ادکلن‌های خاص برند ویکتوریا سکرت برای خانم‌ها

تاریخ انتشار: 4 اردیبهشت 1403
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 673

ویکتوریا سکرت نامی آشنا برای بانوان است که عطرهای خوشبو دارد. انواع عطر ویکتوریا سکرت با روایح مختلف همه سلیقه‌ها را پوشش داده که در مجالس رسمی و غیر رسمی می‌توان از آن استفاده کرد. هر برند داستانی دارد که مجموعه‌ای از حوادث، اتفاقات و رویدادها در کنار یکدیگر باعث معروفیت و شناخته شدن آن شده‌اند. آقای روی ریموند قصد خرید لباس زیر برای همسر خویش داشت که در آن زمان تنوع زیادی وجود نداشت و بیشتر مدل‌ها کپی شده از روی یکدیگر و زشت بودند. در همین حال ایده تاسیس فروشگاه لباس زیر شکل گرفت.

پس از چندین سال تحقیق و بررسی، فروشگاه ویکتوریا سکرت در سال 1977 با هدف طراحی و تولید لباس زیر برای بانوان تاسیس شد که موفقیت‌های بسیاری کسب کرد. چندین سال بعد به دنبال ورشکستگی و بحران مالی، آقای لسلی وکسنر فروشگاه را خرید و آن را مجدد سرپا ساخت. در سال 1989 میلادی اولین ادکلن خاص برند ویکتوریا سکرت به بازار عرضه شد که بسیار مورد استقبال قرار گرفت و تا به امروز همچنان سربلند و پر آوازه به فعالیت خود ادامه می‌دهد و محصولات متنوع دیگری همچون آرایشی، کفش، اکسسوری و ... دارد. در ادامه با پنج مورد از عطرهای ویکتوریا سکرت زنانه آشنا خواهیم شد.

ادکلن‌های خاص برند ویکتوریا سکرت برای خانم‌ها

عطر ادکلن ویکتوریا سکرت، بامب شل | Victoria Secret Bombshell

یکی از انواع عطر ویکتوریا سکرت، بامب شل نام دارد که در بطری راه راه عمدی و صورتی با طبع خنک و شیرین دلربایی می‌کند. بامب شل همچون زیر آلات نامرئی به تکمیل استایل بانوان کمک کرده و برای مصرف در روزهای گرم و بلند تابستانی در مجالس رسمی و غیر رسمی مناسب است.بامب شل ویکتوریا سکرت بامب شل ویکتوریا سکرت در گروه بویایی گل میوه‌ای قرار می‌گیرد که رایحه میوه‌های نارنگی، گریپ فروت، آناناس، توت فرنگی و پشن در نت اولیه به مشام می‌رسند. سپس روایح توت قرمز و گل‌های صدتومانی، ارکیده، گل یاس و سوسن در نت میانی احساس می‌شود.

نت پایانی با مشک، چوب صندل و گل‌سنگ ماندگار شده که گزینه‌ای ایده آل برای بانوان جوان و میانسال است. بامب شل ویکتوریا سکرت که از سال 2010 به بازار عطر و ادکلن معرفی شد ماندگاری و پراکندگی قابل قبولی داشته که در 100 میل حجم به فروش می‌رسد و حس صمیمیت، شادابی و طراوت را القا می‌کنند.

عطر ادکلن ویکتوریا سکرت، بامب شل | Victoria Secret Bombshell

عطر ادکلن ویکتوریا سکرت بامب شل عود | Victoria’s Secret Bombshell OUD EDP

بامب شل عود در سال 2021 به کلکسیون ادکلن خاص برند ویکتوریا سکرت افزوده شد که از همان بدو مورد استقبال بانوان خاص و شیک پسند قرار گرفت. بامب شل عطری جذاب و محبوب با طبع گرم و تلخ بوده که جلوه‌ای لوکس و با شکوه از فرد به نمایش می‌گذارد به همین دلیل مناسب استفاده در مجالس ویژه و مهمانی‌های رسمی است و آن را خواهر عطر بامب شل می‌شناسند.

در نت اولیه بوی برگ بنفشه، زعفران و نارنگی ماندارین به مشام می‌رسد که در نت میانی جای خود را به گل صد تومانی و جیر می‌دهد. در نهایت با نت پایانی عود و آمبروکسان ماندگار می‌شود انرژی زیادی به ارمغان آورده و باعث شاداب شدن فرد استفاده کننده و لذت بردن اطرافیان از بوی خوش می‌شود. بامب شنل عود با گروه بویایی شرقی گلی ماندگاری و پراکندگی خوبی دارد که در فصول سرد سال می‌توان از آن استفاده کرد.

عطر ادکلن ویکتوریا سکرت، آنجل گلد |Victoria's Secret Angel Gold

آنجل گل، ادکلن خاص برند ویکتوریا سکرت بوده که طراحی و زیبایی ظاهری به خصوصی دارد. آنجل گلد در گروه بویایی گلی میوه‌ای قرار گرفته که با ترکیب سه رایحه ترنج، گاردنیای یاسمنی و مشک نت‌های آن ساخته شده است که به تدریج از ملایمت آن کاسته شده و رو به رایحه تند پیش می‌رود. ترکیب هوشمندانه روایح گل و مرکبات در آنجل گلد ویکتوریا سکرت یادآور فرشته با دو بال بلند است که بانویی مهربان، فداکار و شجاع را تداعی می‌کند.

آنجل گلد، عطر ویکتوریا سکرت با طبع خنک و معتدل سال 2015 به بازار عرضه شد که 100 میل حجم داشته و ماندگاری و پخش بوی آن خوب بوده و مناسب استفاده در فصول گرم سال در موقعیت‌های مختلف اعم از مجالس تولد و عروسی، قرارهای دوستانه، محیط کار و ... است.

 عطر ادکلن ویکتوریا سکرت، آنجل گلد |Victoria's Secret Angel Gold

عطر ادکلن ویکتوریا سکرت، تیز ادوپرفیوم | Victoria Secret Tease Eau de Parfum

Tease یکی از انواع ادکلن خاص برند ویکتوریا سکرت بوده که سال 2020 برای استفاده بانوان به بازار عطر و ادکلن معرفی شد. ادوپرفیوم تیز با صورتی ملایم و زیبای خود در بطری 100 میلی جای گرفته است که طبع گرم و دلپسندی دارد. ماندگاری و پراکندگی قابل قبول عطر ویکتوریا سکرت معرفی شده در حد قابل قبول بوده که از آن در مهمانی و مجالس شاد می‌توان استفاده کرد و به عنوان عطری لوکس و نفیس از آن نام برده می‌شود.‌

رایحه‌های گلی، گروه بویایی Tease را تشکیل داده‌اند که با نت‌های اولیه، میانی و پایانی گاردنیای سفید، گلابی آنژو و پوسته وانیل سیاه به مشام می‌رسند که آن را مناسب استفاده در فصول خنک سال نموده است تا بتواند هنرنمایی عطر ویکتوریا سکرت را بیشتر به نمایش بگذارد.

عطر ادکلن ویکتوریا سکرت، تیز ادوپرفیوم | Victoria Secret Tease Eau de Parfum

عطر ادکلن ویکتوریا سکرت، فرست لاو | Victoria's Secret First Love

یکی دیگر از خاص‌ترین عطر ویکتوریا سکرت زنانه که در سال 2020 از کشور ایالات متحده به بازار عرضه شد، فرست لاو نام دارد که از شکوفه‌های ظریف بهاری سرشته شده است. فرست لاو احساسات طبیعی را برانگیخته کرده که ظرافت‌های زنانه را پر رنگ می‌نماید. فرست لاو شیرینی لطیفی داشته و سر سبزی روزهای بهاری و نسیم گرم تابستانی را تداعی می‌کند از این رو فرست لاو مناسب استفاده در فصل بهار و تابستان بوده که طبع خنک و شیرینی داشته و در نتیجه برای بانوان جوان و میانسال جذاب است.

به ترتیب برگ بنفشه، گل برف و مشک نت‌های اولیه تا پایانی فرست لاو، ادکلن خاص برند ویکتوریا سکرت بوده که آن را شکیل و همه پسند می‌نماید و در حجمی معادل 100 میل ارائه شده است. فرست لاو ماندگاری و پراکندگی خوبی داشته که در گروه بویایی گلی سبز قرار می‌گیرد که از آن در استایل روزانه و کژوال، محیط کار، دانشگاه و همچنین قرارهای کاری، دوستانه و عاشقانه می‌توان استفاده کرد.

عطر ادکلن ویکتوریا سکرت، فرست لاو | Victoria's Secret First Love

ادکلن ویکتوریا سکرت نویر تیس

رایحه عطر ویکتوریا سکرت نویر تیس بسیار معتدل، شیرین و کاملاً زنانه است. این عطر زنانه خوشبو از عصاره میوه‌ها و گل‌های مختلفی به وجود آمده است. در ابتدا که ادکلن ویکتوریا سکرت نویر تیس را بو می‌کنید رایحه گلابی، سیب سرخ، نارنگی ماندارین، سرخالو به مشامتان می‌رسد. رایحه میانی این عطر شیک زنانه شامل گل‌های فریزیا، گل نخود، ماگنولیا، یاس، گاردنیای یاسمنی است. در پایان نیز ترکیبی از وانیل، پرالین، چوب صندل سفید، لوبان، مشک، کهربا است که شما را جادوی خود می‌کند.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃