کاربرد و معرفی بهترین پینچر ناخن (گیره ناخن) [معرفی 15 محصول جهت خرید]

تاریخ انتشار: 6 اردیبهشت 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 776

بهترین پینچر ناخن (best nail pincher): افراد زیادی تمایل دارند که زیبایی دستان خود را با کاشت ناخن دو چندان کنند. از این رو طی گذشت زمان ابزار و وسایل کاشت ناخن هر روز متنوع تر و کاربردی تر شده است. یکی از ابزارهای کاربردی در اقدامات مربوط به زیبایی ناخن ها ، پینچر ناخن است؛ اگر با این وسیله پرکاربرد آشنایی ندارید نگران نباشید، سایت آبی بیوتی در ادامه پینچر ناخن را معرفی می کند.

برخی از خانم ها دارای ناخن های پهنی می باشند که مایل هستند در کاشت ناخن ناخن های خود را باریک تر نشان دهند. از این رو پینچر استفاده می شود. پینچر یا همان گیره ناخن مناسب برای کاشت ناخن با فرمر است، بیشترین استفاده این ابزار برای اشخاصی است که دارای ناخن های پهنی هستند و شما می توانید بعد از مرحله مواد گذاری و قبل از خشک شدن مواد با استفاده از ابزار پینچر ناخن شخص را باریک کرده و ظاهری زیبا تر به ناخن ببخشید.

انواع پینچر ناخن

پینجرها به دو صورت گیره ای یا کلیپسی و انبری موجود هستند که هر شخص بر حسب نیاز خود می تواند آن ها را تهیه کند. همچنین پینچرها هم با جنس پلاستیک و هم با جنس فلزی تولید می شوند.

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین برس ناخن را مطالعه کنید.

مزایای استفاده از پینچر ناخن

  • دقت بیشتر و ظاهر بهتر: می توانید ناخن های خود را با دقت بیشتری ببرید تا شکل کلی ناخن ها بهتر و زیباتر شود.
  • بهداشت بیش تر: به شما کمک می کند تا ورود باکتری و عفونت به ناخن هایتان را کاهش دهید و آن ها را پاک نگه دارید.
  • آسان برای استفاده و نگهداری: نیاز به مهارت خاصی ندارد. به آسانی در کیف جا شده و به راحتی قابل تمیز کردن می باشد.
  • صرفه جویی در زمان و هزینه: بدون رفتن به آرایشگاه و صرف هزینه و زمان ناخن های خود را به شکل مطلوبی تنظیم کنید.

15 پینچر ناخن در انواع و جنس های مختلف + خرید


این پینچر از استیل ضد زنگ ساخته شده است و بدنه این ابزار به صورتی طراحی شده است که بتوانید تسلط کامل روی ناخن داشته باشد.


پینچر یا همان گیره ناخن مناسب برای کاشت ناخن با فرمر می باشد، بیشترین استفاده این ابزار برای اشخاصی است که دارای ناخن های پهنی دارند، شما می توانید بعد از مرحله مواد گذاری و قبل از خشک شدن مواد با استفاده از ابزار پینچر ناخن شخص را باریک کرده و ظاهری زیبا تر به ناخن ببخشید.با استفاده از پینچر مدل 2020 پس از مواد گذاری , قبل از انکه مواد خشک شود ناخن های خود را را باریک و زیبا کنید.


با استفاده از پینچر مدل PIN-4477 پس از مواد گذاری , قبل از انکه مواد خشک شود ناخن های خود را را باریک و زیبا کنید.


با استفاده از پینچر مدل PIN4477-S3-1 با طول 3 سانتی متر پس از مواد گذاری , قبل از انکه مواد خشک شود ناخن های خود را را باریک و زیبا کنید.


با استفاده از پینچر مدل CDL-4S-1 با طول 4 سانتی متر پس از مواد گذاری , قبل از انکه مواد خشک شود ناخن های خود را را باریک و زیبا کنید.


با استفاده از پینچر مدل PIN4477-S3-2 مجموعه 2 عددی با طول 3 سانتی متر پس از مواد گذاری , قبل از انکه مواد خشک شود ناخن های خود را را باریک و زیبا کنید.


با استفاده از پینچر مدل CDL-4S-2 مجموعه 2 عددی با طول 4 سانتی متر پس از مواد گذاری , قبل از انکه مواد خشک شود ناخن های خود را را باریک و زیبا کنید.


با استفاده از پینچر مدل CDL2-1380 پس از مواد گذاری , قبل از انکه مواد خشک شود ناخن های خود را را باریک و زیبا کنید


با استفاده از پینچر مدل CDL4-1380 پس از مواد گذاری , قبل از انکه مواد خشک شود ناخن های خود را را باریک و زیبا کنید.


با استفاده از پینچر مدل PIN4477-S3-4 مجموعه 4 عددی با طول 3 سانتی متر پس از مواد گذاری , قبل از انکه مواد خشک شود ناخن های خود را را باریک و زیبا کنید.


با استفاده از پینچر مدل PIN-4477 پس از مواد گذاری , قبل از انکه مواد خشک شود ناخن های خود را را باریک و زیبا کنید.


با استفاده از پینچر مدل CDL-4S-4 مجموعه 4 عددی با طول 4 سانتی متر پس از مواد گذاری , قبل از انکه مواد خشک شود ناخن های خود را را باریک و زیبا کنید.


با استفاده از پینچر مدل 7NO-6526 پس از مواد گذاری , قبل از انکه مواد خشک شود ناخن های خود را را باریک و زیبا کنید.

دوستان عزیز، مقاله بهترین پینچر ناخن همیشه بروزرسانی خواهد شد. مجددا به ما سر بزنید. خوشحال خواهیم شد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃