کشور مبدا برند ایران
شماره مجوز 1013301281497480
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
سایر توضیحات مناسب موهای خشک و رنگ شده
حاوی بالاترین میزان مواد مغذی و پروتئینی
تامین رطوبت و افزایش انعطاف پذیری مو
بازگرداندن و افزایش لطافت و انعطاف پذیری موها
رفع الکتریسته ساکن مو

مو به حالت‌های صاف، فر، مواج و ترکیبی در افراد مختلف دیده می‌شود. در کنار این حالت‌ها نوع وز و یا نرم، چرب، خشک و یا معمولی بودن نیز وجود دارد. شستشو و مراقبت از هر کدام این حالت‌ها، متفاوت است. هر فردی با توجه به ژنتیک خود، دارای نوعی از این انواع است. حال ایجاد تغییر در هر کدام سبب بروز مشکلاتی برای مو می‌شود. از دست رفتن پروتئین مو، آب مو و نرسیدن مواد مغذی به مو خشک شدن آن را سبب می‌شود. یکی از تغییرات مو، رنگ کردن آن است که به مرور آسیب‌های جدی‌تری به مو می‌رساند. برای کنترل و حمایت از مو می‌توان از کرم‌ها و ماسک‌های تقویت کننده استفاده کرد. برند بهداشتی مای (MY) برای این منظور ماسک پروتئینه‌ی خود را با کیفیت مطلوب مناسب موهای خشک و رنگ شده ارائه کرده است. این محصول 150 میلی لیتری، تیوپی حاوی بالاترین میزان مواد مغذی و پروتئینی برای مو است. این مواد به تامین رطوبت لازم برای مو و افزایش انعطاف‌پذیری آن نیز کمک فراوانی می‌کند. این ماسک به موهای خشک کمک می‌کند تا انعطاف‌پذیری آن بیشتر شده و با نرم و لطیف کردن آن زیبایی بیشتری داشته باشد. حتما تجربه کرده‌اید که گاهی پس از شانه کردن مو، تماس مو با لباس و موارد دیگر، مو دچار الکتریسیته شده و معلق در هوا مانده است؛ ماسک پروتئینه‌ی مای کمک موثری در از بین بردن الکتریسیته‌ی ساکن مو می‌کند. این محصول ساخت ایران با کیفیت مطلوب و مناسب ایرانی است.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
دیدگاه کاربران
 • فاطمه محمدی 12 فروردین 1400

  من از ماسک موی لورال استفاده میکنم نتیجه گرفتم واقعا عالیه

  ارسال دیدگاه
  امتیاز شما:
  🔃