خرید 50 مدل بهترین کانسیلر سال 2021+ با کیفیت خوب و قیمت مناسب

تاریخ انتشار: 5 شهریور 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 2313

کانسیلر یک محصول آرایشی است که برای پنهان نگه داشتن نقص های مختلف پوستی مورد استفاده قرار می گیرد و به همین دلیل بسیاری از دختران برای پنهان کردن جوش ها و اثرات آن ، پنهان کردن جای زخم های مختلف ، پنهان شدن سیاهی چشم به آن اعتماد می کنند ، این مشکلات از مهمترین مشکلات دختران است از جانب.

انواع مختلفی از کانسیلرها در بازار موجود است و این باعث می شود دختران تعجب کنند که چه تفاوتی بین آنها وجود دارد؟ چگونه نوع مناسب پوست خود را انتخاب کنم؟ به همین دلیل است که ما به شما توضیح خواهیم داد که انواع کانسیلر در بازار وجود دارد تا بتوانید به راحتی مشخص کنید که چه چیزی برای شما مناسب است و نه تنها این ، بلکه هر نوع کانسیلر دارای تراکم و بافت متفاوتی نسبت به سایرین است ، بنابراین شما انتخاب کنید که متناسب با مشکلات پوستی شما نیز باشد ، تا آرایش کامل داشته باشید.

کانسیلر چیست؟

کانسیلر یکی از مهمترین مواد آرایشی است که برای پنهان کردن نقص های پوستی استفاده می شود ، زیرا برای پنهان شدن سیاهی دور چشم و تقویت درخشندگی و شفافیت پوست استفاده می شود و می توان از کانسیلر در اطراف بینی و چشم یا هرجای دیگر استفاده کرد. در غیر این صورت نقص های پوستی ظاهر می شود.

انواع کانسیلرها

کانسیلر دارای چندین تصویر ، شکل ، نوع است و انتخاب نوع آن به شما ، کاربرد شما و قدرت پوششی مورد نظر و انواع کانسیلر بستگی دارد:

 1. کانسیلر خامه ای

بافت آن خامه ای و کرم مانند است و محکم ترین کانسیلر پوششی است. از متوسط تا کامل پوشش دارد. از این نوع کانسیلر برای پنهان کردن اثرات جوش ، لکه های تیره و قرمزی در صورت استفاده می شود ، اما برای پنهان شدن سیاهی حلقه ها ، باید از نوع روشن استفاده شود تا بر این ناحیه سنگین نباشد. همچنین باید دقت شود که این نوع با استفاده از برس یا اسفنج به خوبی توزیع شود تا روی صورت آن جمع نشود. این کانسیلر برای انواع پوست مناسب است ، اما هنگام انتخاب آن برای پوست های چرب باید مطمئن شوید که فاقد روغن و مواد روغنی است.

 1. کانسیلر مایع

این نوع سبک تر از کانسیلر خامه ای است و معمولاً برای آرایش روز سبک استفاده می شود ، زیرا پوشش کامل ملایم تا متوسط را فراهم می کند. این نوع برای انواع پوست مناسب است و استفاده از آن آسان است ، به ویژه پوست خشک زیرا ممکن است حاوی روغن های مرطوب کننده باشد.

 1. کانسیلر پودر شده

کانسیلر پودری پوشش کمتری نسبت به کانسیلر کرم و کانسیلر مایع ایجاد می کند و ممکن است به عنوان لایه دوم پشتیبانی از یکی از آنها استفاده شود. دو نوع آن وجود دارد ، کانسیلر پودر فشرده ، که برای ظاهر روز با پوشش نور استفاده می شود. مورد دوم یک کانسیلر پودری شل است که به جلوه و درخشندگی می دهد و در زیر چشم ها زده می شود. به طور کلی می توانید برای مواقعی که به آرایش سبک و ساده نیاز دارید از کانسیلرهای پودری استفاده کنید.

 1. قلم یا انگشت کانسیلر

این کانسیلر به شکل قلم است که استفاده از آن بر روی صورت آسان است. اما مشخصه آن ضخامت و قدرت آن پوشاندن سیاهی حلقه ها ، جوش ها ، قرمزی و لکه های تیره است. و به دلیل فرمولی که ندارد و روغن و روغن ندارد ، برای پوست های چرب مناسب است و برای افرادی که پوست خشک یا حساس دارند توصیه نمی شود.

رنگ های کانسیلر

 • کانسیلر زرد: برای پوشاندن کبودی های صورت و زیر ناحیه چشم استفاده می شود و همچنین برای پوشاندن علائم تولد در صورت وجود آن و یا پوشاندن هر قسمت قرمز روشن روی صورت استفاده می شود.
 • کانسیلر بنفش یا بنفش روشن: این ماده برای صاف کردن رنگ پوست کم رنگ ، پوشاندن ناحیه زیر چشم بسیار تیره و همچنین برای پوشاندن خراش های صورت زرد رنگ استفاده می شود ، علاوه بر این برای رفع پوست برنز استفاده می شود نقص
 • کانسیلر سبز: برای صاف کردن قسمت های قرمز مانند آفتاب سوختگی و پوشاندن جوش های سفید و سیاه استفاده کنید.

نکاتی برای استفاده از کانسیلر

 • انتخاب رنگ مناسب برای پوست: استفاده از رنگی نزدیک به رنگ پوست و عدم استفاده از رنگ روشن تر از پوست توسط چندین سایه ، ترجیح داده می شود و برای دور چشم باید کانسیلر استفاده شود. یک بافت متراکم بدون هیچ لایه ای از آن.
 • مرطوب سازی پوست قبل از استفاده از کانسیلر: بهتر است پوست را خوب بشویید ، تمیز کنید ، سپس خشک کنید و سپس یک لایه مرطوب کننده ترجیحاً بدون روغن بزنید تا کانسیلر به خوبی توزیع و ثابت شود.
 • ترکیب کننده کانسیلر: به منظور پنهان کردن نقص ها ، به خصوص ، چند قطره کانسیلر زیر چشم قرار داده می شود ، سپس با برس مخصوص این کار را با زدن تکه به جای رنگ آمیزی توزیع می کنند و برای پنهان کردن جای زخم ، کانسیلر به طور مستقیم قرار می گیرد بر روی آن و در حرکات دایره ای توزیع شده است.
 • برای طبیعی جلوه دادن کانسیلر ، بهترین پایه برای استفاده با آن کرم پودر است.
 • در صورت استفاده از فونداسیون مایع یا کرم ، کانسیلر باید بعد از کرم فونداسیون قرار داده شود و در صورت استفاده از کرم فونداسیون به صورت پودر ، کانسیلر باید قبل از کرم فونداسیون قرار گیرد.
 • توصیه می شود برای مدت طولانی از پودر معدنی شفاف که با برس روی کانسیلر استفاده می کنید استفاده کنید.
 • در مورد استفاده از کانسیلر برای پوشاندن جوش های صورت ، استفاده از رنگ روشن تر از رنگ پایه ترجیح داده می شود.
 • در صورت استفاده از کانسیلر در زیر چشم ، توصیه می شود که در آن قسمت زیاد پایه نریزید ، تا چشم ها کوچکتر از اندازه خود ظاهر نشوند.
 • با کشیدن آن از گوشه خارجی به گوشه داخلی ، کانسیلر را در اطراف ناحیه چشم قرار دهید ، تا طبیعی به نظر برسد.
 • توصیه می شود برای پنهان کردن عیب ها ، لایه ضخیم کانسیلر را روی محل قرار ندهید تا به جای پنهان کردن ، جلب توجه نکند.

نحوه استفاده از کانسیلر

برای استفاده صحیح از کانسیلر ، باید مراحل زیر را دنبال کنید:

 • صورت را بشویید تا از آلودگی ، چربی و آرایش پوست پاک شود.
 • مناطقی را که باید با کانسیلر پوشانده شود تعیین کنید.
 • پوست را با یک مرطوب کننده مناسب مرطوب کنید. برای جلوگیری از خشک شدن پوست ، به ویژه ناحیه زیر چشم ، زیرا یک منطقه بسیار حساس است. و بیشتر در معرض خشکی ، مقدار کمی مرطوب کننده با نوک انگشتان را روی پوست قرار دهید.
 • مقدار مناسبی از کانسیلر را به شکل مثلثی و با نوک انگشتان با استفاده از برس ، عصا یا اسفنج زیر چشم پخش کنید ، از گوشه داخلی چشم شروع کنید ، سپس یک خط مورب از آن به بالای مرکز بکشید از استخوان گونه و استخوان گونه.
 • با استفاده از ابزار ترجیحی ، کانسیلر را توزیع کنید و مراقب باشید که آن را کمی به پایین و خارج گسترش دهید.
 • همان مراحل قبلی را روی چشم دیگر تکرار کنید.

نکاتی که در انتخاب کانسیلر باید در نظر داشته باشیم

هنگام انتخاب کانسیلر ، نکات زیر را باید متناسب با پوست رعایت کنید ، به شرح زیر:

 • رنگ صحیح کانسیلر را متناسب با رنگ و نوع پوست انتخاب کنید ، به این ترتیب که وقتی روی پوست قرار می گیرد محصول طبیعی به نظر برسد.
 • مشکلاتی را که پوست از آن رنج می برد مانند آکنه ، سیاهی حلقه ، یا اثرات جوش ها و رنگدانه ها را برای تعیین رنگ صحیح کانسیلر تعیین کنید ، با استفاده از چرخ رنگ برای انتخاب کانسیلر مناسب پوست به شرح زیر :
 • کانسیلر سبز: برای کاهش قرمزی و تحریک پوست استفاده می شود.
 • کانسیلر زرد: برای پوشاندن درخشش پوست استفاده می شود.
 • کانسیلر بنفش: ممکن است به پوشاندن رنگدانه های زرد رنگ کمک کند.
 • کانسیلر نارنجی یا قرمز: برای پوشاندن لکه های تیره استفاده کنید.
 • از کانسیلر یک یا دو سایه روشن تر از رنگ طبیعی پوست خود استفاده کنید تا سیاهی حلقه ها را پنهان کند.
 • رنگ کانسیلر را روی صورت و نه دست امتحان کنید تا بتوانید رنگ واقعی آن را بشناسید.
 • نوع کانسیلر مناسب و آسان برای استفاده را مشخص کنید ، زیرا به صورت کرم و در یک کاسه و به صورت خودکار در بازار موجود است ، که همه پوشش کاملی به پوست می دهند.
 • اگر پوست چرب است و از منافذ بزرگ پوست رنج می برد ، از استفاده از کانسیلر خامه ای خودداری کنید ، زیرا باعث بزرگتر شدن منافذ پوست می شود و آن را با کانسیلر مایع جایگزین کنید.
 • برای پوشاندن آکنه از کانسیلر مدادی شکل استفاده کنید ، زیرا نوک نوک تیز کردن آن را روی لکه های آکنه آسان می کند .

چه موقع کانسیلر بزنیم؟

کانسیلر برای پوشاندن لکه ها و سیاهی دور چشم کار می کند و با انجام مراحل زیر می توان از آن در صورت استفاده کرد:

 • رنگ کانسیلر متناسب با نوع پوست و لکه ها را برای پوشش کامل انتخاب کنید.
 • صورت قبل از استفاده از کانسیلر آماده می شود ، زیرا صورت به خوبی پاک می شود تا آرایش ، کثیفی و روغن آن پاک شود و یک تکه پنبه در آب شستشو قرار داده و با تمام صورت به خوبی پاک می شود.
 • مکانهایی که باید کانسیلر استفاده شود مانند حلقه های تیره ، لکه های تیره ، رنگدانه ها و جای زخم را مشخص کنید.
 • پوست را با مرطوب کننده ضد خش که از اشعه های مضر خورشید محافظت می کند مرطوب کنید.
 • با استفاده از کرم دور چشم به مقدار کافی زیر چشم را مرطوب کرده و بگذارید تا خشک شود.
 • پرایمر به منظور صاف کردن پوست ، تسهیل چسبندگی کانسیلر و کرم زیر سازی به آن و تمرکز بر روی پیشانی ، بینی و چانه به صورت زده می شود ، اما اگر پوست چرب است ، پرایمر به تمام صورت زده می شود .

نکاتی قبل از استفاده از کانسیلر

اینها مهمترین نکات و توصیه ها قبل از استفاده از کانسیلر است:

 • شما باید نوعی کانسیلر متناسب با نوع پوست انتخاب کنید: به عنوان مثال ، باید نوعی کانسیلر را انتخاب کنید که فاقد comedogenic (غیر comedogenic) باشد ، یا یکی از روغنها باشد ، مخصوصاً برای پوست های چرب بیشتر مستعد آکنه هستند.
 • انتخاب کانسیلر حاوی مواد شوینده برای پوست: ترجیح داده می شود کانسیلری انتخاب شود که مواد اصلی آن مواد پاک کننده مانند اسید سالیسیلیک و گوگرد باشد و به گفته دکتر جولیا تزو ، اسید سالیسیلیک به طور موثر در بسته شدن منافذ باز صورت نقش دارد. گوگرد به عنوان پادزهر ضد التهاب عمل می کند.
 • با یک متخصص پوست مشورت کنید: در صورت استفاده از داروهایی برای درمان آکنه ، بهتر است قبل از استفاده از کانسیلر ، با یک متخصص پوست مشورت کنید تا از عوارض احتمالی استفاده از آن مطلع شوید و بدانید که آیا استفاده از کانسیلر با داروها سازگار است یا خیر. که برای درمان آکنه استفاده می شود.

بهترین مدل کانسیلر

شماره رنگ11
بر اساس رنگ پوستروشن
بر اساس نوع پوستانواع پوست
حجم6 میلی لیتر
کشور مبداء برندایران
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو
سایر توضیحات- بافت سبک
- پوشش‌دهی مناسب
- قابل استفاده برای اطراف چشم
- پوشش تیرگی و هاله دورچشم

شماره رنگA03
بر اساس رنگ پوستروشن ,متوسط ,گندمی ,تیره ,برنزه
بر اساس نوع پوستانواع پوست
حجم2.5
شماره مجوز7640257763510054
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو
سایر توضیحات- ضد چروک
- حاوی روغن بادام

شماره رنگ10
بر اساس رنگ پوستروشن
بر اساس نوع پوستانواع پوست
حجم9 میلی‌لیتر
کشور مبداء برندایران
شماره مجوز3406594889521352
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو
سایر توضیحات- بافت سبک
- پوشش‌دهی مناسب
- قابل استفاده برای اطراف چشم
- پایه رنگ: روشن مایل به صورتی

شماره رنگ13
بر اساس رنگ پوستتیره ,گندمی
بر اساس نوع پوستانواع پوست
حجم6 میلی لیتر
کشور مبداء برندایران
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو
سایر توضیحات- بافت سبک
- پوشش‌دهی مناسب
- قابل استفاده برای اطراف چشم
- پوشش تیرگی و هاله دورچشم

شماره رنگ102
بر اساس رنگ پوستمتوسط
بر اساس نوع پوستانواع پوست
حجم15 میلی‌لیتر
شماره مجوز2162314015600022
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو
سایر توضیحات- حاوی ویتامین E
- دارای SPF25
- کاهش دهنده چروک و تیرگی های دور چشم در صورت مصرف مداوم محصول
- پوشاننده لک، تیرگی و چروک های ریز دور چشم بدون ایجاد حس چربی و یا سنگینی بر روی پوست
- ضدآفتاب فیزیکی و تخصصی دور چشم با فاکتور حفاظتی 25
- حاوی ترکیبات آبرسان و نرم کننده جهت جلوگیری از خشک و یا چروک شدن ناحیه دور چشم
- حاوی آنتی اکسیدان، ضدالتهاب و محرک سنتز کلاژن
- دارای فرمولاسیون گیاهی نظیر عصاره گل محمدی، عصاره سنتلا، عصاره هاماملیس، عصاره چای سبز، عصاره جوانه گندم، روغن ماکادمیا

خیلی از خانم‌ها به اثری که کانسیلر روی پوست ایجاد می‌کنند توجه نمی‌کنند بلکه باید گفت استفاده از کانسیلر فشار کمتری به چشمانتان وارد می‌کند و بهتر است در زمان آرایش حتما از کانسیلر در زیر چشم استفاده کنید و اشتباها از کرم‌پودر استفاده نشود چرا که نه تنها سیاهی و عیوب دور چشم را کاهش نمی‌دهد بلکه باعث افزایش چروک زیر چشم خواهد شد. کمپانی پرایم کانسیلر دور چشم مدل «Trio Active» را تولید کرده که حاوی ویتامین E است و در فرمولاسیون آن از عصاره‌های گیاهی استفاده کرده است.این محصول حاوی SPF با درصد 25 است که از پوست شما در برابر اشعه‌ی مضر آفتاب جلوگیری می‌کند. کانسیلر پرایم نه تنها تیرگی دور چشم و لک‌های دور چشم را پوشش می‌دهد بلکه حکم کاهنده را ایفا می‌کند اگر به‌مدت 4 هفته مداوم استفاده شود. هنگامی‌که لایه‌ی ضخیم کرم پودر روی پوستتان ایجاد می‌کنید و برای یکدست شدن مواد آرایشی استفاده از کانسیلر بصورت پراکنده به روی لکه‌ها و جای جوش‌ها راه مناسبی برای پوشاندن تمام عیوب صورتتان خواهد بود. بهتر است رنگ کانسیلری که انتخاب می‌کنید یک یا دو درجه روشن‌تر از رنگ کرم‌پودرتان باشد اما رنگ خیلی روشنی را انتخاب نکنید چرا که باعث می‌شود لکه‌های تیره پوست را بیشتر نشان دهد. این محصول حاوی آنتی اکسیدان و ویتامین E است که از پیری زودرس جلوگیری می‌کند. فرمولاسیون این محصول کاملا طبیعی است و از عصاره‌ی گیاهان نظیر جوانه‌ی گندم، عصاره‌ی مخمر، عصاره‌ی گل محمدی، هاماملیس و چای سبز استفاده شده است که نیاز پوستتان رفع خواهد کرد. کانسیلر پرایم مدل «Trio Active» به شماره‌ی 101 و تن رنگ روشن جهت رفع تیرگی دور چشم است که با انواع پوست سازگاری دارد.

مناسبدور چشم
دارای خاصیتضد پیری
شماره رنگ110
بر اساس رنگ پوستروشن
بر اساس نوع پوستانواع پوست
حجم0.6 میلی لیتر
کشور مبداء برندامریکا
شماره مجوز10762109
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو
پایه رنگمتوسط

کانسیلر ایج ریواند میبلین،با دارا بودن فرمولاسیون فعال هالوکسیل که در کاهش ظاهر پف و سایه های اطراف چشم موثر است؛خطوط دور چشم ،تیرگی و پف را پوشانده و پوست را نرم و لطیف می کند.در حال حاضر پر فروش ترین کانسیلر در ایران می باشد.پوشانندگی این محصول بسیار بالا بوده و با مقدار کمی از مایع آن،نتیجه بسیار مطلوبی حاصل می گردد و در نهایت پوستی یک دست و روشن به ارمغان می آورد. این محصول به صورت سرخود دارای پد بوده که سهولت استفاده و حمل آنرا بیشتر مینماید.طراحی کاربردی میکروفیل اسفنج این محصول به گونه ای است که پوشش خود را بر کوچکترین حفره های پوست صورت نیز اعمال می کند. این پد کاملا آنتی باکتریال است. همچنین عملکرد پد این محصول از سوی بررسی کنندگان این محصول بسیار خوب ارزیابی شده است.

شماره رنگ01
بر اساس رنگ پوستمتوسط
بر اساس نوع پوستانواع پوست
حجم4.5
کشور مبداء برندترکیه
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو
سایر توضیحات- بافت سبک
- پوشش عیوب صورت و تیرگی های زیر چشم
- رنگ بندی متنوع
- روشن تر ساختن پوست اطراف چشم
- طراحی کوچک
- ماندگاری طولانی

کانسیلر تولید برند پر طرفدار گلدن رز، با پوشش بسیار قوی، لکه های اطراف چشم را کاملا پوشانده و موجب روشن تر شدن پوست اطراف ناحیه چشم می گردد. قدرت ماندگاری این کانسیلر جامد بسیار طولانی است و پس از گذشت زمان بر روی پوست نمی ماسد و حالت اولیه خود را حفظ می کند .برای انواع پوست مناسب است.چه تاثیری دارد:سعی کنید برای پوشش دادن پوست اطراف چشم و دایره های تیره آن از کرم پودر استفاده نکنید. کانسیلرها به دلیل بافت سبک خود پیشنهاد مناسب و سالم تری برای پوشش پوست حساس و نازک اطراف چشم است. همچنین بسته بندی کوچک این محصول به شما کمک می کند تا در هر جایی بتوانید آن را همراه خود داشته باشید.

شماره رنگ02
بر اساس رنگ پوستگندمی ,متوسط
بر اساس نوع پوستانواع پوست
حجم2.3 میلی لیتر
کشور مبداء برندترکیه
شماره مجوز2031197331571007
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو
سایر توضیحات- محافظت از بافت اطراف چشم
- پوشش تیرگی و لک‌های کبود اطراف چشم
- حاوی روغن آرگان
- دارای ویتامین E
- کاهش چین و چروک زیر چشم
- سفت شدن پوست
- محافظت از پوست در برابر UV خورشید ، استرس،سیگار و آلودگی
- مرطوب کننده پوست
- کمک به بازسازی سلول‌های پوستی
- حفظ شادابی پوست
- دارای پروتئین سویا
- افزایش سطح کلاژن و اسید هیالورونیک
- تقویت ساختار پوست
- خاصیت حفظ رطوبت
- ثبات رنگ پوست دور چشم و حذف لک ها و چروک های دور چشم
- مناسب برای انواع پوست
- آب رسانی پوست و جلوگیری از خشکی

شماره رنگ52
بر اساس رنگ پوستروشن ,متوسط
بر اساس نوع پوستمعمولی
حجم7.8 میلی‌لیتر
کشور مبداء برندفرانسه
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو
سایر توضیحات- بر طرف کننده اولین نشانه های مشهود خستگی در ناحیه دور چشم
- دارای اپلیکاتور ویژه با سری نرم و فرمولاسیون بسیار سبک
- فاقد SPF

مناسبکل صورت
دارای خاصیتضد آب ,پوشانندگی ,ماندگاری بالا
شماره رنگ03
بر اساس رنگ پوستروشن ,متوسط ,گندمی ,تیره
بر اساس نوع پوستانواع پوست
حجم4
شماره مجوز8691190070934
سایر توضیحاتیکنواخت کردن چهره
بالا بردن دوام آرایش
مات کردن پوست
پوشاندن منافظ باز صورت
برای گودی زیر چشم و پوشش لک صورت
پایه رنگمتوسط

با استفاده از کانسیلر و کانتور دو طرفه پیچی TLM می‌توانید چهره ای بی عیب و نقص را برای خود بسازید. این مدل کانسیلر به صورت دو طرفه که در یک طرف آن کانتور( رنگ تیره) و طرف دیگرش کانسیلر(رنگ روشن) قرار دارد. با استفاده از رنگ تیره این مدل کانسیلر می توانید زیر گونه، کناره ی بینی و قوز بینی را بپوشانید، با قسمت روشن آن زیر چشم، اطراف ابرو و کناره ی لب و چانه را روشن کنید.

بر اساس رنگ پوستمتوسط
بر اساس نوع پوستانواع پوست
حجم12
کشور مبداء برندترکیه
شماره مجوز8691190120733
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو

موجب رفع عیوب صورت مانند جای جوش ، زخم و لک می گردد. این محصول شامل رنگ های متفاوتی میباشد که جهت ریزه کاری های مورد نیاز درگریم به کار می رود. از توناژهای تیره و روشن آن برای حجم دادن به نقاط مختلف چهره مانند گونه سازی , پوشاندن کک و مک , جوش , خال و یا کوچک کردن بینی استفاده میشود. نحوه استفاده از هر رنگ: رنگ صورتی: برطرف و کمرنگ کردن کسلی صورت رنگ زرد: برطرف کردن دایره های سیاه و لکه ها رنگ سبز: برطرف کردن قرمزی و پوشش نگاه از لکه رنگ بنفش: برطرف کردن لک های زرد رنگ نارنجی: برطرف کردن جوش های متمایل به آبی دیده و لکه های سیاه این محصول آرایشی بهداشتی توسط کارخانه Erkul Kozmetik Sanayi Ve Ticaret A.S در ترکیه تولید می شود.

شماره رنگ01
بر اساس رنگ پوستروشن ,متوسط
بر اساس نوع پوستمعمولی
حجم7.8 میلی‌لیتر
کشور مبداء برندفرانسه
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو
سایر توضیحات- پوشاننده حلقه‌های تیره دور چشم
- قابلیت جذب سریع
- فاقد چربی

مناسبدور چشم
دارای خاصیتآبرسان ,ضد آب ,ضد پیری ,پوشانندگی
شماره رنگ01
بر اساس رنگ پوستروشن ,متوسط ,گندمی
بر اساس نوع پوستانواع پوست
کشور مبداء برندایران
شماره مجوز21/15970
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو
سایر توضیحات- دارای وزن 5 گرم
پایه رنگمتوسط

مناسبکل صورت
دارای خاصیتپوشانندگی
شماره رنگ01
بر اساس رنگ پوستروشن ,متوسط
بر اساس نوع پوستانواع پوست
حجم25
کشور مبداء برندایران
شماره مجوز21/15970
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو
پایه رنگروشن

پن استیک فستیوال ترکیبی قدرتمند از پنکک، کرم پودر، و پودر فیکس است که قدرت پوشانندگی و ماندگاری بسیار بالایی دارد .پن استیک فستیوال به خودی خود یک آرایش کامل است و نیازی به آرایش چند لایه نیست . برای ایجاد یک بافت کاملا یکدست و پوشش جای کک ومک جای جوش و چند رنگی های روی پوست مثل ماه گرفتگی و ... بسیار موثر است. همچنین برای بر طرف کردن پف و سیاهی دور چشم میتوان از این محصول ارزشمند استفاده کرد .

مناسبکل صورت
دارای خاصیتآبرسان ,ضد پیری ,پوشانندگی ,ماندگاری بالا ,ضد جوش
بر اساس رنگ پوستروشن ,متوسط ,گندمی ,تیره ,برنزه
بر اساس نوع پوستمعمولی ,چرب ,ترکیبی ,انواع پوست
حجم7
کشور مبداء برندامریکا
شماره مجوز35713589
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو
سایر توضیحاتاقلام همراه:دارای یک برس دو سر
پایه رنگمتوسط

کیت کانسیلر و هایلایتر مستر کامو میبلین، یک محصول کاملاً حرفه ای برای جذاب تر کردن آرایش است. این کیت با دارا بودندو رنگ کانسیلر کرمی ، دو رنگ کورکتور و دو رنگ هایلایتر برای همانند سازی با هر نوع تناژ پوستی، در پوشانندگی پوست تاثیر به سزایی دارد.کیت مستر کامو میبلین حاوی آنتی اکسیدان است و دو رنگ کانسیلر جهت پوشانندگی تیرگی ها و چروک های اطراف چشم و دو رنگ کورکتور برای پوشانندگی عیوب صورت، خال، التهابات، جای جوش، قرمزی و لک های پوست... موثر است.رنگ های کانسیلر این کیت می توانند در ترکیب با یکدیگر یا به صورت جداگانه استفاده شده و ظاهری طبیعی و یکدست برای پوست ایجاد کند. بیس نرم کننده ی این محصول به راحتی بر روی پوست ترکیب شده و پوشش دهی کاملی را برای پوست ایجاد می کند.هایلایترهای موجود دراین کیت، با رنگ جذاب و زیبایی که دارند باعث جوان‌تر نشان دادن چهره می‌شوند و پوست را صاف و صیقلی می‌کنند.هایلایتر را در قسمت‌های مناسب چهره به آرامی استفاده کنید.این امر باید به نحوی انجام شود که رنگ پوست شما از زیر هایلایتر مشخص باشد.

مناسبدور چشم
دارای خاصیتآبرسان ,ضد آب ,ضد پیری ,پوشانندگی ,ماندگاری بالا
بر اساس رنگ پوستروشن ,متوسط ,گندمی
بر اساس نوع پوستمعمولی ,ترکیبی ,حساس ,انواع پوست
حجم6 میلی لیتر
کشور مبداء برندامریکا
شماره مجوز10762122
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو
پایه رنگمتوسط ,روشن

مناسبکل صورت
دارای خاصیتضد آب ,ضد پیری ,پوشانندگی ,ماندگاری بالا ,ضد جوش
شماره رنگ01
بر اساس رنگ پوستروشن
بر اساس نوع پوستانواع پوست
حجم8
کشور مبداء برندایران
شماره مجوز5619400
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو
سایر توضیحاتبافت سبک
پوشش‌دهی مناسب
قابل استفاده برای اطراف چشم
پوشش تیرگی و هاله دورچشم
ماندگاری بالا
پایه رنگروشن

بسیاری از افراد از لوازم آرایشی استفاده می‌کنند تا جلوه بهتری به رنگ پوست خودشان داده و میزان لکه‌های پوست را به حداقل برسانند. زیرسازی، استفاده از رژ گونه و ریمل، به نوعی اجزای اصلی و اولیه آرایش هستند. البته کانسیلر یکی از ابزار بسیار مهم و در دسترس برای این منظور است. کانسیلرهای مایع برای افرادی که دارای چروک های ظریف در ناحیه اطراف چشم هستند بسیار مناسب است. کانسیلر مایع میستار به راحتی بر روی پوست اطراف چشم پخش می شود و نیازی به وارد کردن فشار بر روی پوست حساس اطراف چشم ندارد، همچنین ترکیبات این محصول باعث رطوبت رسانی به پوست شده و به همین دلیل فاصله های بین سلولی پر شده و چروک های ظریف اطراف چشم در آرایش از بین می رود. این کانسیلر باعث پوشش تیرگی و لک های پوست اطراف چشم شده و باعث می شود که آرایش چشم زیبا و تمیز باشد. این محصول دارای ساختاری سبک و لطیف است و به هیچ عنوان زمان استفاده احساس سنگینی بر روی پوست نمی کنید.

مناسبدور چشم
دارای خاصیتماندگاری بالا
شماره رنگC3
بر اساس رنگ پوستمتوسط
بر اساس نوع پوستانواع پوست
حجم15 میلی لیتر
کشور مبداء برندایتالیا
شماره مجوز48/10936
پایه رنگروشن

زیرسازی و یکدست کردن پوست صورت اصلی‌ترین و از اولین اقدامات لازم برای شروع یک آرایش بی عیب و نقص است. پوست صورت حتی اگر بدون جوش و ناهمواری هم باشد ممکن است در بعضی قسمت‌ها به دلیل در معرض آفتاب قرار گرفتن و یا داشتن جوش‌های سرسیاه تیره‌تر از سایر نقاط به نظر برسد، به همین دلیل یکنواخت کردن پوست اهمیت ویژه‌ای در زیبایی چهره دارد. استفاده از انواع پوشاننده‌های پوست صورت مانند کرم پودر، پنکیک، فون و... در بین خانم‌ها مرسوم است اما انتخاب نوع متناسب با جنس پوست و رنگ نزدیک‌تر به آن اهمیت زیادی دارد. شرکت چیدا که در زمینه تولید محصولات آرایشی و مراقبت از پوست سابقه‌ای درخشان دارد کانسیلر چیدا (Chida) را در سه رنگ مختلف با طیف رنگی روشن، متوسط و تیره عرضه کرده است که می‌تواند با رنگ پوست اکثر خانم‌ها همخوانی داشته باشد. این کانسیلر تیوپی در حجم 15 میلی لیتر، رطوبت رسان، درخشان کننده و تغدیه کننده‌ی پوست نیز است و مانند سایر محصولات چیدا علاوه بر هدیه زیبایی به پوست به حفظ طراوت، شادابی و مراقبت آن نیز توجه نشان‌ می‌دهد.

شماره رنگ010
بر اساس رنگ پوستروشن ,متوسط
بر اساس نوع پوستانواع پوست
کشور مبداء برندآلمان
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو
سایر توضیحات- قلم هایلایتر با بافتی مایع
- حاوی رنگدانه های درخشان کننده
- با بیس گیاهی ( بدون استفاده از مواد اولیه استخراج شده از حیوانات)
-ایده آل برای داشتن چهره ای خیره کننده
- دارای بافتی غنی از ذرات منعکس کننده نور جهت افزایش جلوه زیبایی های صورت

کانسیلر مدادی شماره‌ی 010 از برند «کاتریس» (Catrice) به رنگ صورتی و روشن است که رنگی طبیعی، زیبا و یک‌دست بر روی پوست به‌وجود می‌آورد. کانسیلر مدادی کاتریس نوعی هایلایتر است که باعث یکدست شدن رنگ پوست می‌شود و برای نقاطی از صورت مانند گونه‌ها و برای زیر رژگونه محصولی بسیار مناسب محسوب می‌شود. کانسیلر مدل «Liquid Luminizer» برای انواع پوست قابل استفاده است. بافت مایع کانسیلر به خوبی روی پوست می‌نشید و استفاده از قلم سیلیکونی کاتریس بسیار راحت و ساده است. کانسیلر کاتریس حاوی رنگدانه‌های درخشان است که منجربه براقی پوست خواهد شد. با استفاده از کانسیلر کاتریس نور به زیبایی از پوست شما منعکس خواهد شد و جلوه‌ای زیبا به چهره‌ی شما خواهد بخشید. پایه‌ی کانسیلر مدادی کاتریس گیاهی است و هیچ‌گونه چربی حیوانی و یا مضر برای پوست ندارد. پوشش‌دهی مناسب کانسیلر کاتریس در افزایش زیبایی چهره تاثیر بسیاری خواهد داشت. محصولات آلمانی کاتریس از کیفیت خوبی برخوردارند و به نسبت قیمت مناسبی که دارند گزینه‌ای مناسب برای خرید به شمار می‌روند.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃
تا 60% تخفیف بر روی صدها عنوان کتاب! خرید کتاب با 50% تخفیف