نقد و بررسی بهترین دستگاه نانو استیم برای استفاده

تاریخ انتشار: 15 فروردین 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 854

بهترین دستگاه نانو استیم:(best nano steam device) موها بخش عمده و اساسی در زیبایی هر فرد هستند. اینکه مدل مو، رنگ و حالت آن در بهچشم آمدن زیبایی بسیار تاثیرگذار است غیرقابل انکار می باشد، اما ، سلامت موها و داشتن تار موهای درخشان و سالمدر زیبایی هرچه بیشتر بی تاثیر نیست. استفاده از ماسک مو و شامپوهای تقویتی عامل مهمی در ایجاد سلامت موها هستنداما در سایت آبی بیوتی قصد داریم دستگاهی را به شما معرفی کنیم که اثرگذاری آن بر موهای شما چندین برابر است.

دستگاه نانو استیم و هیدروژن تراپی مو یکی از روش های فوق العاده برای بازسازی و ترمیم موهای آسیب دیده است.دستگاه هیدروژن رسان یا همان نانو استیم دستگاهی است که تحت فشار 3/3 اتمسفر تک مولکول‌های آب را به قطر0/26 نانومتر تبدیل میکند و با گرمای بخار و آنیون سازی قوی خود در کوتیکول و کورتکس مو به قطر یک نانومترنفوذ کرده و به همراه حرارت ملایمی، ماندگاری محصولات مراقبتی مو مثل کراتین ، ریباندینگ ، بوتاکس با رنگ ودکلره را بسیار بیشتر می‌کند و باعث ثبات بیشتر می‌شود ، این دستگاه با آبرسانی به مو باعث از بین بردن یون هایمنفی مو می‌شود.

فواید استفاده از دستگاه نانو استیم:

  1. پاکسازی و جرم گیری مو.
  2. آماده کردن ساقه مو برای پذیرش مواد.
  3. هیدراته و آبرسانی و اکسیژن رسانی مو.
  4. یونیزاسیون مو.
  5. افزایش گردش خون در اسکالپ سر.
  6. بخاردهی و اکسیژن رسانی بالا.
  7. در مراحل رنگ و تراپی باعث جذب سریعتر و بهتر و ماندگاری آن می‌شود.
  8. رفع ریزش مو.
  9. درخشندگی مو.
  10. رفع شوره مو.

2 مدل بهترین دستگاه نانو استیم


دستگاه نانو استیم محصولی منحصر به فرد که با داشتن 6 اشعه blueray و تبدیل ذرات آب به ذرات نانوکه بسیار ریز مولکول شده است باعث آبرسانی به موها شده و با آن درمان های مو را انجام داده است.همچنین از این این دستگاه میتوان با پخش ذرات مایعات ضدعفونی به صورت نانو و ریز باعث ضدعفونی شدن محیط شد.دارای سیم بلند و ضخیم مخصوص استفاده در سالن های آرایشگاهی است.


برند ریمکس از برند های معروف و پر آوازه در جهان می باشد.این کمپانی در تولیدات خود کیفیت و زیبایی را در اولویت قرار داده است و توانسته است طرفدارن بیشماری را درسطح دنیا برای خود کسب کند.دستگاه نانو استیم شارژی ریمکس مدل Nano7، این دستگاه محصولی منحصر به فرد که با داشتن 6 اشعه blueray و تبدیل ذرات آب به ذرات نانو که بصورت بسیار ریز مولکول شده است باعث آبرسانی به موها شده و با آن میتوان به درمان موها پرداخت. همچنین از این این دستگاه میتوان با پخش ذرات مایعات ضدعفونی به صورت نانو و ریز ،باعث ضدعفونی شدن محیط شد.دستگاه Nano7، یک دستگاه بسیار قدرتمند از نوع بی سیم در این زمینه می باشد و مخصوص استفاده در سالن های آرایشگاهی است. دارای یک مخزن 380 میلی لیتری بوده و قابلیت شارژ با استفاده از کابل نوع تایپ C را داشته که بصورت دستی قابل حمل بوده و با دو حالت دور پایین و بالا قابل تنظیم است.و دارای یک صفحه نمایشگر است.استفاده از پردازنده دو هسته ای و فناوری شارژ مستقل موجب عملکرد قدرتمند، بادوام وپایدار طولانی مدت استفاده از این دستگاه شده که با شارژ باطری 1800 میلی آمپری آن میتوان براحتی در هر مکان و زمانی از آن استفاده نمود.مدت زمان شارژ دستگاه یک ساعت بوده که میتوان تا 3 ساعت بصورت ممتد و تا چندین روز بصورت منقطع از آن استفاده نمود.دستگاه نانو استیم ریمکس مدلNano7، دارای نازل های نانو و پمپ های مخصوص پرفشار با دور بالای 5000 دور در دقیقه بوده که موجب فاصله پاشش 1 الی 1.5 متری بدون احساس خیس شدگی می شود.

دوستان عزیز، مقاله بهترین دستگاه نانو استیم همیشه بروزرسانی خواهد شد. مجددا به ما سر بزنید .خوشحال خواهیم شد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃