معرفی 25 مدل بهترین ست گرمکن و شلوار ورزشی مردانه و نکات مورد توجه در زمان خرید

تاریخ انتشار: 18 اردیبهشت 1403
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 1273

بهترین ست گرمکن ورزشی مردانه(best set of men's sportswea): لباس ورزشی از لباس هایی است که برای ورزش و فعالیت های شدید بدنی از آن استفاده می شود.دلیل استفاده از این لباس، مقاوم بودن جنس پارچه آن نسبت به شستشو مداوم و رطوبت است. گرمکن های ورزشی معمولا به صورت ست در بازار موجود هستند و بهتر است که برای انجام ورزش از آنها استفاده کنیم. یکی از بارزترین ویژگی های ست گرمکن ورزشی حفظ دما و پارچه مقاوم است. در سایت آبی بیوتی به شما کمک میکنیم تا با بهترین ست گرمکن ورزشی مردانه آشنا شوید.

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین اسکوتر برقی مطالعه کنید.

پیشنهاد 25 مدل بهترین ست گرمکن ورزشی مردانه

ست گرمکن و شلوار ورزشی مدل چندا جزو جدیدترین محصولاتاست. دوخت و فرم این محصول طبق استانداردهای روز بوده و برش این محصول توسط دستگاه‌های تمام اتوماتیک انجام می‌گردد که باعث می‌شود این گرمکن شلوار دارای دوختی یکنواخت و زیبا باشد.

طبق استراتژی برند تکنیک اسپرت، جلب رضایت همه گروههای سنی و همه نوع سلیقه در نظر گرفته شده است. ست سویشرت و شلوار تکنیک اسپرت مدل GK120 که یکی از بهترین طراحی ها و محصولات این برند می باشد از نوعی نخ الیاف طبیعی به نام نخ های فیلامنتی تهیه شده است که این نوع نخ ها ترکیبی از لایه های الیاف است که با دستگاه نخ ریسی تولید می شود.

گرمکن شلوار مدل SOBEK جزو جدیدترین محصولات شرکت مکرون است. دوخت و فرم این محصول طبق استانداردهای روز بوده و برش این محصول توسط دستگاه‌های تمام اتوماتیک انجام می‌گردد که باعث می‌شود این گرمکن شلوار دارای دوختی یکنواخت و زیبا باشد.

ست گرمکن و شلوار ورزشی مردانه تکنیک اسپرت مدل GK-SH-121-126-ME ستی ساده و شیک از جنس نخ است. این ست بر اثر گرما بو نمی‌گیرد و برای استفاده روزمره و فعالیت‌های ورزشی مناسب است. این ست از دوخت مناسبی برخوردار بوده و قابلیت شستشو( آب سرد) دارد. این ست دارای کلاه بوده و فرم آن معمولی است. این ست از کیفیت مناسبی برخوردار بوده و لذت ورزش را برای شما دوچندان می‌کند.

ست گرمکن و شلوار ورزشی مدل GANGE جزو جدیدترین محصولات است. دوخت و فرم این محصول طبق استانداردهای روز بوده و برش این محصول توسط دستگاه‌های تمام اتوماتیک انجام می‌گردد که باعث می‌شود این سویشرت شلوار دارای دوختی یکنواخت و زیبا باشد.پارچه مورد استفاده در این سویشرتو شلوار از پارچه با کیفیت، معروف به غواصی است که نوعی الیاف جدید محسوب می‌شود.

گرمکن شلوار مدل کازان جزو جدیدترین محصولات شرکت تاکتیک میباشد . دوخت و فرم این محصول طبق استانداردهای روز بوده و برش این محصول توسط دستگاه های تمام اتوماتیک انجام میگردد که باعث میشود این گرمکن شلوار دارای دوختی یکنواخت و زیبا باشد . پارچه مورد استفاده در این گرمکن شلوار از پارچه پلی استر ورزشی میباشد که نوعی الیاف مصنوعی محسوب میشود .

گرمکن شلوار مدل SOBEK جزو جدیدترین محصولات شرکت مکرون میباشد . دوخت و فرم این محصول طبق استانداردهای روزبوده و برش این محصول توسط دستگاه های تمام اتوماتیک انجام میگردد که باعث میشود این گرمکن شلوار دارای دوختی یکنواخت و زیبا باشد .

گرمکن شلوار مدلK-9914دارای دوخت و فرم کاملا مطابق با استاندارد های جهانی مناسب برای استفاده روزمره و انواع ورزش ها و پیاده روی است.

نکات مهم و درخور توجه در خصوص خرید گرمکن ورزشی مردانه

قطعا میدانید که برای داشتن یک خرید خوب، لازم است نکاتی را رعایت کنیم. خصوصا در خرید لباس و ست گرمکن ورزشی موارد قابل توجهی هستند که با رعایت آن ها میتوانید یک خرید رضایت بخش داشته باشید. آبی بیوتی مواردی را جهت خرید بهتر در ادامه برایتان بیان میکند:

 • به جنس ست گرمکن ورزشی توجه کنید: لباس هایی را انتخاب کنید که جنس داخلی آنها نخ یا پنبه باشد. جنس نخ یا پنبه عرق را به خوبی به خود جذب میکند و مانع از عرق سوز شدن کشاله ران و زیربغل میگردد. برعکس جنس داخلی ست گرمکن بهتر است که پارچه بیرونی ست گرمکن شما دارای جنس سر و ضد آب باشد که در صورت ورزش کردن در هوای بارانی، رطوبت به داخل لباس نفوذ پیدا نکند.

 • ست گرمکن باید دارای خاصیت کشسانی باشد: توجه داشته باشید که استحکام و مقاومت لباس ورزشی نباید به گونه ای باشد که هیچ کشسانی نداشته باشد. پارچه های با کشسانی متوسط گزینه های عالی برای ست گرمکن هستند. زیرا، فرد قرار است با این لباس ورزش کند و فعالیت بدنی داشته باشد.بهتر است که در آن به صورت آزادانه بتواند حرکت کند.

 • لباس دارای سوراخ های تهویه باشد: دقت داشته باشید که حتما ست گرمکن ورزشی شما دارای سوراخ های تهویه داشته باشد. داشتن این محفظه های هوای کوچک روی لباستان به شما کمک میکند تا دچار دهیدراته شدن و کم آبی مفرط نشوید.

 • تاپ‌های ورزشی: تاپ‌هایی که برای استفاده در فعالیت‌های ورزشی طراحی می‌شوند، از جمله تاپ‌های تن پوش، تاپ‌های مخصوص ورزش‌های آبی، تاپ‌های کوهنوردی و تاپ‌های دویدن هستند.

 • به مدل ست گرمکن دقت کنید: شاید در نگاه اول زیبایی و ظاهر لباس برای شما مهمترین ملاک باشد؛ اما باید بدانید قبل از زیبایی باید به کیفیت ست گرمکن اهمیت دهید. اکثر بانوان استفاده از لگ را به شلوار ترجیح می دهند و آقایان نیز مایل هستند از شلوار استفاده کنند. مدل های زیادی برای ست های گرمکن وجود دارد اما قبل از خرید حتما راحتی خودتان را درنظر بگیرید. فعالیت راحت و آزادانه در ست گرمکن ورزشی باید در اولویت خرید و انتخاب شما قرار گیرد.

 • رنگ ست گرمکن ورزشی: رنگ های متنوعی برای ست گرمکن ورزشی در بازار است. به شما پیشنهاد میکنیم که اگر ست گرمکن را برای استفاده در فضای باز میخواهید از رنگ های خنثی مانند خاکستری،خاکی،مشکی و قهوه ای استفاده کنید. اگر در محیط های سربسته و باشگاه ورزش میکنید میتوانید از رنگ های دیگری نیز استفاده کنید.

 • سایز ست گرمکن ورزشی: بهترین پیشنهاد این است که قبل از خرید ست گرمکن ورزشی آن را پرو کنید و کمی راه بروید، بر روی پاها بنشینید، دست ها را بالا و پایین بیاورید. خوب لباس را در تن تان بسنجید.

اهمیت گرمکن ورزشی

اگر بخواهیم خیلی ساده به این موضوع بپردازیم میتوانیم بگوییم که، آیا شما با لباس مجلسی به دانشگاه میروید؟ برای هر فعالیت و هر مکانی باید پوشش متناسب با همان موقعیت راانتخاب کنیم. هنگام ورزش و فعالیت های شدید بدنی به دلیل تعریق و افزایش دمای بدن باید لباسی را انتخاب کنیم که علاوه بر حرکات آزادانه، عرق را جذب خودش کند و از طرفی کیفیتی داشته باشد که با شستشو مداوم تغییر حالت ندهد.یک جنبه دیگر استفاده از ست گرمکن ورزشی این است که شخص با پوشیدن لباس مخصوص ورزش ذهن خود را شرطی کرده و احساس بهتری برای ورزش کردن خواهد داشت. به مرور با پوشیدن ست گرمکن ورزشی ذهن شما ناخودآگاه شما را دعوت به ورزش کردن می‌کند.

سوالات متداول درباره بهترین ست گرمکن ورشی مردانه

 • تفاوت میان گرمکن ضد آب و مقاوم در برابر آب چیست؟ لباس های ورزشی ضدآب لباس هایی هستند که راه نفوذ آب در آن وجود ندارد ولی لباس های مقاوم در برابر آب به گونه ای تولید شده اند که پارچه آن در برابر آب مقاوم است و آب بر روی پارچه نمیماند..

 • گرمکن ورزشی باید گشاد یا تنگ باشد؟ به طور کلی بهترین روش برای انتخاب ست گرمکن ورزشی این است که لباس را امتحان کنید و کمی در آن فعالیت داشته باشید.بنشینید و بلند شوید،دست ها را بالا ببرید، راحتی و حرکت آزاد لباس را امتحان کنید.

 • آیا گرمکن های ضد باد و ضد آب قابلیت تنفس دارند؟ بله، تمام ست های گرمکن ورزشی دارای سوراخ‌های تنفس هستند.

 • چگونه می توانم مجددا گرمکن خود را ضد آب کنم؟ یکی از بهترین راه‌ها برای ضد آب کردن ست گرمکن ورزشی این است که یک کاور ضدآب را به صورت جداگانه برروی ست گرمکن بپوشید.

 • چگونه می توانم گرمکن ورزشی دویدن خود را تمیز کنم؟ ابتدا کل جیب ها را بررسی کنید، سپس با آب سرد و ماده شوینده با PH خنثی آن را بشویید، هرگز لباس های ورزشی خود را با سفیدکننده یا نرم کننده نشویید.

 • بهترین مارک های گرمکن ورزشی در دنیا کدام است؟ مارک های معروف و محبوب در دنیا را میتوانیم نایک،آدیداس و پوما بدانیم اما تولیدکنندگان مختلفی با کیفیت های قابل توجهی ست های ورزشی مناسبی تولید کرده‌اند.

سخن آخر

بهترین ست گرمکن ورزشی مردانه ، لباسی است که علاوه بر کیفیت بالای پارچه دارای منافذ تنفس باشد، سایز مناسبی داشته باشد و باعث حرکت آزادانه شخص شود، عرق را به خود جذب کند و باعث عرق سوز شدن پوست ورزشکار نشود. لباس های ست گرمکن ورزشی میتواند به شما احساس بهتری برای ورزش دهد و ذهن شما را نسبت به ورزش مثبت کند. سعی کنید همیشه برای ورزش و فعالیت های بدنی از لباس های راحت و در عین حال با کیفیت استفاده کنید.

دوستان عزیز، مقاله بهترین ست گرمکن ورزشی مردانه همیشه بروزرسانی خواهد شد. مجددا به ما سر بزنید. خوشحال خواهیم شد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃
تا 60% تخفیف بر روی صدها عنوان کتاب! خرید کتاب با 50% تخفیف