20 مدل بهترین شمع پاکسازی گوش

تاریخ انتشار: 30 فروردین 1403
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 1078

بهترین شمع پاکسازی گوش:(best ear cleaning candle) یکی از شیوه‌های سنتی برای رفع جرم و امراض گوش است. جرم گوش یا سرومن ترشحاتی است که به صورت طبیعی در گوش به وجود می‌آیند. گاهی این ترشحات به مقداری می‌رسد که باعث آزار فرد شده و باید از گوش خارج شود. طی سال‌ها برای خارج کردن جرم گوش از روش‌هایی همچون ساکشن و شستشو استفاده می‌شده که مزایا و معایب خاص خودشان را داشتند.در سایت آبی بیوتی به بررسی شیوه تخلیه جرم گوش با استفاده از شمع پاکسازی گوش می‌پردازیم.

شمع گوش به صورت یک مخروط توخالی از جنس کتان است که با پارافین، موم عسل یا روغن سویا پوشانده شده. طول بیشتر شمع های گوش تقریبا 30 سانتی‌متر است. شمع روشن باعث ایجاد گرمای کافی برای تولید مکش می‌شود. این مکش ناخالصی را از کانال گوش خارج می‌کند. انتهای نوک باریک شمع در کانال گوش قرار می‌گیرد و انتهای دیگرآن کمی پهن تر می‌باشد..

برای استفاده از شمع پاکسازی گوش، فرد باید به پهلو خوابیده باشد و سپس انتهای باریک شمع را وارد کانال گوش کنید و طرف دیگر شمع را به کمک فندک یا کبریت بسوزانید. در تمام مدت پاکسازی گوش، شمع باید در حالت عمودی، ثابت و آرام با دست سر جایش نگه داشته شود. در بیشتر موارد، یک بشقاب در پایین شمع قرار داده می‌شود تا از چکیده شدن هرگونه مواد شمع جلوگیری کند. برای محافظت بیشتر معمولا سر و گردن فرد را با حوله می‌پوشانند.

از فواید شمع پاکسازی گوش می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • بهبود درد سینوس‌ها
  • پاکسازی کانال گوش
  • بهبود شنوایی
  • کاهش درد و تب ناشی از پارگی پرده گوش
  • درمان عفونت گوش شناگران و عفونت‌های مزمن گوش
  • درمان گوش درد

پیشنهاد میکنم مقاله 20 مدل موزن گوش و بینی و ابرو (ارزان و پرفروش) مطالعه کنید.

پیشنهاد 20 مدل بهترین شمع پاکسازی گوش


شمع گوش چیست؟ شمع گوش یک چوب مسلح توخالی با تکنیک خاص است، با مواد تشکیل دهنده اصلی مانند عسل طبیعی، چمن Moxa و پوشش گیاهی Essential Oil. فرآیند متابولیسم که در شمعهای گوش اعمال می شود، این است که یک پایان به سوراخ گوش و انتهای دیگری که تحت نظریه خلاء روشن می شود، انرژی گرمای تولید شده به تدریج به گوش وارد میشود،شمع های گوشه می توانند تمیزی گوش داخلی را حفظ کنند، شنوایی را بهبود بخشند، وزوز گوش را کاهش می دهند، گردش خون لنفاوی را تسریع می کنند و فشار داخل حفره جمجمه را آزاد می کنند.
دوستان عزیز، مقاله بهترین شمع پاکسازی گوش همیشه بروزرسانی خواهد شد. مجددا به ما سر بزنید. خوشحال خواهیم شد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃
تا 60% تخفیف بر روی صدها عنوان کتاب! خرید کتاب با 50% تخفیف