رامپر چیست؟

تاریخ انتشار: 18 بهمن 1401
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 818

خرید لباس بچه گانه می تواند یک چالش و کاری استرس زا باشد.رامپر و خرید حوله دورپیچ نیز از دیگر نیاز های کودکان نوزاد تا سنین 5 سالگی می باشد.

رامپر چیست؟

خرید لباس بچه گانه

با لوازم جانبی ظاهر را تقویت کنید

لوازم جانبی همیشه ایده خوبی برای افزودن جذابیت و درخشش به ظاهر شما هستند. آنها نقش بسیار زیادی در زیباسازی لباس از نوکتا پا دارند. مانند یک پیراهن سفید ساده با یک جفت عینک آفتابی کلاسیک به نظر می رسد.به همین ترتیب، تجهیز فرزندتان به یک کلاه شیک یا روسری های رنگارنگ نیز خوب است. با پوشیدن ده هادستبند یا حلقه کودک اجازه ندهید که بیش از حد اکسسوری کنند. از آنجایی که این ظرافت و ناز را می دزدد.علاوه بر این، می توانید چند دستبند زیبا برای آنها در سایت هایی دیجی بی بی پیدا کنید.

یک اندازه بزرگتر بگیرید

انتخاب سایز مناسب لباس برای کودکان همیشه گیج کننده است.گاهی اوقات شما اندازه مناسب را دریافت می کنید، اما به درستی مناسب نمی شود. یا بعد از چند ماه کوتاهتر می شود. به همین دلیل است که برای جلوگیری از هر گونه ناراحتی در آینده، همیشه به دنبال یک سایز بزرگتر باشید.با این کار می توانید چند سال دیگر نیز از این لباس ها استفاده کنید.

با توجه به فصل لباس بپوشید

مهم نیست که چقدر لباس بچه شما شیک و شیک است. اگر مطابق فصل نباشند زیبایی خود را از دست می دهند.و همچنین به دلیل انتخاب اشتباه با زمان سختی روبرو خواهید شد. هرگز در فصل تابستان سراغ لباس های ضخیم و پشمی نروید. به همین ترتیب، هرگز شلوارک یا روسری را در زمستان انتخاب نکنید.

مناسبت را در نظر بگیرید

قبل از انتخاب رنگ ها برای کودک خود،بهتر است رویداد را در نظر بگیرید. زیرا انتخاب لباس رسمی برای جشن تولد کاملا احمقانه است. بنابراین، برای جلوگیری از هر گونه خجالت، مطابق با موقعیت و موضوع پیش بروید.

از مد بزرگسالان اجتناب کنید

شکی نیست که بچه ها همیشه به بزرگ ترها نگاه می کنند. و می خواهم مانند آنها لباس بپوشم. اما چند مدل و مد برای بچه ها نیست و کاملاً بالغ هستند.بهتر است از این گونه لباس ها و اکسسوری هایی که کمی آنها را بزرگتر می کند خودداری کنید.

آخرین ترند را دنبال کنید

اگر می‌خواهید فرزندتان مرکز مهمانی باشد، به سراغ جدیدترین لباس‌ها بروید.می‌توانید ایده‌ها را از مجلات مد یا چندین وب‌سایت دریافت کنید، که شما را در مورد روند مد روز راهنمایی می‌کنند.

به سراغ سبکی بروید که ماندگار است

همه ما می دانیم که روند مد پس از چند ماه می آید و می رود. بهتر است به جای هدر دادن لباس بچه ها، مدلی را انتخاب کنید که ماندگاری زیادی داشته باشد.مانند، جین همیشه مد است، بنابراین یک جین جین با یک پیراهن شیک همیشه محبوب است.

لباسی که با شخصیت مطابقت دارد

همیشه لباس هایی را انتخاب کنید که با شخصیت فرزندتان مطابقت دارند. یا اهل کتاب است، ورزشکار، یا رویاپرداز.لباس ها همیشه باید منعکس کننده شخصیت آنها باشند که می توانند با اطمینان آن را حمل کنند.

رامپر

تفاوت بین رامپر و سرهمی چیست؟

کت و شلوار بدن مانند یک تی شرت است که تا زیر کمر کشیده می شودو سپس میخ هایی را فشار می دهد که بین پاها به هم متصل می شوند. لباس های بدن نوزاد می توانند انواع مختلفی از یقه داشته باشند.

  • پاکت گردن - دارای چین های کمی روی شانه است.اینها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که عبور از سر نوزاد را آسان می‌کنند و زمانی که پس از انفجار مدفوع، می‌توان آن‌ها را با لیز خوردن دست‌هابه بیرون و پایین کشیدن لباس بدن روی باسن و پاها درآورد تا از رفتن لباس بدن پر از مدفوع روی سر نوزاد جلوگیری شود.
  • گل میخ های فشاری - اینها معمولاً روی لباس قرار می گیرند تا لباس بیشتر باز شود و به راحتی روی سر کودک قرار بگیرد.توجه داشته باشید که معمولاً یک کت و شلوار بدنه پاها را نمی پوشاندو آنها را در معرض دید قرار می دهد. با این حال، این یک لباس کامل است که برای پوشیدن روزمره عالی است.

سرهمی یا وانزی چیست؟

پاسخ ساده و سریع این است که لباس های یک نفره و کت و شلوار یکسان هستند - یک لباس یک تکه.آیا می دانستید که اصطلاح سرهمی هنگامی که در رابطه با لباس نوزاد استفاده می شود.

رامپر چیست؟

رامپر نوزاد نیز نوعی لباس یک تکه است، اما از لباس بدن بلندتر است.آنها به سمت پایین پاها کشیده می شوند تا شلوارک یا تمام قد باشند.بنابراین والدینی که نگران پاهای باز شده هستند ممکن است اینها را بهتر بپسندند.انواع مختلفی از رامپر ها وجود دارد،معمولاً آنها آستین بلند دارند، با این حال شما می توانید گیره های آستین کوتاه را پیدا کنید.و شما می توانید پاهای محصور شده را پیدا کنید که می توان به آنها همه کاره نیز اشاره کرد.

کت شلوار های نوزادی یا وانزی یا بادی سوت اساساً یکسان هستند و شلوارهای کامل پاهای کودک را می پوشانند.این یک تکه نیز دارای چندین تنوع است، از جمله سرپوش، قد آستین و برخی از دست ها و پاها را نیز می پوشاند.کت و شلوارهای میت دار با دستکش متصل می شوند، در حالی که آنهایی که پا دارند، پاها را نیز می پوشانند.رامپر ، همه کاره و کت و شلوار برای لباس خواب و پوشیدن روزمره، به خصوص در ماه های سردتر، عالی هستند.

خرید حوله دورپیچ

حوله دورپیچ می تواند به خشک کردن نوزاد و حمل کردن بچه ها کمک کند.همین طور می توانید نوزاد خود را در ان حمل کنید و یا از آن به عنوان قنداق استفاده کنید.

خرید حوله دورپیچ

برای خرید مدل های متفاوت حوله دورپیچ و سرهمی های زیبا و خوشگل می توانید به وب سایت dgbabyclothes.com سری بزنید.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃