بررسی 20 مدل برتر دستبند مغناطیسی با توجه به کیفیت ساخت، قابلیت تنظیم، اثرات بهداشتی و طراحی

تاریخ انتشار: 19 فروردین 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 1121

بهترین دستبند مغناطیسی(best magnetic bracelet): با توجه به تحقیقاتی که در سراسر دنیا انجام شده، در اطراف تمامانسان ها، هاله ای از انرژی وجود دارد که بر اساس آن می توان بسیاری از بیماری های افراد را تشخیص داد. مثلا اگر بیماری خاصی در فرد وجود داشته باشد، قبل از بروز هرگونه علائم، هاله انرژی اطراف شما تغییر می کند. در علم متافیزیک ثابت شده که اگر بتوانید هاله اطراف خود را ترمیم کنید قطعا بیماری شما نیز رو به بهبودی می رود.

در سایت آبی بیوتی شما را با دستبند مغناطیسی آشنا می کنیم که می تواند حفاظ هاله شما باشد. از سال ها پیش، مغناطیس درمانی در کشور چین رواج داشته و معتقدند که مغناطیس تراپی می تواند به کاهش درد و درمان بسیاری از بیماری های انسان موثر باشد.دستبند مغناطیسی نباید به گونه ای دور مچ دست باشد که باعث فشار و آزار شود بلکه باید دارای یک فضای حرکتی کوچک باشد تا انرژی مغناطیسی به راحتی درگردش باشد.

دستبند مغناطیسی دارای فوایدی است که به اختصار در زیر بیان شده:

  • 1. کاهش دردهای مفصلی و عضلانی.
  • 2. کاهش سردردهای طولانی مدت و میگرن.
  • 3. افزایش انرژی و قدرت بدنی.
  • 4. بهبود کیفیت خواب.
  • 5. کاهش اضطراب و استرس.
  • 6. جلوگیری از ورود امواج منفی .
  • 7. و...

پیشنهاد 20 مدل بهترین دستبند مغناطیسی + خرید
عناصر به کار رفته در دستبندهای مغناطیسی‏ :1‎-مگنت‏(‏مولد میدان مغناطیسی 1500‎-3000 گوس‏)‏2‎-ژرمانیوم‏(‏مولو موج با طول موج بسیار پایین‏(‏10 به توان منفی1 الی 10 به توان منفی 6 نانو متر‏)‏3‎-بیوسرامیک سولار‏(‏مولد مادون قرمز‏)‏4‎-بیوسرامیک آئرو‏(‏مولد اکسیژن با بار منفی‏)‏1-1‎-مگنت‏:‏خون حاوی آهن است و وقتی آهنرباهای درمانی بر روی پوست قرار می گیرند، میدان مغناطیسی از طریق پوست و به بافت های اطراف و جریان خون نفوذ می کند‏.‏

مهم ترین تأثیرات دستبندهای مغناطیسی: فشار خون را تنطیم میکند. میگرن و سردرد را بهبود می دهد. باعث بهبود آرتروز میشود.بر روی ی بی خوابی تاثیرگذار است.باعث افزایش تعادل و قدرت بدنی میشود. تأثیر مثبت بر غلظت خون دارد. جلوگیری از حمله ی قلبی میکند. کار بهبود گردش خون در بدن انجام میدهد. باعث حفظ آرامش میشود. از امواج مخرب وای فای، دکل های مخابراتی و ماهواره ای جلوگیری میکند که مهم ترین خاصیت این دستبند میباشد. ضد افسردگی است. از سکته ی قلبی و مغزی جلوگیری میکند.بهبود کیفیت خواب به همراه دارد. باعث بهبود اکسیژن رسانی به مغز و قلب میشود.تاثیرگذار در درمان کلون روده میباشد. مؤثر در درمان بیماری های کیسه ی صفرا است. استرس را بشدت کاهش میدهد.باعث شادابی و نشاط میشود. کاهش دهنده خستگی مزمن است .
دوستان عزیز، مقاله بهترین دستبند مغناطیسی همیشه بروزرسانی خواهد شد. مجددا به ما سر بزنید. خوشحال خواهیم شد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃