بلفاروپلاستی و تخلیه غبغب در کلینیک گونه

تاریخ انتشار: 18 بهمن 1401
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 265

کارهای لازم برای قبل از عمل بلفاروپلاستی

اگر کنجکاو هستید که چه کار هایی را باید قبل از عمل بلفاروپلاستی یا تخلیه غبغب انجام دهید، می توانید بهوب سایت کلینیک گونه مراجعه کنید تا با نرخ این خدمات آشنا شوید؛ اما قبل از آن، شما را دعوت میکنم تا این مطلب را از دست ندهید!

بلفاروپلاستی و تخلیه غبغب در کلینیک گونه

بلفاروپلاستی

قبل از عمل من چه اتفاقی خواهد افتاد؟

شما با جراح خود ملاقات خواهید کرد تا در مورد اینکه چرا می خواهید جراحی کنید و چه می خواهید صحبت کنید.جراح هر گونه بیماری را که در گذشته داشته اید یا داشته اید یادداشت می کند.به ویژه، اگر تا به حال به بیماری تیروئید، فشار خون بالا، دیابت یا اختلال چشمی (مانند جدا شدن شبکیه یا گلوکوم)مبتلا بوده اید، باید به آنها بگویید. جراح همچنین از هر دارویی که مصرف می‌کنید،از جمله داروهای گیاهی و داروهایی که توسط پزشک شما تجویز نشده است، ثبت می‌کند.

جراح چشم‌ها، صورت و پوست شما را معاینه می‌کند و ممکن است تعدادی عکس برای سوابق پزشکی شما بگیرد.آنها از شما می خواهند که یک فرم رضایت برای گرفتن، ذخیره و استفاده از عکس ها را امضا کنید.جراح قد و وزن شما را اندازه گیری می کند تا مطمئن شود که انجام یک عمل بی خطر است.اگر اضافه وزن دارید، باردار هستید یا قصد بارداری دارید،جراح ممکن است به شما پیشنهاد کند که عمل خود را به تعویق بیندازید.اگر جراحی را با بی حسی موضعی انجام دهید، جراح مطمئن می شود که می توانید صاف و بی حرکت دراز بکشید.ممکن است جراح شما را بخواهد. توسط چشم پزشک معاینه شود

عمل جراحی چگونه انجام می شود؟

کوچک کردن پلک را می توان با بی حسی موضعی یا بیهوشی عمومی (فقط در بیمارستان) انجام داد.در یک روش معمولی، جراح برش هایی را ایجاد می کند که از خطوط طبیعی پلک های شما پیروی می کند -در چین های پلک بالایی و درست زیر مژه ها در پلک های پایین (به چشم سمت چپ نمودار روبرو مراجعه کنید).این بریدگی‌ها کمی به پای کلاغ (که به عنوان خطوط خنده نیز شناخته می‌شود) در گوشه چشم کشیده می‌شوند.

از طریق این برش ها، چربی اضافی، پوست اضافی و افتادگی عضلات از بین می رود. اگر زیر پلک‌های پایینی خود بدون پوست اضافی چربی دارید، می‌توان چربی را از داخل پلک پایین برداشت (به چشم سمت راست نمودار روبرو مراجعه کنید).

تخلیه غبغب

خطرات لیپوساکشن چانه چیست؟

جراحی غبغب یک روش بی خطر با عوارض بسیار کم است. گاهی ممکن است عفونت و همچنین شل شدن پوست رخ دهد.به طور استثنایی، ممکن است متوجه بی حسی، کاهش یا از دست دادن مهارت های حرکتی لب پایین شوید.اگرچه، این اثر معمولاً موقتی است. گاهی اوقات پیش بینی واکنش پوست پس از عمل دشوار است.به ندرت ممکن است با ناهنجاری های پوستی و فرورفتگی ظاهر شوید.در این صورت ممکن است نیاز به یک تاچ آپ یا عمل دوم برای برداشتن پوست اضافی داشته باشید.

دوره ریکاوری

پس از جراحی، باید از بانداژ فشاری استفاده کنید.درد متوسط است و بیمار پس از چند ساعت استراحت می تواند کلینیک را ترک کند.مسکن نیز تجویز خواهد شد. بیمار باید بانداژ فشاری را به مدت سه روز نگه دارد.در حمام نباید خیس شود. سپس، برای کاهش خطر کبودی و ادم، به مدت سه هفته به یک لباس فشرده می روید.بیمار می تواند به محض برداشتن باند فشاری توسط پزشک پس از روز سوم پس از عمل، به سر کار خود بازگردد.به طور کلی، توصیه می کنیم حدود یک هفته از کار خود مرخصی بگیرید تا تورم و کبودی از بین برود.

نتایج Vaser lipo حدود 5 تا 6 هفته طول می کشد تا قابل توجه باشد. نتیجه پس از 3 تا 6 ماه قطعی است.این روش نتایج دائمی را ارائه می دهد زیرا سلول های چربی حذف می شوند. با این حال،داشتن یک سبک زندگی سالم حیاتی ترین جنبه مراقبت های بعد از عمل است و شما باید وزن ایده آل خود را حفظ کنید.

دوره ریکاوری

کلینیک گونه

امروزه محبوبیت کلینیک های زیبایی در حال افزایش است،بنابراین انتخاب بهترین آنها از همیشه دشوارتر است. با افزایش روند سلامتی، درمان های زیبایی بیشترو بیشتر توسعه یافته و ارائه شده است. بنابراین، چگونه بهترین کلینیک زیبایی را انتخاب کنیدکه نیازهای شما را برآورده کند؟ در اینجا چند نکته مهم وجود دارد که باید در نظر بگیرید:

به تجربه کارکنان توجه کنید

صرف نظر از اینکه قرار است تحت چه درمانی قرار بگیرید،اولین چیزی که باید در مورد یک کلینیک زیبایی بدانید تجربه کارکنان آن است. سعی کنید دریابید که آنها چقدر حرفه ای هستندو آیا یک کلینیک حرفه های مراقبت های بهداشتی مانند پزشکان پرستار یا پرستاران ثبت نام شده را تنظیم می کند یا خیر.بوتاکس، پرکننده های لب، درمان های پرکننده پوست و حتی لایه برداری شیمیایی باید توسط متخصص انجام شود.

به جای نتایج بیش از حد امیدوارکننده به یک برنامه درمانی واقع بینانه توجه کنید

به دنبال یک کلینیک زیبایی شناسی باشید که قبل از درمان انتخابی شما مشاوره رایگان را توصیه کند. سوالات خود را آماده کنیدو ببینید آیا کارکنان در پاسخ به آنها مشکل دارند یا خیر. به جای نتایج بیش از حد امیدوارکننده،به یک برنامه درمانی واقع بینانه نیز توجه کنید. اگر یک پزشک زیبایی نگرانی های شما را درک نمی کندو بهترین نتایج را بدون گوش دادن به شما وعده می دهد، وقت آن رسیده است که کلینیک دیگری پیدا کنید.

بازخورد و نظرات را بررسی کنید

حتی اگر تصمیم به انتخاب یک کلینیک خاص پس از یک مشاوره رایگان دارید، مطمئن شوید که اعتبار آن را دوباره بررسی کرده اید، تحقیق خود را انجام دهید و به بررسی های مربوط بههر کلینیک برسید تا دریابید که آنها چقدر معتبر هستند. بازخورد باید بی طرفانه باشد.اگر می توانید با افرادی که تجربه دست اولی با کلینیک دارند تماس بگیرید،در انجام آن تردید نکنید. می توانید به کلینیک گونه به آدرس goonehclinic.com سری بزنید تا این موارد را در خدمات و تجربه انها بررسی کنید.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃