خرید 10 مدل بهترین مارک های برس ناخن با قیمت مناسب

تاریخ انتشار: 17 فروردین 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 903

بهترین برس ناخن(best nail brush): برس ناخن یک برس کوچک مستطیلی شکل است که برای تمیز کردن ناخن‌ها از آن استفاده می‌شود. پرزهایاین برس معمولا کوتاه و سفت هستند تا بتوانند کثیفی جمع شده روی ناخن، دور ناخن و زیر ناخن را پاک کنند. کسانی که می‌خواهند ناخن‌ها‌یشان همیشه تمیز باشد می‌توانند روزانه از برس ناخن استفاده کنند. اما این برس بیشتر برای کسانی مفید است که به ضرورت کاری، عادت یا استفاده از ابزارآلات، دست‌هایشان زیاد کثیف می‌شود..

در سایت آبی بیوتی با کاربرد برس ناخن اشنا می‌شوید. از برس ناخنبرای زدودن لکه‌های پوست نیز استفاده می‌شود. این برس برای افرادی که کار مکانیکی اتومبیل انجام می‌دهند یک هدیه بسیار کاربردی است. در مشاغلی مثل نقاشی و باغبانی نیز به برس ناخن نیاز می‌شود تا بعد از کار، ناخن‌هایشان را تمیز کنند. برای تمیز کردن لکه‌های مقاوم‌تر و کثیفی پوست می‌توان همراه برس از صابون نیز استفاده کرد.

از برس ناخن در کاشت ناخن، مانیکور و پدیکور استفاده می شود. کاربرد اصلی برس ناخن در کاشت ناخن پاک کردن گرد و غبار و ذراتی که در اثر تراشیدن و سوهان کشیدن ناخن بر روی ناخن باقی می ماند، است. برس ناخن دارای سایزهای مختلف است و به دلیل جنس پلاستیکی که دارد قابل شستشو و استفاده دائمی است.

پیشنهاد 10 مدل بهترین برس ناخن + خریدوقتی زیر ناخنهایتان کثیف باشد هم احساس ناخوشایند داریم و هم مکانی برای رشد میکروب ها میشود.برس ناخن یا مسواک ناخن توسط افرادی که به تمیزی و پاکیزگی دست های خود اهمیت فراوانی قائل اند و می خواهند دستهای خود را همواره شسته و رفته و تمیز نگه دارند و همچنین برای کسانی که دست هایشان در حین کار بر روی صنایع دستی یا کارهای سرگرمی با موادی مثل جوهر یا رنگ یا ذرات کوچک آلوده شده اند بسیارمفید هستند .


هنگام مانیکور کردن و یا اعمال انواع کاشت روی ناخن، پودر هایی در اثر تراشیدن و یا سوهان کشیدن روی ناخن و انگشت ها باقی می ماند، اما نباید آن گرد ها را با دست کنار بزنید چرا که روی ناخن چرب می شود و حتی همان چربی بسیار کم هم، باعث می شود که کاشت روی ناخن هوا بگیرد و یا به درستی روی ناخن نچسبد به همین دلیل باید پودر ها با استفاده از وسیله ای مثل براش یا همان فرچه ناخن (برس ناخن) کنار بزنید.


مسواک ناخن برای تمیز کردن غبار و آلودگی اضافی از روی ناخن ها به کار می رود. مسواک ناخن با موهای کوتاه و قوی ساخته شده و در صورت عدم پاکسازی، سطح ناخن دچار آلودگی شده و مواد گذاری روی سطح آلوده احتمال لیفت مواد و رشد انواع باکتری و قارچ را بالا می برد.


برس ناخن اس ای وییک برس کوچک و مخصوص استفاده برای ناخن‌ها است. موهای این برس معمولا کوتاه بوده که به راحتی زیر ناخن‌ها رفته و آن‌ها را تمیز کند و جنس موهای آن نرم است که با کشیدن روی ناخن به پوست اطراف آسیب نزند. اگر به هر دلیلی ناخن‌هایتان کثیف می‌شود دیگر نگران نباشید به راحتی با این برس می‌توانید تمیزی و زیبایی را به ناخن‌هایتان برگردانید.برس ناخن اس ای وییک برس کوچک و مخصوص استفاده برای ناخن‌ها است. موهای این برس معمولا کوتاه بوده که به راحتی زیر ناخن‌ها رفته و آن‌ها را تمیز کند و جنس موهای آن نرم است که با کشیدن روی ناخن به پوست اطراف آسیب نزند. اگر به هر دلیلی ناخن‌هایتان کثیف می‌شود دیگر نگران نباشید به راحتی با این برس می‌توانید تمیزی و زیبایی را به ناخن‌هایتان برگردانید.این برس از رشته های بسیار مقاوم درست شده که از آن برای جابجایی محلول های مورد استفاده در کاشت ناخن شامل پرایمر، محلول ضد قارچ و ... و همچنین پاک سازی سطح ناخن و رنگ ابرو و کارهایی نیاز به ظرافت و دقت دارد مورد استفاده قرار میگیرد


دوستان عزیز، مقاله بهترین برس ناخن همیشه بروزرسانی خواهد شد. مجددا به ما سر بزنید. خوشحال خواهیم شد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃