راهنمای جامع خرید بهترین تشک مواج [معرفی 15 محصول]

تاریخ انتشار: 24 فروردین 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 2546

بهترین تشک مواج ضد زخم (best anti bedsore mattress): افراد به دلایل مختلف ممکن است لازم باشد به مدت طولانی در بستری استراحت کنند و امکان جابه جایی و بلند شدن آن ها نباشد. وقتی شخصی به مدت طولانی در بستر بیماری باشد و فعالیتی نداشته باشد ممکن است دچار زخم بستر شده و در نقاط مختلف بدنش زخم هایی ایجاد شود. زخم بستر دارای درجات مختلفی است و گاهی ممکن است به قدری شدید باشد که منجر به عفونت و مرگ بیمار شود.

نحوه عملکرد و انواع تشک مواج ضد زخم

سایت آبی بیوتی یک راه حل ساده برای این دسته از بیماران دارد که در ادامه به معرفی آن می پردازیم. تشک های مواج ضد زخم ، تشک هایی هستند که از پی وی سی با کیفیت و یک پمپ هوای کم صدا تشکیل ساخته شده‌اند. انواع معروف این تشک‌ها، سلولی ، تخم مرغی و سنسوری است. هر کدام از این تشک‌ها کارایی و آپشن‌های متفاوتی دارند.

تشک مواج ضد زخم به شخص کمک می کند که به طور اتوماتیک، فشار را از یک قسمت لگن کم کند و به قسمت دیگر انتقال دهد و با خیال آسوده استراحت کند. این تشک‌ها، فقط برای پیشگیری نیستند و برای درمان بیماری زخم بستر نیز به کار می‌روند. به طوری که بعد از چند هفته استفاده از تشک، زخم کوچک‌تر می شود، مایعات از آن خارج شده و بافت صورتی رنگ، کم‌کم آشکار می‌ شود.

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین پتو و تشک برقی مطالعه کنید.

خرید 15 مدل بهترین تشک مواج ضد زخمتشک مواج سلولی Frolic از 18 سلول تشکیل شده است و خروجی هوا در آن بمیزان 6 تا 7 لیتر در دقیقه است.دامنه فشار در این تشک مواج فرولیک از 70 تا 130 لیتر در دقیقه هست.وزن تشک مواج فرولیک 6.5 کیلوگرم بوده و تا 160 کیلوگرم تحمل وزن دارد.تشک مواج سلولی ضد زخم بستر frolic از پمپ قوی و کم صدا برخوردار بوده و مواد تشکیل دهنده تشک از جنس نایلون PVC هست.


تشک مواج سلولی یکی از انواع تشک های بیمار موجود در بازار است که از زخم بستر گرفتن بیمار جلوگیری می نماید. سلول ها توسط یک پمپ یکی درمیان باد و خالی میشوند و عمل تحرک بر روی بدن بیمار را ایجاد میکند. تشک مواج زنیت مد را میتوانید بر روی تخت و یا زمین راه اندازی کنید همچنین براحتی قابل حمل است.
تشک سلولی ضد زخم بستر وکتو قابلیت تحمل وزن تا 135 کیلوگرم  را دارا می باشد. میزان هوای تولیدی در این تشک حدود 6-5 لیتر در دقیقه می باشد که 12 دقیقه برای گردش هوا در تمام طول تشک مواج مورد نیاز است. در صورت بروز پارگی و سوراخ شدن تشک امکان تعویض تیوپ های آن به سادگی امکان پذیر می باشد. یکی از ویژگی های این تشک قابلیت ارتجاعی آن بوده که امکان تعویض آن را برای کاربر به راحتی فراهم می گرداند. در پایین تشک یک لایه اضافی قرار داده شده است که از آن برای ثابت نمودن تشک به تخت استفاده می شود.


تشک مواج AM30 با هدف جلوگیری از بروز زخم بستر توسط متخصصان کمپانی امسیگ طراحی گردیده است ،این تشک ضد حساسیت بوده و با ایجاد جریان هوا و توزیع کردن فشار بدن در سطح گسترده، از ایجاد زخم بستر جلوگیری میکند. ساختار سلولی ، مواج و روزنه های کوچک طراحی شده در این محصول به بیمار کمک میکند تا بتواند با نیروی کمی و بدون آوردن فشار زیاد، خود را جابجا نماید و از فشار استخوانها بر بافت های نرم بدن جلوگیری می کند و وزن بدن را در سطح گسترده تری توزیع مینماید.تشک مواج کیودیسی با هدف جلوگیری از بروز زخم بستر توسط متخصصین کمپانی Wellkang Tech انگلستان طراحی گردیده است ، جنس این تشک کاملا ضد حساسیت بوده و با ایجاد جریان هوا و توزیع کردن فشار بدن در سطح گسترده از ایجاد زخم بستر جلوگیری میکند. ساختار سلولی و مواج بهمراه روزنه های کوچک طراحی شده در این محصول به بیمار کمک میکند تا بتواند با نیروی کمی و بدون آوردن فشار زیاد ، خود را جابجا نماید و از فشار استخوانها بر بافت های نرم بدن جلوگیری کند و وزن بدن را در سطح گسترده تری توزیع نماید. این محصول ساخت کشور چین تحت لایسنس کمپانی Wellkang Tech انگلستان می باشد.


تعداد سلول های به کار رفته در این تشک 18 عدد می باشد که در زمان باد شدن ارتفاع آن ها به 11 سانتی متر می رسد. کاور به کار رفته در این تشک از مواد آنتی باکتریال ساخته شده است وجود رویه کاور دار دکمه دار بر روی این تشک امکان تعویض و شست و شوی آن را فراهم می آورد. این تشک قابلیت تحمل بیمار تا وزن 150 کیلوگرم را دارا می باشد. علاوه بر این با توجه به وزن و نیاز بیمار امکان تنظیم فشار هوای داخلی سلول های در 10 سطح متفاوت وجود دارد که توسط لید چرخشی قرار گرفته بر روی پمپ دستگاه قابل تنظیم می باشد. سطح 1 کمترین فشار و سطح 10 بیشترین فشار هوای داخل سلول را ایجاد می کند.


دوستان عزیز، مقاله بهترین تشک مواج ضد زخم همیشه بروزرسانی خواهد شد. مجددا به ما سر بزنید. خوشحال خواهیم شد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃